Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35901) kosaz


kosaz
csendes tag

Köszönöm szépen

(#35902) Head88 válasza harryls (#35900) üzenetére


Head88
addikt

Tényleg. Megfeledkeztem a Crosshair-ről. Jobb választás mint amit én ajánlottam.

(#35903) kpeter555 válasza kosaz (#35901) üzenetére


kpeter555
újonc

Még a Plaintiff lehetett volna de az out of stock

(#35904) HKorn


HKorn
addikt

Oakley Spike-hoz mennyibe kerülne egy lencse csere szerintetek? Polarizált illetve sima lencsével.

Run&Ride

(#35905) dellfanboy válasza harryls (#35900) üzenetére


dellfanboy
senior tag

epp szemuveg vasarlas elott allok, es most latom eloszor ezt gaborcsu site-ot. mennyire megbizhato?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#35906) Head88 válasza dellfanboy (#35905) üzenetére


Head88
addikt

Hivatalos luxottica-oakley viszonteladó. Kizárólag eredeti szemüvegeket és tartozékokat tudsz venni Gábortól.
Mindenképp ajánlom. Legnagyobb készlet, legjobb árak. Minden új, tud rendelésre is és mindenre hivatalos garancia van.

(#35907) gaborcsu válasza HKorn (#35904) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Nagyon régi, a gyári lencse esélytelen. Ha ragaszkodsz a szemcsihez akkor válogass ebayen az utángyártottak közül.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#35908) neo-geo válasza HKorn (#35904) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Írtam privátot.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#35909) Eagl3


Eagl3
veterán

Sziasztok!

Létezik erre a problémára gyógymód? :)

(#35910) Head88 válasza Eagl3 (#35909) üzenetére


Head88
addikt

Szomorú de sztem csak egy új keret segíthet.

(#35911) iamjunk


iamjunk
csendes tag

Néhány Oakley apróság + 1 kakukktojás eladósorba került, sorban:

- Oakley Large Soft Vault - 6.000 HUF
- Oakley Large Carbon Case - 7.000 HUF
- Oakley Medium Soft Vault - 6.000 HUF
- Oakley Sport Soft Vault (a belsejében szemüveg és lencsetartó) - 6.000 HUF
- Oakley Persimmon Vented lencse (Jawbone/Racing Jacket) - 11.000 HUF
- Oakley Jawbone/Racing Jacket lencstartós Microbag- 2.000 HUF /db
- Oakley Large Microbag - 2.000 HUF
+1 Ray Ban Small Case Brown Leather- 4.000 HUF

[ Szerkesztve ]

Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.

(#35912) Árpád


Árpád
újonc

Sziasztok, ezt a modellt keresném, esetleg valakinek eladó?, köszönöm

(#35913) Árpád


Árpád
újonc

Sziasztok, esetleg valakinek eladó ducati valve?

(#35914) miki_nrg


miki_nrg
csendes tag

Sziasztok!

Megtenné valaki, hogy egy Turbine Rotort egy Batwolf vagy egy Oil Rig mellett lefotóz! :)

Már nincs pofám bemenni a közeli oakley boltba probálgatni úgy, hogy nem veszek semmit :)
A méret arányokra lennék kíváncsi.

Ja és még egy kérdés: a large metal vault az csak a nevében metal? Mert nekem olyan műanyag hatása van.

[ Szerkesztve ]

(#35915) Head88 válasza miki_nrg (#35914) üzenetére


Head88
addikt

A large metal vault határozottan fém. Viszont nem ajánlom. Nekem 4 évig díszként volt használva a polcon (kb nem is volt használva) ennek ellenére valami történt a rugójával és ha kinyitom egyből összecsapja magát.

(#35916) gaborcsu válasza miki_nrg (#35914) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Szélességre a rig meg a rotor ugyanaz. A rotor lencsevonala szolidabb a sarkoknál, sokkal lekerekítettebb.
Ezekhez a nagyobb méretű szemcsikhez leginkább a Sport soft vault vagy esetleg a Large soft vault a jó.
A Straightback is ugyanez a karegória, csak nincs szárgumi.

[ Szerkesztve ]

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#35917) miki_nrg


miki_nrg
csendes tag

Köszi a segítséget mindkettőtöknek.

Ha jól látom a képen akkor Turbine rotor lencséje még egy kicsit magasabb is az oil rignél ugye?

