Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35251) harryls válasza Winne (#35247) üzenetére


harryls
csendes tag

Válasz az első kérdésedre: [link]

(#35252) Winne


Winne
nagyúr

Köszi szépen a válaszokat!

A következő kérdés, hogy a lencsék színei között egyéni preferencián (főleg külsőség) kívül van valami, ami érdemi különbség? Pl hogy valamelyik jobb vezetéshez, valamelyik víz mellé, valamelyik futáshoz... ?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#35253) koxx válasza Winne (#35252) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Jee a regi avatarom :)
Persze nagy difik vannak a lencseszinekben, vizpartra mindenkepp polart erdemes, vezetesre sztem nem jo. Nekem a tungsten es a vr28 a kedvencem ill a jol bevalt black iridium.

(#35254) Winne válasza koxx (#35253) üzenetére


Winne
nagyúr

Bizony, tőled kaptam! :R

Nagyon menő, szeretem azóta is. :K

Polár nem vált be nekem, nagyon zavaró a kocsiban a színes ablak. :DDD

Lencsék cseréjéről is olvastam itt, ez bevált story a menőbb napszemüvegeknél? (még nem volt 15k feletti szemüvegem, ott eszembe sem jutott, hogy cseréltetni is lehetne a karcos lencsét mondjuk)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#35255) Winne


Winne
nagyúr

Ma próbálgattam az egyik boltban, egész kevés volt nekik, de ami kényelmes volt és tetszett is az a Mainlink volt, semmi extra kinézet, nem csicsás. Jó darab? Holnap még egy másik boltba el tudok menni, ott van itt helyben a legtöbb Oakley, ha az infóim nem csalnak, megnézem mi lesz még, ami megtetszik.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#35256) MrPappa


MrPappa
csendes tag

Üdv. Two face-hez honnan érdemes rendelni lencsét? Ami még korrekt áron van.

(#35257) Hullamos


Hullamos
tag

Ezt nem tudtam kihagyni, es nem elbölcsködni:))

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#35258) Head88 válasza Hullamos (#35257) üzenetére


Head88
addikt

:Y

(#35259) koxx válasza Hullamos (#35257) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Egy hasznalt auto ara...

(#35260) Head88 válasza koxx (#35259) üzenetére


Head88
addikt

Jófogáson van egy eladó 560K-ért.

(#35261) Hullamos válasza Head88 (#35260) üzenetére


Hullamos
tag

Mar csak volt :DD :DD :)) :))

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#35262) Head88 válasza Hullamos (#35261) üzenetére


Head88
addikt

Szóval a jófogásosat vetted meg? Kemény. Azért ne használt le túlságosan. Exponenciálisan nővekszik egy ilyen tőkéletes állapotú gyűjtői cucc ára.
10 éve én is majdnem vettem egy ilyet. A pécsi oakley-ben volt egy 150ért.

[ Szerkesztve ]

(#35263) Hullamos válasza Head88 (#35262) üzenetére


Hullamos
tag

Enbizony..... Persze tavolrol sem adtam erte 560ezret

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#35264) Head88 válasza Hullamos (#35263) üzenetére


Head88
addikt

Elárulod mennyi? (akár privátban) :B

(#35265) SpeciCanyon válasza Hullamos (#35257) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Azta!!!!! Óriási gratuláció!!!! :C :C Már nekem is ideje lenne egyet megcsípni :))

Nekem ez jött hétfőn :)

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#35266) Hullamos válasza SpeciCanyon (#35265) üzenetére


Hullamos
tag

Koszonom, vegre meglett, annyi ido utan. De en hordani is fogom..... Kezdve holnaptol, ugyis szeles/napos az ido, szoval pont medusa ido.

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#35267) Head88 válasza Hullamos (#35266) üzenetére


Head88
addikt

Meleg lesz az a bőr sisak.

[ Szerkesztve ]

(#35268) Hullamos válasza Head88 (#35267) üzenetére


Hullamos
tag

Meg kell szenvedni a "szepsegert" ;]

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#35269) Head88 válasza Hullamos (#35268) üzenetére


Head88
addikt

Amógy tök igazad van. Én is hordanám. Bár mostanában inkább kalapos vagyok. (Stetson 4X Apache Buffalo szőrme)

[ Szerkesztve ]

(#35270) zolee145


zolee145
tag

Sziasztok. Napszemüveg vásárlás előtt állok. Jelen állás szerint két verzió van, Gascan vagy Fuel Cell. Hajlok az utóbbi felé, mivel az előbbiből kétlem, hogy lenne még újonnan Montoya féle verzió.
Ellenben lencse ügyben elbizonytalanodtam. Olvasgattam itt a fórumot és volt 1-2 vélemény, hogy a polarizált nem jó vezetéshez. Amelyik tetszene, az a "Prizm Deep Water Polarized" lencse, amit Gascan-ben nem is látok most (legalábbis abban a boltban amit itt többen is ajánlottatok már másoknak).
Kérdés, hogy mindennapos használathoz, amiben van vezetés is jó ez a lencse vagy sem? Vagy kipróbálom, aztán vagy tetszik nekem vagy nem, tehát nincsenek általános érvényű dolgok, hogy melyik lencse mire jó?
Előre is köszi a segítséget.

