Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) Viperboy


Viperboy
csendes tag

Sziasztok!

X-Squared-hez keresnék lencsét. Lenne valakinek? Illetve valakivel leveleztem, aki Pestről hírdet az eBay-en, '7706*****' néven :)

- V i p e r -

(#27002) DISC4U válasza B.Ricsike (#27000) üzenetére


DISC4U
csendes tag

Megvan , de nem eladó :B

(#27003) Unsign


Unsign
tag

Mai naptol en is erositem a tabort egy Big Tacoval. Gaborcsut en is ajanlom. Udv :)

(#27004) sz_proli


sz_proli
csendes tag

Megjött az új Shaun White Garage Rock-om (matte black) :DD
Ennek már a lencséjén van gravír is :DDD
Vicces, hogy már április végén láttam egy optikában olaszországban, és csak egy hete jelent meg az oakley weboldalán és a múlthéten az ebay-en.

(#27005) Babarnew válasza sz_proli (#27004) üzenetére


Babarnew
csendes tag

Kepet is kerunk am :K

(#27006) sz_proli válasza Babarnew (#27005) üzenetére


sz_proli
csendes tag

Gyors lőttem kettőt, de sajna nem a legjobbak. Majd vmikor csinálok pár jobbat is..

(#27007) sz_proli válasza sz_proli (#27006) üzenetére


sz_proli
csendes tag

Figyeltem ám (Harryls képei óta figyelni kell) nem alsónadrágban vagyok :D

(#27008) koxx válasza sz_proli (#27007) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Könnyen a napiszaron találod magad ha nem figyelsz :D

(#27009) Babarnew válasza sz_proli (#27007) üzenetére


Babarnew
csendes tag

:DD

(#27010) Viry válasza koxx (#27008) üzenetére


Viry
csendes tag

:R :DDD azaz ;]

[ Szerkesztve ]

:::: Powered By Eizo ::::

(#27011) X-metal


X-metal
csendes tag

Nekem tegnap egy ilyet sikerült szemérmetlenül olcsón megvásárolnom.

Volt Hozzá egy Emerald Juli doboz is érmével.

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#27012) radi8tor válasza X-metal (#27011) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sejtem kitől.
Nekem azt mondta felrakja eBay-re.

⭐ Stella

(#27013) Shef arc


Shef arc
csendes tag

....nekem is azt mondta az xx 24k ra....
)))
Megértem))

(#27015) splitike válasza Shef arc (#27013) üzenetére


splitike
újonc

nem én adtam el neki

(#27016) Viry válasza X-metal (#27011) üzenetére


Viry
csendes tag

Bolti?
lehet hülyén hangzik, de megvan az okom rá :DDD

[ Szerkesztve ]

:::: Powered By Eizo ::::

(#27017) X-metal


X-metal
csendes tag

Nem Splitikétől van. :N

Itt a fórumon írt rám egy srác azzal, hogy látta a postaimat, meg az aláírásomat, és hogy lenne egy eladó.

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#27018) kispecek


kispecek
aktív tag

Szia mindenki!
Kis segítséget szeretnék kérni.
Konkrétan ez a szemüveg érdekelne, leginkább vezetésez használnám.
Véleményekre lennék kíváncsi, meg arra hogy valóban eredeti a motyó.
[link]

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#27019) radi8tor válasza kispecek (#27018) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igen eredeti, de inkább a saját weboldalukon keresztül vedd meg, még olcsóbb: [link]

Vezetéshez én inkább polárszűrős szemüveget használnék, de az már más árkategória: [link]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#27020) kispecek válasza radi8tor (#27019) üzenetére


kispecek
aktív tag

Köszönöm!

Közben rájöttem hogy ugyan az-az eladó :))

Azért :R

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#27021) Hullamos


Hullamos
tag

Ma megkaptam a Pearl/Fire Iridium Mag Switch-et.A srac egy koszos taskabol vette ki,semmi vedotok,semmi microbag.Igazabol meg azt sem tudta milyen model,csak hogy Oakley.Nagyon szep allapotban van.1-2 mikrokarc van rajta.Nagyon boldog vagyok :C


[ Szerkesztve ]

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#27022) Reignman válasza Hullamos (#27021) üzenetére


Reignman
aktív tag

Látom rögtön ágyba is vitted... ;]

(#27023) Hullamos válasza Reignman (#27022) üzenetére


Hullamos
tag

Hat azert a "Juliat" jobban szeretem az "agyban" :C.Es tudom hogy a Mag Switch gyujtoi darab,de en hordani fogom,az biztos.

