Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) din973 válasza harryls (#8999) üzenetére


din973
újonc

Ja, meg a másik. Az amszterdami fekete piacon 8€-tól vannak hamis Julietek, a múltkor 40€-ért akartak adni egyet, amit összehasonlítva az éppen fejemen lévővel, -majd hanyatt estem-, nem találtam különbséget. Csak annyi eltérés volt, hogy az orrészen fehérrel ki volt írva, hogy Oakley. De a pacák azt mondta , ha akarom lemossa spiritusszal, és akkor nyom nélkűl eltünik. Hát beszarás.

"Vegyél Oakley-t! ha szétviszi a fejed egy kamion, a szemcsid azt is megússza!" -egy jóbarát-

(#9002) harryls válasza din973 (#9001) üzenetére


harryls
csendes tag

Én még csak olyan fake-et láttam amilyet fentebb belinkeltél azt is csak képen. De ott egyből szembetűnő az eltérés pl.:egyben van a lencsebefogó rész, nem egy csavarral lehet összehúzni közte egy tömítéssel.

(#9003) din973 válasza harryls (#9002) üzenetére


din973
újonc

Hát akkor úgy veszem, hogy eredetiek. Az egyiknek megfizettem a normál árát, a másikkal szerencsém volt. Köszi a segítséget. Üdv.

"Vegyél Oakley-t! ha szétviszi a fejed egy kamion, a szemcsid azt is megússza!" -egy jóbarát-

(#9004) din973


din973
újonc

Erről valami vélemény?
http://divat-ruha.vatera.hu/kiegeszitok_kellekek/napszemuveg/oakley_vadonatuj_szemuveg_tok_azonnal_187719292.htm

"Vegyél Oakley-t! ha szétviszi a fejed egy kamion, a szemcsid azt is megússza!" -egy jóbarát-

(#9005) harryls válasza din973 (#9004) üzenetére


harryls
csendes tag

Nem eredeti, de a célnak megfelel

(#9006) tomyka74


tomyka74
senior tag

üdv!
emberek ilyen twenty-t keresek!! ha vki tud lécci jelezzen!! ha jól tudom silver / emerald .
köszi

[ Szerkesztve ]

(#9007) tomyka74 válasza tomyka74 (#9006) üzenetére


tomyka74
senior tag

de lehet , hogy silver / green. na mindegy kell egy ilyen " is " :))

(#9008) vastag87 válasza tomyka74 (#9007) üzenetére


vastag87
csendes tag

(#9009) krain válasza tomyka74 (#9006) üzenetére


krain
tag

nem vagyok oda ezért a típusért, de ez SZÉÉP :C

[ Szerkesztve ]

(#9010) tomyka74 válasza krain (#9009) üzenetére


tomyka74
senior tag

nekem " műanyagok " közül ez jelenti az igazi oakley-t! van egy emerald / gold iridium sztem az a legszebb színű twenty és imádom, de régóta vadászok mellé egy ilyet és sehol senkinek.

(#9011) tomyka74 válasza vastag87 (#9008) üzenetére


tomyka74
senior tag

igen ez az!

(#9012) harryls válasza tomyka74 (#9010) üzenetére


harryls
csendes tag

Volt egy olyanom még kora tavasszal tökéletes állapotban, belement egy cserébe kb 15k értékben.

(#9013) tomyka74 válasza harryls (#9012) üzenetére


tomyka74
senior tag

óóóóóóóóó :W :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#9014) napey válasza harryls (#9012) üzenetére


napey
csendes tag

Hát most ezt kár volt mondanod neki, csak fájdítod a szívét :D Én meg erre vagyok rákattanva. SupaCow cikkében is volt egy ilyen JIRZSI net.celeben :DDD Vaterán van 1 új de 35K-ért?? :Y [link]

(#9015) koxx válasza napey (#9014) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

kereslet-kínálat, kifutott típus, nagyon nehéz újat szerezni jó áron, pl: [link]

(#9016) napey válasza koxx (#9015) üzenetére


napey
csendes tag

Még kiderül, hogy nem is olyan drága? :F Amúgy az a darab a cikkben a tiéd?

(#9017) koxx válasza napey (#9016) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

sztem korrekt ára van, bár biztos alkuképes
jirzsi netcelebé a szemüveg :)

(#9018) SupaCow válasza napey (#9014) üzenetére


SupaCow
tag

JIRZSI barátomnak még mindig megvan az FMJ ice iridiumja. Első oakley-ja. Kedvence. Próbáltuk rábeszélni, hogy vegyen még mellé de nem. Az mindenre jó. Öltönyhöz, télre, tavaszra..mindenhez : D

f: @geboleather

(#9019) napey válasza SupaCow (#9018) üzenetére


napey
csendes tag

gondolom azért, mert ha felveszi, csak úgy ragadnak rá a csajok

(#9020) harryls válasza napey (#9014) üzenetére


harryls
csendes tag

Vastag87 fórumtársnak van egy FMJ 5.56/ice eladó.
[link]

(#9021) tomyka74 válasza harryls (#9020) üzenetére


tomyka74
senior tag

jaja igen láttam. ha fmj 5.56 / Emerald lenne már lecsaptam volna rá!
nemtom a LAB-ban lehet emerald-ban kapni, vagy egyáltalán twenty-t már nem is árulnak?
nem voltam még ott

(#9022) din973


din973
újonc

Melyik lencsét ajánljátok vezetéshez havas útviszonyokhoz?

