Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    nagyúr

    válasz yodamastah #20051 üzenetére

    Az a baj, hogy aki így tesz, gyakran nem néz a tükörbe: hiába látna, ha nézne.:DDD
    Ahogy nyogo említette a BKV busz nagy is, meg szép kék is. Aztán még úgy se.

    Egyébként egyetértek, hogy ha észrevesznek, akkor előbb engednek el! De csak
    ezért én nem tolom fel a refit. Ha éppen nem engednek el, akkor így jártam.:R
    Van aki ilyenkor még túráztatja is, meg villog, esetleg folyamat vészvillogózik: az
    is feltűnő, de van aki nem tudja értelmezni, és zavarja a dolog a forgalomban. Én
    csak megköszönöm vele, ha láthatóan lehúzódott, vagy legalább próbált segíteni.

    Mondjuk nekem meg xenonom van: talán ezért is vesznek komolyabban alapból?
    (Egyszer csak felkapcsoltam a xenont a Lágymányosin, erre félreugrott előlem a
    kocsi, pedig ment vagy 90-et: abszolút nem akartam levillogni, meg semmi LOL.)

    Ui: anno a kis Majában is volt. Vizsgára került vissza a 25W Ba20d. Hát az fájt...
    Simán leléptek elém, és sötétben meg nem láttam vele. Szóval alapvetően tök jó
    hogy minél feltűnőbb a motoros, így az üvöltő kifufogódob is pont ide tartozik, azt
    meg ennek ellenére sokan mégse kultiválják. (Még én se, pedig nekem is van.:D)

    https://hardverapro.hu/apro/ibike_mono_adventure_3000w_sok_extraval_elado/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés