Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34551) TayRol válasza tomyka74 (#34550) üzenetére


TayRol
veterán

Nem.

És igen, az Emerald lencsés.

[ Szerkesztve ]

(#34552) koxx válasza tomyka74 (#34550) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Csak abba gondolj bele, hogy miért adna el valaki egy polar (létezik egyáltalán polar változat?) holbrookot 12e ft-ért. De úgy tudom, hogy az emerald lencsés, ez pedig nagyon nem az. Ha tutira eredeti kell akkor irány az o planet.

(#34553) arnikusz válasza tomyka74 (#34550) üzenetére


arnikusz
veterán

Ilyenkor nézd meg a kínálatát is, na abban akadnak érdekes dolgok.
Véleményem szerint nem.

Hivatalos oldalon ilyeneket hoz:
[link]

A youtubeon 2011-ből hoz videokat:
[link]

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#34554) tomyka74 válasza arnikusz (#34553) üzenetére


tomyka74
senior tag

köszi válaszokat! ez nem nekem kellene egy cimbinek csak nem tudjuk eldönteni!

én mondtam neki,hogy ilyeneket mint a jófogás-vatera meg a társai el kell felejteni csak ő is olyan tipus,hogy fillérekér akar eredeti óklit venni,hiába mondom neki!!! :)

[ Szerkesztve ]

(#34555) tomyka74 válasza koxx (#34552) üzenetére


tomyka74
senior tag

igen ezt már én is javasoltam neki sőt még linkeltem is a listájukat de háát......

(#34556) TayRol


TayRol
veterán

Van valakinek eladó gyári Juliet lencséje?

(#34557) albert8


albert8
addikt

Oakley drop in grey polarized polished black érdekel esetleg valakit?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#34558) harryls válasza SpeciCanyon (#34547) üzenetére


harryls
csendes tag

Mi a véleményed, ez drága egy kicsit? electric blue scar

(#34559) SpeciCanyon válasza harryls (#34558) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Láttam már, de soknak tartom... ez a kettő 30+szállítás volt mert más nem tett rá licitet :))

Ma megérkeztek ezek :)

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#34560) X-metal


X-metal
csendes tag

Rég jártam erre...

Lenne pár eladó cuccom:
Monster Dog Ruby Iridium lencse. Gyári, karcmentes.
Juliet Dark Bronze lencse. Gyári. 1 minimál hajszálkarc az egyik lencse szélén.
Juliet G30 lencse. Gyári, új, karcmentes.
Juliet Ice Polarized lencse. Gyári, új, dobozos.
Fuel Cell Violet Iridium lencse. Gyári, új, karcmentes.
Eyepatch1 Ruby Iridium. Gyári, karcmentes.
Split Jacket Infinite Hero Grey lencse. Gyári, új, karcmentes.
Chainlink Ferrari Black Iridium lencse. Gyári, egyik lencse szélén 1mm-es hajszálkarc.
Oakley dupla fém szemüvegtartó állvány (10 db).
Jawbone Polished Black állkapocs. Új.
Split Jacket Világos kék állkapocs. Használt.
Esetleg 1pár vadi új Gold Iridium lencse R1-hez, komplett (15-25-50-75 távtartó, orrgumik és szárgumik) Rootbeer gumiszettel...

Vannak komplett piros, kék, zöld, rootbeer és fekete gumiszettek Julihoz, Rootbeer és fekete szettek R1-hez. Fekete szett XX-hez.

Árakért privátot irjatok please!
Aki tudja a számom, az hívhat is. :D

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#34561) X-metal


X-metal
csendes tag

Köszi srácok, de úgy néz ki, hogy már csak az állványok, a Fuelcell, Chainlink és az Eyepatch lencse van meg. A többi elkelt.

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#34562) arnikusz válasza X-metal (#34561) üzenetére


arnikusz
veterán

Á akkor a Monster lencse tárgytalan.
Ha valakinek lenne gyári Monster lencse keressen nyugodtan, a mostaniban (igaz nyugdíjas lett) az egyik szürke hámlik, de otthoni kinti melóra nagyon jó még mindig.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#34563) harryls


harryls
csendes tag

Érdekel valakit korrekt áron egy Oakley twin shock fémkeretes optikai szemüveg? Használt, szép állapotú 52-es, szövetzacsival.
15e


[ Szerkesztve ]

(#34564) TayRol


TayRol
veterán

Srácok, egy dobozos Juliet (coinnal, puha tokkal), hibátlan állapotban (most volt a LAB-ban átnézésen), vadi új fire polar lencsével mit érhet? Cimborám felújíttatta, de mint kiderült, olyan rég hordta, hogy most nagy a fejére, konkrétan leesik róla. Így megválna tőle.

Köszi!

(#34565) napey válasza TayRol (#34564) üzenetére


napey
csendes tag

attól is függ, mennyit ér, hogy milyen a keret színe. pl a polished az drágább mint egy sima plasma

(#34566) TayRol válasza napey (#34565) üzenetére


TayRol
veterán

Plasma keret, Fire iridium polar lencse.