(#35271) SpeciCanyon válasza zolee145 (#35270) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Ahogy mondod, nincsenek általános érvényű dolgok. Én pl nem szeretem a vr28 black-et, amit nagyon sokan imádnak. Nekem a kedvencem az OO red polár egyértelműen, de sokféle lencsét hordok.

Prizm daily talán?

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#35272) Hullamos válasza SpeciCanyon (#35271) üzenetére


Hullamos
tag

Ami az OO pozitiv red polar lencset illeti +1 ;)

[ Szerkesztve ]

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#35273) Hullamos


Hullamos
tag



Hiaba a jobbnal jobb szemuveg, az eredetivel a "legbotranyosabb" :C

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#35274) Head88 válasza Hullamos (#35273) üzenetére


Head88
addikt

Azért a Plate-tel sem rossz.

(#35275) zolee145


zolee145
tag

Akkor az a lényeg, hogy próbálgatni kell. Mondjuk jó kérdés, hogy kocsiban hogyan próbálom ki, mert nyilván a szemüveg nem jöhet ki a boltból, a kocsim meg nem mehet be, de majd lesz valahogy. :)

(#35276) gaborcsu válasza zolee145 (#35275) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Nálam még meg is szagolhatja a kocsit bentről :DD
Ha tanácstalan nálam vki akkor direkt kis is "zavarom" a Vevőt, hogy nézzük meg kinti fényben milyen. Pláne a nagyon kontrasztos Prizm lencséknél, úgy azonnal érthető, hogy mi az az emelt kontraszt.
Keress meg ha segítsek.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#35277) zolee145 válasza gaborcsu (#35276) üzenetére


zolee145
tag

Az nagyszerű. Igazából úgyis hozzád készültem. Kb 2 hét, addig még megrágom kicsit ezt a dolgot, hogy melyik is legyen.

(#35278) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Eladó Large Carbon Case:


Hibája, hogy a záró rugó eltörött, tehát kinyílik és nem záródik be magától.

Az árban megegyezünk.

⭐ Stella

(#35279) napey válasza Hullamos (#35273) üzenetére


napey
csendes tag

Medusa :Y iszonyat király :R csak ha el akarsz vegyülni feltűnésmentesen a tömegben, akkor ne ezt vedd fel :D amúgy milyen méret? L-es?
Speci az a Tron Gascan nagyon tetszik, tök hülyeség, hogy nem ice lencsével adták ki, úgyis megbukott már ez a 3d mozizás szemüvegben vagy még nem?
zolee145 vezetéshez nekem jó volt a polár lencse, mert pl a szembejövő autók szélvédőjéről jövő csillogást is csökkenti, elég fura először, hogy belátsz a kocsikba, meg az útfelület is sötétebb, még száraz időben is, mikor egész nap vezettem még ez is számított a fényérzékeny szememnek, csakhogy a kijelzőket még az oledet is rosszul lehet látni benne, és emiatt már nem használom.
A lencsékről, vannak a semleges, neutrális lencsék, mint a black vagy ice vagy grey, ezek nem változtatják a színeket, én ezeket szeretem használni vezetéshez, és vannak a kontrasztos lencsék, amikben olyan sárgásabb, "barátságosabb" :) minden, sokan meg ezeket kedvelik. Meg vannak az új Prizm lencsék, Gaborcsu majd úgyis elmondja melyik mit tud, ő profi ebben. (is) :)
A lényeg, hogy ki kell próbálnod, hogy tudd melyik tetszik.
Én még csak síszemüvegben használtam Prizm snow sapphire lencsét és engem meggyőzött :)

(#35280) V-I-D-A válasza zolee145 (#35270) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Én évekig használtam polarizált lencsés Oakley-t vezetéshez, de több hátránya volt mint előnye. Az LCD kijelzőket pl. nem kellett szemüvegben leolvasni, az ablakfólia csodálatos szivárvány színekben pompázott polarizált lencsén át, mint kb. az olajfolt a víz tetején. A szemben jövő autók szélvédőjén csak akkor láttam be, ha nem fűthető első szélvédősek voltak (mostanában egyre több ilyen jár az utcákon), mert a fűthetőek szélvédője lila tükörként látszott a polarizált lencsével (pl. Renault Laguna). Jelenleg nem polarizált PRIZM Jade lencsés szemüveget használok, és ez tökéletes vezetéshez is. Minden problémám megszünt. :K

(#35281) koxx válasza V-I-D-A (#35280) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A polárlencse vízpartra való ill vizisportokhoz. Én még bringázni is utáltam benne.

