Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26551) Toninho13 válasza Cybertrone (#26547) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Most néztem egy 2 hetes roadmapet.Ez elég furcsa...Eszerint jön majd egy alsó kategóriás chipset a második negyedévben és a harmadik negyedévben nem lesz semmi...

Szerintem én beruházok 6giga 1,5V-os 1600os CL7-es ramra, aztán várok...Amennyit nyernék a procin, annyit vesztenék a kisebb sávszéllel SLI esetén.

(#26552) Cybertrone válasza OldJohnny66 (#26550) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hát kinek m i a szignifikáns... Kedves lakótársam lemért a cfx te4ljesítményt pl p45-ben, és x48-ban.. A 4890cfx x48-ban közel 10%+-al jobban teljesített... :U Erről ennyit....
A 8gigás modulok szépek és jók, az is fasza hogy beígérték rá a támogatást, de attól még az áruk vetekedni fog egy kiseb pc-vel... nem mind1 ez sem! :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#26553) HSM válasza OldJohnny66 (#26550) üzenetére


HSM
félisten

Az attól függ. Ha fogyóban van a VRAM a karikon, vagy viszonylag sűrűn kell cserélgetni a tartalmát, akkor minden MB számít, ott mikrolaggok formájában egyből visszanyalhat a 8 sáv hiánya kártyánként.
Ha béke van, és kényelmesen elfér minden a kari memóriájában, és nem is nagyon kell cserélgetni, akkor semmit nem vesztesz a sebességből.

(#26554) OldJohnny66 válasza Cybertrone (#26552) üzenetére


OldJohnny66
tag

Pont erre voltam kíváncsi, hogy van-e valakinek személyes tapasztalata vele, mert mint azt tudjuk, ezek a net-en elérhető tesztek (tisztelet a kivételnek), nem mindig tekinthetőek készpénznek, sőt néha részrehajlóak ,hogy vegyük csak meg nyugodtan az adott terméket, mert az úgyis jó! :N
Biztos horror ára lesz a 8GB-os moduloknak, de akinek szüksége lesz rá úgyis megveszi, és azoknak valószínű, hogy meg is térül a befektetés.

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#26555) Laraxior válasza OldJohnny66 (#26550) üzenetére


Laraxior
titán

egy lightos 15%...az akadásokról.laggról nem is beszélve...úgy ugrál az FPS 60 és 130 között hogy játszhatatlan a game. és ez csak egy nyamvadt MW2 volt,ami nem is gépigényes game. fut 130FPs-el majd hirtelen leesik több mint 50-70%al..az azért elég durva. 2x 16x-nál megszűnt az ilyesfajta probléma.
De mutatok Neked jobbat:

CFX

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26556) Cybertrone válasza OldJohnny66 (#26554) üzenetére


Cybertrone
veterán

Na hát be is linkelte! :R Van külömbség! :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#26557) OldJohnny66 válasza Laraxior (#26555) üzenetére


OldJohnny66
tag

Ez valóban önmagáért beszél, és nagyon meggyőző! :K Ráadásul segített megértenem egy számomra régóta érthetetlen problémát (bár mostanában utána se néztem, mert leköt az I7 :K )
Eddig azt gondoltam, hogyha egy játék 30 fps felett fut, akkor az nem szaggathat. Azután kb. egy hónapja járt nálam 460-as és megdöbbenve tapasztaltam, hogy 80 fps-nél is komolyan beakad, néha szaggat. Utána vettem, csak figyelembe, hogy néha leesik az fps 32-35-re. Viszont mégsem értettem, hogy miért? (mert, hogy 30 alatt nem kellene, gondoltam én, de most már tudom, hogy rosszul). Köszi. :R

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#26558) HSM válasza OldJohnny66 (#26557) üzenetére


HSM
félisten

Ezt hívják mikrolagg-nak. A probléma forrása, hogy nem mindegy, hogy az átlag 30FPS miből jön össze. (30 FPS az 30 képkocka másodpercenként ugye) Namost az a 30 többféleképpen előállhat. Optimális esetben a képkockák 33,3ms-os időközzel jönnek. Ez folyamatos, gyönyörű szép, élvezhető 30FPS. De az is 30 FPS, mikor 1 kép készül 500ms-ig (hatalmas mikrolagg, észreveszed, mint állat) aztán hirtelen feltámad a VGA (pl. megérkezett az adat a VRAM-ba a PCI-e-en keresztül, elkészült a proci a számolással, vagy akármi) és hirtelen lenyom 29 képkockát, 17ms-onként. Ez a döcögős, élvezhetetlen, játszhatatlan 30FPS.

