Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) joe2005 válasza nova001 (#2150) üzenetére


joe2005
senior tag

Feladatütemezőben kell leállítani!

"Have you tried turning it off and on again?"

(#2152) nova001 válasza joe2005 (#2151) üzenetére


nova001
senior tag

ok köszike

[ Szerkesztve ]

(#2153) csibor


csibor
őstag

Hogy tudom bezárni?Jelszót próbál kérni,létezik ?

(#2154) Fire/SOUL/CD válasza csibor (#2153) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Mit nem tudsz bezárni? Hol kér jelszót?

Ez körülbelül olyan, mint egy régi Hofi vicc.
Leszól a hajóparancsnok a gépházba
-Mennyi?
-30!
-Mi 30?
-Hát mi mennyi!?
:DDD

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2155) csibor válasza Fire/SOUL/CD (#2154) üzenetére


csibor
őstag

NOD32 programot,nem enged kilépni.

(#2156) Fire/SOUL/CD válasza csibor (#2155) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Tehát a NOD32 főablakát nem tudod ezekszerint bezárni, hmm, érdekes.. ;] 3ok, amiről tudok.

1. Nem jó a crack ;]
2. Nem tiszta telepítés volt, hanem pl előtte volt(ak) már más vírusirtó(k) is a gépen
3. W7 x64 alatt használnád és a 474-es(ez az utolsó jelenleg) buildet használnád

Az 1-2 pontban benne is van a válasz a megoldásra, a 3. esetében ez EAV-nál jön ki gyakrabban, ESS-nél még nem találkoztam ilyen problémával, de EAV esetén is általában akkor, ha előtte már más AV-k is voltak telepítve a gépre.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2157) csibor válasza Fire/SOUL/CD (#2156) üzenetére


csibor
őstag

Ez most üres kapura vetődés :N Épp az a bajom,hogy minden jogtiszta a laptopon,és nem merek hozzápiszkálni.Egyébként már megoldottam volna :)

(#2158) Fire/SOUL/CD válasza csibor (#2157) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Hát akkor szedd le(uninstall). Nem írtad milyen NOD32-ről van szó(EAV vagy ESS, 3/4, x86/x64), meg azt sem milyen OS alatt szeretnéd használni. Ha W7, akkor mindenképp a 474-es buildet szedd le a gyári oldalról és azzal próbálkozz.
Ha ESS, akkor kézzel kapcsold ki a tűzfalat a Windows-ban és úgy telepítsd.

"Épp az a bajom,hogy minden jogtiszta a laptopon,és nem merek hozzápiszkálni."
Ebből még nem derül ki, hogy volt/van-e telepítve előtte más biztonsági program, vagy esetleg most is van, csak gondolom(mivel nem írtad külön) hogy ezek szerint nincs/nem volt.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2159) csibor válasza Fire/SOUL/CD (#2158) üzenetére


csibor
őstag

Párom nem engedi nagyon piszkálni :U Közben megoldottam a problémát 1 másik gépen.Köszönöm a segítséget :R A Nokia meg a ovi :(

(#2160) icons


icons
addikt

Hello!

Minden rendszerindításkor az Este Smart Securitym vagy 10percig futtatja az ekrn.exe-t úgy 80% körül, ez annyit tesz, hogy addig az égvilágon semmit se tudok kezdeni a géppel...

Ilyenkor elvileg frissít, vagy rendszer-diagnosztikát néz, de hogy lehetne ezt mégiscsak skippelni (mint csütörtökön a sulit)?

(#2161) joe2005 válasza icons (#2160) üzenetére


joe2005
senior tag

Tools scheduler/planner kikapcsolni a szükségtelen dolgokat.
feladatütemezőben lehet kilőni.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#2162) icons válasza joe2005 (#2161) üzenetére


icons
addikt

4van kipipálva:
Rendszer automatikus frissítése.
Automatikus frissítés a telefonos kapcsolat létrejötte után.
Rendszerindításkor automatikusan futtatott fájlkok frissítése. *2 (gépindításkor + amikor frissíti az adatbázist)

Ezek közül valamelyik szükségtelen?

