Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) WhiteWalker válasza zoleeno1 (#3005) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Most néztem meg , inaktív a státusz. Csak a netfone tudja bekapcsolni?

(#3102) zoleeno1 válasza WhiteWalker (#3101) üzenetére


zoleeno1
addikt

Tudtommal igen.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#3103) Bici válasza MadMancs (#3100) üzenetére


Bici
félisten

Köszi! :R

Utánakérdezek, hátha más is tapasztalt ilyet.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3104) viktorhu válasza DanielKaiser (#3060) üzenetére


viktorhu
veterán

Jó volt a számformátum? Nem lehet, hogy véletlenül 0620-szal mentetted el a számot+3620 helyett?

(#3105) Roni79


Roni79
friss újonc

Sziasztok! Páromnak van korlátlan beszélgetés+50 gb csomag. Itthon szuperül működött. Most hirtelen munka miatt Ausztriába kell utazzon. Tudja ott használni? Bementünk a helyi Netfone képviseletre. Kb egy izlandi bálnavadász többet ért hozzá, mint az a nő. Gyakorlatilag semmit nem tudott mondani. Szóval kell valamit aktiválni, vagy csomagot váltani? Netre és telefonra is nagy szüksége van.

(#3106) MadMancs válasza Roni79 (#3105) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia.

Bár alapesetben aktiválni szokták, azért ügyfélkapuban nézzetek rá hogy aktív e a roaming. Ha nem akkor 1250 tudja bekapcsolni. Illetve magán telón is legyen aktív az adatroaming. Más nem szükséges.

EU roamingban maximum 20Gb-ot tud felhasználni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3107) Roni79 válasza MadMancs (#3106) üzenetére


Roni79
friss újonc

Ha ezt beaktiváljuk, akkor a csomag díja marad ennyi, vagy egyéb percdíjakat is felszámol még magyar számok hívásakor? Illetve azt mondták régebben, hogy csak bizonyos ideig lehet külföldön használni ezt a csomagot. Mellette ott van az eu korlátlan csomag. Azt nem értem miben más 🤷‍♀️

(#3108) MadMancs válasza Roni79 (#3107) üzenetére


MadMancs
veterán

Időlimit nincs.

Viszont (szintén EU jogszabály). 4 hónap átlagában 50%-ban itthon kell forgalmazni honos hálózaton. Különben előbb csak figyelmeztetnek, majd megszűnik az EU roaming kedvezmény, onanntól nem olcsó mulatság.

Ausztriából magyar számok hívása is ugyanaz mintha itthon lenne (amíg teljesül a fentebb írt méltányossági használat ).

EU korlátlan csomag annyiban különbözik, hogy itthonról a nem eleltdíjas EU számok is díjmentesen hívhatóak. Illetve roamingban is a többi EU ország. Ez alól mindig kivétel roaming helyzetben az az ország ahol éppen vagy. Pl ha ausztriában tartózkodsz akkor az osztrák számok hívása nem díjmentes, nemzetközi hívásnak minősülnek.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3109) 4Grider válasza MadMancs (#3108) üzenetére


4Grider
nagyúr

"Ez alól mindig kivétel roaming helyzetben az az ország ahol éppen vagy. Pl ha ausztriában tartózkodsz akkor az osztrák számok hívása nem díjmentes, nemzetközi hívásnak minősülnek."

Ennek pont ellent mond az EU-s roaming szabályzás.
Aki itthonról nemzetközi hívással hív EU-s számokat, az az EU-ban roamingolva maximum a hálózaton kívüli hazai percdíjakat fizetheti EU-s számok hívásáért.
Akinek itthonról benne van az alapdíjas EU-s számok hívása a díjcsomagjában, az az EU-ban roamingolva is ingyenesnek kell lennie. Akár osztrák, akár belga, akár francia számról beszélünk az EU-s roaming időszakában.

[ Szerkesztve ]

(#3110) MadMancs válasza 4Grider (#3109) üzenetére


MadMancs
veterán

Ebbe már egy párszor belefutottunk.

Én csak azt tudom.mondani amit nekünk is mondanak.

Amit Te írsz az csak jó, ha úgy van akkor ügyfélnek jó. De én ezt nem mondhatom.

Egyébként korlátlan csomag esetében érdekes a szituáció. Hisz szerződés nem tartalmaz se hálón belüli se hálón kívüli percdíjakat. Vagyis de, 0Ft. Akkor ilyenkor patthelyzet?

