Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) Alpha630


Alpha630
tag

Vááá. Szemüveges lettem. (Dioptriás)
Optic World-ék nem tudnak lencsét intézni a Julet-jeimbe, a Dog-jaimba, a BadMan-embe sem a Romeo-mba....
Most így hogy?!... Vagy mi?!...
Nem egy fanatikus, vitrinben tartós gyűjtő vagyok. Napi használatban voltak a szemcsik...
Amcsiban sem vállal vajon az Oakley ezekre a régi cuccokra ilyesmit? Legjobban a Júlia fog hiányozni...

(#35002) radi8tor válasza Alpha630 (#35001) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Írj gaborcsunak, ő tud rendelni ilyen lencséket.

⭐ Stella

(#35003) koxx válasza Alpha630 (#35001) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A legtobb keret sztem alkalmatlan dipotrias szemuvegnek, amugy meg irass fel kontaktlencset nyarra.

(#35004) Alpha630 válasza koxx (#35003) üzenetére


Alpha630
tag

Én is a lencsére gondoltam, de azt mondta a vizsgálat közben a nő, hogy erre a cilinderes témára nem lesz jó a kontaktlencse.

(#35005) koxx válasza Alpha630 (#35004) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem is cilinderes a szemem.

(#35006) Head88 válasza Alpha630 (#35004) üzenetére


Head88
addikt

Gyűjts össze egy femto lézeres műtétre.(lehet részletre is) Nem olcsó de megéri. Páromnak tavaj nyáron volt. Ugyanúgy cilinderes volt a szeme.
Most tökéletesen lát mindenféle segédeszköz nélkül.

Egyébként van cilinderes szemre is kontaktlencse. (de ha számolgat az ember, hogy xév alatt mennyit költ szemüvegre lencsékre folyadékra stb akkor a műtét hosszútávon megéri)

[ Szerkesztve ]

(#35007) Alpha630 válasza Head88 (#35006) üzenetére


Alpha630
tag

Jah, csak be vagyok szarva a gondolattól, hogy lézerrel turkálnak a szemembe. Majd körbejárom a lehetőségeket. Most csináltattam egy Latch EX-et. Csakhát a napszemüvegeimmel éltem nappal eddig....

(#35008) Head88 válasza Alpha630 (#35007) üzenetére


Head88
addikt

Nincs mitől betojni. Párom is így volt vele ahogy te. A műtét napján foggal körömmel le akarta mondani. Összesen fél óra volt az egész és már akkor jól látott amikor kijött a "műtőből". Aznap még volt némi fájdalma amit ott mondanak is, hogy normális. Adnak rá cataflam-ot. (otthonra is) 1 nappal a műtét után már nem volt fájdalom. 1 hónapig egy gyógyszeres szemcseppet kellett használni, és a szemszárazság ellen bármilyen hidratáló szemcseppet.
A műtéttől számított 3hónapig szabadtéren csak napszemüvegben lehet lenni mert nem érheti uv-fény a szemeket.
Nincs mitől félni, párom sem bánta meg.(pedi le akarta mondani)

[ Szerkesztve ]

(#35009) majorosbence


majorosbence
újonc

Elado egy oakley time tank borszijas sosem haszbalt karora.
140.000 ft
Ha valakit erdekel pm ;)

[ Szerkesztve ]

(#35010) SpeciCanyon


SpeciCanyon
újonc

Ki látta és írt a jofogas-ra tegnap felkerült, mára viszont eltűnt, 5 db szemüveget hírdetőnek??

[ Szerkesztve ]

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#35011) TayRol


TayRol
veterán

Van valakinek feltűnő keret-lencse kombinációjú Jupiter Squared szemüvege karcmentes állapotban, amit eladna?

(#35012) KMan


KMan
őstag

Szakik!

Ez eredetinek tunik? Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#35013) Head88 válasza KMan (#35012) üzenetére


Head88
addikt

Nem tudom. A leírás szerint carbon keret balck iridium polarized o-luminum lencsével. Szerintem nem így néz ki: [link]

Inkább Pewter keret black irdium lencsével. [link]

[ Szerkesztve ]

(#35014) harryls válasza KMan (#35012) üzenetére


harryls
csendes tag

Koxx vagy Boci talán tudná, Ők már futottak bele fake hatchet-be

(#35015) Gyugyu008


Gyugyu008
újonc

Sziasztok!

Van esetleg valakinek eladó sorban lévő Oakley Hot Tub táskája? - a Lab-ben elfogyott :(

Kérlek dobjatok egy PM-et, ha van!
Nagyon köszi!