(#26559) Qru válasza radi8tor (#26546) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen. Nagy felbontású képek renderelése, több GB tömörítése, kódolás/dekódolása. Ezeknél van értelme másra még nem nagyon.
Jah meg akkor ha (házi) szerverbe szánnád a procit és nem csak 5-10 haver kapcsolódik rá. :)

#nincsbennetarcsi

(#26560) MPowerPH válasza HSM (#26542) üzenetére


MPowerPH
félisten

Addig nyugdíjba menne az egyik modul. Mást nem tudok csinálni, első próbán kiderülne, van e hiányosság. Akkor elleszek azzal valahogy, ha nem megy, akkor veszek memót is.

Egyébként eddig 3Gb -vel toltam, és igaz kevés volt, de jól elvoltam. :D

tom_tol: Ez jóféle, a design is megfelel. :K Az új Giga lapok nagyon nem jönnek be a tölténytárral, tiszta nevetséges.
980X árából kijön egy SB-s rendszer, csak úgy önmagában. Azért az nagy fegyvertény. Elmaradt az a nagy árzuhanás, amire vártunk.

CF-t akkor kivágom, úgyis akartam új VGA-t venni, akkor most veszek egy erős single felállást. :R

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#26561) Qru válasza MPowerPH (#26560) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Amíg nincs csúcs SB addig hülkyék is lennének olcsóbban adni a 980-at. :D

#nincsbennetarcsi

(#26562) MPowerPH válasza tom_tol (#26543) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, a Corsair -ok... Hát ugye megdöglött a memvezérlőm, de a stabilitást azt tudtam figyelni, megjegyeztem az előző ram mikor fagyott, és mikor volt stabil. Most ugyan azt lenyomtam, és nálam az jön ki, hogy 1.6v mellett mennek 1600@6-7-6-18-on, 1T-ben. Uncore -al nem tudtam nagyon feljebb menni, mert a nem bírta a magas órajelet, hiába már nem volt egészséges. :(

Qru: Sokan reménykedtek pedig. Ez van, van 2 hetem eldönteni, hogy váltok e.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#26563) Cybertrone válasza MPowerPH (#26562) üzenetére


Cybertrone
veterán

Én nem váltanék, te is egyedül az OC miatt... Szerintem ez butaság lenne részedről de az ujdonság varázsa ugye hatalmas! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#26564) cut válasza MPowerPH (#26562) üzenetére


cut
aktív tag

Miért csak két heted van?
Jön kaszás??? :Y :O

134 piros pötty :)

(#26565) Cybertrone válasza cut (#26564) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem gondolom addig tart a garanciáztatás :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#26566) MPowerPH válasza Cybertrone (#26563) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az OC miatt is... Nézelődtem, az eddigi procik lazán mennek 4.6GHz-n 24/7, és alig melegszenek.
És mivel gariztatás van, így a visszakapott új cpu -t eladom, a lapot is eladom aztán csókolom. Utánaszámolva maximum 30k-s ráfizuval megvan a csere. Ha 980X-et akarnék, akkor még toldozgathatnám. Azt figyeltem, hogy az alaplap itt már tényleg csak másodlagos tényező.

Azért 2 hét, mert előreláthatólag addig tart a gariztatás. :)

Jah, értékállóság. X58 árak még egész jók... De ki tudja, mikor lesz egy nagyobb zuhanás?! Míg a P67 azért tartani fogja az árát egy ideig, az fix.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#26567) Cybertrone válasza MPowerPH (#26566) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nemtudom te hogy vagy vele, de addig míg ezt sem használom ki az a max 30k is nagyfokú pénzkidobást jelent számomra...
Mivel fog az nagyobb teljesítményt nyujtani 4.5-4.7ghz-n +30k-ért amit nem tud egy 4.2ghz-n ketyegő i7? :U :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#26568) Erdei88 válasza Cybertrone (#26567) üzenetére


Erdei88
veterán

Jogos

(#26569) tom_tol válasza Cybertrone (#26567) üzenetére


tom_tol
addikt

hát szvsz az itt lakók talán 20%-a vett magának ilyen rendszert azért mert szüksége volt rá
kell a legjobb vagy a legújabb vagy akármi oka is lehet

BMW igaz drága a 980 de azért amíg nem jön ki egy Zxx lap a sandy alá addig csak az x58 a legjobb

(#26570) Qru válasza MPowerPH (#26562) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem ér +30k-t az SB te is tudod jól. Csak az újdonság varázsa miatt gondolkozol rajta. Érthető de maradjon is így. Már mint hogy csak gonodlkozol és maradjon az i7 900.

mod:

tom_tol: Hát talán még a 20% is túlzó... itt javarészt csak hig-tech buz-ok vannak (mint pl én is).

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#26571) keIdor válasza MPowerPH (#26566) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem válts, úgyse lesz mostanában olcsóbb a Gulftown.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26572) Cybertrone válasza keIdor (#26571) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem a GULFTOWN-RA VÁR ITT SOKMINDENKI HANEM ARRA AZ UJ PLATFORMRA AMI AZ X58-AT VÁLTJA MAJD... a NAGYOBBIK SANDY BTCH-RE! hA EGY FÉL ÉVEN BELÜL VAGY ÉEVN BELÜL KIJÖNJ, MI MÉG AKKOR IS BŐVEN ELLESZÜNK A MOSTANI KONFIGGAL, ÉS TALÁN AKKOR MAJD ELGONDOLKOZUNK A CSERÉN!éS AKI MOST P67-RE VÁLT AKKOR MAJD VÁLT AZ UJJABRA IS? eZ ÍGY NEM LOGIKUS ÉS A MAI GAZDASÁGI HELYZETBEN AZTMONDOM HOGY IGAZÁBÓL ARRA ÉRDEMES A PÉZT KIADNI AMI MEG IS ÉRI!
Utóirat:
Bocsánat a nagybetűért ugyhagytam a caps lockot, és lustavoltam már kitörölni, nem kiabálok senkivel!!!
:R :R :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#26573) kpal válasza Cybertrone (#26572) üzenetére


kpal
veterán

Sokan úgy sem nézik hogy minek mennyi az ára . Mostanában egyre több luxus kocsit látok az utcán lehet összefüggésbe van ...ki tudja :U

(#26574) dime27 válasza MPowerPH (#26566) üzenetére


dime27
őstag

Én kiállok BMW mellett nem tudom gyerekek mit nem láttok a sok teszten ez a sandy a i920akat megkajolja reggelire kevesebb hőtermeléssel és fogyasztással én speciel most számolgatok h ha minden cuccom eladom még pénzem is marad és egy igencsak fullos sandy-t tudhatnék magaménak!Igaz nekem két i7es konfigom bánná/bánja.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#26575) dime27 válasza Cybertrone (#26572) üzenetére


dime27
őstag

Én inkább meg azt mondom h beismerem h kiadott az Intel megint egy olyan cput ami elverte nagyon az előző szériát beleértve itt az 1366ot és 1156-ot....

