Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) Vole válasza Hullamos (#31000) üzenetére


Vole
tag

Kulon szerintem nem adnak el. Itt ugy mukodik, hogy bekuldom a UK kozpontba, mellekelek egy leirast, hogy mit szeretnek ( pl. extra lencsek ), majd a szemuveget atkuldik a hollandiai kozpontba es ott vegzik a csereket. Onnan kapok majd egy telefont, amiben elkerik a bankartyam adatait, hogy levonjak a penzt, aztan ha kesz a szemuveg, akkor visszapostazzak nekem az angol cimemre.

(#31002) harryls válasza Vole (#30999) üzenetére


harryls
csendes tag

Hát nem olcsó, a lencse viszont tűrhető. Itthon az iridium lencsék közt is van különbség, vannak
iridium lencsék pl: black iridium, gold iridium,
premium iridium lencsék pl: emerald iridium, 24k iridium
A normál 18200, a premium21200

Ha mész csináltatni megtennéd hogy megkérdezed nekem mennyibe kerül egy pár flak jacket XLJ shallow blue polarized?

(#31003) Viry


Viry
csendes tag

Aloha! Hijinx ice blue lencsét keresek, a régit megette az oceán sója :(((( de durván ám... 😠

:::: Powered By Eizo ::::

(#31004) czuczb


czuczb
újonc

Sziasztok!

Lenne itt pár szemüveg a gyűjteményemből amiért, ha jó árat kínálna valaki odaadnám neki, persze nem mindenáron.....

A szemüvegek nem bontatlan dobozból vannak, amit tudok mondani róluk :

R1 : Lencse nem a gyári gravírozott, orrgumi vadi új, többi használt, de nincs lelakva, fémrészek szépek, szár nincs kikopva, keretben a gumitömítés új, a többi gumis részéhez van vadi új linegear szett. Sorozatszám : 104361

MARS :Az egyik lencse belül kicsit hólyagos (gyári), engem nem zavar... gumis részek a száron használtak keretnél elmegy, fém része szép, hiánytalan, adok hozzá linegear teljes felújító szettet. Sorozatszám : M004916

JULIET : gyári hibátlan lencse (nem polarizált), gumik, fémrészek rendben, a szemüveg keret szürke felülete jobb lencse keretnél kicsit fényes (mintha kopottas lenne) de az eredeti felület megvan. Sorozatszám : X000920

Minden szemüveghez adok tárolózacsit, gyárit.
Van 1 fotóm a 3 szemüvegről, a minősége olyan amilyen, nem vagyok egy fotóművész...
Ha érdekel bárkit, akkor az ajánlatokat privátban kérem, igyekszem mindenkinek válaszolni, csak nem mindíg vagyok netközelben ha lassabban ragálok akkor az emiatt lesz.

Sziasztok!!

[ Szerkesztve ]

czucz

(#31005) harryls


harryls
csendes tag

A nemnormális, levágta a juli szárvégeit :W mit zavarta őt az a fél centi :U [link]

(#31006) Hullamos válasza harryls (#31005) üzenetére


Hullamos
tag

En mar irtam neki,engem ugy is erdekel......(maskulomben mindig is tunodtem hogy milyert is olyan hosszu a juli szara,az en fejemrol is lelog kb egy fel cm.)

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#31007) radi8tor válasza harryls (#31005) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az árából bezzeg nem vágott le.

⭐ Stella

(#31008) Vole válasza radi8tor (#31007) üzenetére


Vole
tag

Azert 35e -ert egy Juliet az eleg jo ar.

(#31010) radi8tor válasza Vole (#31008) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azért lehet, de ez egy tákolt Juliet.

⭐ Stella

(#31011) dzsihad


dzsihad
csendes tag

sziasztok,

most vettem én is egy jawbone-t, nagyon elégedett vagyok vele, most szeretnék hozzá új lencséket rendelni, de a hivatalos oakley oldalon nem szállítanak hozzánk (végső soron van agliában ismerősöm, de szivesebben venném, ha nem kéne felesleges köröket futni) van erre valami megoldás? A másik láttam azt a dioptriás lencséket ezek hogy működnek, nekem elég kis dioptriás lencse kéne, hogy lehet ehhez hozzájutni vagy nem érdemes ezzel foglalkozni, mert annyira drága? Köszi a válaszokat!

(#31013) albert8 válasza dzsihad (#31011) üzenetére


albert8
addikt

A pesti Lab ban szerintem kapsz hozzá lencséket!
Grat hozzá! :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31014) Vole


Vole
tag

Felkerult a Madman es a Badman a hivatalos weboldalra.

Kaptam egy ertesito email, amiben pofatlanul X-Metal -nak hirdetik ezt a ket uj szemuveget.

