Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86574) lugosi válasza Deck (#86561) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Összehasonlítás a Telenor konkurens csomagjával.

2 év hűség mindkettőre
azonos adatmennyiség (50 giga)

Telenor: 4792.- Ft
Telekom: 11.490.- Ft

Telenor: használható a telepítési címtől eltérő más címen
Telekom: fizikailag használható más címen, de napi 2k felár

Telenor: havi 2500 Ft benne van egyéb szolgáltatásra (adatbővítő, netes tv)
Telekom: nem tudunk róla jelenleg, hogy van-e benne valami plusz (feltételezésem: nincs)

Telenor: az 50 giga mellett korlátlan böngészés és email a csomagban
Telekom: egyelőre nem tudok ilyesmiről

Tömören: amennyiért a Telekomnál a korlátozottan hozzáférhető és korlátozottan használható csomagot adják, annak a feléért kijön a Telenor 2x annyi adatot tartalmazó csomagja, +100 giga éjszakai nettel, HBO Go-val és korlátlan böngészéssel és emaillel.

Ezt szerintem nagyon meg kéne gondolni a Telekomnak, hogy van-e értelme, illetve azt is át kéne gondolnia nagyon gyorsan, hogy van-e valódi válasza a korlátlan adatforgalomra. Telik az idő, és nincs. (A mobil L és XL nyár végéig korlátlan net promóciót nem tekintem annak, szerintem ez egy tűzoltás jellegű akció, amivel addig megpróbálják megállítani az elvándorlást, ameddig ki nem jönnek a végleges megoldással.)

Egyébként nem haragszok rájuk. Valószínű, hogy váratlanul érte őket a telenor korlátlan csomagja (bár a telekomos és a vodafonos homenet csomagok a piacon vannak egy ideje), és egy nagy vállalatnak lassú a reakcióideje. Valószínű, hogy kijönnek egy olyan csomaggal hamarosan, ami számukra is anyagilag vállalható, ez persze nem biztos, hogy találkozik az előfizetők elképzeléseivel. Lesz egy kis átrendeződés a telekommunikációs piacon, de már nagyon rá is fért.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.