Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26101) KAMELOT


KAMELOT
titán

Sziasztok!
Haveromnak lehetősége lenne ilyet venni!
Alaplap: Gigabyte GA-EX58-UD5
Proci: XEON E5520 2,26GHz

Kérdésem az lenne ,hogy kompatibilitási problémák léphetnek e fel?

Olvastam , hogy milyen procikat támogat. Xeonok közül csak a W3000 szériát. :F

Csak ennyi vagy van lehetőség arra ,hogy belétegye a E5520-as procit?!?!?

Előre is köszönöm a segítségeket! :R

Üdv.
KAMELOT

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#26102) MPowerPH válasza dime27 (#26095) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen. A Rev. C lefogató egy áthidalót tartalmaz, amit egy keretre kell felcsavarozni. Ennek az a hátránya, hogy csak fixre tudod feltenni. Míg a korábbi lefogatóval ez korántsem így van. Nekem van régebbi, és rev. c lefogatóm is. Én a régebbit használom, igaz 775-ös furatokban.

Én anno elforgattam. :B Vagy csak túl agresszív voltam vele? ;]

mpierre: Ilyet kellene nekem is szerválnom. :K

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#26103) mpierre válasza KAMELOT (#26101) üzenetére


mpierre
veterán

Amennyiben visszaveszik a procit ha nem megy, akkor próbálja ki. Legalább mi is okosabbak leszünk. :DDD A legutolsó - nem béta - bios azért kelleni fog hozzá. Sajnos, még nem akadt olyas valaki, aki ki tudná ezt próbálni.

Bátraké a szerencse!

BMW001: Már koptret? Én annó Engusznál vettem (PcGear).

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#26104) MPowerPH válasza AzŐsgén (#26098) üzenetére


MPowerPH
félisten

Két dolog. Elindítottad 1.9v -al? Uncore -nak közben mennyit adtál? Az 1.9v -től igazából az a csoda, hogy nem döglött meg a cpu uncore része. :U Ahogy nézem megúsztad, én meg aki betart minden ilyet, megszívta.

mod: szerintem az uncore -ról megfeledkeztél, az a bibi. Auto -n ne hagyj semmit sem, feszeket meg főleg ne!

Azért ez elég durva, a gyári értékeket tudnia kellene 1.65v-n belül, főleg CR2-ben. A régebbi mezei OCZ -im tudták ezt CR1-ben, csak 1600-on 1.65v -al.

mpierre: Jaja, azt. Best. :K

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#26105) AzŐsgén válasza mpierre (#26099) üzenetére


AzŐsgén
tag

Minden autón van, mivel nem tudtam, minek mennyit adjak... :(
Köszi a választ, olvasgatok egy kicsit... :R

Már nagyon várom a Mars-expedíciót. Honvágyam van...

(#26106) AzŐsgén válasza MPowerPH (#26104) üzenetére


AzŐsgén
tag

Elindult 1600-on is gyári értékekkel 7-7-7-20, CR1, 1,65V, csak a memteszt elindítás után folyamatosan dobálta a hibaüzeneteket, "stoppolni" sem tudtam :D
na meg néha kékhalál
uncore meg automatikusan emelte magát, ahogy 1600-ra állítottam a ramokat, bár a feszt nem néztem..

Már nagyon várom a Mars-expedíciót. Honvágyam van...

(#26107) MPowerPH válasza AzŐsgén (#26106) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azt jó lenne tudni, hogy az Uncore mennyit kap, mert ott lehet a kutya elásva. Csak ne Everest -el nézd meg, az hazudik. :DDD

Don't Tread On Me

(#26108) mpierre válasza AzŐsgén (#26105) üzenetére


mpierre
veterán

Akkor javaslom az említett Imi féle útmutatót, mielőtt további kamikáze akciókat folytatsz... :DD Ne nyírd ki a cuccot...

BMW001: Most is kapható! [link]

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#26109) AzŐsgén válasza mpierre (#26108) üzenetére


AzŐsgén
tag

Köszi, olvasom :R :DD

Már nagyon várom a Mars-expedíciót. Honvágyam van...

(#26110) HSM válasza MPowerPH (#26107) üzenetére


HSM
félisten

A legjobb az lenne, ha nem nyírná ki a cuccait, mielőtt utánaolvas, hogy kell tuningolni I7-et... :W

(#26111) MPowerPH válasza HSM (#26110) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mázlista, megúszta. :) Lehet az auto -n hagyott uncore fesz is az egekbe szökött, és megmaradt a biztonságos diferencia a két érték között. Ez menthette meg a cuccot talán.

