Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34851) kpykpy válasza sfspirit (#34846) üzenetére


kpykpy
tag

888 dolcsi? honnan lehet tudni, hogy nem egy levadászott használt MD ami le van fújva? sorszám vagy bármi?

Oh long Johnson...

(#34852) sfspirit válasza kpykpy (#34851) üzenetére


sfspirit
újonc

O-review szerint nincs ilyen, de el tudom képzelni, hogy mégis van. De esélyesebb, hogy valaki csináltatta. Speci is csinált ilyesmit. Ha igényes a bevonat, akkor működhet is.
A rövid válaszom, nem lehet tudni.

A leírás szerint prototipus. Nem custom. Nem könnyű eldönteni!

[ Szerkesztve ]

(#34853) SpeciCanyon válasza kpykpy (#34851) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Úgy, hogy tudom ki árulja, valós a dolog. De így hogy semmi “certificate”, vagy bármi “hivatalos” papír hozzá... nekem a 3 krómozott volt kerek egy 10es, szóval leharcolt MD keret 10+3 a króm... persze ez nem ugyanaz :DDD ilyen cuccok vannak a bácsinál pl:

Link: [link]

Ő nagyon közel ült anno a tűzhöz 😂

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#34854) radi8tor válasza SpeciCanyon (#34853) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja, lecsap mindenre ami Oakley. A Tron-os hátizsákomat ő vette meg.

⭐ Stella

(#34855) Hullamos


Hullamos
tag

Ha valakit erdekelne......Eye jacket 2.0 dobozaban,zacsijaval,mind az uj allapotban......25000ft fixen :R

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#34856) SteveAd válasza Hullamos (#34855) üzenetére


SteveAd
tag

PM

[ Szerkesztve ]

(#34857) teratti


teratti
senior tag

Üdv!
Adott lenne egy Square Whisker a fiókból nem használom, mit érhet? A lencse sajnos nincs jó állapotban. Köszönöm! :R

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#34858) csaszi72 válasza teratti (#34857) üzenetére


csaszi72
aktív tag

harryls keresett nem rég.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#34859) teratti válasza csaszi72 (#34858) üzenetére


teratti
senior tag

Upsz, nem olvastam vissza... Ha érdekli biztos megkeres. :R

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#34860) majorosbence


majorosbence
újonc

Sziasztok!
Vasarolnek pitboss 1 szemcsit ha valakinek lenne kerlek jelezze :)
Koszi

(#34861) lorcsi


lorcsi
veterán

hazstnált már valaki iylen vagy iylen laptop táskát?

Menynire tartósak?
menynire bírják sokáig?

(#34862) Head88 válasza lorcsi (#34861) üzenetére


Head88
addikt

Az első linken lévő táskát használom már 2010-óta és tőkéletesen teszi a dolgát. Most is hibátlan mint új korában.
Pedig az elejétől kezdve nehéz laptopot hordozok benne (thinkpad t61p 15.4" később thinkpad w520 + a féltégla adaptere)

[ Szerkesztve ]

(#34863) lorcsi válasza Head88 (#34862) üzenetére


lorcsi
veterán

épp ezt akartam még kérdezni, h vajon mekkora ..de így már képben is vagyok :)
elég masszívnak néz ki
egy beszállítónknál láttam kb. egy éve..és elbasztam, nem néztem meg tüzetesebben, viszont nagyon megtetszett

mod:
mondjuk nincs vele tele az ebay :(

[ Szerkesztve ]

(#34864) Head88 válasza lorcsi (#34863) üzenetére


Head88
addikt

Az. Nagyon masszív.

(#34865) SpeciCanyon


SpeciCanyon
újonc

Kintvanazösszes

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#34866) Viry válasza SpeciCanyon (#34865) üzenetére


Viry
csendes tag

Úgy látom te is Harryls-től tanultál szemüveget fotózni.... :DDD ;] bár az pont nem látszik gatya van e rajtad... :DD

Szép kollekció ! :C :R

:::: Powered By Eizo ::::

(#34867) SpeciCanyon válasza Viry (#34866) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Felhívtam előtte hogy akkor hogyan öltözzek 😂😂

Köszi :)

[ Szerkesztve ]

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#34868) sfspirit


sfspirit
újonc

Sziasztok!
Van valakinek listája vagy bármi feljegyzése, hogy melyik oakley típusok lencséi nagyobbak és lencsegörbületben azonosak vagy nagyon hasonlóak a monster pup lencséjéhez amikből lehetne csiszoltatni. Illetve van-e valakinek pitbull, big taco, dispute vagy monster pup emerald eredeti oakley lencséje??

