Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) Maladar válasza Vak Hangya (#3922) üzenetére


Maladar
tag

Hely függő kicsit talán.
Fejér megye (Duna vonala), kitűnő, a net sebességben előfordul, hogy gyorsabb mint a yetitel, beszélgetéssel sosincs semmi probléma.
Bp. XX. ker kitűnően működik, de a net lassabb.
Bp. Klinikák: (a klinikák tömbön belül nyílt téren is) nincs hálózat. ( ez kb 3 órán kersztül volt, nem tudom akkor máshol is volt e fennakadás, de más mindenki (feltételezhetően nem netfonos gond nélkül beszélt))
Bp Aug 20 tűzijáték: netet nem próbáltam, beszélgetés gond nélkül működött.
M6 autópálya Bp-Dunaújváros között messengeren keresztül beszélgetés, szakadás nélkül kitűnően működik.
Samsung S20
5000huf korlátan beszéd, 100sms, 50 giga net, ár érték arányban amire vettük Kiválóan megfelel.

(#3952) qltsar válasza Akelaus (#3950) üzenetére


qltsar
addikt

Köszi, hogy leírtad!

Mi a helyzet a fizetett 'kaucióval'?

Nálam előre van fizetve a havidíj, és utólag van a korrigálás, hogyha percben túlmegyek a kereten.

Március közepén léptem be, Áprilisban kifizettem a tört havi számlámat és előre a Májusi havidíjat.

Tehát, ha most kilépek, akkor a Szeptemberi havidíjam már ki van fizetve, és augusztusban kellene kapnom egy tört havi számlát, így a szeptemberi havidíjamat teljes egészében vissza kellene utalniuk, ha az Augusztusit nem is korrigálják arra a pár napra.

Jól értelmezem?

Amúgy az is érdekes, hogy az ÁSZF-es tájékoztatót emailben 07.20-án kaptam meg, de az alkalmazás szerint 07.14--én...ez is milyen már...

@MadMancs?

[ Szerkesztve ]

(#3953) INGJOKE válasza Akelaus (#3950) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nah akkor képbe hoztam őket tegnap úgy néz ki. Szívesen :DDD

(#3954) INGJOKE válasza qltsar (#3952) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szerintem nem a tájékoztatástól kell nézni a 45 napot, hanem az életbelépéstől. Szvsz, de majd az okosok megmondják. :)

(#3955) qltsar válasza INGJOKE (#3954) üzenetére


qltsar
addikt

Mindenhogyan beleesek a határidőbe, vagy Aug 28, vagy Szept 3, vagy életbelépéstől számítva is jó vagyok már.

Mi lett a kaucióddal?

(#3956) Akelaus válasza INGJOKE (#3953) üzenetére


Akelaus
senior tag

Köszi! 🤗🤭

Qltsar: én nem fizettem kauciót nekik, így arról nem tudok nyilatkozni.

(#3957) qltsar válasza Akelaus (#3956) üzenetére


qltsar
addikt

Szerintem mindenki fizet, úgy, ahogy leírtam. 1 hónappal előre fizeted a szolgáltatást, és később számolnak el túlfogyasztás esetén, pl.

Augusztusi számlával túllépsz valamit, akkor szeptemberben fizeted be az októberi csomagdíjad árával együtt.

[ Szerkesztve ]

(#3958) qltsar válasza qltsar (#3957) üzenetére


qltsar
addikt

Tárgytalan, benéztem :B.

Felhívtam őket, hát...érdekes volt az ügyfélszolgálat, kérdezte, hogy miért akarok elmenni, mert, hogy "feljegyzi" a profilomhoz, meg, hogy akkor kötbért kell fizetnem...
Mondom, hogy nem, mert ÁSZF változás volt, de, ha ennyire kell akkor azért, mert elégedetlen vagyok a szolgáltatásukkal, ha ennyire fel akarja jegyezni, amiből az jött le a hölgynek, hogy az EU adatkeret csökkentés miatt akarok elmenni...de már inkább hagytam az egészet, mondtam, hogy igen, persze...

Nem irigylem őket, biztos sok problémás ügyfél hívja fel őket nap mint nap, de a stíluson lehetne még bőven csiszolni.

