Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) gaborcsu válasza miki_nrg (#35999) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Ha esetleg érdekel gyári black iridiumom van polcon, azzal nem lesz ilyen gond.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#36002) miki_nrg


miki_nrg
csendes tag

Head88 és azok milyen színűek? A minőségével annyira nem volt bajom a lencsének. Inkább azzal, hogy kívülről nagyon gagyi hatása van a szivárvány színnek.

Gaborcsu köszi, de black irr. van a másik oilrigemben. Ebbe direkt akartam venni olcsóbb után gyártottat mert az volt a célom, hogyha "veszélyeztetett helyen" használok szemüveget akkor ne a féltve őrzötteket keljen beáldoznom. Úgy értem ezt ahol sanszos, hogy ellopják, vagy sérülhet stb tehát nem a normál használati helyeken.

(#36003) Head88 válasza miki_nrg (#36002) üzenetére


Head88
addikt

Titanium polarized és transition. Sztem borzalmas a minőség. A transition még aránylag használható de a titanium annyira torzít, hogy kb 5perc alatt megfájdul a szemem.

(#36004) lenkei83


lenkei83
tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki batwolfhoz gyári fire iridum polár lencsével?

Üdv.:
P.

(#36005) Head88 válasza lenkei83 (#36004) üzenetére


Head88
addikt

Létezik. [link]

(#36006) lenkei83 válasza Head88 (#36005) üzenetére


lenkei83
tag

Tudom hogy létezik, mert volt ilyenem. Limitált kiadás volt, a keretem meg is van, csak lencse kellene bele.

(#36007) Head88 válasza lenkei83 (#36006) üzenetére


Head88
addikt

Nem túl nagy a valószínűsége, hogy találsz hozzá lencsét.

(#36008) lenkei83 válasza Head88 (#36007) üzenetére


lenkei83
tag

Egész délelőtt ezt kerestem, de sehol sincs. Nem értem, hogy az Oakley miért gyártja pótban. :O

(#36009) m0ski válasza miki_nrg (#35999) üzenetére


m0ski
aktív tag

Szia!

Én Sliverhez rendeltem Ice Blue-t, és nem tapasztaltam az általad leírtakat.

(#36010) miki_nrg válasza Head88 (#36003) üzenetére


miki_nrg
csendes tag

Hogy kell érteni azt, hogy torzít?

(#36011) miki_nrg válasza m0ski (#36009) üzenetére


miki_nrg
csendes tag

Köszi. Akkor szerintem írok nekik, hogy nem ezt rendeltem.

(#36012) Head88 válasza miki_nrg (#36011) üzenetére


Head88
addikt

Torzít, vagyis nem úgy látod a környezetedet mint szabad szemmel vagy mint egy HDO oakley lencsével. Horizontálisan nyújt és ha mozgatod a fejed szédülés érzeted van. Ez miatt kb 10 perc használat után úgy fáj a szemem mintha egy erős dioptriás szemüveget használtam volna. (nem vagyok szemüveges)

[ Szerkesztve ]

(#36013) miki_nrg válasza Head88 (#36012) üzenetére


miki_nrg
csendes tag

Na ilyesmit nem éreztem szerencsére. Amúgy a minősége nem is lenne túl rossz ennyi pénzért. persze azért érződik, hogy nem olyan mint egy oakley lencse. D

(#36014) Alpha630


Alpha630
tag

Sziasztok! Félrerendeltem, Crosshair VR28 Black Iridium lencsék eladóak. Eredeti, brand new, cimkés.
Crosshair 1.0 VR28 Black iridium Polárt keresek.
Köszi!

(#36015) #48613632 válasza Alpha630 (#36014) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nem küldheted vissza 14 napos elállással? Az eladó sem bukna rajta, ha tőle veszed a másikat is.

(#36016) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Sziasztok,
Feldobtam a használt Holbrook-omat 13k-ért a hardverapróra.
Akit érdekel írjon. :R

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#36017) gaborcsu válasza lenkei83 (#36006) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Fire Iridium polár már nincs gyártásban, de sima fire-t valószínűleg tudok. Írj ha érdekes lehet és rákérdezek.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#36018) lenkei83 válasza gaborcsu (#36017) üzenetére


lenkei83
tag

Szia!

Az is érdekes lehet. A kérdés az, hogy ezeknek még mindig lejön az felső réteg a lencséről 1-2 év után? Mert ha igen, akkor inkább eladom a keretet.

(#36019) Head88 válasza lenkei83 (#36018) üzenetére


Head88
addikt

A gyártás technológiája nem változott. A hámlás a lencse nem megfelelő tisztántartása miatt van.

(#36020) gaborcsu válasza lenkei83 (#36018) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Ahogy Head88 mondja. Rendszeres langyos szappanos víz, és ha van kézügyesség is akkor néha lencse ki és a széleket és a keretet is kitisztítani.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#36021) Kkz299


Kkz299
újonc

Sziasztok! Két kérdésem lenne! A képek alapján eredetinek tűnik e a szemüveg illetve a hiányzó Titán? betétet lehet kapni valahol hozzá? Köszönöm a segítséget és a válaszokat!