(#35016) X-metal


X-metal
csendes tag

Srácok? Mennyit érhet 4 db dobozos két színtes ès egy darab 3 színtes Y àllvány? Anton (DrFlg) 2 hete nem hagy békén, hogy ezeket adjam el neki... A jelenlegi ajánlata egy dobozos Polished Black-Vr28 Black polarized X-squared + egy új 1st gen 0004xx dobozos Titanium-Gold Irodium R1... 🤓

Arra gondoltam, hogy egy nagy Jordan X-metal vault-ér odaadom öket. 😂

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#35017) TayRol


TayRol
veterán

Esetleg jóárasított Carbon Shift valakinél? Vagy Jupiter Squared Carbon? :)

(#35018) X-metal


X-metal
csendes tag

Srácok? Mennyit érhet 4 db dobozos két színtes ès egy darab 3 színtes Y àllvány? Anton (DrFlg) 2 hete nem hagy békén, hogy ezeket adjam el neki... A jelenlegi ajánlata egy dobozos Polished Black-Vr28 Black polarized X-squared + egy új 1st gen 0004xx dobozos Titanium-Gold Irodium R1... 🤓 Arra gondoltam, hogy egy nagy Jordan X-metal vault-ér odaadom öket. 😂

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#35019) SpeciCanyon válasza X-metal (#35018) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Várjál vele, lapulnak ott jó dolgok ;] hátha emel még a téten :)

Más... a jofogásos cuccal jól jártam, azonban részletek csak áprilisban ;]

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#35020) majorosbence


majorosbence
újonc

sziasztok,ha valakit érdekelne lenne még egy mm silver hatlapos új óra.Ha kell adom mellé a gyári bőrszíjat is.Csere is érdekelne xmetal szemcsire ha esetleg valakinek opció lenne :)

(#35021) KMan válasza KMan (#35012) üzenetére


KMan
őstag

Erre valaki?

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#35022) SpeciCanyon válasza KMan (#35021) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Sajnos ehhez nem értek :(

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#35023) SpeciCanyon


SpeciCanyon
újonc

Ilyet látott már valaki?

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#35024) majorosbence


majorosbence
újonc

hátha valakit érdekelne egy tio2 juliet.Priviben a részletek megbesz.

[ Módosította: radi8tor ]

(#35025) radi8tor válasza majorosbence (#35024) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lazán tolod az adatvédelmet. :)

⭐ Stella

(#35026) majorosbence válasza radi8tor (#35025) üzenetére


majorosbence
újonc

:DD

elkelt köszi

(#35027) kpeter555


kpeter555
újonc

Juliet. Plasma keret. Fire lencse. 72K. Ha valakit érdekel.

(#35028) harryls válasza kpeter555 (#35027) üzenetére


harryls
csendes tag

A tiéd? Lencsét te cseréltél benne vagy így vetted?

(#35029) kpeter555 válasza harryls (#35028) üzenetére


kpeter555
újonc

Bátyámé. A lencse eredetileg ice volt, de cserélve lett. Gyári lencse. Karcmentes

(#35030) miki_nrg


miki_nrg
csendes tag

Sziasztok! Szakértők segítsége kellene!
Rendeltem e-bayen egy Ten Black Ink Red Irridium polarized szemüveget.

Mikor megnéztem bellülről hiányzott a "Ten" logo és a made is usa felirat (oké az mindegyikből hiányzik ami már nem ott készül). Viszont bellül volt egy sample felirat. SKU szám stimmel.

Volt már nekem Tenem más színben ezért összehasonlítottam őket és mindenben megegyezik a két szemüveg. Ezért kicsit megnyugodtam, de akkor is kíváncsi lennék, hogy mi ez a sample felirat meg miért nincs benne a TEn logo?

(#35031) Head88 válasza miki_nrg (#35030) üzenetére


Head88
addikt

Én nem tudok olyan oakley szemüvegről amiben ne lenne benne a "made in usa" mert ott gyártják mindet.

Pl:[link]

Bal szár Ten logo és OO9128-06, jobb szár made in usa.

Kamu szemüveget küldtek neked.

[ Szerkesztve ]

(#35032) sfspirit válasza miki_nrg (#35030) üzenetére


sfspirit
újonc

Kostoló. Azt szokták kóstolgatni az emberek, és ha ízlik nekik akkor vesznek egy rendeset.

(mintadarab)

Van amit nem amerikában gyártanak. :(

[ Szerkesztve ]

(#35033) Head88 válasza Head88 (#35031) üzenetére


Head88
addikt

Ezek szerint a nem eladásra szánt termékmintákat nem usa-ban gyártják.