[ Szerkesztve ]

(#3959) INGJOKE válasza qltsar (#3958) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mondtam hogy nem kell felhívni őket, mielőtt átadják a számod hordozásra megpróbálnak még meggyőzni hogy maradj. Majd hívni fognak megint. :DDD

(#3960) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

nem elérhető szám esetén miért nincs valami jelzés vagy egy gépi hang? feleségem telefonja lemerült tegnap mikor hívtam volna, de csak némán bontja a vonalat... először azt hittem a térerővel van valami vagy ilyesmi... :F

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S23 |

(#3961) Littoral válasza StarKiller89 (#3960) üzenetére


Littoral
aktív tag

Van "gépi" hang, legalábbis nekem van, most kipróbáltam.
Nálam ez a jelenség, amit írsz, akkor szokott előfordulni, amikor a két kártya közül az egyiken beszélek, a másikat pedig hívná valaki. Olyankor nincs semmi bemondás, egy időnyi csend után a hívás elenyészik.

(#3962) MadMancs válasza StarKiller89 (#3960) üzenetére


MadMancs
veterán

Van a "hívott szám nem elérhető próbálja később" vagy valami ilyesmi.

Illetve nekem be van kapcsolva az állandó két SIM, azaz ha pl 1-es simen beszélek akkor a kettesre érkező hívást átirányítja sim 1 re és aktív hívás várakoztatás miatt jelzi is teló. Ugyan ez fordítva is.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3963) mihaczitomi válasza MadMancs (#3962) üzenetére


mihaczitomi
junior tag

Madmancs,tudsz valamit ,hogy esetleg Változhat a havidíj ,ha majdd lejár a 10 Hónap ???

korlátlan beszéd + 50 gigám van 4.990 --ért ???

Köszönöm a Választ Előre is

06 30 962 8221

(#3964) MadMancs válasza mihaczitomi (#3963) üzenetére


MadMancs
veterán

Jelenleg itt úgy tapasztaljuk hogy igen, az extrra kedvezmény elveszik, azaz 5490 lesz.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3965) mihaczitomi válasza MadMancs (#3964) üzenetére


mihaczitomi
junior tag

Köszönöm ...az még simán belefér .......

Bár most nagyon kéne az e-sim .....ami ugyan nincs sajnos

06 30 962 8221

(#3966) time87


time87
csendes tag

Sziasztok!

Gondolkozok azon, hogy áttérek a Netfone szolgáltatóhoz, jelenleg a Yettelnél vagyok, s év elején még olcsó volt, de most már pont annyira drága, hogy a nyomába sem ér a Netfone szolgáltatásainak.

Lefedettség terén mik a tapasztalatok? Én Szolnokon telefonálgatok általában, folyamatosan mondják most is, hogy kakkanat a vonal, nem hallanak, szóval úgy gondolom, sokkal rosszabb nem lehet a helyzet, de ti mit tapasztaltatok?

Köszi a választ!

Ide kéne egy ötletes aláírás, gondolkodnom kell még rajta! -- kulagép -- kulatelefon

(#3967) MadMancs


MadMancs
veterán

Nekem nem szabadna ilyet írnom, de, az utóbbi idők Yettel fejlesztései azt eredményezték hogy sokkal jobb a hálózata a másik kettőnél.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3968) csaszi75 válasza time87 (#3966) üzenetére


csaszi75
senior tag

A Netfone-nál elérhető Telekom alapú SIM és Vodafone alapú SIM is..
Az a nagy kérdés, hogy ezeknek a szolgáltatóknak milyen a lefedettsége ott, ahol te élsz/használni akarod..

(#3969) Dluinet válasza MadMancs (#3967) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Azert választottam a netfone-t mert az utóbbi időben (július-augusztus) a yettel-es ismerőseim vállalhatatlan minőségben hívtak.
A yettel-es üzletkötőt sem értettem meg július végén amikor felhívott.
Ezért már úgy kerestem flottát, hogy ne yettel legyen.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#3970) Littoral válasza MadMancs (#3967) üzenetére


Littoral
aktív tag

Már ahol. Nálunk (megyeszékhely) érthetetlen módon éppen visszafelé történt ez a fejlesztés (már leírtam itt régebben). Az ügyfélszolgálat szerint múló állapot, de egy éve nem múlik, sőt, a maradék előfizetésen is tovább romlik. Sokáig az se marad náluk. Itt errefelé sehol nem jobb, mint pl. a Vodafone. Soha nem fogom megérteni, hogy miért kell lerontani azt, ami eddig jól működött. Egy éve így van, nagyon nem igyekeznek a kijavításán, szerintem nincs meg a szándék.