[ Szerkesztve ]

(#34869) SpeciCanyon válasza sfspirit (#34868) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

[link]

Görbülete talán ugyanaz mint a monster dognak

[ Szerkesztve ]

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#34870) harryls válasza SpeciCanyon (#34867) üzenetére


harryls
csendes tag

Ja igen! Mondtam is hogy ezek perverzek. Vegyél fel egy bőr tangát, egyik kezedben a fényképező másikban egy korbács :D

(#34871) hroberto


hroberto
veterán

Sziasztok!
Oakley síszemüveget szeretnék venni mostanában. Milyen lencsével vegyem, hogy ködös időben is lássak benne valamennyit?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#34872) radi8tor válasza hroberto (#34871) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ahhoz a sárga lencse ajánlott.

⭐ Stella

(#34873) napey válasza hroberto (#34871) üzenetére


napey
csendes tag

Szia!
A Persimmon az egyik, legáltalánosabban használt lencse, én is olyat használok, az elég jó ködös időben is.
60% körüli a fényáteresztése, elég világos, ha bejönnek a felhők vagy elkezd sötétedni, akkor is jól látni benne a pályát.
Van még a H.I. Yellow, (High Intensity Yellow) lencse, ami a legvilágosabb, 90% körüli, az is nagyon jó lehet, de én még nem próbáltam sajnos.
Ha vki síelt már ilyenben, rossz fényviszonyokban, leírhatná a véleményét róla, kíváncsi lennék rá :)

(#34874) hroberto


hroberto
veterán

Köszi mindkettőtöknek, rendeltem egy HI Yellow lencséset. :R

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#34875) Viry válasza napey (#34873) üzenetére


Viry
csendes tag

Nekem van hi yellow síszemcsim...amikor atbukik a nap a hegyen es arnyekos a palya kurva jo brutal kontrasztos! Viszont napsutesben kell egy masik szemü vagy lencsét kell cserélni...
A hi yellow csak arnyekban es roszz fenyben jo... máskülönben kieg a szemed egy jegfoltol

:::: Powered By Eizo ::::

(#34876) gaborcsu válasza hroberto (#34874) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

A snow prizm lencsékhez itt egy kis támpont:
[link]
A hi yellow nagyon nem jó napsütésben.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#34877) napey válasza Viry (#34875) üzenetére


napey
csendes tag

Aha, hát gondoltam, hogy nem lehet rossz a hi yellow. Napsütéses időre meg már régóta szeretnék egy fire lencsés síszemüt.
A Flight Deck XM tetszik, de ahogy néztem a youtubeon, azon nem egyszerű lencsét cserélni ujjlenyomatok nélkül, kettőt venni meg évi 5 nap síeléshez elég nagy luxus lenne.
Az Airbrake talán praktikusabb, ott könnyebb sokkal a csere, nem kell úgy összefogdosni a lencsét, meg pattintgatni mint valami idióta :DDD
Aztán az is lehet, hogy nem veszek semmit, van pár Split Jacketem, Wind Jacket gasket is van, hogy ne fújjon alá a menetszél, mert attól bekönnyezik a szemem. Nem túl kényelmes sisak alá, mert a sisak szivacsa belenyomja a szemüveg szárát a búrámba, ami a nap végére már qrvára nem kellemes :D
Viszont van hozzá hi yellow meg fire lencse is, kipróbálhatnám milyenek a pályán

(#34878) Viry válasza napey (#34877) üzenetére


Viry
csendes tag

Ahh...HI-t próbáld ki még wind jacket-el is akár....rossz látási viszonyok közt kurva jó! Én vettem hijinxbe is Hi-yellow-t vezetni ködben vagy akár éjjel is qrva jó! :DDD

:::: Powered By Eizo ::::

(#34879) sfspirit válasza SpeciCanyon (#34869) üzenetére


sfspirit
újonc

köszönöm szépen

(#34880) Gabesz27


Gabesz27
csendes tag

Sziasztok.

Ha esetleg valakit érdekel írjon bátran.
Racing Jacket OO9171-24

(#34881) Gyugyu008


Gyugyu008
újonc

Megérkezett az új kedvenc! :C Jawbone Echelon VR50-es lencsével.
Valahol azt olvastam, hogy ebből csak 500db készült. Hallottatok ilyesmit?

[ Szerkesztve ]

(#34882) Head88 válasza Gyugyu008 (#34881) üzenetére


Head88
addikt

Szerintem ha a világon csak 500db lenne belőle akkor drágább lenne mint 399USD (használtan 290)

[ Szerkesztve ]

(#34883) SpeciCanyon válasza Gyugyu008 (#34881) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Grat! Ez nekem nagy álmom :)) még várat magára.