(#31015) harryls válasza Vole (#31014) üzenetére


harryls
csendes tag

Az x-metalok meghatározása: "Five metal compounds combined together at 3000 degrees to form a 3-D hypoallergenic sculpted alloy frame. Mainly Titanium"
Nem tudom mi lehet az az 5 fém ill. 4, mivel a titánt megadta, alu talán, de hogy műanyag nincs benne az tuti :DDD

(#31016) Vole válasza harryls (#31015) üzenetére


Vole
tag

Az egy dolog, hogy egy X-Metal -ban nincs muanyag, de raadasul ezeknel oda is irjak, hogy Oluminum a fem resz, vagyis koze nincs az eredeti X-Metal anyaghoz.

(#31017) krain


krain
tag

Sziasztok, senkinek sincs Antix devil's brigade-je?

(#31018) harryls válasza Vole (#31016) üzenetére


harryls
csendes tag

Voltaképpen én is ide akartam kilukadni, túl választékosan fejezem ki magam :DDD

krain Jaaj! mé megin :D Dobozos Nicky Hayden oil rig nem kell?

(#31019) koxx válasza Vole (#31014) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az ára meg no komment, a pofátlanság teteje amúgy tényleg az, hogy köze sincs a klasszik xmetalhoz.

(#31020) krain válasza harryls (#31018) üzenetére


krain
tag

harryls : nem köszi nekem csak az kéne tudod ;] szakmába vág, muhaha

(#31021) MunezXBK válasza harryls (#31018) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mi pénzé árulod?

(#31022) Ironman24


Ironman24
újonc

Sziasztok! Mivel a Splice túl kicsi lenne a fejemre így letettem ennek a modellnek a beszerzéséről. Viszont mivel a Jawbonom tökéletes méretű, szeretnék beszerezni egy első vagy második generációs Racing Jacketet. A megítélésem szerint ezek közel azonos méretűek. Valakinek van valamilyen tapasztalata a Régi Racing Jacketekkel? Én használatra venném. Mennyire rugalmas a szára? Kényelmesen hordható? Könnyű benne lencsét cserélni? Minden információt megköszönök, mert még soha nem fogtam a kezemben ilyen modellt.Üdv.

Vannak akiknek napszemüvege van, és vannak akiknek Oakley-ja.

(#31024) koxx válasza Ironman24 (#31022) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem vennék már régi RJ-t, sztem abromi idegesítő, hogy nem lehet behajtani a szárakat. Az új generáció sokkal jobb.

(#31025) gaborcsu válasza Ironman24 (#31022) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Szerintem se vegyél régit. Lencse ha még fellelhető akkor is horror áron, a szára hajlamos a guminál törni, egyébként magát a szemüveget is óriás szerencsével tudnád csak jó áron megszerezni. A maga idejében nagy szám volt, de az az idő már elmúlt, inkább csak gyűjteménybe való, napi használatra nem.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#31026) Ironman24 válasza koxx (#31024) üzenetére


Ironman24
újonc

Viszont nagyon tetszik nekem. :))
Tudom, hogy nem lehet a szárát behajtani, de ezt is elfogadom. Igazából egy használtasabb példányt vennék meg, és felújítanám. A keretet felpolíroznám, és vágatnék bele lencséket. Persze a keret polírozása, csak a nem bevonatos modelleknél lehetséges, de én egy fekete polished, vagy egy jet fekete keretűre vágyom. Az orrgumikat az ebay-ről be tudnám szerezni, viszont a szárgumik már problémásabbak, sehol nem találok újakat. :F

Vannak akiknek napszemüvege van, és vannak akiknek Oakley-ja.

(#31027) koxx válasza Ironman24 (#31026) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Te tudod, de én tényleg nem ölnék bele komolyabb pénzeket. Ha találsz is szárgumit akkor lehet, hogy horror áron lesz.

(#31028) Ironman24 válasza gaborcsu (#31025) üzenetére


Ironman24
újonc

Elég gyorsan megpróbáltok lebeszélni róla. :O
Akkor mit vegyek? Vegyek Julit mert az örök darab? Fémkeretes, és majdnem mindenki fején jól áll.

Vannak akiknek napszemüvege van, és vannak akiknek Oakley-ja.

(#31030) Ironman24 válasza koxx (#31027) üzenetére


Ironman24
újonc

Más, könnyebben beszerezhető modell szárgumijával nem helyettesíthető?

Vannak akiknek napszemüvege van, és vannak akiknek Oakley-ja.

(#31031) gaborcsu válasza Ironman24 (#31028) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Hát a julietnek meg a racingnek igen más felhasználási területe.
Feltételezem sportra kell a racing, arra pedig ha jawbone néven keresgélsz az ebayen, akkor elég olcsó darabokat ki lehet fogni, és a szár végén nem lévő lukat és a nem cserélhető ikont leszámítva ugyanaz mint az új racing.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#31032) Ironman24 válasza gaborcsu (#31025) üzenetére


Ironman24
újonc

Az OLX-en árul egy srác ilyet, de a lencse kukába való (sérült iridium rétegű), és a keret is karcos, de legalább az orrnyergen lévő Oakley felirat okés. Azt írta a szárgumik is tropák. 32e Ft- ért hirdeti, de lencse nélkül én vagy 15-20e Ft-ot adnék érte.

Vannak akiknek napszemüvege van, és vannak akiknek Oakley-ja.