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3111) 8


8
senior tag

Ma ennyit tud nálam

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen, Curve bónuszokhoz ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#3112) Ulenspiegel válasza Roni79 (#3105) üzenetére


Ulenspiegel
tag

A fentieken túl azt is nézzétek meg az appban/ügyfélkapuban, hogy a "nemzetközi hívás tiltás" inaktív-e.

Ha elfogy a 20G EU-ban felhasználható keret, akkor az appban vásárolhat plusz mobiladat keretet, ami 100%-ban felhasználható a roaming során.

[ Szerkesztve ]

(#3113) Bici válasza 8 (#3111) üzenetére


Bici
félisten

Azt mondták, hogy a digis ügyfeleket 3/3-ra fogják limitálni.
Szerintem kiszámolták, hogy kb.mekkkorára fog esni a sebesség, ha rászabadulnak a voda hálóra.
Így nem is kell vesződni a limitálás funkció lefejlesztésével. :D

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3114) RexpecT


RexpecT
addikt

Üdv!

Új Netfone előfizetés számhordozással kapcsolatban lenne egy kérdésem.
SIM kártya megjött a héten, jövő héten kedden lenne a számhordozás.
Annyi a bökkenő hogy a SIM kártya másik címre vitte a futár, és csak a jövőhét végén tudok érte menni.
Okoz ez gondot? Gondolom ettől még sikeres lesz a számhordozás, csak addig nem tudom használni az előfizetést amíg nálam nem lesz a SIM.

:R :R

(#3115) Viktor0610 válasza RexpecT (#3114) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Gondolom ettől még sikeres lesz a számhordozás, csak addig nem tudom használni az előfizetést amíg nálam nem lesz a SIM."
Így van.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#3116) INGJOKE válasza RexpecT (#3114) üzenetére


INGJOKE
veterán

Azt vedd figyelembe, hogy a hordozott szám a régi szolgáltatónál aznap este megszűnik és az új netfoneos fog működni mikor megtörténik a hordozás. Van másik számod nem para, de ha csak egy van… :)

(#3117) 4Grider válasza MadMancs (#3110) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az EU korlátlan és a hazai korlátlan között csak itthon van különbség, előbbinek nem kell fizetnie EU-s számok hívása esetén az EU által valahol 70 Ft környékén maximalizált nemzetközi percdíjakat. De mihelyt a két különböző korlátlan díjcsomaggal rendelkezők elkezdenek az EU területén roamingolni, mindkettejüknek 0 Ft lesz az összes EU-s szám hívása.
EU-s számok hívása esetén minden előfizető jobban jár az EU-s roaminggal, hiszen a korlátlanságnak ott is érvényben kell lennie, a percdíjasok pedig hálózaton kívüli percdíjakkal telefonálnak EU-n belül. Ráadásul az EU-s maximalizált SMS díj is sokszor a hazai SMS díjak alatt van.

(#3118) tahepa


tahepa
senior tag

Egy kis kellemetlen meglepetés ért.
Szerettem volna aktiválni azt a szolgáltatást amivel külföldön ( Ausztria) egy külföldi ( Ausztria) számot tudjak hívni ..megtehetem de fizessek 10 ezer forint kauciót... amit persze majd ha lemondom a szolgáltatást visszakapok...
Mindenért kauciót kell leperkálni ezek után? :W

(#3119) 4Grider válasza tahepa (#3118) üzenetére


4Grider
nagyúr

Hány hónapja vagy előfizető?

(#3120) MadMancs válasza tahepa (#3118) üzenetére


MadMancs
veterán

Nemzetközi hívások aktivalásához nem kell kaució. Csak a mobilvásárlás és az emelt díjak hívásához.

Délután utánanézek esetedben mi a helyzet.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3121) tahepa válasza MadMancs (#3120) üzenetére


tahepa
senior tag

Az ÜSZ írta válaszként emailben a kérdésemre.

(#3122) VGNGR válasza tahepa (#3121) üzenetére


VGNGR
senior tag

Nekem is írtak ilyet, ki is fizettem, majd 3 nap múlva elnézést kértek, hogy téves volt és visszautalták a pénzt. Nem tudja a bal kéz, mit csinál a jobb érzésem van velük kapcsolatban.