[ Szerkesztve ]

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#27024) Shef arc válasza Reignman (#27022) üzenetére


Shef arc
csendes tag

Tényleg szépen néz ki))!
Most egy kicsit irigykedem.....)
:)

(#27025) Hullamos válasza Shef arc (#27024) üzenetére


Hullamos
tag

Igazabol,en is alkudoztam.............de aztan a csavoka mondta hogy valki megadta erte a kert osszeget,erre en is megadtam,modvan hogy en voltam az elso,ezert az enyem a jog :C

[ Szerkesztve ]

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#27026) sz_proli válasza Hullamos (#27025) üzenetére


sz_proli
csendes tag

Az a valaki aki megadta az árat és kérte hogy tartsa neki és vegye le a hirdetést, az én voltam. :(( De örülök hogy ezek szerint én már leboltoltam vele mire te megalkudtál a szemüvegre. :(((
És a legviccesebb, hogy az eladó még ma reggel is azt állította telefonba, hogy megvan és este fele hív h mikor tudjuk megoldani.. Vannak ám k...ög emberek.. :W

Amúgy ha hordani akarod, akkor miért toltad ki az ebay-re? Vagy az nem a tiéd ami kint van???

(#27027) Shef arc válasza sz_proli (#27026) üzenetére


Shef arc
csendes tag

De ja vu m van...))) én is átéltem már ugyanilyen szitut..(
Sajnos az eladó nem mindig az emberi oldaláról mutatkozik be))
Azt nem értem viszont , neked miért kamuzott , hogy megvan még...

(#27028) sz_proli válasza Shef arc (#27027) üzenetére


sz_proli
csendes tag

Jaja, én sem értem. Az még oké, ha vmilyen szempont szerint vezérelve odaadja másnak (bár az se túl egyenes dolog) de hogy miért kell kamuzni..??

(#27029) Hullamos válasza sz_proli (#27028) üzenetére


Hullamos
tag

Az a helyzet hogy amint kirakta ra 3 percre irtam is neki.Ezert gondolom hogy en voltam az elso...de csak gondolom.Es mondtam neki hogy en Erdelybol mennek utanna es hogy vegye le.Es levette.Biztos amig levette addig irtatok ti is neki.Jah,es az Ebay-en nem en vagyok,nem vagyok regisztralva.10 perc mulva megyek Kretara....igy velem fog tartani a Mag Switch na meg egy Juli is....De azert remelem nincs harag hogy az elado nekem adta oda....es hogy jegelte nekem maig. :R

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#27030) Shef arc válasza Hullamos (#27029) üzenetére


Shef arc
csendes tag

Persze hogy nincs!)))
A vicces hogy nekem vissza se irt...
De elég sokáig fent volt lévén én este 6 kor irtam neki...
És másnap 11 ig fent is volt.
Jó nyaralást!! :)

(#27031) sz_proli válasza Hullamos (#27029) üzenetére


sz_proli
csendes tag

Nincs harag, nem te tehetsz róla.
Mondjuk én nem írtam neki hanem felhívtam, mondtam neki (vasárnap) hogy hétfőn át is venném és hogy tegye nekem félre. Erre mondta, hogy leveszi akkor a hirdetést.
De most már mindegy...
Csak f...nak kell hazudnia, ezt nem értem.

(#27032) Viry válasza sz_proli (#27031) üzenetére


Viry
csendes tag

hívd fel hogy adsz érte 50.000et (vagy valami jóval nagyobb összeget az áránál) ha azonnal hozza mert nagyon kell, nagyon tetszik és ugye megvan még, és akkor át is vennéd!?
...kíváncsi lennék erre mit kamuzna... :DDD

:::: Powered By Eizo ::::

(#27033) nagyis


nagyis
tag

Sziasztok!

Bocsánat a félig offért, de egy kis tanács kéne, mert eddig még soha nem volt bajom az ebayes vásárlásokkal így csak pozitívat adtam és kaptam.