Don't Tread On Me

(#26112) AzŐsgén


AzŐsgén
tag

Hát ettől nem lettem sokkal okosabb, ezt eddig is tudtam, én is így tuningoltam, ahogy a srác írta a fórumon (jó, uncore feszt nem állítottam).
Viszont 1,9V-n stabil volt a rendszer, se Linx, se memteszt nem szólt, akkor most mivan? :F

Az uncore-nak kéne 1,3-nál magasabb feszt adnom?

Már nagyon várom a Mars-expedíciót. Honvágyam van...

(#26113) dime27 válasza MPowerPH (#26111) üzenetére


dime27
őstag

Nos megcsináltam a biosfrissítést ahogy leírtad mindent átol cettig de az ujraindítást követően mikor kéri h indítsam ujra a gépet a debug led kiiír A1es hibakódot és a képernyőn ez fogad:ahci bios not installed! Ez mi a kukim miert kér ő ahci-t biosfrissítés után kezdem ezt a lapot nem érteni ráadásul 3 szor kellett az elemet kivennem a helyéről h berakja magát ezután a bűvészmutatvány után defaultra ezután megint a p08as bios fogadott :W :W :W :W Nem akarom feladni mert tudom h a lap jo de mi a picsa gyíkja van????? :F :F :F

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#26114) KAMELOT válasza mpierre (#26103) üzenetére


KAMELOT
titán

HEH...köszi a tanácsot.
Hát nem veszik vissza, úgyhogy gondolkozni kell.
Alaplap mindenképpen lesz neki csak most tudna egy XEON procit féláron venni. Pontosabban 40 000Ft. Szerintem nem rossz ár azért ami tud a proci. :)

Más valaki aki tudna segíteni?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#26115) MPowerPH válasza dime27 (#26113) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nah, relax. Nálam is már előfordult, hogy kiírta az AHCI BIOS ficsőrt. Ilyenkor nem kell az elemet kiszedni, csak a BIOS választót átrakni a 2-es BIOS rom-ra.
A1 -nek egyébként a PCIe eszközökhöz van köze. A BIOS dolgot kezdem nem érteni. :U Tök egyszerű folyamatnak kellene lennie. Gombcomp és jones is gond nélkül frissítette az övét. :F Megpróbálok utána keresni, hátha volt már ilyen gond. Jah, live update -ből a legújabb verzió van meg?

Don't Tread On Me

(#26116) MPowerPH válasza MPowerPH (#26115) üzenetére


MPowerPH
félisten

Gyere át a lap topicjába, ne itt offoljunk. :R

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#26117) dime27 válasza MPowerPH (#26115) üzenetére


dime27
őstag

Nah ok lenyugodtam és volt egy uccsó elemcserém és a lap is helyreállt de még nem kopogom le remélem tuning közben nem fog ilyeneket csinálni most elméletileg 3xi ujraindítás táp kikapcs majd ujra bekapcs és inditom a lapot ujra szintén a p11et irja ki liveupdateből nem tudom melyik a legujabb az van fennt mint ami az ftp-s linken is van nem tudom attol van-e ujabb és jah a biosban oc gear/software bios nekem selection bios rom 1van még mindig ha erre gondoltál h át kéne rakni kettesre de az igazság az h én megpróbáltam ezt és akkor is ujraindult a lap de a1nél megállt fekete képernyő de maga a lap ment meg a ventik is pörögtek de ennyi aztán volt az h vagy 3szor egymás után kivettem az elemet és most 4edjére megpróbáltam nyomtam még biosban egy load defaultsot és láss csodát most p11el áll fel!Én ezt nem értem hallod remélem most egy darabig igy marad és bioscserét majd nagyon javallot esetben csinálok ezekután sztem :B :K :U :R Köszi a sok segítséget! :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#26118) dime27 válasza MPowerPH (#26116) üzenetére


dime27
őstag

Ok legközelebb majd oda irok sorry! :B

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#26119) MPowerPH válasza dime27 (#26117) üzenetére


MPowerPH
félisten

A P11 -et fölösleges lecserélned, az már támogatja a Gulfi -t is, és az a legjobb az összes közül. ;)
Érdekes, fogalmam sincs mi lehetett a baj. De az a lényeg, hogy sikerült. :R Csapasd neki, kivi vagyok mit tudsz kihozni belőle. Elég sokszínű eredményeket látni.

Don't Tread On Me

(#26120) dime27 válasza MPowerPH (#26119) üzenetére


dime27
őstag

Holnap vmit próbálok vele majd este jelentkezem bár pizzázás is be van tervezve de az nem bizti h lesz! :B :K :U

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#26121) cut válasza KAMELOT (#26101) üzenetére


cut
aktív tag

Szerintem műkődik a gigabyte lapba az a xeon proc.....

Ugy hogy nem lesz gond, csak a legujabb bios kell...