(#36022) Head88 válasza Kkz299 (#36021) üzenetére


Head88
addikt

A képeket rakd fel :)

(#36023) Kkz299


Kkz299
újonc

Bocsánat...

[ Szerkesztve ]

(#36024) TayRol


TayRol
veterán

Nem tudom, hogy tartozékot szabad-e itt hirdetni, de eladnék egy pár új, már nem rendelhető Carbon Shift grey lencsét 18e pénzért. :)

Vettem egy új szemcsit de színes lencsét tervezek szerezni hozzá.

Ha mégsem szabad, akkor pls del. :)

(#36025) Head88 válasza Kkz299 (#36023) üzenetére


Head88
addikt

Eredetinek tűnik. Viszont a hiányzó alkatrészeket nehéz lesz beszerezni.

(#36024) TayRol
Én úgy tudom, hogy tartozékokat is szabadon lehet itt hirdetni.

[ Szerkesztve ]

(#36026) Kkz299


Kkz299
újonc

Milyen értéket képvisel kb? És hol keressek hozzá alkatrészt? Az igaz, hogy tényleg Titán a széle ami hiányzik?

(#36027) Head88 válasza Kkz299 (#36026) üzenetére


Head88
addikt

1: Ilyen állapotban nem tudom, de egy komplett hibátlan dobozos PB2 nem olcsó darab.
2: Ötletem sincs. Szerintem lehetetlen küldetés, de legalábbis iszonyat szerencsésnek kell lenni, hogy belefuss egy ilyen alkatrészbe. (nem, hogy egy párba...) Nézegesd az ebay-t.

3: Az O-review szerint egy CNC-vel formált titánium az alkatrész.[link]

[ Szerkesztve ]

(#36028) Kkz299 válasza Head88 (#36027) üzenetére


Kkz299
újonc

Köszönöm az infót!

(#36029) FerNandor válasza Kkz299 (#36028) üzenetére


FerNandor
őstag

Oakley fórumon esetleg regisztrálj és ott kérdezd meg.
[link]

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#36030) Rikseven


Rikseven
csendes tag

Sziasztok!
Eladnám Oakley Fives Squared napszemüvegemet. A doboz nem hozzá való(Fives 4.0), de adom hozzá. Ha érdekel, tudok még képeket küldeni.

(#36031) majnz


majnz
tag

Üdv! Van egy műanyag crosslink zero optikai keretem, sajnálatos módon letört ez egyik papucsot tartó pöcök, javítható ez szerintetek?

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#36032) Head88 válasza majnz (#36031) üzenetére


Head88
addikt

Ha megvan a pöcök akkor esetleg valami epoxy gyantával vissza lehet ragasztani.

(#36033) majnz válasza Head88 (#36032) üzenetére


majnz
tag

Beletört a papucsba :/

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#36034) Head88 válasza majnz (#36033) üzenetére


Head88
addikt

Akkor előbb abból kell kiügyeskedni valahogy.

(#36035) majnz válasza Head88 (#36034) üzenetére


majnz
tag

Szétvágom a papucsot modellező ollóval, a kérdés csak hogy ezt az anyagot mennyire foghatja az epoxi

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#36036) Head88 válasza majnz (#36035) üzenetére


Head88
addikt

Az "o-matter" is egy műanyag. Fognia kell. Lényeg, hogy a radasztandó felületek teljesen zsír és szennyeződésmentesek legyenek.

[ Szerkesztve ]

(#36037) csaszi72 válasza Bennyboy (#35990) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Nekem is😞
Becsben tartott, Chip Foose edition, óvtam, tisztítottam.
Ez volt az utolsó gyári lencsés O-m.
Soha többet.
Ez is kap egy nem gyárit és soha nem lesz vele gondom.
De Most egyenlőresoha” nem veszek Okley-t :)

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#36038) gorje válasza csaszi72 (#36037) üzenetére


gorje
senior tag

Sziasztok!

Az alábbi oldalakról mi a véleményetek? Ismerősömnek szeretnék napszemüveget rendelni.
Exin - napszemüvegbolt.hu
eyerim.hu
szemüvegek.hu
lencsék.hu

Egyébként a garancia az Oakley esetén hogyan működik?

(#36039) Head88 válasza gorje (#36038) üzenetére


Head88
addikt

eyerim-et kerüld el. Semmi sincs raktáron nekik bármit i írnak. Kb 2éve rendeltem tőlük. 3-4 hétig hitegettek a kiszállítást illetően. Amikor jeleztem, hogy megúntam a várkozást, utalják vissza az előre kifizetett vételárat akkor hirtelen elérhetetlen lett a magyar ügyfélszolgálatos. Szlovákul küldtek egy üzenetet, hogy a magyar ügyfélszolgálatos betegség miatt nem elérhető és kérték a türelmemet.
4-5 nap után újra volt kivel kommunikálnom. Elnézést kért amiért a 4-5 naposra ígért kiszállítás még 1,5hónap után sem teljesült és indították a pénzem visszautalását.

