Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) radi8tor válasza SpeciCanyon (#32000) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hegyek nélkül nem az igazi. :)

⭐ Stella

(#32002) SamuraiKenji


SamuraiKenji
aktív tag

Sziasztok!

Én is nyári nagytakarítást tartok, így van pár szemüvegem amitől megválnék/elcserélném.

- Plaintiff Matte Black/Ice Iridium (SKU004057-14 ) Új, dobozos
- Deviation Polished Black/Ruby Iridium (SKU004061-04) Új, dobozos
- Jupiter Squared VR Signature Series Polished Black/Fire Irdium (SKU009135-11) Használt, dobozos karcmentes (Gaborcsu-tól vásárolt)
- Holbrook Matte Black/Ice Iridium Polarized (SKU009102-52) Használt, csak törlőzsák, karcmentes
- Style Switch Matte Dark/Fire Iridium & Grey (SKU009216-07) Használt, dobozos, karcmentes
- Style Switch Polished White/Positive Red Iridium Polarized & Grey (SKU009216-08) Használt, dobozos, karcmentes
- Frogskins GP75 Matte Black/Black Iridium (SKU 24-335) Használt, dobozos, karcmentes
- Frogskins Matte Blue/Sapphire Iridium (SKU009013-47) Használt, nincs hozzá se doboz, se törlő, karcmentes

- egy pár Ruby Iridium (eredeti Oakley) Holbrook lencse

Cserébe ami érdekelhet Plaintiff Squared, Crosshair, Valentino Rossi Frogskins, de persze kp-ért mindegyik eladó :)
Illetve amit keresek Jupiter Squared lencse (Black Iridium, Grey vagy hasonló), gyári fekete törlőzsák.

Ha bárkit bármi (képek árak stb) érdekel akkor privátba meg tudjuk beszélni a részleteket illetve az aláírásomba szereplő címen vannak fent képek.

http://oakleyparadise.tumblr.com/

(#32003) JossZombie


JossZombie
csendes tag

Sziasztok !

Szeretnék egy Oakley Holbrookot vásárolni, típusról konkrét elképzelésem még nincsen !
Segítséget kérnék, hogy honnét szerezzem be. Használt de jó állapotú is érdekelne !
Ezért ha valaki megválna használ Holbrookjától, vagy csak tudna megbízható korrekt boltot ajánlani megköszönném . :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#32004) SpeciCanyon válasza radi8tor (#32001) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Megfelel? :DDD

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#32005) tailor válasza JossZombie (#32003) üzenetére


tailor
őstag

Szia!

Használt Holbrook eggyel "feletted"; megbízható bolt: LINK

(#32006) JossZombie válasza tailor (#32005) üzenetére


JossZombie
csendes tag

Köszi !

Pont ezt a boltot ajánlották nekem !

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#32007) radi8tor válasza SpeciCanyon (#32004) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nagyon is! :C

⭐ Stella

(#32008) Gyuc


Gyuc
aktív tag

Sziasztok!

Kinéztem egy Tincant az ebay-en ,de előtte fel kellene próbálnom.Tudnátok segíteni hol tehetném meg?
Valamint mi a véleményetek róla?Olvastam,hogy gyenge anyagúnak mondta valaki.
Előre is köszönöm! :)

(#32009) lexxjani


lexxjani
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Több éve vettem egy Oakley Fuel cell szemüveget.
Nagyon szeretem, de a lencséje megkopott, válik le róla valamiféle anyag "vedlik"

Szeretnék bele eredeti lencsét rendelni.
Honnan tehetem ezt meg?

Gaborcsu tud e nekem rendelni lencsét?

(#32010) koxx válasza lexxjani (#32009) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Labot hivd fel talan van is nekik raktaron.

(#32011) SpeciCanyon


SpeciCanyon
újonc

mai adag Monster Dog
cinder red, dark grey, matte black, crystal black, olive :C

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#32012) SpeciCanyon


SpeciCanyon
újonc

Érdekelne valakit egy pearl pro racing jacket? Nem transitionos lencsével, még nem tudom mi van benne, kb ebay ár feléért, 60 körül, alku van. Érkezik egy, de nem tartom meg, gondoltam első körben itt kérdezem meg :)

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#32013) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Nagykorú Oakley Unknown-omhoz keresek gumiszárat. Annak idején Bajcsy Zsilinszkyn vettem, azóta tudtommal a Király utcába költözött a Lab, de kontaktot nem találtam, csak sok megszűnt weboldalt. Tud valaki friss infot, elérhetőséget? :F

Xbox GT: nozsolt

(#32014) Hullamos


Hullamos
tag

Csak mai napi ajanlat......Frogskins+Frogskins+Side Ways+Feul Cell=35000ft.Uj allapotuak,sosem hasznaltak.