(#3971) zagloba


zagloba
aktív tag

Sziasztok! Én az éjjel csatlakoztam a szolgáltatóhoz. Beraktam a sim kártyát és az APN -t Vodafone-osnak állította be magának. Idáig jól muzsikál :)

(#3972) E300TD válasza time87 (#3966) üzenetére


E300TD
tag

Ha "roamingolni" szeretnél valaha is és az elég fontos, jól gondold meg a váltást .... :F :W

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#3973) qltsar válasza E300TD (#3972) üzenetére


qltsar
addikt

Illetve, ha Dunántúl (Fejér, Veszprém, Zala) bizonyos részein vagy Budapesten randomra eltűnő mobilinternetet / térerőt.

Nekem ott telt be a pohár, hogy a XIII. kerület kellős közepén elkezdtem kapni az SMS-eket a sikertelen hívásokról, majd a lakásban is. Kb. 2 hónapja kezdődött, (~5.5 hónapja vagyok előfizető) addig semmi hiba nem volt. Próbáltam Vodás kártyát, nem volt ilyen gond fura módon. Még voltam olynan hülye is, hogy mégtöbb időt pazaroltam erre, és átraktam az S23+-ból az iPhone-ba a SIM kártyát, gondolván, hogy biztos a Snapdragon X70 csúcsmodemje a rossz. Természetesen nem ez volt, de már nem is számít szerencsére.

Voltak hasonló események még, volt, hogy randomra leállt a zene bevásárlás közben, amikor a SPAR-ban sétáltam, ráadásul az M3 mellett, ahol még az alagútban is külön telepített 4G erősítő modulok vannak, ezalatt Telekom 3/4 térerőcsík, 5G-n, a második kártyán.

Elvileg ma történik meg a számhordozásom, Netfone próbált hívogatni, gondolom majd még megajándékoznak egy gyönyörű email-lel, hogy fizessek kötbért jogtalanul, aztán majd megint indul a Békéltetőtestület / Fogyasztóvédelmes fenyegetőzés, és végül elnézést kérnek.

Hatalmasat csalódtam, mind a szolgáltatásban, mind ügyfél kezelésben.

Szerettem volna, hogy jó legyen, de sajnos az árak kvázi tükrözik a szolgáltatás minőségét.

Az új szolgáltatómnál a flottakezelő rákérdezett, hogy nem érti, hogy mi ez a nagy mocorgás Netfone-tól, mert nem érti, hogy miért kötik ilyen sokan Július - Augusztusban náluk számhordozással a szolgáltatást, aztán elmondtam, hogy ÁSZF változás volt.

Ezek szerint nem csak itt a topicban menekül(t)ünk el páran.

Elvileg amúgy Szeptember másodikáig lehet váltani, nekem a hivatalos tájékoztatási dátumom 07.19-én jött ki (SMS-ben bár ezt is randomra kaptam a számlákról, úgyhogy lehet, hogy másnak csak a 07.20-i email lesz meg), innéttől számít a 45 nap amíg kötbér nélkül fel lehet mondani - akniek még hűségideje van és menni szeretne.

[ Szerkesztve ]

(#3974) Bici válasza E300TD (#3972) üzenetére


Bici
félisten

Nekem Szlovéniában teljesen jól ment a netfone, de csak voda-s apn-nel.
netfone-ossal már nem emlékszem, hogy mi, de volt valami gond.

Melyik országban van gond a netfone-nal?
Én még csak Szlovéniát próbáltam.
Ja, és a telefonálást nem próbáltam (nem nagyon szoktam), csak az adatforgalmat.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3975) E300TD válasza Bici (#3974) üzenetére


E300TD
tag

Csak ott, ahol eddig jártam :)
London, Szlovákia, Horvátország. Nekem az első csatlakozás a gond, mire felmegy valamelyik szolgáltató hálózatára. Cirka fél-2 órás szenvedés. Utána tűrhetően működik, hazafelé soha nem volt gond, egyből átállt. Netfone APN.