"Vegyél Oakley-t! ha szétviszi a fejed egy kamion, a szemcsid azt is megússza!" -egy jóbarát-

(#9023) napey válasza harryls (#9020) üzenetére


napey
csendes tag

köszönöm

(#9024) koxx válasza din973 (#9022) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

tungsten/gold iridium, vr28 nem árt ha kicsit sötétebb mert ha visszaveri a hóról ill a nedves aszfaltról a napsugarakat eléggé bevakíthat

[ Szerkesztve ]

(#9025) marcsiruby válasza Bonesss (#8990) üzenetére


marcsiruby
újonc

Eladó lett a radar black/black iridiumos sport szemüvegem. ha jól néztem pitch lencsés, olyasmi talán mint az a blades...
akit érdekel az privátban keressen.

(#9026) harryls


harryls
csendes tag

Na ez a nem semmi! olvassátok el a leírást :Y
[link]

(#9027) din973 válasza harryls (#9026) üzenetére


din973
újonc

"hihetetlen jó minőség, még csak hasonlóval sem találkoztam!"
Ja, én sem.
A múltkor ezt a típust mondtad, hogy nem csavaros...
Mostmár legalább tuti biztosra tudom, hogy a két szemcsim eredeti.

Tisztelt Koxx!
Nézegettem a lencséket minden felé, de ugye a legsötétebbek az ice és a black iridium, de a havas úton furcsa módon a fire kellemesebb a szemnek, pedig több fényt ereszt át. De még ez sem az igazi. Talán beruházok egy VR26- ra. De az meg azt hiszem, hogy nem polarizált. Valószínű előbb jól körbenézek.

"Vegyél Oakley-t! ha szétviszi a fejed egy kamion, a szemcsid azt is megússza!" -egy jóbarát-

(#9028) din973


din973
újonc

Találtam VR 28 polarizáltat. Veszett ára van.

"Vegyél Oakley-t! ha szétviszi a fejed egy kamion, a szemcsid azt is megússza!" -egy jóbarát-

(#9029) koxx válasza din973 (#9027) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A black és az ice lencse nem kontrasztos, míg a fire, tungsten vr28 igen.
Írtam a vaterás arcnak, nem törölte a kommentem. Tökmindegy milyen replika, mindegyiket tilos árulni.

(#9030) harryls válasza din973 (#9028) üzenetére


harryls
csendes tag

Az egyik Julietembe vr28 black iridium polár van, qrva jó lencse de inkább erős napsütésben jó, 10% a fényáteresztése

Koxx: Igen láttam, megmondom őszintén én szóhoz sem jutottam

[ Szerkesztve ]

(#9031) din973


din973
újonc

Holnap megyek az Oakley dealerhez, az összes lencsefajtát kipróbálom, odakint úgyis minden havas most. Nem tudjátok az alábbi típusokhoz gyárt az Oakley transitions lencsét? Tightrope, Whisker, Juliet.

"Vegyél Oakley-t! ha szétviszi a fejed egy kamion, a szemcsid azt is megússza!" -egy jóbarát-

(#9032) Eagl3 válasza harryls (#9030) üzenetére


Eagl3
veterán

Baromira tetszenek az Oakley sapik, ma Fehérváron be is mentem megnézni, két fazon volt, de baromi hosszúak a fejemre :( buggyosodik nagyon, úgy néztem ki mint egy elcseszett manó.
Van tapasztalatotok ezekkel a sapkákkal? Van olyan, ami passzentosabb a fejre?
Nagy bánatomra kénytelen leszek más márkát választani.

(#9033) Babarnew


Babarnew
csendes tag

hali fiúk :) koxx, SupaCow, harryls, krain vagy valaki...nincs véletlen valamelyikőtöknél a "régi" VR28 Polar Crosshair-em ?! :D kéne valami fincsi téli szemüveg, az utóbbi időben lecseréltem mindent BlkPolar-ra (na jó van Grey Polar is..)
köszi, üdv B.

(#9034) koxx válasza Babarnew (#9033) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

hali
egész véletlenül nálam van a titan vr28 polar crosshair :DDD

(#9035) din973


din973
újonc

divat-ruha.vatera.hu/kiegeszitok_kellekek/napszemuveg/elado_oakley_napszemuveg_why_8_ennyiert_188155564.htm
Vicces kedvében volt az öreg! Amúgy szép.