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#26576) HSM válasza dime27 (#26575) üzenetére


HSM
félisten

Azért ez erős túlzás... Hozta a kötelezőt. ;) +10% azonos órajelen, és +20% tuningpotenciál. Ettől azért nem fogok elájulni... :N Pláne, hogy a tri-channel is ugrott náluk, és a PCI-e slotok is erőteljesen korlátozottak.... :U Arról sincs még semmi infó, hogy az 1366-ba hogyan fognak a procik alakulni, lesz-e bele valami 32nm-es, olcsóbb darab, mert Xeonokba van jópár 32nm-es négymagos is.... :U Arról sincs még semmi infó, hogy 1366-ba jönnek-e SB-k, vagy sem. Mert elméletileg nem lehetetlen... :U

[ Szerkesztve ]

(#26577) dime27 válasza HSM (#26576) üzenetére


dime27
őstag

Ez mind szép és jo amiket leirtál én csak annyit néztem mindenhol h a 980xel versenyez mindenhol hol még meg is előzi azt közel nem akkora hőtermeléssel és fogyasztással,nekem meg bőven elég egy vga is én ezeket nézem inkább :U

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#26578) peterm711


peterm711
aktív tag

Hello! Mikor fog kb jönni alaplap a sandy alá, csak mert én is váltás előtt állok, jövőhéten viszik el a gépemet, és most nem tudom mi legyen. i7-930 vagy várjak még nem jönnek az új cuccok. Rendesen bekavart most az intel :F

szerk: tudna esetleg valaki belinkeli ide egy tesztet arról hogy hogyan teljesitenek az új procik? megköszönném

[ Szerkesztve ]

(#26579) HSM válasza dime27 (#26577) üzenetére


HSM
félisten

Ja, a 980X-el versenyez, amikor a 980X max 3,4Ghz, a 2600-as SB turbo-ja meg 3,8Ghz-ig is engedi... Clock-to-clock kb 10% az SB előnye magonként. Bevállalósabb átlagfelhasználóknak mondjuk jobb alternatívának tűnik az X58-nál 1 VGA-val, ez tény.

(#26580) OldJohnny66 válasza HSM (#26576) üzenetére


OldJohnny66
tag

Maximálisan egyetértek veled, ugyanis az Intel pár napja dobott piacra két új 1366-os lapot! Tehát elvileg van még valami a tarsolyukban. :K
Bár az sem elképzelhetetlen, hogy ez is csak marketing, annak viszont én költségesnek gondolom. :F

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#26581) cut válasza OldJohnny66 (#26580) üzenetére


cut
aktív tag

Hali fiuk!

Egy gyors kérdés. Tegnap láttam van itt egy pár giga ud5 os tulajt...
Az lenne a kérdésem van a lapon a 6db (piros) sata csatlakozó. és van rajta 4db fehér, ezeket hogy lehet munkára birni átalános sata2 es winyokkal?

üdv: Cut

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#26582) MPowerPH


MPowerPH
félisten

A váltás oka, hogy előre számolok. Pár hónap múlva valszeg az árak zuhanni kezdenek, míg az SB tartani fogja magát még egy jó darabig. Ha később váltok, akkor még többet kell ráfizetnem. Tehát akárhogy is számolom, gazdaságilag hosszú távon megérné, ha egyébként is váltani akarok a későbbiekben, mert én akarok. 980X azért nem játszik, mert annak az árából ki lehetne rakni egy SB konfigot, így az felejtős, és az is marad. Ha nem romlott volna el a procc, akkor nem is gondolkoztam volna ezen, mert erős közepes példány volt. De amit kapok helyette, megvan az esélye, hogy messze nem fog így menni. Nah, én ettől parázok. És válogatott darabot nem fogok venni SB áron, mert lehet akármilyen 930-950, a 2600K odacsap, minden téren. :( És akkor hiába a 2000MHz-s Dominator is....mert még egy olyan proccot nem fogok ki, aminek az Uncore része megy 4GHz-t. Ha ramot is váltok, akkor még jobban kijövök ebből. 20k -s plusz ráfizu, ha úgy számolom.
A Z lap is tök felesleges, legalábbis nekem. Oka, hogy mindennapi erős OC használatra is megteszi a P -s széria, és egy K-s procc. Extreme OC-t nem tervezek, akkor miért kellene emelni a BUS sebességet. Memszorzó is független lesz, tehát annak is mehet amennyit akarok, nem kell függnöm az Uncore -tól.
Ami az X58-at váltja, az még nem most lesz. Ha az kijön, még nagyobb árzuhanás mert a piac ezt diktálja. Míg a P67 nem fog annyit esni. És akkor már nem +30k lenne a csere, hanem +70k.