(#3123) Marci79 válasza MadMancs (#3120) üzenetére


Marci79
aktív tag

Ez komoly? Akkor a mobilparkolás sem fizethető netfone-ossal kaució nélkül?
Most akarok küf-ről váltani, de nem ezekhez fogok menni az is biztos. :(

(#3124) dzf007


dzf007
aktív tag

Netf-ONE... :DD

(#3125) StarKiller89 válasza Marci79 (#3123) üzenetére


StarKiller89
senior tag

má megint itt vagy?

| Samsung Galaxy S23 |

(#3126) INGJOKE válasza Marci79 (#3123) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ki használ a mai világban olyan parkolás appot ami nem közvetlen a bankkártyáról von le pénz?

(#3127) MadMancs válasza Marci79 (#3123) üzenetére


MadMancs
veterán

Valamit valamiért. Nem egy óriás cég hogy elbírjon rengeteg mobilvásárlást felhalmozó majd nem fizető ügyfelet.

Régen nem volt ilyen. Jóideje van, köszönhetően a sok fentebb említett ügyfélnek.

Amúgy Yettelnél is első 3 hónapban minimál keret van, Telekomnál se elérhető (kérésre se) első 3 hónapban, csak ha feltöltöd univerzális egyenleged, magyarul előre kifizeted. És fél év után itt sincs forgalmi előleg hozzá.

Kinek mi, ha egyszeri 10ezer amit visszakapsz, sok cserébe alacsony havídíjakért, akkor tényleg nem neked való Netfone. :)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3128) qltsar


qltsar
addikt

@Madmancs:

Van lehetőség arra, hogy váltson valaki Telekomos Netfone tarifából Vodafoneos Netfone csomagba?

:R

(#3129) MadMancs válasza qltsar (#3128) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia, persze.

Írj és megoldjuk. De ez ugye SIM cserével jár.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3130) RexpecT válasza Viktor0610 (#3115) üzenetére


RexpecT
addikt

Viktor0610 & INGJOKE: :R Végül csak értementünk a hétvégén, elvileg ma este lesz az átállás. Kíváncsi vagyok milyen lesz a szolgáltatás.

(#3131) Marci79 válasza INGJOKE (#3126) üzenetére


Marci79
aktív tag

Pl. én. Egy nagyobb melónál három fizetési módszert is használtam. Parkl, sms és apró. A meló végén bőven 100ezer feletti volt az össz. parkolási költség.

(#3132) Marci79 válasza StarKiller89 (#3125) üzenetére


Marci79
aktív tag

? Megint? :F Ebbe a topikba tudtommal még soha nem írtam.

(#3133) zola899


zola899
tag

Sziasztok!

Május 12.e óta vagyok Netfone-os, azóta használom a szolgáltatást.
Érdeklődnék, hogy a számla mikor szokott kiállításra kerülni?
Mert már eltelt pont 1 hónap és még semmit sem kellett fizetnem, az applikació szerint nincs befizetetlen számla.

Samsung Galaxy S23+, Samsung Galaxy Watch 3, Samsung Galaxy Buds FE

(#3134) 8 válasza RexpecT (#3130) üzenetére


8
senior tag

Kíváncsi vagyok milyen lesz a szolgáltatás.

lassú

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen, Curve bónuszokhoz ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#3135) MadMancs


MadMancs
veterán

És ha nem? :P

Ma egyébként ha már arra jártam, méregettem egy kicsit Pesten.

Kelenföld vasútállomás, Etele pláza, és keleti pályaudvar.

Mindegyik helyszínen Telekom és Voda sim is 40+/20+ mbps volt, de Telekom háló minden esetben alulmaradt vodához képest.

Az a baj hogy egy fórumba többségében azok írnak akiknek valami gondjuk van (nem mondom hogy nem jogosan). De azért többen vannak akiknek semmi bajuk vele.

100+ ügyfelem közül majdnem mindenkitől kapok visszajelzést, ~1% a negatív tapasztalat.

Szóval nem általánosítanék. Nem hibátlan, de nem is annyira rossz mint ahogy néhányan be akarják állítani.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3136) mihaczitomi


mihaczitomi
junior tag

Nekem semmi gondom a Netfone--al ....ha lejár a 10 Hónap ,akkor is maradok ......aztán meglátom ,kell e még akkor is a korlátlan + 50 giga ......

A mobiladatnak a 10-edét használom csak el .......

