Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25651) MPowerPH válasza dime27 (#25650) üzenetére


MPowerPH
félisten

Uh.. :B Írok majd egy privit. :B

Don't Tread On Me

(#25652) AirBooms válasza dime27 (#25650) üzenetére


AirBooms
addikt

Remélem, "okos kollega" ezt a gesztust is "lemagyarozza"... :B :R
Amúgy én is gondolkodtam, hogy szívesen odaadnám a nem is rossz 920-amat addig kölcsönbe, de épp most adtam el... :(

[ Szerkesztve ]

(#25653) Cybertrone válasza AirBooms (#25652) üzenetére


Cybertrone
veterán

Persze hogy megmagyarázza, bár már pár napja nem hypolta az asrockot... Mivan vele elkelt a csúcsgép? :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25654) eladohardver


eladohardver
őstag

Ebben a topicban mindenki nagy magyar, mert mi magyarok sok olyan ember közt élünk akiknek jogai vannak... segélyekhez stb és marha jól el tudjuk tanulni hogyan oltsuk le a másikat!

Fel tudtál sorolni 2 db procit ami normálisan ment hát gratulálok hozzá! Abból az 1ik et talán a másikat is több proci közül választottátok ki gondolom több órányi teszteléssel... Van olyan akinek nem kelett tesztelnie ehez, hanem simán olyat kapott...? Nem hiszem hogy több lenne mint amit megemlítettél... Nektek 2töknek az ostya közepéről jutott, ti nyugodtan be tudjátok/tudtátok tartani a rühes intel szabványt. És mi van a sok többivel aki a széléből kapott?

Azért mert a kic tajwani sárga 2008 ban v mikor kezdték gyártani... alapórajelen gyári hűtővel 1066-os memóriával azt tapasztalta, hogy vtt 1.35V felett hibázik vagy elhal ezért áljunk meg 1.35vtt-nél? Nooo!! Én fizettem érte, ha már van akkor menjen ahogy köll!

Am 220x19ok ez így kb 17xx akármennyi mem... 225x19 vmiért már nem komálós illetve 220x20 gondolom szintén nem menne vagy csak sok xarakodással... De asszem ez nem lesz kitesztelve:)
Ezeknél a beállításnál amit kiteszteltem 220x19 valamivel gyorsabb 200x21@2000 mem-el viszont piszok sokat fogyaszt....

De mint már feljebb írtam, csak gondolom elsiklottatok felette tök felesleges a 2000memória mert hasonló értékeken megy 1600 on de gondolom már nem láttatok el odáig a feszek emlegetése miatt és a hogyan oltcsuk le a szerencsétlent kitalálása közben:) :C

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#25655) Cybertrone válasza eladohardver (#25654) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az én procim nem kitesztelt volt... Boltból vettem dobozosan... Mégis sok kitesztelt példányt aláz le! Amugy nem azért 1.35v a szabvány mert afölött hibázik, hanem azért mert ennyi feszre van a proci hitelesítve efölött degradálódhat, illetve meghalhat!!! Ha ezt nemvagyképes felfogni, mint ahogy azt sem hogy nem hülyeségből mondjuk hanem azért hogy esetleg megkíméljük egy procicserétől, akkor nyugodtan tornázd feljebb a feszeket, hisz fizettél érte!!! De utánna ne írd be ide x idő múlva hogy nem megy, kékhalálozik, esetleg be sem bootol! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25656) AirBooms válasza eladohardver (#25654) üzenetére


AirBooms
addikt

Fogalmad sincs, miről beszélsz. Bután hajtogatod a máshol talán jópofának tűnő hangzatos hülyeségeket! Az "itt mindenki nagy magyar" csúnya sértegetés, s a buta, érvek nélküli emberek hülyesége. Ráadásul elég komolyan ellentétes a PH fórum alapelveivel. Erre úgy nagy szerettel ugranak a modik... Eddig finoman kértelek, de most már csak ennyi: hagyd abba! :(((

(#25657) Cybertrone válasza AirBooms (#25656) üzenetére


Cybertrone
veterán

Majd 3 nap kényszerpihi után másképp gondolja a dolgokat... Senior tag létére itt látszik meg hogy eszetlen HSZ gyűjtésben lett meg a rang...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25658) Qru válasza MPowerPH (#25621) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Na csak, hogy on is legyen vki...

Haver átdobta a gépét, MSI X58A GD65-öt kapott garba az Asus X58 Rampage ROG helyett... :W
A CL9-es Geil 2000-es ram meg sem nyekken a Giga lapomban 1866-on CL9 2T-ben sem, 1,36V QPI fesszel, többet meg nem voltam hajlandó adni. Ment vissza garba, ideiglenesen kapott Geil 1333MHz CL7-eset a boltból, hogy legalább addig is tudjon melózni vele.

#nincsbennetarcsi

(#25659) KAMELOT válasza OldJohnny66 (#25634) üzenetére


KAMELOT
titán

megnézve ezt linket egy furcsaságot véltem felfedezni!
CORE 4 THREADS 4....nekem ez fura mivel 8 THREADS-nek kéne lenni?!
Tévedek??

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#25660) Qru válasza KAMELOT (#25659) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha tiltod a HT-t akkor 1 mag 1 szálon dolgozik csak, ha nem akkor magonként 2 szálat képes kezelni. Mivel a mag szám és a HT is szabadon állítható (megfelelő lapban) ezért 1-8 szálig bármennyit állíthatsz a bios-ban.

#nincsbennetarcsi

(#25661) KAMELOT válasza Qru (#25660) üzenetére


KAMELOT
titán

Na ezt nem is tudtam! Köszi szépen a kimerítő szakmai infót! :R
Mi a különbség ,ha mondjuk 2 szálon dolgozik a proci????
Miben jobb???

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#25662) Laraxior válasza KAMELOT (#25661) üzenetére


Laraxior
titán

minél több dolgot tiltasz le benne annál többet fog tudni órajelben ugyanazon feszen.
nekem pl HTval 4GHz-en szalad,HT nélkül 4.1GHz-en, 2active core + HT 4.3GHz felett még nem teszteltem ki teljesen :))

olyan alkalmazásoknál kiaknázható ami több szálra van írva. Amúgy csak figyasztásban és melegedésben látod hogy mi is a téma :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25663) KAMELOT válasza Laraxior (#25662) üzenetére


KAMELOT
titán

én úgysem akarom húzni nagyon a procit. Elég lesz ilyen 3,5Ghz körül is! Na persze ha majd meglesz!
De az a kérdésem ha mondjuk 8 szálon dolgozik, az hol látszódik meg igazán???

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#25664) Laraxior válasza KAMELOT (#25663) üzenetére


Laraxior
titán

nem tudom,én nem nagyon használok olyan programot amihez kellene még,de később jó lesz ha majd támogatják a játékok is :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25665) i are robot válasza KAMELOT (#25663) üzenetére


i are robot
senior tag

De az a kérdésem ha mondjuk 8 szálon dolgozik, az hol látszódik meg igazán?

Főleg a sok szálra optimalizált alkalmazásoknál, ezek viszont többnyire a munkát jelentik, tehát 3D render, videó konvertálás, ilyesmik. Szerver szinten nem vagyok képben, de valószínűleg a virtualizációnál is jól jön, meg hasonlóknál.

[ Szerkesztve ]

(#25666) kpal válasza Laraxior (#25664) üzenetére


kpal
veterán

de mikor lesznek olyan játékok :F lehet pár év múlva ...

(#25667) Laraxior válasza kpal (#25666) üzenetére


Laraxior
titán

én két évig nem nyúlok az alaplap,proci kombóhoz :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25668) Qru válasza KAMELOT (#25661) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Romlik a számítási teljesítmény mert fizikailag csak 1 mag de képes 2 szálon dolgozni, viszont ha jól van párhuzamosítva egy program (jellemzően a renderelő progik pl) akkor gyorsabban dolgzik mintha egy mag csak 1 szálon dolgozna.
Az operációs rendszer felől 8 magosnak látszik de valójában csak 8szál ami nem ekvivalens egy natívan 8 magos proci teljesítményével (már ha lenne ilyen, még csak 6-nál tartunk ugye 980X pl) de adott esetben több mint ha pusztán a 4 mag csak 1 szálun dolgozna.

#nincsbennetarcsi

(#25669) Qru válasza KAMELOT (#25661) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szemléltetés képpen futtatam render tesztet, azonos órajelen ment a 920-am csak a HT volt ki&be kapcsolva (4 mag / 4 szál & 4 mag / 8 szál): Kép

#nincsbennetarcsi

(#25670) scope2007


scope2007
addikt

hali!

valaki tudna lőni egy 930-asról egy alap órajeles winrar benchmarkot?

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#25671) scope2007 válasza Qru (#25669) üzenetére


scope2007
addikt

Qru megnéztem én is ezt a HT on/off kérdést... nálam ez jött ki!
alap órajelen próbáltam (930@2.8gh

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#25672) KAMELOT válasza Qru (#25669) üzenetére


KAMELOT
titán

Laraxior: hát a konfigodhoz 3 évig sem kell hozzányúlnod.
Jó proci + 6GB ram...esetleg graf kártya majd 2 év múlva. :K

i are robot: mondjuk ezeket a progikat gondoltam én is! Fogom használni csak a mostani gépemmel kicsit időigényes lenne.

Qru: ja 980x a legerősebb. és jön a 990x már aki megtudja fizetni.
hát az én mostani procimhoz képest a tied fényévnyi gyorsaságú. :DDD

scope2007: akkor mégis csak valamire jó a 1mag 2 szál

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#25673) cut válasza KAMELOT (#25672) üzenetére


cut
aktív tag

Sziasztok!

Félig ide passzolo kérdés----

Használ valaki 2000Mhz es ramokat?
Ha igen milyet? És mennyire érdemes vagy lehet őket tuningolni....És milyen memoria irási olvasási erdményket ért el?
Hozzá jutottam ilyen fincsiséghez... Corsair ddr3 2000Mhz 3x4 Giga
Mindez egy asus lapban és egy xeon 5650 es procival.
Az érdekel milyen beállitásokkal használjam a configot.?
3800 on stabilan megy.... A gép kb 20% kal gyorsabb, viszont a memoria irás, olvasás nem nagyon ugrott meg. Ennek mi lehet az oka?.

köszi előre is a választ....

Cut

ui: aki látta már az erdményeim azt tudja miről van szó (15-16 ezer körül van)

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#25674) Qru válasza cut (#25673) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hát nehezen... Az uncore sebességnek legalább a ram sebesség duplájának kell lennie, amit azt jelneti, hogy a 2000-es ramhoz 4000MHz-es uncore sebesség kell. Ezt viszont az Intel által engedélyezett max fesszel (1,35V) nehezen tartható a legtöbb proci esetén. Nyilván lehet tolni több fesszel is, de akkor azzal kell számolni hogy a proci élettartam jelentősen csökken ami egy ilyen drága procinál már erősen meggondolandó tényező.
Kérdés a te procidnak menyni fesz kell a stabil 4000-es uncore órajelhez, mert ez procinkáént eltérő, akár csak a többi részegység tuningpotenciálja.

Ram sebesség nem sokat számít (nem annyira hangsúlyos), azért nincs akkora nagy gyorsulás a gyors ramok esetén. Eleve mivel 3 csatornás módban megy a ram nem az a szűk keresztmetszet hanem többnyire az uncore órajel. Ezen keresztül kommunikál a proci és a prociba integárl memória vezérlő (is). Tehát hiába gyors a ramod ha a procinak várnia kell a lassú uncore sebesség miatt mire elér a ramból a proci feldolgozó egységeihez az adat.

KAMELOT: Igen, majd lesz egyszer nekem is 980X-em csak még egyelőre marha drága és igazából még ennek a "kis szerencsétlen" 920-asnak a tudását sem használom ki még.

mod:

scope2007: Nem tudom, 920-am van csak, ha meg felhúzom 930 órajelére akkor meg az uncore és QPI órajel is nő (a fix szorzók miatt) ami nem ad reális/ekvivalens értéket az alap 930-ashoz mérten. De majd jönnek a 930-as tulajok.... ;)

mod2:

Cut: Hát az nem vmi vaskos, nekem 17k felett megy olvasásban 1600 CL8-ban (kép). Persze kérdés mennyi megy az uncore-od, mert attól is függ az erlért eredmény(ed).

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#25675) kpal válasza Laraxior (#25667) üzenetére


kpal
veterán

nem is kell bolygatni talán VGA csere de 2év múlva minimális befektetéssel 980x és kész további 2évre.

(#25672) KAMELOT:az is igaz :K

(#25676) cut válasza Qru (#25674) üzenetére


cut
aktív tag

:R Qru

A 1600 os ramokkal 3200 ment a uncore.... Most probáltam 3400-3600 on de sajnos nem megy.. kifagy. A proci 3,8 on megy stabilan 1,25 V n

a 950 sel 1600Mhz ramokkal tudod irtam már 19 ezer körüli erdmények lettek...

A mostanival meg 16 ezer.

Vagy ne foglalkozzak vele és élvezzem a 12 core adta lehetősegeket :)
Ha azt kérdeznéd, igen kihasználom, olyan programot használok ami él vele... :)

válaszod köszi

:R

Cut

134 piros pötty :)

(#25677) HSM válasza cut (#25676) üzenetére


HSM
félisten

"Vagy ne foglalkozzak vele és élvezzem a 12 core adta lehetősegeket"

Pontosan. ;)

Amúgy ahogy utánaolvastam ezeknek az X5600-asoknak azt írták fix az uncore-szorzójuk... Lehet, azért fagyott ki. Bár amúgy azt is hozzá kell tenni, hogy nem hiszem, hogy érdemben visszafogna egy 3800-as 6-magos HT-s rendszert egy ilyen teljesítményű memóriarendszer, legfeljebb egészen minimálisan... Kár vesződni vele.

(#25678) cut válasza HSM (#25677) üzenetére


cut
aktív tag

HSM kösz a választ.....

Én is igy gondolom....:)

De azért maximalista az ember.... :C

Cut

134 piros pötty :)

(#25679) Qru válasza cut (#25676) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

HSM-nél a pont, alig nyernél vele érdemi sebességnövekedést. Csakk használd és élvezd a 12 szál adta előnyöket. :K :C

#nincsbennetarcsi

(#25680) Cybertrone válasza Qru (#25679) üzenetére


Cybertrone
veterán

De ha nincs megelégedve vele akkor elcserélem én a 920-am vala... azt biztos nem fogja vissza én pedig ennyi kompromisszumot hajlandó vagyok kötni :D
Am eléggé megszaporodtak a 6magos xenonok... csak nem olcsobb mint a desktop? :DDD :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25681) Qru válasza Cybertrone (#25680) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem olcsó de erős mint atom. Ha tuti lenne, hogy megy a lapomba lehet én is beneveznék egy ilyenre... :U Vhogy csak megbékélnék a kötöttebb szorzóval. :D

#nincsbennetarcsi

(#25682) Cybertrone válasza Qru (#25681) üzenetére


Cybertrone
veterán

:DDD :DDD :DDD :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25683) cut válasza Cybertrone (#25682) üzenetére


cut
aktív tag

Qru

99% , hogy megy a lapodba. Milyen fajta?

szorozok... azért vannak... 22 -ig

134 piros pötty :)

(#25684) Qru válasza cut (#25683) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hivatalosan ezeket: [link]

#nincsbennetarcsi

(#25685) cut válasza Qru (#25684) üzenetére


cut
aktív tag

Szerintem biztos fog menni...
Nekem is megy a asus p6t deluxe v2 be

134 piros pötty :)

(#25686) KAMELOT válasza Cybertrone (#25680) üzenetére


KAMELOT
titán

XEON procikhoz....
Nem olcsóbbak csak olcsóbban tudsz hozzájutni.
A minap láttam egy bontatlan XEON E5520-as procit.
Bolti ár 98 000Ft. Amennyiért az illető árulja az meg 40 000Ft.
Azért nem is rossz ár! :K

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#25687) HSM válasza KAMELOT (#25686) üzenetére


HSM
félisten

De egy olyan procival nem is jutsz messzire... Nagyon alacsony a max szorzója, 17-es, turbo-val 18 vagy 19.... Igazából 5540 felett van ezeknek értelme.... Vagy az új, 32nm-es négymagosoknak, az E56xx-ek néhányának. :K

(#25688) cut válasza HSM (#25687) üzenetére


cut
aktív tag

HSM nek igaza van csa 5540 felett van élet..... :) :Y

32nm és 90 wattos fogyasztás------ ellentében az i7 sek 130w al------ :K

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#25689) KAMELOT válasza HSM (#25687) üzenetére


KAMELOT
titán

Szerintem nem is kell!
Elég egy ilyen procit 3,5-3,8 -ig húzni. Így is gyors lesz. :K

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#25690) Qru válasza KAMELOT (#25689) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

3,8-hoz 200-as bclk felett kell(ene) mennie amit már csak egy rendes lapban tudsz elérni. Meg ugye csak alapon hajtva 90W-os a TDP-je. Arról nem is beszélve, hogy azért jóval jobban melegszik tuning hatására mint a 45nm-esek, alacsony VID-es proci sokkal jobban melegszik mint egy magas VID-es magas feszen, már pedig egy 32nm-es procinak nem is nagyon lehet magas VID-es. Szóval alacsony szorzós Xeon nem olyan jó tuningra, csak akkor ha tud magasabb szorzót. Nem véletlen olcsóak azok a Xeon-ok.

Igaz, nekem még igen csak kevéssé aktuális a procicsere, előbb egy rendes vga kéne, mert így is durván vga limites a gépem. Már a 3,6GHz-es Q6600-al is az volt, most az adott esetben 3,7GHz-es 8 szálas I7 920-al meg nodepláne.

#nincsbennetarcsi

(#25691) Cybertrone válasza Qru (#25690) üzenetére


Cybertrone
veterán

Vidd el az 5870-em :DDD :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25692) cut válasza Qru (#25690) üzenetére


cut
aktív tag

Ok... de én nem is tuningra vettem.... :)
200 bclk án megy.... 3,6Mhz en ,Qpi 3600, 1,25 v, 32 fokos és 95w fogyasztáson
A ram pedig 2000mhz en. (cl9) 1,65V (corsair)
Szerintem ezek nem rossz értékek... Igaz meg 3,8 és 4 is... de én nem hajtom szegénykémet...

Qru , egy gtx470 ? :)

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#25693) Qru válasza cut (#25692) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah úgy azért más a leányzó fekvése, ha nincs tuning.

GTX570-re gyúrnék (majd ha olcsóbb lesz), PhsyX miatt amúgy is csak nV jöhet szóba nálam. 470 sokat zabál és melegszik nagyon akár csak a 480...

Cybertrone: 5870 se rossz, sőtt! De akkor megkéne tartanom a GTX260-am fizikázni ami ahhoz meg túl erős és buknám az árárt az új vga-ból nem jönne le ugye é azért az is kis zabagép, főleg, hogy nem 55nm-es hanme 65nm-es 216SP-sem van.
Bár lehet tesóm megkapja a GTX260-am én meg az ő 1GB-os 8800GT-jét beteszem fizikázni... Azzal meg az a baj, hogy csak időszakosan kell a PhysX támogatás nekem, a 8800GT meg állandóan tekerné a villanyórát pluszban.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#25694) cut válasza Qru (#25693) üzenetére


cut
aktív tag

Mennyi bajod van......Qru :F :C :Y

amugy a gtx470 good edition , tehát nem hangos...... 40nm es , fogyasztani biztos fogyaszt!

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#25695) Qru válasza cut (#25694) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ugye-ugye az élet nagy dilemmái... :DDD

#nincsbennetarcsi

(#25696) cut válasza Qru (#25695) üzenetére


cut
aktív tag

ezt ugy hivják valamit valamiért.... :)

134 piros pötty :)

(#25697) Cybertrone válasza cut (#25694) üzenetére


Cybertrone
veterán

Volt a háztaartásban egy 470-es... Referencia volt 4500rpm-en is ment a venti 85 fokig ment fel, és olyan hangja volt mint egy turbófeltöltönek mikor 1 bárral lövi a kakaót a motornak... az 5870 sem halk de nem is kell menni rajta a ventinek max 60%-on ugy olyan 65 fok körül van ami nem mind1!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25698) cut válasza Cybertrone (#25697) üzenetére


cut
aktív tag

ez 7o-72 fokon megy és 1470 rmp en... 2 db venti van az elején...

persze ezt sem a fogasztás miatt vettem és hangja miatt, és még csak nem is játékra.....:)
Cuda az ok....... vagy is szoftver támogatotság.....
10 évig csak Ati-m volt..... legutobb egy 487o es
De be kell látni nem csak a munkába segit a Cuda,,, ennek játékban is szebb képe van mint a hasonló atiknak....... :C

vissza térve az i7 vs xeon témára.... Szerintem a xeonnak csak annyi szol a javára, hogy nagyobb a craft benne... és jobban birja a stapát.

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#25699) subaruwrc válasza cut (#25698) üzenetére


subaruwrc
félisten

. Szerintem a xeonnak csak annyi szol a javára, hogy nagyobb a craft benne... és jobban birja a stapát.

miben bírja jobban mint egy 980x pl?

(#25700) cut válasza subaruwrc (#25699) üzenetére


cut
aktív tag

Én csak a 950 es hez tudom hasonlitani...

A 950 meghalt abban a folyamatban amit én csinálok mig a 5650 fél gőzőn se megy.
Ez egy olyan progi ami kihasználja mind a 6 magot...

134 piros pötty :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.