(#35282) napey válasza V-I-D-A (#35280) üzenetére


napey
csendes tag

azok a polárral kékeslila szélvédők fémgőzölt hővédő üvegek, a franciák szeretik leginkább, amúgy a többivel egyetértek :)
koxx és mi van a vízibiciklizéssel :DDD

(#35283) Hullamos válasza napey (#35279) üzenetére


Hullamos
tag

L-es

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#35284) zolee145


zolee145
tag

Megnéztem pár összehasonlító videót, polarizált - nem polarizált témakörben. Rengeteg infóval lettem gazdagabb, szóval minden eddiginél bizonytalanabb vagyok. :D
Igazából az, hogy néhány szélvédőt másképpen látok, színes olajfoltos az nem érdekel. Ha csak ennyi hátránya van nem gond. Ha mindezt kifelé nézve a saját autómból is így látom na az viszont gond. Szóval jelenleg ott tartok, hogyha kifelé nézve nem "foltos" a szélvédőm akkor a többi dolog nem tántorít el a deep watertől, még az sem, hogy a mobilom kijelzőjét csak egy irányból látom. Nyilván okos ember nem kinézetre vesz lencsét, de ez van.
Mindegy, tényleg látni kell.

(#35285) V-I-D-A válasza zolee145 (#35284) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Hát ha nem fóliás az autód, és a szélvédőd nem fémgőzölt, akkor nem hinném hogy lenne gondod a kilátással. :N

(#35286) Hullamos


Hullamos
tag

Buuuuuu

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#35288) napey válasza Hullamos (#35286) üzenetére


napey
csendes tag

Ha így kimész, az ufóvadászok rádrepülnek :D
Hogy lehet kilátni belőle? Jó nagy lencséi vannak.

(#35289) Csésan


Csésan
újonc

Sziasztok. Most megy a MotoGP és kiadnak minden pályánál egy limitált darabot.
A Le mans os nagyon tetszik eddig kár ,hogy elkapkodták mind a 150 darabot . :D
A Tron Gascan az 3d szemüveg és napszemüveg egyben?Láttam van Transformers edition is ! :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#35290) SpeciCanyon válasza Csésan (#35289) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Csak 3D ezzel a lencsével :)
Van hobbit-os meg tintin-es is ;)

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#35291) Csésan


Csésan
újonc

Ma jött ki a Mugello limited edition: [link]
Kellemes ára van :D

(#35292) koxx válasza Csésan (#35291) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

100e ft nem vészes ár. C6 karbon volt igazán drága.

(#35293) TayRol válasza Csésan (#35291) üzenetére


TayRol
veterán

jó szemcsi de nem ér ennyit.

(#35294) SpeciCanyon válasza Csésan (#35291) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Hát, ezek engem abszolút nem mozgatnak meg... semmi extra, hiába ez a misztikus 150db world wide :(

Tegnap kb 5 hét alatt ideért svájcból a felső :))

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#35295) SpeciCanyon


SpeciCanyon
újonc

Az a hatos ami miatt beleszerettem az Oakley-ba :))
Na jó.... +OTT :DDD

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#35296) SpeciCanyon válasza Csésan (#35291) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Hm hm......

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#35297) -Tsaba-


-Tsaba-
tag

Sztetek ez eredeti?: [link]

(#35298) Head88 válasza -Tsaba- (#35297) üzenetére


Head88
addikt

Nem tartom valószínűnek. Batwolfhoz nem jár soft vault és az egyik képen a cakkos szélű törlőkendő is gyanús.

A szemüveg szárán a sorozatszám sem ott van az eredetin. (4. kép)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#35299) miki_nrg válasza -Tsaba- (#35297) üzenetére


miki_nrg
csendes tag

100% Kamu

(#35300) gaborcsu válasza -Tsaba- (#35297) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Ezt az "embert" felejtsd el. Horror áron árul $5-10 -os ócskaságokat. Sajnos már évek óta.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.