Ebayen megnyertem egy pont nekem kellő X metal dobozt alacsonyabb áron, mint ahogy általában el szoktak menni.
US only volt, így megkérdeztem hogy postázza-e Magyarországra, vagy ha nem, akkor van US címem amire küldheti.
Válasza annyi volt, hogy US only aukció és nem küldi nekem sehova. Nyilván nem velem volt baja, hanem az árral, mert rá pár percre kirakta újra persze magasabb áron.

Érdemes neki negatívot adni? Adhat nekem negatívot azért mert magyar létemre licitáltam az aukción?
Nem szívesen rontanám el egy hülye amerikai miatt a 100% feedbackemet, annyit nem ér az egész doboz.

Köszönöm!

(#27034) koxx válasza nagyis (#27033) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez az ebayes topikba tartozna.

Eladó nem tud negatívot adni, te viszont vésd be neki nyugodtan. Ez azért nem így működik.

(#27035) X-metal válasza nagyis (#27033) üzenetére


X-metal
csendes tag

Amennyiben, ha fel volt tüntetve, hogy U.S. only, akkor én biztos nem adnék negatívot...
Előtte kellett volna kérdezned, hogy elküldi-e, így nem lenne korrekt negatívot adni neki.
Milyen Juli doboz hiányzik? Hátha tudok segíteni...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#27036) koxx válasza X-metal (#27035) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Akkor viszont miért nem állította be a régiókat, hogy csak US-ből lehessen licitálni. Ezt bukta az eladó, ennyi.

(#27037) X-metal válasza koxx (#27036) üzenetére


X-metal
csendes tag

Azért, mert ö az Ebay.com-on otthon van. Lehet, hogy neki eszébe sem jut, hogy ezeket beállítsa. De az is lehet, hogy egész más kezelőfelületet lát mint mi...
Tisztán és érthetően leírta, hogy nincs máshová postázás!!!
Szerintem, ha ezt valaki nem érti meg, és a postázásra vonatkozó kérdezés nélkül licitál, ráadásul ezek után negatívot ad, az kritikán aluli viselkedésről tesz tanúbizonyságot.
Nem mellékesen csak azt éri el vele, hogy még több ember nem fog postázni hozzánk, és ezzel csak alattunk vágja a fát. Ehhez elég az, ha egy miénkhez hasonló fórumon kitárgyalja az esetet......

Koxx, te mit szólnál hozzá, ha a Vaterán árulsz egy szemüveget, aminek a leírásában egyértelműsíted, hogy nem postázod el Erdélybe. Ennek ellenére (példának okáért) Hullámos megveszi. Te tartod magad ahhoz, hogy nem postázol. Hullámos meg ad egy negatívot, mert sértődöttnek érzi magát?
Tuti ki lennél akadva, hogy egy értetlen valaki lehúzza a feedback-ed.

Nyilván Hullámos nem tesz ilyet, csak a példa miatt hoztam fel a nevét. Elnézést kérek érte. :K

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#27038) sz_proli válasza X-metal (#27037) üzenetére


sz_proli
csendes tag

Viszont azt figyelmen kívül hagytad, hogy azt a kérdést tette fel hogy postáz-e külföldre. Ha nem akkor ad egy US címet. Az eladó pedig erre írta azt hogy akkor nem postáz. Ez viszont már így nem teljesen az a helyzet amit te leírtál.

(#27039) X-metal válasza sz_proli (#27038) üzenetére


X-metal
csendes tag

Igen, ha így történt, akkor jogos. Ebben az esetben elnézést kérek. :K

Bár, ha utólag kérdez, akkor ez sem él. Régebben én is sokszor beleszaladtam ilyenbe. Általában az eladók egyből felajánlják a "Second chance offer"-t a második legtöbbet ajánlónak, feltéve, ha az a megfelelő helyen tartózkodik...

Szóval aukció lejárta után már ne ugráljunk. Minimum 3 napig fent van egy-egy termék, az pont elég tisztázni a dolgokat leütés előtt...

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#27040) Vole válasza nagyis (#27033) üzenetére


Vole
tag

Azonnal menjen a negativ. Ha vilagosan megirtad, hogy van US cimed is, akkor el kell adnia a termeket. Az ebayen lejart ervenyes aukcio hivatalos adas-veteli szerzodesnek minosul.

(#27041) nagyis válasza X-metal (#27035) üzenetére


nagyis
tag

Köszönöm a véleményeket, nem akartam hosszú offot generálni. :N

Egyébként egy 24-125 Xmetal/Ruby doboz volt érmével.