(#35918) gaborcsu válasza miki_nrg (#35917) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Egy picit igen

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#35919) _adam_


_adam_
csendes tag

Sziasztok!

Dioptriás Holbrook napszemüvege van valakinek, vagy esetleg más típus?
Az a kérdésem, hogy mit várhatok el, mennyire lehet a széleken "torz" a kép?
Nekem már készült egy, amiben a jobb oldali lencse nem lett jó (nem a széleken, hanem a fókuszban sem), úgyhogy visszaküldték bevizsgálásra. Még nem jött eredmény.

A bal lencse jó lett(?), csak a széleken zavaró olykor, nem olyan éles a kép mint a fókuszban. (37-es a keret mérete)
Egyelőre kicsit csalódott vagyok.
Azért is kérdezem mert ennek áll a legközelebb a bázisgörbülete - ha jól mondom - , a normál látó szeművegkeretekhez.

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#35920) _adam_ válasza _adam_ (#35919) üzenetére


_adam_
csendes tag

57-es a keret...

(#35921) Blasko853


Blasko853
újonc

üdvözletem urak
lenne egy elado oakley probation brushed chrome-bronze elado ha érdekel valakit

(#35922) KMan


KMan
őstag

Elado emerald splice vagy csere hatchet-re erdekelhet.

[ Szerkesztve ]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#35923) Head88 válasza KMan (#35922) üzenetére


Head88
addikt

Pont 1 éve beszéltünk a szemcsiről. Azóta nem vitte el senki?

(#35924) Sasoriza


Sasoriza
újonc

Sziasztok!

Régebbi típusokat keresnék megvételre, budapesti átvétellel:

Minute (Gen2)
Half Jacket 1.0
Gascan

Köszönöm!

M.

(#35925) harryls válasza Sasoriza (#35924) üzenetére


harryls
csendes tag

Ehhez mit szólnál?
Gyönyörű újszerű állapot, szoros szárak, jó gumik, nagyon szép állapotú eredeti black ir. xlj oakley lencse. A carbon fiber keret igen ritka. Írj pm-et ha érdekel

[ Szerkesztve ]

(#35926) szuomi válasza Sasoriza (#35924) üzenetére


szuomi
csendes tag

Szia,
nekem is van egy Half Jacket 1.0, új, dobozos.
Plasma/Gold.

[ Szerkesztve ]

(#35927) Sasoriza válasza Sasoriza (#35924) üzenetére


Sasoriza
újonc

Köszönöm Mindenkinek az eddigi megkeresést, pontosítanék:

Half 1.0 keretek előnybe, ha komplett, akkor inkább az XLJ felé húznék.
Gascan-ból a leglepukkantabb, elmállott, széthordott csak keret érdekelne.
Minute akár teljes, akár csak keret.

Köszi!

(#35928) #48613632


#48613632
törölt tag

Sziasztok
UK-ban élek, és keresek egy O szemcsit, mindennapi használatra. Polarizáltat, és még ha lehet prizmeset, így együtt.
Nem tudom, hogy van értelme ennek, de szívesen meghallgatom a véleményeket, mivel nem értek hozzá.

Ami tetszik, az a Deep Water szine, de azt olvasom, hogy az erős fénybe jó inkább, nem mindennapi használatra, tehát pl verősfényes tengerparton, horgászat közben, stb.
Mindennapra akkor a szürke lencse ajánlottabb? Autóban ülök főleg.

más:
EZT a palit találtam ebayen. Eredetinek tűnik a készlete, meg a feedbackjai is jók. Meg tudjátok ezt erősíteni?
Az ő készletéből, ti melyiket ajánlanátok?

köszi előre is :R

szerk:
Mondjuk, nekem EZ jön be a készletéből.

másik kérdésem:
Megér ez ennyit? Azt írja 2009-es ritkaság, hibátlan állapotban van, LIVESTRONG lencsemarással (etching) Nagyon ritka, tuti nem jön szembe. :R

[ Szerkesztve ]

(#35929) #48613632 válasza #48613632 (#35928) üzenetére


#48613632
törölt tag

valami rosszat mondtam? :B

(#35930) #48613632


#48613632
törölt tag

Na, végül is egy ilyet vettem. £97 postával, PRIZM + polarized Deep Water lencsével, nekem megérte. Legalább is remélem.