(#34567) napey válasza TayRol (#34566) üzenetére


napey
csendes tag

Hát sztem, olyan 100-110 körül lehet itthon, de kíváncsi lennék én is, ki mit mond.

(#34568) harryls válasza napey (#34567) üzenetére


harryls
csendes tag

Szvsz minden annyit ér amennyiért elkel, és hogy itthon 100-110-ért nem fog, az tuti. szerencsés esetben itthon talán 60e-ért.Még úgy is hogy manapság csak az eredeti fire polár lencse 40e körül mozog.
TayRol A dobozon is plasma/fire polár áll? Egyáltalán volt plasma/fire polár gyári kombó?

(#34569) TayRol válasza harryls (#34568) üzenetére


TayRol
veterán

nem, dobozon plasma/fire áll. csak a lencse kuka volt, és az hétvégén lett vásárolva gaborcsutól, újonnan.

(#34570) TayRol válasza TayRol (#34569) üzenetére


TayRol
veterán

Képek a szemüvegről.

(#34571) tomyka74 válasza TayRol (#34570) üzenetére


tomyka74
senior tag

60-ért azonnal vinném kérdezősködés nélkül! gondold át! :DD

pont jól menne a plasma/emerald - om mellé! :D

[ Szerkesztve ]

(#34572) majorosbence


majorosbence
újonc

Sziasztok,

keresnék romeo 1-et ha valakinek lenne eladó sorban bátran írjon :)

köszi szép napot

(#34573) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Sziasztok!

X-Metal Juliet szemüvegem orr fölötti híd része kissé laza lett, valahol lehet ezt még javíttatni?

(#34574) majorosbence válasza ThaBoss (#34573) üzenetére


majorosbence
újonc

Szia. Optic-labba vidd,ott ki tudjak cserélni.Mielőtt viszed hívd fel őket,hogy biztos bent legyen a szervizes kolléga ;)

(#34575) ThaBoss válasza majorosbence (#34574) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Köszi Uram! :R

(#34576) TayRol


TayRol
veterán

A Juliet elkelt, köszönöm. :)

(#34577) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Madman valakinek? 50e-ért viheti aki innen venné.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#34578) Hullamos válasza PowerBuldog (#34577) üzenetére


Hullamos
tag

irtam :R

[ Szerkesztve ]

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#34579) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Tungsten Iridium Polarized lencsével nincs eladó szemüvege valakinek? Scalpel érdekel főleg vagy hasonló nagyobb lencsés. 20-25 körül.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#34580) TayRol válasza PowerBuldog (#34579) üzenetére


TayRol
veterán

Nekem van egy tungsten polar lencses scalpel, csillogós barna kerettel, de igazából ez az asszonye. Megkérdem, de szerintem necces a dolog. :)

(#34581) PowerBuldog válasza TayRol (#34580) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Azaz brown sugar keret. Olyanom volt amíg el nem lopták :(

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#34582) harryls


harryls
csendes tag

SpeciCanyon Ha jól emlékszem van újabb fajta infinite hero fuel cell-ed, amelyiknek terepmintás a szárbetéte. Abban black iridium van, vagy valami grey?

(#34583) napey válasza harryls (#34582) üzenetére


napey
csendes tag

elvileg blk van benne

(#34584) SpeciCanyon válasza napey (#34583) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Úgy úgy blekk

Olasz posta vs német posta... 8.án, kedden indult el a 2 OTT és a 2 oilrig.. a két oilrig megjött már ugyanazon hét péntekén... a 2 OTT még nem... nyomköv szerint "célországba elküldve"... remélem köv hét ideér.. :))

[ Szerkesztve ]

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#34585) iamjunk válasza PowerBuldog (#34579) üzenetére


iamjunk
csendes tag

Nem tudom nagy lencsésnek számít-e, de nekem van egy eladó Endurom, Shaun White Gold Series Collection, Matte Dark Amber keret, Tungsten Iridium Polarized lencse.

[ Szerkesztve ]

Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.

(#34586) napey


napey
csendes tag


.
megvettem életem első gascan-jét :)

(#34587) SpeciCanyon válasza napey (#34586) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Az igen!!! :Y óriási gratuláció! :))

Nekem egy ilyen sikerült az elmúlt napokban fillérekért... nightcamo m frame, ha minden igaz hordatlan és vagy ice vagy blue iridium van benne

[ Szerkesztve ]

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#34588) napey válasza SpeciCanyon (#34587) üzenetére


napey
csendes tag

Köszi :)
Nem ice lencsének néz ki, de majd kiderül, ha megérkezik.
Nekem is van már egy white camo md, köszönet érte x-metal kollégának :R
Azt szeretném kérdezni, mert neked biztos van ilyen tapasztalatod, hogy lencse cserénél megsérülhet a camo bevonat?