Tehát hosszú távon megérheti, csak utána kell számolni. Én nem hiszek abban, hogy X58-re még jön procc, mert nem látom a road map -on.

A probléma ott kezdődik, hogy nem találom a megfelelő lapot. Sajnos a Maximus még nem kapható. Bár ugye SB terén a lapon majdnem semmi nem múlik. CF -t én gondolkodás nélkül lecserélem, az nem mérvadó, igaz gazdaságosabb.

coonee: X58-ba már nem érdemes beruzázni, hacsak nem jóárasított cumókat veszel. Egyébként

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#26583) dime27 válasza MPowerPH (#26582) üzenetére


dime27
őstag

Akkor segíthetnél p67es lapot ajánlani nekem is! :DDD

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#26584) cut válasza dime27 (#26583) üzenetére


cut
aktív tag

cut
(kvázi-tag)Hali fiuk!
Egy gyors kérdés. Tegnap láttam van itt egy pár giga ud5 os tulajt...
Az lenne a kérdésem van a lapon a 6db (piros) sata csatlakozó. és van rajta 4db fehér, ezeket hogy lehet munkára birni átalános sata2 es winyokkal?
üdv: Cut

134 piros pötty :)

(#26585) MPowerPH válasza dime27 (#26583) üzenetére


MPowerPH
félisten

Asus Maximus IV Extreme. :K Nekem is úgy ajánlotta tom_tol, közben utána is néztem. :K

Don't Tread On Me

(#26586) dime27 válasza MPowerPH (#26585) üzenetére


dime27
őstag

Kell olyan drága?! :F Én éppen egy giga ud4-el szemezek és nagyon bejön.... :B :U

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#26587) AirBooms válasza MPowerPH (#26585) üzenetére


AirBooms
addikt

Én is ezt mondtam volna, nagyon rendben van ez a lap, csak még nem látom az itthoni árlistákban. Amúgy tényleg nem tűnnek túl drágának a 1155-ös P-s lapok.
Kezdem azt gondolni, kicsit elhamarkodott volt a 980X és az R3E (plusz még jön vissza gariből egy EVGA)... Mondjuk én sem adnám alább 8GB ramnál.
Procikat már kapni? Ha igen, merre, hol mennyiért?

(#26588) dime27 válasza AirBooms (#26587) üzenetére


dime27
őstag

Ilyen friss cuccot?!Max newegg!!! :DDD

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#26589) cut válasza dime27 (#26588) üzenetére


cut
aktív tag

én mondtam ,hogy mindenki fujjol , aztán hiretelen mindenki uj procit akar.... :C
kb 3 hete mondtam, ha valaki emlékszik....

ez is egyfajta betegség , mint a pénznyerő automata... vagy a pia, cigi vagy a modellezés stb...
(persze magamat is beleértve) Csak az a nem mindegy munkára vagy játékra használod a gépet.... :R

üdv: cut

134 piros pötty :)

(#26590) viktor82 válasza MPowerPH (#26585) üzenetére


viktor82
őstag

Szerintem ez is felér egy extremel és brutál a kinézete sabertooth

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#26591) tom_tol válasza MPowerPH (#26582) üzenetére


tom_tol
addikt

nem biztos hogy így lesz
ha megnézed pl. egy 9550+ jobb P45 lap árát az majdnem partiban van az i7 árakkal
ebből kiindulva semmi garancia hogy esni fog az ára jelentős mértékben

(#26592) dime27 válasza cut (#26589) üzenetére


dime27
őstag

Nekem munkára kellett az i7 is és ez is arra kell majd és a váltást nem betegségre vagy olyanra alapoznám mint amit te leirtál hanem mert most jövök ki belőle a legjobban ráadásul kisebb fogyival és melegedéssel mint a jelenlegi konfigomnál és nagyobb teljesítménnyel!A tuningrol meg annyit h az eddig tesztelt sandy-k közül 60-70 százalékuk megy 4.3-4.4 ghzet 40 százalékuk 4.5 vagy e felett és 30 százalékuk 4.7ghz felett ami azé nem semmi hozzáteszem egy Trueval ill Noctua NH-D14el 4.4ghz-4.5ghzen még lehűthető léggel is. :DDD D14 tulajoknak nem kell izgulni az 1156os lefogató kompatibilis a p67es lapokkal és a legtöbb giga és asus lappal sincs kompatibilitási probléma Noctua oldala már szép számban sorol fel p67es lapokat is a kompatibilitási listájukon! :K

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#26593) Erdei88


Erdei88
veterán

Nagyon gondolkozok én is de engem EZ tart vissza!