A sárga fekete Lifestrongra rákérdeztem, nem adta a pali fix áron, egy hetet meg nem akartam várni a licit lejáratig. Majd legközelebb lehet rámegyek valami ritkaságra, most bőven jó a standard is. Főleg a kínai 15 fontos vacak után, amiben nem látom a mobilom kijelzőjét.

Jól elvagyok itt magamba, tényleg ennyire nem megy ez a topik? ;]

(#35931) -Tsaba- válasza #48613632 (#35930) üzenetére


-Tsaba-
tag

Jelenleg te vagy a legaktívabb :D

Jó választás, én is ilyen lencsét néztem anno. Nekem a Lifestrong már túl sárga, max egy Infintehero-t veszek egyszer...

(#35932) #48613632


#48613632
törölt tag

Hát, pedig volna miről beszélgetni.
Nekem pl fogalmam sem volt, hogy az Oakley ennyire komoly márka. Azt tudtam, vagyis úgy tudtam, hogy síszemüvegekkel kezdték, aztán komoly hype alakult ki körülötte, de mindig is divatmárkának tartottam.
Aztán akartam vásárolni egy komolyabb napszemcsit, de az Oakley nem került képbe. Vagyis de, de komolytalannak tartottam.

Carrera, RayBan, Police amit kerestem, de az itteni napszemcsi topikban alig volt hsz, ez meg pörgősebbnek
tűnt, így elővettem az ötletet ismét.
Aztán, ahogy olvasgattam, rájöttem, hogy komolyabb ez a cég annál, mint amit én gondoltam róla, és érdemes kicsit utánuk nézni.
Végül annyira megtetszett, hogy most már nem is vennék mást, és 2-3 darab biztosan fog kelleni, más és más stílusban.

De az pl nagyon zavaró ez mellett, hogy az ebay teli van hamisítványokkal, itt meg nincs egy összefoglaló, ahol ez ki van tárgyalva.
Lehetnének típusbemutatások, lencsevariációk, ritkaságok, stb. Csomó ötletem lenne, csak én nem értek hozzá.

(#35933) Head88 válasza #48613632 (#35932) üzenetére


Head88
addikt

Tévedés. Nem síszemüvegekkel kezdték hanem cross motor és bicikli kormány grippekkel. Az akkori tulaj személyesen árulta őket egy furgonból. (első szabadalom az unobtanium gumi ami nedvesség hatására jobban tapad)

2006-óta válik folyamatosan divatmárkává amikor az eredeti tulajdonos eladta a céget az olasz Luxottica divatóriásnak.

A hamisítással kapcsolatos dolgok pedig már tucatszor ki lettek tárgyalva. Olvasgass vissza. Van mit. :)

[ Szerkesztve ]

(#35934) -Tsaba- válasza #48613632 (#35932) üzenetére


-Tsaba-
tag

Nekem fiatalkori álmom volt egy Oakley szemüveg, és nemrég eldöntöttem hogy veszek egyet. Sikerült is megcsípni egy Batwolf-ot, engem csak ez motivál(t). Ha elég lelkes vagy és sokat olvasol, elég hamar kiszúrod majd a hamisítványokat. És írhatod a cikkeket :D

[ Szerkesztve ]

(#35935) #48613632 válasza -Tsaba- (#35934) üzenetére


#48613632
törölt tag

Egyelőre lelkes vagyok, illetve néztem egy csomó YT videot, pl a lencsékről, hogy mit látsz benne, ha felveszed. Na, ezekre kíváncsi leszek. Ha tényleg olyan, amilyennek be van harangozva, akkor elégedett leszek, és boldog.

Batwolfot nézegettem, de egyelőre kicsit fura nekem az egybelencse megoldás. Vagy inkább extrém, ami az O-tól nem áll messze. De ha lesznek további szemcsik, akkor biztosan bevállalnék egyet, de előtte mindenképp felpórbálnék egyet.

Head88
Persze, olvasgatom vissza szépen, ahogyan időm engedi, de azért elég sok bejegyzésről beszélünk. Összefoglaló tényleg nem ártana, ha valaki van annyira hozzáértő, és persze lelkes is. Szerintem a brand simán megérdemli, és gondolom nem csak én tartom (tartottam) az O-t egy szimpla divatmárkának.
Felszínes ismeretekkel szerintem ez elfogadható.