Már aukció alatt beszéltem vele és kérdeztem a magyar postázást, amit figyelmen kívül hagyott, viszont az ár érdekelte amit akartok adni érte, így valószínűleg postázta volna ha jó árat mondok, de nem jót mondtam.
Utána ebből levontam az US postázás miatti macerát és megtettem 34$-el amiről nem gondoltam, hogy nyerni fog, mivel 40-50$ körül mentek az utóbbi hónapokban az ilyen dobozok. Aztán mikor véletlenül nyertem akkor visszantáncolt és kirakta 50$ fixen.

Mégegyszer köszi és bocsánat az offért.

(#27042) X-metal válasza nagyis (#27041) üzenetére


X-metal
csendes tag

Akkor nyomd azt a negatívot, gondolkodás nélkül.
Sajnos Ruby dobozom nincs, Plasma-Emeraldból lett volna felesleges.

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#27043) Streyker


Streyker
csendes tag

Sziasztok!

HA valaki tud jóárasítva egy Oakley Overtime 9167-03 szemüt kérem ne tartsa magában!!! Meglepném az asszonyt :)
Előre is köszönöm!

A sör mindenhol ottvan vegyük például, ha a mama szóból elveszünk 1 betüt, és hármat megváltoztatunk a kapott szó a sör!

(#27044) schleier


schleier
tag

érdeklődnék,hogy létezik valamilyen dokumentáció az Oakley szemüvegekre? /méretre gondolok/

(#27045) schwtibi


schwtibi
újonc

[L:/dl/upc/2013-06/13/446361_isu1fczjqqf9weld_oakley_crosshair.jpg](IMG:/dl/upc/2013-06/13/446361_isu1fczjqqf9weld_oakley_crosshair.thumb.jpg)(/IMG)[/L]Sziasztok!

A hozzáértőktől kérek segítséget, FONTOS lenne mihamarabb..:-)

szóval még jónéhány évvel ezelőtt kaptam a mellékelt képen lévő szemüveget, amit soha nem hordtam, mert nem az én világom.
Ha jól tippelem, valószínűleg Oakley Crosshair-nek valamelyik korábbi verziója. Neten körbenéztem elég alaposan, egyik mostani modellel sem egyezik 100%-ban, ha jól láttam. ( ezért remélem, hogy korábbi verzió, nem pedig hamkó )
Érdekelne a véleményetek, hogy vajon valóban az-e, amelyre én gondolok, vagy másik tipus, vagy rosszabb esetben hamisítvány..
El szeretném adni és még a meghirdetés előtt lenne szükségem erre az infóra, illetve hogy szerintetek mennyiért érdemes hirdetni majd eladásra.

Szóval előre is köszi..

[ Szerkesztve ]

(#27046) koxx válasza schwtibi (#27045) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

(#27047) schwtibi


schwtibi
újonc

na közben már megtaláltam a szárában feltüntetve a modellt, wiretap-ról van szó. Mit lehet erről tudni, már nem gyártják vajon? Mennyiért ajánljátok hirdetni eladásra? Honnan tudom meg, hogy eredeti-e?

(#27048) schwtibi válasza koxx (#27046) üzenetére


schwtibi
újonc

jaja, köszönöm. mit gondolsz, mennyiért érdemes hirdetnem?

(#27049) Viry válasza schwtibi (#27048) üzenetére


Viry
csendes tag

max 10-12ért talán elmegy...szódával :DDD
szerintem
nem egy keresett modell :(
mindenesetre ne személyesen add át, mert ha ezt valaki felpróbálja tuti nem veszi meg :DDD
én se tudom mi vitt rá...talán a kíváncsiság, meg hogy elvileg RX ready...de abból se lett semmi me optikába nem tudtak bele lencsét faragni :D meghát kurvára kicsi volt rám, nem egy nagy hemü...

[ Szerkesztve ]

:::: Powered By Eizo ::::

(#27050) Vole válasza schwtibi (#27045) üzenetére


Vole
tag

Nekem volt egy Firetap -em, Fire lencsevel, az jol nezett ki. Egy ismeros holgy kapta meg ajandekba tolem, ugyhogy neked is erdemes valami noi vevot keresni szerintem, ez a tipus inkabb nekik jo :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.