(#26594) dime27 válasza Erdei88 (#26593) üzenetére


dime27
őstag

Engem igazság szerint ez azért nem tart vissza mert már a p55 vs x58 kategóriáknál is alig volt különbség az i7esek között és sztem p67 vs x68 között ez a különbség még kisebb lesz jah és ne feledkezzünk majd meg az árrol sem lehet drágább lesz bele egy proci mint a 980x! :K :U

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#26595) Giovanny


Giovanny
őstag

Az SB konfigban ugye max. 1.5V ramot lehet használni,de ha tuning is lesz akkor Mhz-ben mekkorát vegyek ? Jelenleg corsair 3x2 1600Mhz 1,65V ramom van,de gondolom az nem jó?

Zero Defect.No Compromise !

(#26596) cut válasza Erdei88 (#26593) üzenetére


cut
aktív tag

Ez igy igaz. Akinek van pénze az cserélget... Én tők jól elvoltam a 775 el. 4 honapja cseréltem le i7 re...
A helyzet az, hogy szerintem semmi másrol nem szol az egész mint az üzletpolitika.
Az intelnek nagyon megy....a szekér... Annyival előlrébb járnak mint azt mi gondolnánk.. és ezeket a fejlesztéseket megprobálják eladni. Igaz nincs aki vagy ami beleszolna az üzletükbe.. ezért ugy csinálják ahogy nekik tetszik... Valjuk be az amd (cpu) terén már közel nincs ott a toppon..
Van itt valaki aki 1156 ra váltott? És ha van, akkor miért? Az 1156os (p55) lapok ujabb technologiával vannak egyes dolgokban felvértezve mint a 1366 sok. És nem sok embert tudok akinek ilyen van....
i3 i5 öt minek gyártják.... ??? A felesleget is el kell adni.....szerintem...:)

Nekem ez a véleményem...
A 2011 es foglalat pedig jo kérdés....... :Y

üdv: Cut

ui: én most egy évig el vagyok a 6 maggal... majd aztán meglátjuk.... :R

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#26597) dime27 válasza Giovanny (#26595) üzenetére


dime27
őstag

Hát alulfeszelve biztos elmenne vele de én ugy gondolom vegyél a konfigba majd rendes 1.5V-os kittet egyenlőre az biztos h a memok szépen fognak szaladni 2000Mhz felett is de ezek az uj 1.5Vos kittek 1.25-1.35Val tudják az 1600Mhzet szal még egy kis tuning belefér és persze csakis Gskillt szabad venni Ősembernél! :K :B :U :C

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#26598) cut válasza Giovanny (#26595) üzenetére


cut
aktív tag

olyat kell venni amilyet árulnak a boltba.... :C
Elő is lehet rendelni.....(mint a játékokat)

Dime: de ezeket honnan tudjátok??? probáltátok???

Cyber: én is gondolom..... :)

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#26599) Cybertrone válasza Erdei88 (#26593) üzenetére


Cybertrone
veterán

:K Nah ez már egy másabb kategória, quad chennel, és normális cfx-sli kezelés... Inkább ez mint a p67! :C :C :C Ha már a techpwerup cikkezik róla lehet benne bízni hogy nem kamu, elég nívós oldal ahhoz! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#26600) dime27 válasza cut (#26598) üzenetére


dime27
őstag

google jó barát barátom gondolhatod h nem csak hasraütésre beszélek!Van akik már próbálják és írnak róla csak nem Mo-n... :(

Google Pixel 6a+iPad 2021

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.