[ Szerkesztve ]

(#35936) harryls válasza #48613632 (#35935) üzenetére


harryls
csendes tag

Lépj vissza az 1. hsz-hez és olvasgasd az "Oakley kisokost"

(#35937) #48613632


#48613632
törölt tag

Skacok megjött az Oklim. Hogy őszinte legyek, kicsit csalódott vagyok, de lehet, és remélem, hogy alaptalanul.
Maga a cucc számla nélkül érkezett, bár a feedbackjai alapján, az eladó megbízható. Paypal számla természetesen van.
Készítettem fényképeket, de teljesen felesleges, egy az egyben ez érkezett, mint ami ITT LÁTHATÓ a videón.
Annyi, hogy a lencse más, és van rajta egy PRIZM Deep Water Polarized matrica.

Meg tudjátok erősíteni, ez alapján a videó alapján, hogy egy eredeti O-ról van szó? Esetleg megcáfolni ugyanezt? Vagy teljesen bizonytalan a dolog?

szerk:
Na szóval, igen. Én azt gondoltam, hogy különgéppel hozzák majd, meg tűzoltózenekar, meg mittomén kíséretében.
Ehhez képest, jött egy sima papírdoboz, benne a szemcsivel, egy általános garanciajeggyel, melyen nincs sorszám. A szemcsi annyiban volt védve, hogy volt a szárán két nejlon acskó, törlőkendő meg semmi. Még cakkos szélű sem, hogy azt tudjam mondani, ez bizony kamu.
Ha ennyi, akkor ennyi, ettől mlég a szemüveg lehet jó.
Elsőre kényelmes a viselése, de ez akár a hamisítványról is elmondható, ha mondjuk méretazonos. A kép, amit látok rajta keresztül, érdekes módon, inkább pirosas, bár a lencse kék. Hogy jó e, vagy sem, azt azért nem tudom eldönteni, mert nem volt még Oakleyem sosem.
A mostani vackaimhoz képest, elsőre jónak tűnik.

Na de lépnem kell, megyek melóba, majd olvasok. Remélem érkezik válasz. Kszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#35938) Head88 válasza #48613632 (#35937) üzenetére


Head88
addikt

Ez természetesen eredeti. Az a matrica nem is igazán matrica. Nem ragasztóval van rögzítve a lencsére hanem sztatikus elektromossággal. (így a levételkor nem hagy nyomot illetve nem sérül a lencse bevonata)

A szárakon gyárilag szokott lenni nejlon tasak. Az fura, hogy a microbag hiányzik.
A garanciajegyen nem szokott lenni sorszám.

(#35939) -Tsaba- válasza #48613632 (#35937) üzenetére


-Tsaba-
tag

Igen, eredetinek látszik. De mintha ott lenne a fekete Micro bag az asztalodon (legalábbis a képen úgy látszik, ott bal lent a doboz alatt). Rendes tokot sajnos nem adnak alapból.

[ Szerkesztve ]

(#35940) #48613632


#48613632
törölt tag

Srácok, köszi a válaszokat mindkettőtöknek. Sajna melóban voltam, így nem tudtam időben válaszolni, de olvastam.
Selyemtok benne volt a csomagban, s mint utóbb kiderült, ez egyben a törlőkendő is. Praktikus megoldás.
Mondom a benyomásaimat.

A csomagolásról már írtam, hogy ebben kicsit többre számítottam, mert a 15 fontos kínai noname is kb ilyen szintű burkolattal érkezett. Annyi, hogy annak nem volt printelve a doboza, hanem sima fehér volt, de kb ugyanezek voltak benne. De mondom, ez annyira végül is nem probléma, ha a tartalom amúgy rendben van.

Az pedig nagyon rendben volt. De legalábbis napközben folyamatosan esett egyre mélyebbre az állam, mikor észrevettem a különbségeket, a korábbi napszemüvegeimhez képest.

Először bevallom kicsit csalódtam, mikor felvettem. Igaz, borult volt az ég, itt-ott csepergett is, de én valami azúrkék csodavilágra számítottam, így a lencse alapján, ami ugye egy Deep Water PRIZM volna. De aztán rájöttem, hogy amit én szerettem volna látni, ahhoz LSD kell, nem pedig napszemüveg ;]
Kicsit kellett szoktatni a szemem, hogy mi is az, amit látnom kellene, de aztán hamar meglett. Kellett hozzá kis fel-le húzogatás, hogy átjöjjön a különbség a valóság, és a vízió között.