Nem tudom, hogy állja-e az 500db, próbáltam keresni, de nem találtam semmit.

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#34884) X-metal


X-metal
csendes tag

Új szekrénybe kerültek a régi o-matter szemcsik. 😊

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#34885) X-metal


X-metal
csendes tag

Meg ezeket is átrendeztem kicsit:

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#34886) radi8tor válasza X-metal (#34885) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

:Y
Nagyon impozáns vitrin.

⭐ Stella

(#34887) sfspirit válasza X-metal (#34885) üzenetére


sfspirit
újonc

Jézusom! Ez nagyon szép gyűjtemény! Irigy vagyok! :( Minden elismerésem.

(#34888) SpeciCanyon válasza X-metal (#34885) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

:R brutál!

Hogy imádom ezeket a régi cuccokat :DDD

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#34889) harryls válasza X-metal (#34884) üzenetére


harryls
csendes tag

Nagyon menő!
3 db-os "Y" állványkát mikorra intézel?... korrekt áron :D

(#34890) X-metal válasza harryls (#34889) üzenetére


X-metal
csendes tag

Abból nekem is csak 1 db van. Az viszont nem eladó...

Viszont, ha valakit érdekel a képen látható vitrin, akkor jó ajánlat esetén elvihető.
Mint a képen is látszik az ajtók újak, még a fólia is rajtuk van.

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#34891) majorosbence


majorosbence
újonc

sziasztok.
Ha valakit érdekelne egy szép állapotú xmetal xx,új lencsékkel,új gumikkal írjon :DD

csere eseteg ami szóba jöhetne : R1,mars,pitboss1 (ha kell értékegyeztetéssel persze)

(#34892) miki_nrg


miki_nrg
csendes tag

Tudna valaki segíteni, hogy a Jawbone-ok nagyjából mekkorák? Mostanában megtetszettek, de sehol nem tudtam felpróbálni még egyet sem. Nekem az ilyen Oilrig, Offshoot, Double Edge, Batwolf, Monsterdog méretű szemüvegek álltak jól.A Jawbone ezektől kisebb vagy hasonló nagyságú?

(#34893) Head88 válasza miki_nrg (#34892) üzenetére


Head88
addikt

Egy kicsit kisebb a Jawbone/Racing Jacket mint az Oilrig. A szára viszont sokkal keskenyebb.

(#34894) bandus


bandus
veterán

urak, mindjart itt a nyar (:D) erdekel esetleg valakit egy regi flying tiger boardshort L meretben? en nem hasznalom, nehanyszor lehetett rajtam, es ha innen szeretne valaki akkor biztos meg tudunk egyezni, nektek hatha erdekes lehet, mert egyebkent baromi jo dizajn :) egyeb esetben egy ruhagyujtobe.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#34895) miki_nrg válasza Head88 (#34893) üzenetére


miki_nrg
csendes tag

Köszi :)

(#34896) -secret- válasza -secret- (#34777) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Múltkorihoz kapcsolódóan, ez az 5. ilyen szemüveg ami nálam van és ezen csak ennyi a hiba. Beletörődtem, de még mindig hihetetlennek tartom, hogy ekkora összegért nem tudnak karcmentes/hibátlant gyártani. :U

Tudom, hogy egy szezon után még 3 ilyen hiba lesz rajta, de akkor is zavaró a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#34897) ZGO


ZGO
tag

Sziasztok
Nagyon-nagyon régen kaptam egy ilyen szemüveget szüleimtől:
Oakley A-Wire Platinum kerettel, és arany színű iridium lencsékkel:

Nagyon rég használtam, de szeretném újra hordani, mert eszméletlen jó lencséi vannak, napsütésben is nagyon szuperül, kontrasztosan látni minden részletet.
Viszont cserélnem kellene rajta a papucsokat és a szárán lévő gumikat, mert az idő múlásával elöregedtek és ragadnak. Ezeket be lehet még szerezni valahol?

(#34898) harryls válasza ZGO (#34897) üzenetére


harryls
csendes tag

Első kőrben itt érdeklődj opticlab, kérd a szervizest: István
Ha neki nincs akkor Ebay-en kell keresgélni

(#34899) ZGO válasza harryls (#34898) üzenetére


ZGO
tag

Köszönöm, írtam is egy levelet ;)

(#34900) Head88 válasza ZGO (#34899) üzenetére


Head88
addikt

Valakinek van ötlete, hogy honnan tudnék szerezni egy ilyet? (16-990 wind gasket kit)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.