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#3976) Bici válasza E300TD (#3975) üzenetére


Bici
félisten

Én egyszer voltam csak kint netfone-nal, lehet, hogy nekem is lassú volt, nem tudom, mert vezettem. Biztosan több, mint fél óra volt az első pihentőig a határ után. Ott még netfone-os volt az APN, asszem nem volt net, vagy 4G nem volt talán...
Átváltottam vodára, és megjavult.
Azért netfone-ossal indultam, mert valami olyasmi rémlett, hogy voda APN-nel nem megy a roaming... De akár én emlékszem rosszul, akár az infó volt téves, megcáfolhatom.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3977) zoleeno1 válasza Bici (#3976) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, ez volt az info, hogy a romaing nem megy voda apn-nel. De ezek szerint ez nem igaz, sőt...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#3978) Bici válasza zoleeno1 (#3977) üzenetére


Bici
félisten

Lehet, hogy országfüggő is.
Egy próba alapján azért ne vonjunk le globális következtetést.
Szerintem tesztelje, aki tudja, és a sok tapasztalatból kijön a tisztább kép.
Egyelőre annyit tudunk, hogy van olyan helyzet, amikor műxik a voda APN-nel.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3979) KatonaT válasza E300TD (#3975) üzenetére


KatonaT
aktív tag

Most voltam horvátba, semmit nem állítgattam, és tökéletesen működött.

(#3980) MadMancs válasza zoleeno1 (#3977) üzenetére


MadMancs
veterán

Pedig igaz. Szlovákiában voltam a hétvégén. Voda APN el kuka. Netfone APN el pöpec működött. Váltás, már a monostori hídon Telekom SK hálózaton landoltam, végig pöpec volt.

Akinek megy a roaming Voda apn el az vagy kuruzsló, vagy szimplán álmodik, mivel Netfone simekhez csak Netfone APN en van engedélyezve. Voda APN en tiltva van.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3981) zoleeno1 válasza MadMancs (#3980) üzenetére


zoleeno1
addikt

Na akkor az a biztos, ha mind a kettő ott van, az egyik csak működik :C

Ami esetemben biztos, országon belül, főleg Békés megyében, ezen belül is kisebb településeken, sokkal stabilabb a net mióta voda apn-t használok.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#3982) mihaczitomi válasza qltsar (#3973) üzenetére


mihaczitomi
junior tag

mi pontosan ez az ÁSZF változás ??? miről szól pontosan ???

06 30 962 8221

(#3983) Pro Shop válasza mihaczitomi (#3982) üzenetére


Pro Shop
csendes tag

Kevesebbet kapsz többért..

Ha sürgős, telefonon elérsz. +36708573097

(#3984) Akelaus válasza qltsar (#3973) üzenetére


Akelaus
senior tag

Tőlem is kérdezték.
Nem mondtam semmit, hogy mit tapasztaltam, csak hogy ÁSZF változás miatt lépek.
De úgyis képben vannak, nemrég láttam egy itteni hozzászólást kepernyoképen a Küf csoportban.
Madmancs Yettel dicsérő írását. ;)

Pedig...jelenleg mind a három szolgáltató kártyája rendelkezésemre áll, és Vodafone dupláját préseli ki magából a legrosszabb helyen ahol kb egész nap tartózkodom.
Ott a Netfone kártyával, Voda apn-el sem mértem olyanokat.
És a jelenleg legrosszabb: (lehet képernyőképet csinálni KÜF), a Yettel. 🤷‍♂️

Ja és ha már ügyfélszolgálat, a Yettel ügyfélszolgálata is megér egy misét. 🤣

(#3985) qltsar válasza Akelaus (#3984) üzenetére


qltsar
addikt

Sima Voda lehet, de nem Netfone. Persze, minden ugyfelszolgalat tud csodakat muvelni, de a szolgaltatas szinvonala nalam a Netfonnal az utobbi ket honapban kriminalis volt terero, mobilinternet sebesseg fuggbenyeben.

Lehet, hogy Voda jobb, de nem talaltam naluk kedvezo ajanlatot, es elozo Yetteles tapasztalat alapjan visszamentem inkabb hozzajuk.