Maga a kép, amit látok, tulajdonképpen icipicit szürkés, egy árnyalatnyival sötétebb csak a valóságnál, viszont nincsenek vakító fényfoltok, tükröződések, hanem egy letisztult, kontrasztos kép tárult elém, mintha egy képet egy profi megfotoshoppolna, és mindezt persze real time.
Ahogy egyre inkább fedeztem fel az apró kis nyüanszokat, úgy kezdett nyilvánvalóvá válni, hogy komoly kis cucc ez, nem csak valami színes dekorlencse.

Később a nap is kisütött, ami errefelé nem ritkaság. Mármint hogy egyik percben esik, utána meg hétágra süt a nap, és ezt akár eljáttsza óránként többször is.
A felhők kontrasztja nagyon durván nézett ki, ahogyan az árnyékos alja sötétszürkébe hajlik, a másik oldalon meg, ahol a nap fénye rávetül, óaranyba megy át. Eszméletlenül jól nézett ki, de hozzáteszem, ettől még valósághű maradt az élmény, nem pedig amolyan eyecandy effect, mint pl amit a snapseed művel a fotókkal.

A piros autók viszont nagyon keményen kiütköztek a tömegből. Nem tudom eldönteni, hogy csak én képzeltem bele, vagy tényleg olyannak látszik, de úgy érzékeltem, mintha a piros autók HDR-ben lettek volna, a többi meg sima. Legalábbis ennyire kiütköztek a piros színek a többitől. Mosolyt csalt az arcomra az élmény :)

Érdekes volt még pl, hogy néhány szembejövő jármű első szélvédője, a szivárvány összes színében játszott. Kb mint a benzin a pocsolyában. De ha levettem a szemüveget, akkor persze sima átlátszó üveg volt XD

Valamint, az első szélvédőmön keresztülnézve, kicsit más volt a színe a látványnak, mint mondjuk a letekert ablaknál. Az egyik enyhén rózsaszínbe hajlott, de nem amolyan pink-szerű rózsaszín, hanem ami csak picit tér el a szürkétől.

Na kb ennyi, amit így pár óra használat után el tudok mondani. Még esetleg az, hogy belső térbe belépve sem kellett levennem, hogy túl sötét lenne általa. Elképzelhető, hogy jampinak néztek, mert simán a fejemen hagytam. Homlokra feltolva ugyanis enyhén foltosodik, az esetleges izzadságtól, vagy hajzsírtól ... stb, így maradt a szememen, de egyáltalán nem volt zavaró, pedig csak mesterséges világítás volt a helységben.

Ami még érdekes volt, hogy a feleségem felpróbálta, de azt mondta, hogy látja benne belülről a szemét tükröződni. Én akárhogyan próbáltam, nekem nem sikerült észlelnem a sajátomat.
Neki akkor másik tipus fog kelleni, de az már biztos, hogy maradunk az O-nál.

Köszi a figyelmet, meg a tanácsokat. :R

(#35941) Head88 válasza #48613632 (#35940) üzenetére


Head88
addikt

Igen. A mikroszálas tok a törlő minden oakley-nál. (mindig is az volt)
Jó tanács: A lencsét a szütyő belsejével töröld mindig, és gyakran mosd ki. (kézzel, szappanos meleg vízben)

Próbáld nem összezsírozni-izzadni a lencsét, és gyakran töröld mert ezektől idővel hámlani kezd a bevonat .(kívül-belül) Ilyenkor nem a "polár réteg" vagy "uv szűrő" hámlik le, csak az antireflex bevonat. A lencsék anyagukban uv szűrősek-illetve polarizáltak.

Néha enyhe szappanos langyos vízben meg is moshatod a lencséket, vagy használj alkoholmentes szemcsi tisztító folyadékot. (akár az oakley megoldását vagy mondjuk zeiss-t)

A Deep Water Polarized egy szürke bázisú lencse szóval kéken nem fogsz benne látni.