(#2163) joe2005 válasza icons (#2162) üzenetére


joe2005
senior tag

Rendszerindításkor automatikusan futtatott fájlkok frissítése. nem frissítése ellenőrzése, nálam a második nincs bepipálva, ami akkor fut le, ha frissül az adatbázis, így viszonylag gyorsan elindul a rendszer.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#2164) icons válasza joe2005 (#2163) üzenetére


icons
addikt

És nem fájlkok, hanem fájlok, de örülök, hogy végül megértetted :).

Kilőttem azt is, de most is eszi a proci maradékát. Ami Google Chrome mellett olyan 30%körül van...

(#2165) joe2005 válasza icons (#2164) üzenetére


joe2005
senior tag

Csak ctrl+c, ctrl+v volt bocsi. :)

"Have you tried turning it off and on again?"

(#2166) flash-


flash-
veterán

Sziasztok!
egy kérdés

van már rezidens vírusirtó a gépemen(avira)
de szeretném az új nod32 őt is feltenni,de azt csak arra használnám hogy néha lefuttatnám,tehát azt természetesen nem futna állandoan a memóriában.

Meg lehet ezt oldani ?
vagy a nod32 őt ha felrakom az is azonnal belebújik a memóriába?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2167) joe2005 válasza flash- (#2166) üzenetére


joe2005
senior tag

Belebújik, ez a lényege.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#2168) Henrico


Henrico
tag

Segítségeteket kérném...
Amennyiben van egy Nod32-m ami leteszi egy mappába a frissítési file-okat (ami ugye arra hivatott, hogy a hálózatom többi gépe innen frissítsen), miként lehet azt megoldani, hogy egy interneten lévő gép is erről a gépről frissítsen.ebből a bizonyos mappából??

Köszönöm!

(#2169) McKane


McKane
senior tag

sziasztok!

gond:

gondolom,portot kell nyitni,de nem tudom hogyan kell..
Eset smart security 4.0.474. és windows7 .

(#2170) McKane válasza McKane (#2169) üzenetére


McKane
senior tag

már megoldottam.. :)

(#2171) efi99 válasza Henrico (#2168) üzenetére


efi99
senior tag

Ööö..nekem régebbi verzió van szerintem (2.x), de ott úgy van, hogy van a beállításoknál frissítési hely - szerver és oda bármilyen elérési utat is föl lehet venni pl egy hálózati gép mappáját is.
(Annak ellenére, hogy ennél a verziónál csak külső programmal lehetett kiguberálni egy mappába a frissített elemeket, magával a NOD32-vel nem.)

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#2172) andy83


andy83
aktív tag

A 4.2-es NOD32 honnan tölthető le? Próbáltátok már? Mert a linkelt oldalon már kapható, de próbaverziót még nem találtam hozzá... Na meg a gyártó oldalán sincs még kint... :F

facebook.com/SzeretekMozizni

(#2173) Fire/SOUL/CD válasza andy83 (#2172) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Magyar változat még nem érhető el: [link]

Fire.

UI: Ha Szlovák nyelvre váltasz, akkor van ennél is újabb... :DDD
Ja és a másik topic-ban valamiért benéztem a pendrive-os kérdésed, Te adatokat szerettél volna megmenteni én meg azt ecseteltem, hogy kellene leformázni, sorry.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2174) joe2005 válasza andy83 (#2172) üzenetére


joe2005
senior tag

Most telepítettem, de még nem indultam újra. 4.2.35.0

[ Szerkesztve ]

"Have you tried turning it off and on again?"

(#2175) andy83 válasza Fire/SOUL/CD (#2173) üzenetére


andy83
aktív tag

Köszi az infót! :R
A pendrive-os félreértés meg nem gáz... :))

Ja, és Neked is köszi a választ joe2005! :C

facebook.com/SzeretekMozizni

(#2176) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Ma volt egy ilyen támadásom: [link]

Mi lehetett ez? .ru, ez oroszország gondolom.

(#2177) Möbiusz válasza andy83 (#2172) üzenetére


Möbiusz
tag

Szia!

Van már angol nyelvű próba verzió is a négykettesből. [link]

A magyar úgy huszadika tájékán vagy kicsivel később lesz elérhető.