Ha anno nem szuntetik meg a Hello Data csomagom, nem mentem volna at Netfone-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#3986) MadMancs válasza Akelaus (#3984) üzenetére


MadMancs
veterán

Így van, minden viszonyítás kérdése.

Az hogy amerre én járok (keresztül a fél országon, köztük van pl Veszprém megye is mivel itt élek) a Yettel tarol sebességben, nem azt jelenti hogy Netfone rossz. Én is Netfone-os vagyok (mindkét hálózaton). Teljesen használható kategóriában van, de ettől függetlenül , a tények tények maradnak.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3987) MadMancs válasza qltsar (#3985) üzenetére


MadMancs
veterán

Mondjuk a térerőre pont nincs befolyásolása Netfone nak. Hajszál pontosan ugyanaz mint Voda. Mivel voda. Sebesség, hát mostanában vannak csodák sokaknál az tény.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3988) INGJOKE válasza MadMancs (#3987) üzenetére


INGJOKE
veterán

Gondolom ehhez hozzájárultál? :)

(#3989) qltsar válasza MadMancs (#3987) üzenetére


qltsar
addikt

Lehetseges, hogy Budapesten van meg 3G halozata Vodanak?

Ha igen, lehet, hogy a feltoltokartyas net hianyaban arra maszhatott fel?

Lakasbol jobb volt a terereje ugyanabban a telefonban, mint a Netfone-nak 4G-n.

Halozatinfo banyaszashoz nem volt idegzetem, raneztem a tererocsikokra, es a Voda jobb volt, nem tudom, hogy miert.

De ez is relativ. Telekom 1 csikkal, ugyanakkora zajszinttel lakasbol jobban teljesitett 4G-n, mint a Netfone kisebb zajszinttel.

Lakasbol kilepve, Voda APN hasznalataval hasonloak voltak.

#3988: Ez egy eleg patkany huzas volt...

[ Szerkesztve ]

(#3990) MadMancs válasza INGJOKE (#3988) üzenetére


MadMancs
veterán

Dobsz egy linket ha megkérlek? Én nem lelem.

Egyébként komplett KÜF hiénamarketingre épít, fittyet hányva a tisztességes verseny szabályaira, így nem csodálkozom, jó eséllyel maga a flotta rakta ki, nem véletlen rejtett user.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3991) MadMancs válasza qltsar (#3989) üzenetére


MadMancs
veterán

Nincs tudtommal, viszont nem biztos hogy a 2 sim ugyanazon a tornyon lógott, vagy ha igen akkor ugyanazon a frekvencián. Így máris lehet eltérés.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#3992) INGJOKE válasza MadMancs (#3990) üzenetére


INGJOKE
veterán

Hát már én sem, csak a kép van. Valami új tag töltötte fel, lehet törölték is. :)

(#3993) Akelaus válasza qltsar (#3985) üzenetére


Akelaus
senior tag

Igen, igen a sima Voda.
Nem véletlenül léptem le én sem, és ha nincs a netes dolog, hogy egyik APN-el jó, a másikkal nem talán maradok is.
Viszont azokat az égéseket nem kívánom újra és újra amiket a BudapestGo jegybemutatáskor éltem át (oké vegyek papíron bérletet :D ) , Lidl kuponok stb.. illetve mikor ugyanott többször nemhogy net de hálózat sem volt.
Hozzáteszem, megkérdezett ismerős hogy nem-e tudok neki ajánlani...és a Netfone-t ajánlottam ennek ellenére, de felhívtam a figyelmét az APN beállítás anomáliájára.

(persze kíváncsi lennék mi lesz jövő januártól, amikor a Voda One lesz, a Digiseknek valamit vagy beajánl, vagy sem. Na meg mi lehet a terv a másik 2 nagy szolgáltatóval "szemben" :U . Azt látom most mindenki vadul az 5G felé megy el, miközben sztem a mobilok többsége ami az emberek kezében van, inkább egy stabil 4G-4G+t kívánna.)

(#3994) VGNGR válasza Bici (#3976) üzenetére


VGNGR
senior tag

Én júliusban Romániában voltam, na ott nem ment vodással, csak miután átállítottam a netfone-osra.