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#32015) koxx válasza Hullamos (#32014) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Fuel cell milyen colorway?

(#32016) Hullamos válasza koxx (#32015) üzenetére


Hullamos
tag

Polished Black/Warm Gray

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#32017) harryls válasza nofi (#32013) üzenetére


harryls
csendes tag

0613213250 ;)

(#32018) Gyuc válasza Gyuc (#32008) üzenetére


Gyuc
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok kérlek segíteni a feltett kérdésemben?
Előre is köszi! :)
Gy.

(#32019) harryls válasza Gyuc (#32018) üzenetére


harryls
csendes tag

Az általam megadott telszám neked is jó lehet. Kérdezd meg van-e készleten tincan

(#32020) #35104512


#35104512
törölt tag

Eladó hijinx esetleg jupiter squared van valakinek?

(#32021) iamjunk válasza #35104512 (#32020) üzenetére


iamjunk
csendes tag

Van egy eladó rossi jupiter squaredem és egy black ink/ruby iridum hijinxem.

Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.

(#32022) SpeciCanyon


SpeciCanyon
újonc

elég szépen alakult számomra az elmúlt 2 hét Monster Dog-ok szempontjából, összesen 21 db-nál járok, igaz van amiből 2 vagy 3 is van. De, még így is van ami hiányzik a listáról.. majd lassan :)

sorban: matte black, cinder red, dark grey, crystal black, dark amber, Dark Translucent Olive, 10w40, cerakote od green, cerakote burnt, bronze, whitecamo, nightcamo, pearl, tribal.

hiányzik a képről:
ducati
polished black/transition
whiskey

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#32023) bandus


bandus
veterán

Van egyebkent valami kulonbseg a jawbone es a racing jacket kozott? Nekem nemigazan sikerult felfedeznem. Masik kerdes, hogy valamelyikbol akad-e elado valakinel? nem kell, hogy patika allapotu legyen, inkabb olcso, mint szep darabot keresek :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#32024) koxx válasza bandus (#32023) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A RJ szár végében van egy furat, a többi ugyanaz.

(#32025) iamjunk válasza bandus (#32023) üzenetére


iamjunk
csendes tag

Van egy eladó fekete jawbone-om.

Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.

(#32026) nofi válasza harryls (#32017) üzenetére


nofi
őstag

Köszönöm! :R

Xbox GT: nozsolt

(#32028) SpeciCanyon


SpeciCanyon
újonc

Srácok, erről vélemény? [link] :U

[ Szerkesztve ]

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#32029) X-metal


X-metal
csendes tag

A facebook-on az Oakley C Six, Pit Boss and X-metal Owners csoport az én egyik fotómat tette meg boritóképnek. :U

SpeciCanyon: nálam elférne az egyik vitrinben... :K

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#32030) SpeciCanyon válasza X-metal (#32029) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

csinos kép :R

hát, én személy szerint majd 4000€-ért válogatnék mást :DDD

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#32031) goldeye


goldeye
csendes tag

Sziasztok!

Keresek egy eladó polarizált fémkeretes (leginkább Crosshair) Oakley-t. Aki tud ajánlani, légyszi írjon rám. Esetleg 1-es Crosshair-hez, eredeti polarizált lencsét.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Goldeye

(#32032) harryls


harryls
csendes tag

Triggerman

(#32033) albert8


albert8
addikt

Most van valahol hivatalos forgalmazás mint a labban?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#32034) iamjunk


iamjunk
csendes tag

Többen kérdeztétek a hijinx és jawbone kapcsán, hogy van-e még eladó szemüvegem, gyorsan összedobtam egy listát azokról, amiket alig vagy egyáltalán nem használok:

- Style Switch Matte Dark, Fire Iridium + Grey (9216-07) - vadonat új, sosem hordott, doboz, papírok, törlőzsák
- Deviation Polished Black, Ruby iridium (4061-04) - vadonat új, sosem hordott, doboz, papírok, törlőzsák
- Frogskins Matte Black, Violet iridium (24-298) - új, csak törlőzsákkal
- Oil Rig II Matte Black, Black Iridium + Gold iridium (03-464), csak törlőzsákot tudok mellé adni.
a szemüveg használt,a keret szinte karcmentes, a black lencsén apró karcok, a gold lencse vadonat új, dobozos
- Jawbone Matte Black - HI yellow (04-207) - használt, a black lencséje belül elkezdett felhólyagosodni, az már nincs meg. Keménytok, egy pár plusz orrgumi, igény esetén egy pár kék jaw jár hozzá pluszban.