"Vegyél Oakley-t! ha szétviszi a fejed egy kamion, a szemcsid azt is megússza!" -egy jóbarát-

(#9036) krain válasza Babarnew (#9033) üzenetére


krain
tag

örülnék, ha nálam lenne, de vsz hallgatnék, mint hal a tepsiben :)

(#9037) harryls


harryls
csendes tag

Na ilyet sem láttam még, plate replika

[link]

[ Szerkesztve ]

(#9038) vastag87 válasza harryls (#9037) üzenetére


vastag87
csendes tag

én már láttam.... 2004 körül amikor tele volt a piac hamis splice-ekkel, akkoriban rengeteg "plate" is volt a különböző, de egy csoporthoz tartozó (nem írok bőrszínt) árusoknál...
de olyan gagyi színekben hogy az hihetetlen :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#9039) Ufff válasza vastag87 (#9038) üzenetére


Ufff
senior tag

A finnekre gondoltál? :C

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#9040) Babarnew válasza Ufff (#9039) üzenetére


Babarnew
csendes tag

talán svédek inkább :DDD

(#9041) vastag87 válasza Babarnew (#9040) üzenetére


vastag87
csendes tag

egyik sem talált... a bogDÁNokra gondoltam:DDD

(#9042) din973


din973
újonc

Vagy a dákok leszármazottaira, a DÁKÓ-kra.

"Vegyél Oakley-t! ha szétviszi a fejed egy kamion, a szemcsid azt is megússza!" -egy jóbarát-

(#9043) harryls


harryls
csendes tag

Zero 0.3 orange camo/fire 150db készült belőle

(#9044) krain válasza harryls (#9043) üzenetére


krain
tag

de naggyon duuurvaaaaaaa :R

(#9045) venge


venge
tag


Sziasztok!
2008. áprilisában vásároltam egy ilyen gyönyörűséget! 150 km-es körzetben körbetelefonáltam az összes olyan üzletet, ahol forgalmaztak Oakley és egy békéscsabai üzletben mondták azt egyedül, hogy tudnak ebben a tipusban, színben lehozni Pestről ugyanis egyetlen darab van raktáron az országban (na jó, ezt én sem hittem el)!
Ahogy meghozták egy hétköznap este, máris ültem autóba indultam érte! Hódmezővásárhelyen lakom, ez nekem 240 km-es út volt, de megérte! Vigyáztam rá, óvtam, féltettem! Építésvezető vagyok, járom az országot, autóvezetésnél imádtam! Csak vezetésnél volt a fejemen, utána mindig beletettem a zsákjába, be a kesztyűtartóba, nehogy baj érje. Szabadidőmben túramotorozom, sötétedésig mindig a fejemen volt!
Idén sikerült beszereznem az ebay-ről egy Romeo 2-est, de lehet, hogy az újdonság miatt, de az első Oakleyt jobban szerettem!
Ma reggel, beültem a kocsiba és a leesett hó miatt fel akartam venni, de ahogy elővettem, majdnem elsírtam magam! A bal oldali lencsén kb. 3 cm hosszan nagyon mély karcolás van! Elkapott a harci ideg, gondolhatjátok! A kesztyűtartóban nem sérülhetett meg, mert a szütyőnek semmi baja és ahhoz túl mély a karcolás!
Hát ennyi! Gondoltam megosztom veletek...
:O :O :O :O :O :O :F :F :F :O :O :O :O :O :O

[ Szerkesztve ]

(#9046) gaborcsu válasza venge (#9045) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Sajnálom, én is straight bolond vagyok, ilyenem is van saját használatban. :C
Ha érdekel ilyen vadiúj, abban is tudok segíteni; dobj egy privit, ha meglepnéd karácsonyra magad! :N :N

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#9047) vastag87 válasza venge (#9045) üzenetére


vastag87
csendes tag

együttérzés :O :O :O :O :O :O :O

én tegnap bazz "elhagytam" a ducati MD-t Xmetal tokostul.....
soha nem hagytam el szemüveget még fél percre sem.... ha mentem valahova és olyan volt az idő akkor vittem magammal, nem hagytam autóban vagy buszon inkább cipeltem a tokban a kezemben....

de most elcsavarták a fejem ;] ;] :P :P és bennfelejtettem a hölgyemény kesztyűtartójában :DDD meg is jegyeztem hogy nálam ez a legdurvább szintű megbolondítottságot tükrözi:D:D:D:D

mástól volt hogy megkaptam: "...többet simogatod azokat mint engem!..."
erre mondtam: "nem azokat, hanem ŐKET!" :DD :DD :DD :DD

szóval most fordult a világ:D

(#9048) koxx


koxx
MODERÁTOR

Ő nyerte a tron 3d szemüt, mákker :) kár, hogy gázkanna és nem pitboss

[ Szerkesztve ]

(#9049) DISC4U


DISC4U
csendes tag

Oakley Oil Rig 03-460 ( Polished Black / Warm Grey ) szép állapotban , dobozában , mikroszálas textiltartóval eladó.
2010.07.18-án vásárolt Oakley márkaboltban (Westend) , számlával , garanciával.

(#9050) koxx válasza DISC4U (#9049) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kár, hogy warm grey, amúgy szép. Mennyit kérsz érte?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.