(#34589) SpeciCanyon válasza napey (#34588) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Azt kell mondjam, hogy igen, lehetséges, bár nekem még nem jött össze :) Pedig az első, ami 2010 január/február óta van nálam, abban sokszor cserélgettem a lencséket.. még most is hálás vagyok érte Harrylsnek, egy carbon/blk julira cseréltük, és adott mellé egy gunmetal/fire minute-ot :)) nagy szerelem lett :DDD

a whitecamo is egy "festett" réteg... van egy nálam, ami valószínüleg nagyon sokat hordott whitecamo volt, mutatom, hogy milyen az egyik szárának a belső fele, az orrnyereg belső fele is csupasz, lekopott a festés, de kívül minden rendben vele.

Szerintem ezeket ilyen hydrographics módszerrel festhették talán... de javítsatok ki ha hülyeséget mondok
[link]

[ Szerkesztve ]

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#34590) napey válasza SpeciCanyon (#34589) üzenetére


napey
csendes tag

[link] igen, de akkor tényleg nincs két egyforma darab? Te meg tudnád nézni, neked nem csak egy van :D

(#34591) SpeciCanyon válasza napey (#34590) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Szerintem nincs két egyforma :)

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#34592) SpeciCanyon


SpeciCanyon
újonc

Jöhetne tipp, hogy milyen lencse ez..
G20?

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#34593) harryls válasza SpeciCanyon (#34587) üzenetére


harryls
csendes tag

Szerintem blue iridium, belülről barnás színű, blue iridiumnak többféle alaplencséje is volt
napey frankó kis szemcsit szereztél be :D

[ Szerkesztve ]

(#34594) SpeciCanyon válasza harryls (#34593) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Akkor itt nagyobb a generációk közötti különbség, pl az OTT fire, belülről ugyanazt a képet/színt adja, csak kívülről más.. van a matt fehér/blue radarom, annak kívül/belül más a lencséje ehhez az mframehez képest

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#34595) harryls válasza SpeciCanyon (#34594) üzenetére


harryls
csendes tag

Igen, de itt van az hogy mi az alaplencse. Sajnos nem tudjuk megnézni az o-review-jún de emlékeim szerint egy neutrális blue volt grey alaplencsén és legalább 2 féle volt kontrasztos alaplencsén abból az egyik VR28, a másik talán bronze

(#34596) napey válasza harryls (#34593) üzenetére


napey
csendes tag

ja a flores, áh csak flexeléshez kell :))
nekem is van egy olyan fura blue lencsés antixom, van egy lilás tükröződés a szélén, és elég világos is, de biztos vagyok benne, hogy eredeti, szép, torzításmentes képet ad és ugyanolyan vastag, mint a többi
csak mondjuk az a gond, hogy ice iridiumnak írta a görög eladó, még egy antix ice replacement lenses dobozt is felrakott a képek közé, de todsicher hogy nem az

(#34597) SpeciCanyon válasza napey (#34596) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

másra úgyse jó a gascan :DDD

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#34598) napey


napey
csendes tag


.

.
arnikusz fórumtársnak köszönöm, hogy felhívta a figyelmemet erre a modellre.
Cerakote kerámia bevonat van rajta, amivel fegyverek külső részeit védik a korróziótól. Mondjuk az o-matter annyira intenzíven nem rozsdásodik, hogy indokolt lenne ez a védőréteg, viszont esztétikus és egyedi megjelenést biztosít :D
Lehet, hogy a rust decay is ilyen bevonatot kapott? Mert ez is ilyen érdes tapintású kissé.

(#34599) arnikusz válasza napey (#34598) üzenetére


arnikusz
veterán

Gratula, viseld egészséggel.

Még egy kicsit nekem is szoknom kell a keretet, mert a Monster Dog már idomult a fejemhez, ő viszont még nem, de 100%-osan meg vagyok vele elégedve.

A Daniel Defense alapból fegyverkiegeket turbóz fel főleg M4 -re, mellette van késük is ami a Kershaw gyártóval közös és természetesen az Oakley együttmükődés most 6 szemüvegben érhető el 3db Fuel Cell, 2db Gascan, 1db Holbrook.

A Cerakote bevonat ennél a modellnél érhető el.
A késre vadászok még, anno az Oakley Strider SNG-ről lemaradtam.

Tényleg van valamelyik fórumtársnak ilyen SNG-je?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#34600) icm


icm
tag

Sziasztok!

Ismét egy kis segítségre lenne szükségem. Nemrégiben teljesen szétszakadt a Minute 2.0 napszemüvegem szárgumija. Feketére lenne szükségem, van valami tipp merre nézzek körül?
Ebay-en egyet találtam de az eladó épp szabadságol. Opticlab is kiesős, ott is szabadságol a szervizes ember (és rajta kívül senki se tudja hol vannak az alkatrészek...).

"Simplicity is the ultimate sophistication." Leonardo da Vinci

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.