(#35034) koxx válasza Head88 (#35031) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Jó pár éve már nem írják bele mert nem ott készül. Köszönjük luxottica... :( A minősége is oylan amilyen.

(#35035) Head88 válasza koxx (#35034) üzenetére


Head88
addikt

A luxottica... Most már értem :(

(#35036) SpeciCanyon válasza miki_nrg (#35030) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Sample, mintadarab. Gondolom ezek mennek a polcokra/vitrinekbe/kirakatokba/babák fejére stb :) nekem egy monster pup-om van ami sample, még harryls-től jött :)

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#35037) SpeciCanyon válasza Head88 (#35031) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Sajnos rengeteg van ami már usán kívül készül.. ez egy Caveat, pol gold/+red.. az asszonyé ;]

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#35038) harryls válasza Head88 (#35035) üzenetére


harryls
csendes tag

A Luxxottica tulajdonában van szinte az összes neves napszemüveg gyártó, 2007-ben megvette az oakley-t 2,1 milliárd dollárért

(#35039) SpeciCanyon


SpeciCanyon
újonc

Flight jacket. Gaborcsu, mikor lesz nálad elérhető? :DDD

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#35040) Head88 válasza SpeciCanyon (#35037) üzenetére


Head88
addikt

Ez de rosszul néz ki...

(#35038) harryls Igen, erről tudok kb 10éve. Csak arról nem, hogy átvitték kínába a gyártósort.

[ Szerkesztve ]

(#35041) SpeciCanyon válasza Head88 (#35040) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Kabrió jawbreaker 😂😂

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#35042) Head88 válasza SpeciCanyon (#35041) üzenetére


Head88
addikt

A Caveat szárán a China feliratra gondoltam.

A Flight Jacket az faszán néz ki.

(#35043) gaborcsu válasza SpeciCanyon (#35039) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Azt, hogy mikor még nem tudom. De azt már igen, hogy ki lesz az egyetlen akinek itthon el lehet adni :D
Viccet félretéve én még nem láttam élőben, és a friss EU-s megjelenésekben sincs benne.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#35044) sfspirit válasza gaborcsu (#35043) üzenetére


sfspirit
újonc

2,1 milliárd EURO

(#35045) harryls válasza Head88 (#35040) üzenetére


harryls
csendes tag

Így megy ez, ha egy profit orientált cég megkaparint valamit. Költségeket le, árakat fel. 2 évig nem is tudtam hogy más a tulaj. Akkor figyeltem fel rá hogy egy alap szemüvegért egy kis cicomával 600dollárt kértek.

(#35046) SpeciCanyon válasza harryls (#35045) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Melyik modell volt az?

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#35047) harryls válasza SpeciCanyon (#35046) üzenetére


harryls
csendes tag

Azt hittem a leírásból rá lehet jönni :D pit boss
Karesz most megint bocsánatot kérek, tudom nálad nagy kedvenc :B

(#35048) napey válasza harryls (#35047) üzenetére


napey
csendes tag

van amire nincs bocsánat :))

(#35049) SpeciCanyon válasza harryls (#35047) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

A 600 dodóból gondoltam, de nem voltam benne biztos... nekem se a kedvencem a boss, de nagy kár, hogy elhagyták az pb1 ikonját és hogy 2 modellel kihalt az elit széria..

Ha valakit érdekel, vasárnap tudok mutatni pár új szerzeményt, benne lesz a jófogásos 5ös, egy ismerős elhozza nekem ide :C

[ Szerkesztve ]

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#35050) harryls válasza napey (#35048) üzenetére


harryls
csendes tag

Jaaaj, tényleg neked is van, sry! Fényt kapott azóta? :D

SpeciCanyon Alapvetően jól néz ki, de ezzel be is fejeződtek a jó tulajdonságai. Egy benga dögnehéz szemüveg. Annak a fadoboznak túl sok értelme nincs, az a titán meg... őszintén... minek rá. Egy full titán keretnek van értelme, pl van egy titán whisker-em 16 gramm. A pit bosst fél óra hordás után levettem, annyira zavaró volt. A whiskert fél óra hordás után el is felejtettem hogy rajtam van.
Összehasonlítás képpen egy polár jawbone soft vault-al +lencsével 250$ kényelmes nagyon jó szemüveg, logikus használható hozzávalókkal, kevesebb mint fele annyiért
Jaa, és vasaárnap csak bátran, várjuk a képeket. Ki viszi? Ha nem titok

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.