# 2174
Szia joe2005!

Egy kérdés hozzád. A mostani 4.0.474-re rátelepíthető a 4.2.35 vagy inkább uninstall a 4.0.474 és úgy feltenni az újat?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#2178) McKane


McKane
senior tag

hali!

ha azt irja ki a nod32: az állomány elemzésre elküldve (xy.zip például) .
akkor én kapok-e választ, hogy az vírusos-e vagy nem?
ha nem,hol lehet beállítani ?

(#2179) andy83 válasza Fire/SOUL/CD (#2173) üzenetére


andy83
aktív tag

És hogy érdemes 4.2-re frissíteni a 4.0-t? Törlöm az előző verziót, és úgy rakom fel a 4.2-t, vagy pedig csak egyszerűen rátelepítem? :F

facebook.com/SzeretekMozizni

(#2180) RpPRO válasza andy83 (#2179) üzenetére


RpPRO
őstag

Csak egyszeruen ratelepited, igy legalabb az osszes beallitasodat megtartja.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#2181) mano13


mano13
csendes tag

Sziasztok.

Kellene nekem egy kis segítség. Utorrent (2.1A van most de próábltam már más másik verziókat is) Vs. Nod 32 (4.0) témában. Ha fut az Utorrent és szeretnék böngészni (mind1 mivel) 3-4 perc alatt tölt be egy átlagos lapot. Gondolom valami Nod32 beállítás lesz a megoldás de nem akarok összebarmolni semmit.
Előre is köszöntem a segítőkészségeteket.

(#2182) N0RB3RT válasza mano13 (#2181) üzenetére


N0RB3RT
tag

Port nyitva van ? Nem hinném hogy a NOD zavar be. Álltalában akinél rossz a port torrentezés közben nem lehet netezni.

- Gran Turismo 5 -

(#2183) mano13 válasza N0RB3RT (#2182) üzenetére


mano13
csendes tag

Igen nyitva. Lehet böngészni csak iszonyat lassú, az oldalak betöltése nem szakad meg. A Nod32 előtt VirusBusterem volt azzal semmi gond nem volt. A probléma csak akkor jelentkezett amikor felraktam a Nod32-t.

(#2184) andy83 válasza RpPRO (#2180) üzenetére


andy83
aktív tag

Oké, köszi az infót! :C

facebook.com/SzeretekMozizni

(#2185) Zolás


Zolás
addikt

Affene rossz helyre ment :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2186) andy83


andy83
aktív tag

ESS 4.2-ben próbálnám beállítani a tűzfalnál, h melyik local IP-t engedje át a tűzfalon, h tudjam használni a belső hálózatot, de vmiért mindig elfelejti, hogy mit állítottam be neki... :W

Nem tudjátok mi lehet a baja? Ti tapasztaltatok már ilyet?

facebook.com/SzeretekMozizni

(#2187) tboy34


tboy34
csendes tag

Hali
Olyan probléma merült fel nálam ami eddig nem volt.
Töltögetek Utorrenttel és ami tömörített fájlokból áll azt
nem engedi, mert a nod32 vírusosnak látja.
Van-e lehtőség valami beállításra.
Nod32 3-as verzíó.
Köszi

(#2188) sonar


sonar
addikt

Sziasztok,

Egyre idegesítőbb,hogy minden bekapcskor jelez a ESS, hogy hamarosan lejár a licensz.
Pedig van még vagy bő 10 nap. Nézegettem, de sehol se láttam, hogy hol kell kikapcsolni.

@tboy34 - próbáld meg kikapcsolni a threatsense-t (korai riasztás vagy vmi ilyesmi néven fut)

@andy83 - biztos, hogy jól állitottad be? Tűzfalnál keress zónákat és add hozzá a megbízható zónához

[ Szerkesztve ]

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#2189) tboy34 válasza sonar (#2188) üzenetére


tboy34
csendes tag

Meg próbáltam, kikapcsoltam a theratsense-t, de így sem jó.
Esetleg más ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#2190) sonar válasza tboy34 (#2189) üzenetére


sonar
addikt

Azt nem gondolod, hogy tényleg vírusos az a torrent?
Vagy ha szerinted tuti nem akkor a töltés idejéig kapcsold ki a vírus védelmes meg a fájlrendszer védelmet