Na ezek után nem javaslom senkinek ezt az üzletet.

Ezt követően Gaborcsu-tól a kinézett szemcsit ugyanannyiért megkaptam. Személyesen elmentem hozzá, felpróbálhattam vásárlás előtt, kp-val kifizettem és örültem.
Új termék, 2 év hivatalos garancia és minden igényt kielégítő kiszolgálásban volt részem.

(#36040) SteveAd


SteveAd
tag

Ha valakinek lenne esetleg új Straight Jacket II (2007-) eredeti gyári lencséje (Tungsten, Titanium, Positive Red, Gold Iridium) , ne tartsa magában, komolyan érdekelne. Grey, BI nem érdekel.

Ugyanitt, egyedileg összelegózott "custom" (de természetesen eredeti) Oakley Radarlock Path sportszemüvegem kihasználatlanság miatt jó áron eladó lenne. Most kapott új orr- és szárgumikat, szóval újszerű. Matt fehér "text" keret 2 lencsével (mindkettő "vented" vagyis extra szellőzést biztosít): fényre sötétedő Clear-Black Iridium Photochromic & kontrasztkiemelő G30 Iridium.
37000 Ft, tokkal-vonóval.
Némi feláron tudok adni Jade Iridium vented vagy VR28 gyári lencsét is hozzá

(#36041) hroberto válasza gorje (#36038) üzenetére


hroberto
addikt

Az Exin-től és az Eyerim-től is vettem már Oakley-t. Nekem nem volt bajom velük.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#36042) lenkei83


lenkei83
tag

Sziasztok!

Drop In szárat szedett már szét valaki? Lehet egyáltalán? Én úgy látom, hogy bele van tolva egy kis csap és kész. Kiszedni nem lehet.
A feleségemnek van egy limitált 9232-12 YSC és eltört a szára, de bent egészen a keretben. Rendelni gondolom nem lehet, így megpróbálom ragasztani, ha kit tudom szedni. Ha nem, akkor letolom a sajtreszelőn. :(((

Köszi
P.

(#36043) SteveAd válasza SteveAd (#36040) üzenetére


SteveAd
tag

Radarlock eladva.

SJII lencsek tovabbra is erdekelnek

(#36044) atee_13


atee_13
őstag

Sziasztok!

Netről rendelnék napszemüveget GAUGE 8-at, de jó áron csak az M es méret van vagyis csak az van van. Van optikai szemüvegem CROSSLINK ZERO ami L es és ebből az M es egy hangyányit kicsi úgy éreztem állandó viselésre nem a legkényelmesebb. Száraz adatok alapján a GAUGE M-es 1 mm kisebb mint a ZERO L -es mérete. // bár a ZERO M vs L nél 2mm van és mégis észrevehető //

Mennyire lehet nagy különbség a típus béli kialakítás miatt? Van valaki aki esetleg ismeri mind a 2 típust? Be merjem vállalni a netes rendelést azért az 1mm ért?

(#36045) atee_13 válasza atee_13 (#36044) üzenetére


atee_13
őstag

Még a Siphon -t néztem ami árban jó lenn L es méret is van és képen is tetszene, de nem találtam olyan oldalt ahol virtuálisan fel lehet próbálni. Nem tud véletlen valaki ilyen oldalt?

(#36046) Graf-X


Graf-X
csendes tag

Sziasztok! Van esetleg valakinek Chainlink lencséje? Vagy szemü olcsón elfekvőben? Feleségem tegnap egy mozdulattal kinyírta a black iridium polar bal lencséjét...pedig ez bírta a legtovább, nagyon vigyáztam rá, egy karc se volt rajta eddig, véletlenül 1 percre a tokja nélkül elöl hagytam. :W

(#36047) TayRol


TayRol
veterán

Eladó egy új, dobozos Carbon Shift OO 9302-01 Matte Black - Grey szemüveg. Doboz, kemény tok, puha tok, papírok. 35e pénz, és vidéki létemnél fogva ebben a posta is benne van.

(#36048) brembo


brembo
tag

Sziasztok,
Monster Puphoz keresek lencsét. Van valakinek elfekvőben eladó? Gyárilag tungsten iridium polarized volt benne, de remélni sem merem, hogy ilyet találok.
Köszi előre is!

(#36049) TaaT


TaaT
veterán

Sziasztok!

3éve vettem egy Marshal szemüveget, akkor belerakattam a dioptriás lencsét és nem volt semmi probléma. Azóta romlott a szemem és újra lencsét kellett cseréltetnem, de most megsínylette a keret a cserét. Olyan mintha elrepedt volna a festés vagy nem tudom, a keret nincs eltörve. Ezzel lehet valamit kezdeni? :(

Give them hell Ukraine!

(#36050) -Tsaba- válasza TaaT (#36049) üzenetére


-Tsaba-
tag

Ezek nekem nem repedésnek tűnnek, hanem mintha a bevonat jönne le. Legalábbis így a képek alapján...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.