[ Szerkesztve ]

(#35942) #48613632 válasza Head88 (#35941) üzenetére


#48613632
törölt tag

Köszi a tanácsokat :R
Olyan napi 3-4 törléssel, kb meddig bírja az antireflex réteg?

Dolgozok a problémán amúgy. Nyakba akasztós madzag eddig a legjobb elképzelés, de nem tudom mennyire lesz zavaró viselés közben, vagy mikor mellre van lógatva. Ezen felül azt sem tudom, hogy így mennyire fog koszolódni. Meglátjuk. A homlokról átragadó izzadság ellen mondjuk pont jó lesz, és jelenleg ez a legfőbb ok, amiért törölgetnem kell.
Van az O-nak saját megoldása, de nem tudom, érdemes e pénzt belefeccelni. Talán a tömegcikk pont ugyanilyen jó lehet, ebben az esetben.

(#35943) miki_nrg válasza #48613632 (#35942) üzenetére


miki_nrg
csendes tag

A lencse színe megtévesztő. Nem olyannak "látod a világot" amilyen kivül a lencse színe.
Pl. kékséget inkább a Ruby irridium lencsék adnak.
A következő szemüvegednél próbálgass fel többet. Bár igaz egy boltban annyi nem fog kiderülni

(#35944) #48613632 válasza miki_nrg (#35943) üzenetére


#48613632
törölt tag

Főleg ha ebayról veszem :DDD :R
Ahhoz meg nincs pofám, hogy bemenjek a boltba, és próbálgassak, majd megvegyem ugyanazt ebayról. ;]
Amúgy nincs vele gond. Nem erre számítottam, de ettől még nem vagyok csalódott.

(#35945) Head88 válasza #48613632 (#35942) üzenetére


Head88
addikt

Azt nem tudom meddig fogja bírni napi 3-4 törléssel. Függ attól is, hogy mennyire savas az izzadság ami rákerül. Én régen leamortizáltam egy pár splice, fives3.0 és egy polarizált oil rig lencsét ez miatt. (kb 2 év alatt, ezeket a szemüvegjeimet napi szinten használtam)

Viszont amióta rendszeresen használom az oakley lencsetisztító folyadékát és tisztítás után a hydrophobic pen-t azóta egy lencsém sem hámlik. (az utóbbi 4-5 év)

Egyébként ha budapesti vagy akkor érdemes Gaborcsu-tól vásárolnod.
Komoly készletet tart, minden hivatalos, garanciális és új, ha szükséges kb 2 hét alatt minden elérhető modellt és tartozékot tud rendelni, nála lehet próbálni (akár szabadtéren is) és az országban a legjobb árakat biztosítja.
Több szemüvegem is tőle van. Kizárólag jókat tudok róla mondani.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#35946) radi8tor válasza Head88 (#35945) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én 1 éve nem töröltem meg. :D

⭐ Stella

(#35947) harryls


harryls
csendes tag

Mielőtt meghirdetem megkérdezlek benneteket, valamelyik érdekel-e valakit? Korrekt baráti ár és gyönyörű állapot, mind a keret mind a lencse. A fast jackethez a képen látható soft vault jár. Mind a kettőben eredeti oakley lencse van


(#35948) #48613632 válasza Head88 (#35945) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ezeknek a folyadékoknak holnap utána nézek. A magyarországi vásárlást átgondolom. Én az UK-ban élek, és elvileg szívesen vásárolok bárhonnan, bárkitől, de a posta több szempontból is rizikós.
Meglátjuk.
Ha asszonynak megtetszik valami a kínálatából, felveszem Vele a kapcsolatot.
Köszi az ajánlót.

más:
Havernak mutattam, aki előtte a 10 dolláros UVEX-ét akarta mindenáron rám erőltetni. Mondtam, hogy köszi, de abban a kategóriában van szemcsim.
Na, ma megmutattam neki az O-t. Tisztán láttam, hogy tetszett neki, de kifelé már mást nyilatkozott. Ááá, én (Ő) nem szeretem, amikor így elváltoznak a színek, meg hasonló marhaságok.
Hagytam inkább. :DDD

radi8tor :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35949) Head88 válasza #48613632 (#35948) üzenetére


Head88
addikt

(#35950) #48613632 válasza Head88 (#35949) üzenetére


#48613632
törölt tag

UK oldalon már be is regisztráltam. Köszi a linkeket.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.