134 piros pötty :)

(#26122) cut válasza MPowerPH (#26094) üzenetére


cut
aktív tag

És ehhez mit szoltok?

[link]

Ez mennyivel jobb vagy rosszabb? a Thermalright True 120 extremél.
Mert ilyenem is van....

Cut

134 piros pötty :)

(#26123) AzŐsgén válasza cut (#26122) üzenetére


AzŐsgén
tag

víz kell neked! ;] :DD

Tovább állítgattam, de sehogy se sikerül stabilra belőni a rendszert.
A tököm televan az OCZ RAMokkal, tényleg felfűzöm nyakláncnak őket :((( :O

ötlet valakinek?

Már nagyon várom a Mars-expedíciót. Honvágyam van...

(#26124) KAMELOT válasza AzŐsgén (#26123) üzenetére


KAMELOT
titán

KINGSTON ramok jobbak!!
Ilyenek pl. KINGSTON DDR3 1600MHz CL9 XMP HyperX Tall HS

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#26125) MPowerPH válasza cut (#26122) üzenetére


MPowerPH
félisten

A True olyan 3-4C-vel üti a Megahalems -et. Magas TDP-n még nagyobb lehet a különbség.

Don't Tread On Me

(#26126) C64 válasza MPowerPH (#26125) üzenetére


C64
őstag

De lefelé, vagyis a Megahalems javára nem?

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#26127) AzŐsgén válasza KAMELOT (#26124) üzenetére


AzŐsgén
tag

Köszi! :C
De én most ezzel mit csináljak?
Asszem a proci lesz a gond, több fesz kéne a ramoknak, de -ahogy fentebb is írták- kinyírnám vele a procit.
Pedig olyan szééép, olyan fééényesz.... há kibassza a szemem :DDD

Már nagyon várom a Mars-expedíciót. Honvágyam van...

(#26128) pincehely válasza C64 (#26126) üzenetére


pincehely
addikt

Nem, a True a jobb hűtő.

Coolink Coratort se felejtsd ki a sorból.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#26129) MPowerPH válasza C64 (#26126) üzenetére


MPowerPH
félisten

Dehogy. :N True, Mega nagyon kikapott.

Don't Tread On Me

(#26130) HSM válasza AzŐsgén (#26123) üzenetére


HSM
félisten

Miért nem lősz az OCZ supportnak egy e-mélt, hogy milyen beállítások kellenek? Már ebből az egy képből kiderül, hogy nem kóser, a 4. időzítésnek legalább 24-nek kéne lennie 22 helyett. :U
Másik, uncore-od hogy van belőve, QPI-fesz? 3.: Amíg minden auto-n van, addig ne is várj semmi épkézláb eredményt, hacsaknem alapórajelen. (Alapórajelbe beletartozik, hogy max 1066-os ram, és 2133-as uncore.) :U

(#26131) AzŐsgén válasza HSM (#26130) üzenetére


AzŐsgén
tag

Nem tudok angolul elégé. :(((

Most elvileg: QPI: 2880 MHz, 1,31V
Amit tudtam fixre állítottam. :R

Már nagyon várom a Mars-expedíciót. Honvágyam van...

(#26132) AzŐsgén


AzŐsgén
tag

Asszem procit cserélek... :D

Már nagyon várom a Mars-expedíciót. Honvágyam van...

(#26133) HSM válasza AzŐsgén (#26131) üzenetére


HSM
félisten

Pedig uncore-nak jónak kéne lennie 2880@1,31V-on...
Akkor a memóriával azt tudod csak csinálni, hogy 1,65V, 8-8-8-24-CR2, aztán reménykedünk...

(#26134) Qru válasza AzŐsgén (#26132) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Inkább ramot. Nekem is ezt csiinálta az OCZ-m, aztán kiderült miután egyenkét teszteltem őket, hogy a 3 modulból 1 hibás volt, ment is vissza gariba. De persze már véletlenül sem OCZ-t választottam helyette. ;)

mod:

cut: TRUE-t vegyél vagy ha ugyan az a teljesítmény kell halkabban akkor Corator DS (de az nagyobb is persze). Vagy NH-D14.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#26135) katt777 válasza HSM (#26082) üzenetére