(#31033) gaborcsu válasza Ironman24 (#31032) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Mi csak elmondtuk, hogy ma mik a hátrányai egy ilyen szemcsinek. A Te pénzed, te tudod, de azért legalább a LABot hívd fel előtte, hátha van elfekvőben hozzá alkatrész.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#31034) TayRol válasza Ironman24 (#31032) üzenetére


TayRol
veterán

orrnyergen Oakley felirat?

(#31035) gaborcsu válasza TayRol (#31034) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Igen, ez ennyire régi modell...

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#31036) Ironman24 válasza gaborcsu (#31031) üzenetére


Ironman24
újonc

Jawbonom már van, és nagyon elégedett vagyok vele. Sportra, hétköznapokra nekem ugyanaz. Az X metal xx- emben is görkorcsolyáztam már. Igazából szeretnék valamilyen új modellt a repertoáromba, és most van rá egy kis spórolt pénzem, hogy ilyeneken gondolkozhassak. Julit még soha nem próbáltam, de ha abból indulok ki, hogy szélességre hasonló mint az xx, és csak a lencse magassága kisebb, akkor valószínűleg ez is jó lenne. A másik modell a Split Jacket, ami még tetszik. ugyanaz mint a Jawbone, csak a lencse itt is kissebb magasságú.

Vannak akiknek napszemüvege van, és vannak akiknek Oakley-ja.

(#31038) koxx válasza TayRol (#31034) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A régin volt. Pár éve megfordult nálam egy zsírúj dobozos jet black gold RJ, akkor alig tudtam eladni. Gyönyörű darab a polcon, de sose hordtam volna.

(#31039) TayRol válasza gaborcsu (#31035) üzenetére


TayRol
veterán

ja, én most valamiért a jawbone-ra gondoltam, mert ugye felirattal az nem annyira original.

(#31040) Ironman24 válasza koxx (#31038) üzenetére


Ironman24
újonc

Az ÁLMOOOOMMM!!!! Gold vagy fire lencsével szerintem a legütősebb. Mennyiért sikerült eladnod végül?

Vannak akiknek napszemüvege van, és vannak akiknek Oakley-ja.

(#31042) koxx válasza Ironman24 (#31040) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Már nem emlékszem, de nagyon olcsó volt.

(#31043) Ironman24 válasza koxx (#31042) üzenetére


Ironman24
újonc

Sajnálatos, hogy akkor még nem akartam ezt a modellt.

Vannak akiknek napszemüvege van, és vannak akiknek Oakley-ja.

(#31044) Ironman24 válasza gaborcsu (#31033) üzenetére


Ironman24
újonc

Nagyon köszönöm, hogy elmondtátok a hátrányait, mert persze az csak egy dolog, hogy nekem tetszik a modell, de mivel használatra venném , és nem vitrinbe, így meggondolom még a dolgot. Az első Oakley szemcsim egy Mag Switch (pearl white/fire) volt és nagyon szerettem használni mindaddig amíg a gumik le nem mállottak és a keretbevonata teljesen fel nem hólyagosodott. Mint ismeretes ez általános probléma a modellnél, és ha most vehetnék ilyet akármilyen olcsó is lenne nem vennék, mert úgy sem tudom használni normálisan.

Vannak akiknek napszemüvege van, és vannak akiknek Oakley-ja.

(#31045) majorosbence


majorosbence
újonc

Innen vitte el valaki az Olx-es xx-et?
Ha igen es eladna kerem irjon privit:)
Masodsorban pedig lenne egy zsír uj pit boss 2 vr28-as szemcsim amit felajanlanek cserere.Kizarolag x metal xx erdekelne.
Udv

[ Szerkesztve ]

(#31046) Ironman24 válasza dzsihad (#31011) üzenetére


Ironman24
újonc

Szia! Én innen vettem magamnak lencséket. 10 euro a postaköltség, ha egy párat vagy akár több párat veszel.
http://www.otticacastelli.com/store/c84/Oakley_Racing_Jacket_9171_accessory_lens.html

Vannak akiknek napszemüvege van, és vannak akiknek Oakley-ja.

(#31047) Hullamos válasza majorosbence (#31045) üzenetére


Hullamos
tag

Nekem jegelte az elado estig,errefel felhivott ra 30 percre hogy sajnalja de valaki 70 igert erte es nem tudott ellenalni a csabitasnak

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#31048) radi8tor válasza Hullamos (#31047) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

LOL, ez annyira tipikus.

⭐ Stella

(#31049) majorosbence válasza Hullamos (#31047) üzenetére


majorosbence
újonc

Ne is mondd....Elegge elkeserítette a napom...2körül csekkoltam utoljára az Olx-et aztan meló után erre pont azon a pár percen belül rakta fel....Annyira felidegesített,hogy pont egy ilyet vadászok már hónapok óta.De az élet nem áll meg :DD Az meg vicc amit veled csinált... :W

(#31050) majorosbence


majorosbence
újonc

Ha netán valakit érdekelne Pit Boss 2...Csere érdekel kizárólag x-metal xx-re...

Üdv[link]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.