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#2191) BlackSeven válasza sonar (#2188) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Kábé 15 nappal a lejárat előtt elkezdi dobálni a NOD32/ESS a figyelmeztetéseket vagy éppen be is sárgul mert 15 nap alá esett a liszensz érvényessége. Gondolom ez "gyári" beállítás és egyfajta limit idő. Kikapcsolni ezt (véglegesen), hogy ne jelezze azt nem lehet. Valszeg úgy van Nálad beállítva (nézd meg), hogy a Tájékoztató jellegű figyelmeztetéseket mutassa. Beállítások/További beállítások .../Felhasználói felület/Riasztások és értesítések >> További beállítások fül.

[ Szerkesztve ]

(#2192) andy83 válasza sonar (#2188) üzenetére


andy83
aktív tag

Szia!

Hát vmiért nem akart működni a 4.2 rendesen, úgyhogy visszaraktam a 4.0-t. Talán majd ha kijön egy újabb build a 4.2-ből, akkor újra kipróbálom. A 4.0-val meg tökéletesen megy minden... :U

facebook.com/SzeretekMozizni

(#2193) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Volt egy ilyen riasztásom: [link]. Ez micsoda?

(#2194) blattida válasza VINIKOR (#2193) üzenetére


blattida
nagyúr

Ami az ablakon is van: a program talált egy gyanús fájlt és szeretné, ha engedélyeznéd az elküldését elemzésre, küldd el nyugodtan. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2195) #27441408


#27441408
törölt tag

Hali kontrolként szeretném néha lefuttatni a jelenlegi írtóm mellett az online nodot.

KÉRDÉS: ez eltávolitja amit talál?

és minden eggyes keresésnél külön mindig lekell töltenem a honlapjukról a keresőt ?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#2196) Clemi


Clemi
veterán

Sziasztok!

Találkoztam, egy rendkívül idegesítő jelenséggel. Két gépen is használok chip kódos EAV 4.0.474-et. Az mindkét gép majdnem ugyanolyan vas, de az egyiken x86, a másikon x64-es Windows 7 Ultimate fut.
A gondom a következő. Az x86-os W7 Ultimate alatt, az EAV a vírusdefiníciós adatbázis letöltése után elkezdi a rendszer ellenőrzést (természetesen az X64-en is), ami teljesen természetes, viszont nem áll le az ellenőrzés. Akár órákig is képes ilyenkor futni az ellenőrzés, kb 50%-os processzor használat mellett, és persze ilyenkor nem engedi a gépet magától alvó állapotba menni, ráadásul az alvás gombra sem reagál csak ha megmozgatom előtte az egeret, hogy a monitor bekapcsoljon.
Ennek a "végtelen ciklusba" futott rendszer ellenőrzésnek, csak a feladat kezelőben van nyoma, és az EAV ikonján látszik. A programon belül semmi nyoma.
Van valami ötletetek, hogy mi okozhatja ezt, és hogyan lehetne kiküszöbölni?

(#2197) McKane


McKane
senior tag

lehet tudni,hogy mikor érkezik a magyar 4.2-es NOD ?

(#2198) g.gergo válasza McKane (#2197) üzenetére


g.gergo
senior tag

írj a sicontact-nak egy gyors mail-t, pillanatok alatt fognak válaszolni.

(#2199) McKane válasza g.gergo (#2198) üzenetére


McKane
senior tag

megfogadtam tanácsod, és írtam nekik..
a válasz ez volt,legalább hiteles forrásból van,nem szóbeszéd:

" Valóban lesz hamarosan ilyen változat, valószínűleg 2-3 héten belül fog megjelenni magyar nyelven, angolul már elérhető a http://www.eset.com oldalról.

Üdvözlettel:
Sicontact Kft.
"

2-3 hét :C

(#2200) g.gergo válasza McKane (#2199) üzenetére


g.gergo
senior tag

Egyébként biztos kész van már, csak az engedélyeztetési folymatok van hátra, esetleg be kell várni más honosítások elkészültét, m egyszerre szokták kiadni több nyelven is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.