(#3995) dzf007 válasza Akelaus (#3993) üzenetére


dzf007
aktív tag

Szerintem még nem lesz One, talán a digiseknek emelkedik a havidíj vagy vodás "ügyfélmegtartó" csomagot ajánlanak.

(#3996) Akelaus válasza dzf007 (#3995) üzenetére


Akelaus
senior tag

Én úgy emlékszem, hogy jövő januártól nem használhatják a Digi nevet.
Időpontot nem mondott, de:
"...Jászai Gellért inforádiós nyilatkozatát az Infostart.
Új márka érkezik
A cég a közelmúltban rátette a kezét a Digi és a Vodafone magyarországi távközlési szolgáltatókra is. Az elnök ezen vállalatok jövőjéről is beszélt. Egyebek mellett kijelentette, márkaváltás lesz.
Az összeolvasztott két albán távközlési cégünket is ugyanezzel a „ONE” névvel márkáztuk újra, és ez a kampány most is zajlik. Úgyhogy nem csináltunk titkot abból, és nyilvánvaló, egy márkát szeretnénk nemzetközileg használni majd. Ez minden nemzetközi cégnél, amely lakossági termékeket ad el, alapvetés. Tehát a ONE márkanév lesz várható majd Magyarországon is. Azért nem tudok még biztos vagy pontos időpontot mondani, mert ezen jelenleg is dolgoznak a szakemberek. Ez nem egy olyan egyszerű kérdés. Hiába van meg a márka, hiába van meg a logó meg a színek, tulajdonképpen minden ahhoz, hogy akár holnap is meg lehessen csinálni, ennél sokkal komplexebb kérdésről van szó
- fejtett ki az elnök.
Hozzátette, nemcsak a név fog megváltozni, hiszen például plusz szolgáltatásokkal is készülnek az előfizetőiknek."
de ez a Netfone topic, szóval itt én be is fejeztem erről a diskurzust. :)

(#3997) qnadam válasza MadMancs (#3990) üzenetére


qnadam
veterán

a küf marketingje nem korrekt, ez tény. de a netfone sem az, a honlapról továbbra se derül ki, hogy pl a 100 perc után mibe kerül egy perc, mennyi egy sms ára, plusz adatot lehet-e venni és mennyiért.. bár most legalább az ászf-ben benne vannak az aktuális csomagok.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3998) Jozsó


Jozsó
tag

Sziasztok,

Mégegyszer felhoznám ezt a VoLTE témát. Tudom, hogy az az általános nézet, hogy ugyan nem írja ki a telefon, de van.

Namost én ezt nem igazán tudom elhinni. Szóval nekem a másik kártyám yettel-es és ott kiírja. Plusz kiírja hívás közben, hogy a hívás minősége HD. Szóval nekem van egy olyan erős gyanúm, hogyha a netfonos kártyánál a telefom nem írja, akkor ott nincs is VoLTE. Egyébként feleségem telefonján ugyanaz a helyzet.

Szóval merre tovább? Netfonnál próbáltam hibajegyet felvenni, kb. 1 másodperc alatt pattintottak le, hogy kapcsoljam be a telefonom, indítsam újra, csá, hibajegy lezárva. (btw, nem igazán szeretem, ha ennyire hülyének néznek, de tudom ügyfélszolgálat, nekik több van megengedve mint a népesség többi részének).

Próbáljam esetleg a 1250-et? Volt akinek már sikerült?

(#3999) Bici válasza Jozsó (#3998) üzenetére


Bici
félisten

Milyen telefon

Nekem Xiaomi Poco F2 Pro-val se voda, se netfone kártyával nem volt Volte a gyári szoftverrel, de a főzöttel egyből lett mindkettővel.

És igen, amikor volt Volte, akkor ki is írta a telefon nálam.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4000) MadMancs válasza Jozsó (#3998) üzenetére


MadMancs
veterán

Pedig hidd el.

Nekem se írja ki, de:

1, IMS regisztráció megtörtént
2, Hívás közben írja teló hogy HD+
3, kb 0,5mp a kapcsolás
4 kristálytiszta hang
5, Hívás közben van 4G net ami csak VoLTE mellett lehetséges.

Amelyik teló Netfone al nem írja ki, az vodával se fogja.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.