Ami cserébe érdekelhet: Infinite Hero szemüvegek (Radar, Split Jacket, Frogskins, Garage Rock), X metal X Squared, illetve Crosshair 1.0 keret.

Ha bárkinek érdekes lehet bármi, privátban megtalálható vagyok, természetesen képeket is tudok küldeni.

Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.

(#32035) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi All!!

Valakit érdekelne van egy eladó Oakley Ten-em teljesen új.

3njoy the Lif3

(#32037) renor77


renor77
újonc

Sziasztok én nagyon új vagyok itt azt szeretném megkérdezni tőletek,hogy mennyiért tudom eladni a szemcsimet egy batwolf polarizált lencsés teljesen fekete semmi baja kérlek segítsetek el szeretném adni adhatnátok ajánlatokat ha valakit érdekel.

(#32038) Sn00k válasza renor77 (#32037) üzenetére


Sn00k
veterán

Egyszeru a keplet. Tedd fel hirdetos oldalakra pl jofogas vagy a hardveraprora. En ezen a ketton szoktam arulni a cuccaimat es tobbnyire elkelnek... Az arral kapcsolatban is tudsz informalodni hogy mennyit erhet a szemuveged.

3njoy the Lif3

(#32039) HagaNRG


HagaNRG
őstag

A pár nappal ezelőtti X-Metal színű Julietet a Jófogásról innen vitte el valaki 30k-ért?

(#32040) HyP3b0y válasza HagaNRG (#32039) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Ruby volt? Ha igen, milyen állapotban volt?

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#32041) HagaNRG válasza HyP3b0y (#32040) üzenetére


HagaNRG
őstag

Nem, Ice-nak tűnt, szr képek alapján.

(#32042) HyP3b0y válasza HagaNRG (#32041) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Akkor gondolom nem eredeti páros. Vagy volt nem plasma kerettel ice?

Amúgy azért kérdeztem, hátha azt hirdették amit elhagytam :)

[ Szerkesztve ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#32043) koxx válasza HyP3b0y (#32042) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Plasma ice volt 38k-ért és azt hiszem nem volt mellé semmi.

(#32044) HyP3b0y válasza koxx (#32043) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Akkor megközelítőleg sem az enyém, köszi :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#32045) TayRol


TayRol
veterán

Srácok, egyéb okok miatt lehet, hogy meg kell válnom pár szemcsitől:

- Badman (OO6020-02);
- Chainlink (OO9247-01);
- Jupiter Squared VR46 (OO9135-11); - jegelve

- Ten (OO9128-04) - apró hajszálkarc a lencsén, amúgy dobozos meg minden.

Privátban szívesen mondok árakat.

[ Szerkesztve ]

(#32046) HagaNRG válasza koxx (#32043) üzenetére


HagaNRG
őstag

Én X-metal színűnek néztem, mert elég durvának tűnt, de egy db replika szütyű járt hozzá csak (ha jól rémlik az volt), így kicsit elbizonytalanodtam, hogy mi van, ha kanyu, aztán félreléptem.

(#32047) Hullamos


Hullamos
tag

Szerintetek ez a Planthiff eredetie?Az SKU alapjan igen,de akkor is hianyolom az O logot a szararol. :F

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#32048) TayRol válasza Hullamos (#32047) üzenetére


TayRol
veterán

nem.

és azért mondom, hogy a szárán - ahol becsukódik - a lyuk gyanús.

az a poén hogy nekem is van ilyenem és nem rémlik.:)

szerk: de, van az enyémen is.

[ Szerkesztve ]

(#32049) harryls válasza Hullamos (#32047) üzenetére


harryls
csendes tag

Szvsz, igen. Ott van az "O" logo a szárán, csak mivel matt fekete a keret nem igazán látszik, az 1-es képen azért érzékelhető. Narancs színűre beszínezhették volna :)

(#32050) bandus válasza iamjunk (#32034) üzenetére


bandus
veterán

Mennyi lenne a jawbone?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.