06 30 962 8221

(#3137) MadMancs válasza mihaczitomi (#3136) üzenetére


MadMancs
veterán

3 hónap után minden további nélkül tudsz lefelé is módosítani hűség alatt.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3138) E300TD válasza MadMancs (#3135) üzenetére


E300TD
tag

Nemsokára Szlovákia és Horvátország roaming ... lesz az 3% is ... :DD :Y :R .
Egyébként elképesztően gyenge Londonban a mobilnet lefedettség. Pont ott nem volt rendes kapcsolat, ahol kellett volna. Lakáson, ahol egyébként van wifi volt cca 40-80 mbit., de tömegközlekedéssel, ahol nem ártott volna az applikáció élőben az tragédia.
Egyébként itthon is naponta 2-3x leszakad egy két másodpercre a telefon a hálózatról, (nem nettől). Arról vettem észre, hogy eddig nem tapasztalt pittyegés volt és egy felkiáltójeles háromszög a felső sorban, majd újra kapcsolódik. :F

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#3139) StarKiller89 válasza MadMancs (#3106) üzenetére


StarKiller89
senior tag

hol lehet ezt megnézni az ügyfélkapuban? :F

| Samsung Galaxy S23 |

(#3140) MadMancs válasza E300TD (#3138) üzenetére


MadMancs
veterán

Igen nálad tudom hogy nem teljesen oké. De lehet megpróbálnék egy sim cserét.

Szlovákia, Ausztria, Szlovénia, olasz tökéletes a roaming, ez tapasztalat. Ha ott se lesz ok, akkor tuti sim hiba.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3141) MadMancs válasza StarKiller89 (#3139) üzenetére


MadMancs
veterán

+ adat rendelése alatt vannak az aktív és inaktív szolgáltatások is.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3142) 8 válasza MadMancs (#3135) üzenetére


8
senior tag

A hétvégén megyeszékhelyen beltérben szinte folyamatosan csak edge volt, teljesen használhatatlan volt bármire a mobilnet, ha valamit csinálni akartam, nyomni kellett egy repcsit és utána kb 30-35 másodpercig volt 4G

Egyáltalán nem rossz, nem próbálom annak beállítani, sőt nagyon jó, nekem viszont eddig sok kényelmetlenséget okoz
Lehet, hogy egy másik, esetleg újabb telefonnal jobb lenne (másik szolgáltatóval nem voltak ilyen gondjaim ezzel a telefonnal)

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen, Curve bónuszokhoz ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#3143) mihaczitomi válasza MadMancs (#3137) üzenetére


mihaczitomi
junior tag

600-700 forintért nem érdemes kavarni .....A 100 perc meg nem biztos .hogy elég lenne ......

06 30 962 8221

(#3144) Foose


Foose
addikt

Én is megérkeztem, ma volt a számhordozás. Előző kártya már letiltva,(digi mobil)netfone eddig oké. (Mondjuk a digi aktuális holnapra szépen kiszámlázott most egy teljes havi díjat, holott már látható az appban is hogy "ehhez a szeződéshez nem tartozik mobil előfizetés") Holnaptól élesben megy a net és hívás teszt :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3145) csacsi67 válasza E300TD (#3138) üzenetére


csacsi67
addikt

Igy igaz London katasztrofa még Angol kártyával is.Heti szinten járok ki ,fiam 10 éve kint él. Neki van elöfizus kártyája is kinti ,ugyenez avval is a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#3146) Fulár válasza Foose (#3144) üzenetére


Fulár
senior tag

Sza*házi Yettel is ezt játszotta.4 nap miatt kaptam egy teljes havi számlát.De már nem kötekedtem.Inkább örülök,hogy megszabadultam tőlük.

(#3147) Bici válasza Foose (#3144) üzenetére


Bici
félisten

Majd visszavonják. Nekem kiírtak 2-3 hét után egy negatív számlát, amit már befizetettnek mutatott, és annyival csökkent a fizetendő összeg.

Csak ne fizesd be egyből, hanem várd meg a lejárat elötti napokat.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3148) Foose


Foose
addikt

Persze, az aktuális havit pár napja fizettem be, azt amit most küldött (július 31-ig) nem fizetem még, eleve ráér.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3149) 8 válasza Fulár (#3146) üzenetére


8
senior tag

A yettel alapértelmezetten teljes havit számláz, kivéve a megjelölt díjcsomagoknál
#2698
Ha ezekben voltál, akkor érdemes reklamálni.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen, Curve bónuszokhoz ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#3150) Foose


Foose
addikt

Nah, tegnap már használtam a kártyát. Érdekes kicsit nekem, hogy kimenő híváskor kell idő amíg kapcsol. Kicsit olyan érzésem van, mint amikor a digi mobil kártyám használtam, és volte roaming hiányában gsm hálón tudtam telefonálni. Eltartott egy ideig amíg elkezdett csöngeni nálam. Volte van.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.