katt777
félisten

Hát, az már biztos, hogy a magyar árak megint köszönő viszonyban sem lesznek a kintiekkel, szóval ebből nem érdemes számolgatni.
Hát a B Channel sztem elég világos, hogy nem szereti a tuningRAM-okat és az XMP-ket, legalábbis ez következik az Intel spec-ből. Az mondjuk érdekes, hogy egyik lapnál X tuning RAM-okat írják, másiknál Y-t, de ált. mindenféle NEM szabvány sebességűt. Nálam is 6GB volt, elég is volt mindenre lapozófájl nélkül, idióta Force Unl.-t kivéve. :W
Nem tudom, hogy hány nap volt, csak azt, hogy még azon a héten kapott választ a srác. MSI lapom volt 1 évig (a jó szar csúcs K9AP), annyi ideig nem válaszoltak SENKI megkeresésére a topicjából, csak jöttek ki a trénél trébb biosok. :((( Na, ehhez képest nem sok rosszabb support van.
Már írtam, hogy mások mit magyaráznak bele abba, amit írok, nem érdekel, ez szimpla funkcionális analfabetizmus, v. egyszerű rosszindulat (lásd AMD-topic :P , ahol a nagy "mindentudók" senkinek nem tudnak segíteni, de azt elérték, hogy így senki nem tudja a Catalyst-tel felmerülő problémáját megoldani sem - míg ATT az emberek többségének megoldotta a baját, amíg lehetett róla beszélni -, mert ők csak annyit tudnak mondani, hogy "nálunk nincs hiba", vagy mélyen hallgatnak, ami legkevésbé sem tekinthető normális fórumozásnak :DDD ).És persze az, hogy ATT megoldja a problémákat, CC meg nem, máris ATT-fényezést jelent (lásd itt, ha jót szólok ASRock-ról, amikor meg ASUS-ról írtam jókat, az egyetlen sznobot sem zavart :U ). :C Számomra továbbra sem istenítés bármiről megírni a jót (és nem fikázás megírni a rosszat), ebbe bármit belemagyarázni egyszerű IQ-teszt :P , és részemről ezt le is zártam. :R Szerencsére vannak színvonalasabb topicok is. :R

Cybertrone: Szerinted mennyire érdekel azoknak a véleménye, akik meg sem értik, amit írok? :F :DDD Bárki úgy beszélhet velem, ahogy neki tetszik, a próbálkozásai ellenére magát minősíti mindegyik, én nem sértődöm meg. :R

A további "okosságokat" nyugodtan küldjétek privátban, hogy ne OFFoljunk itt. :R Ha továbbra is ide írjátok, részemről egyszerű feltűnési viszketegségnek fogom értékelni az egészet, és nem fogom itt lereagálni. :P (Mielőtt szólnának érte, mert akad pár off flémelő emberke, aki direkt erre utazik.)

BMW001: Én a meghibásodott lapokra gondoltam. Az elrendezéssel meg nem a CF a bajom, hanem, hogy a PCI-EX1 slotot a VGA alá rakják, nagy ésszel. Egyébként meg erősen gondolkodon PhysX-es konfigon, ha majd lesz rá lehetőségem.Catalyst-tel meg senkinek nincs baja, aki nem olyan játékokkal játszik, amelyekben előjönnek a hibák, v. a CF hiányosságai, teszteket meg értelemszerűen sehol nem ez utóbbi játékokkal futtatnak. :DDD

AzŐsgén: Nálam volt olyan gondjuk az OCZ-knek (CL7-7-7), hogy ha nem totál alapon (turbo OFF) ment a rendszer, akkor 1600MHz (gyári érték) fölött kizárólag 7-8-7-16-ban voltak stabilak. Próbáld 8-9-8-cal, hátha.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26136) katt777


katt777
félisten

Összehasonlításként egy kis olvasmány.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26137) cut válasza katt777 (#26136) üzenetére


cut
aktív tag

Sziasztok!

Nem tud valaki i7 920, 930 as vagy esetleg 950 procit, eladot?

üdv: Cut

134 piros pötty :)

(#26138) pincehely válasza cut (#26137) üzenetére


pincehely
addikt

Nézz körbe az apróban.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#26139) keIdor


keIdor
titán

Csak igaz lett a magam kis tippje, miszerint a Sandy Bridge közel olyan erős lesz, mint a 980X csak már most sokkal alacsonyabb áron...
Én ezért is mondtam, hogy ugyanúgy halott lesz ez a foglalat is, mint az 1156... nincs értelme várni a 100k alatti (sosem lesz ilyen) Gulftown-ra, mert van korszerűbb, olcsóbban...

Nyáron lesz 2 éves a konfig, csak alaplapot cseréltem benne tavaly. Akkor majd esélyes lesz az utód, de persze Gulftown nem játszik az ziher.

Szerk.: Sőt, már abban is biztos vagyok, hogy otthoni környezet mellett szinte semmit nem ér a Tri-Channel. Hiába írják itt egyesek, hogy az már szinte "kötelező", mert nekem nagyon az jött le AnandTech-en, hogy nem az...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26140) keIdor válasza keIdor (#26139) üzenetére


keIdor
titán

Ez a nem gyenge... 5GHz@air.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26141) MPowerPH válasza keIdor (#26139) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nekem az jön le, hogy pár alkalmazást leszámítva azonos órajelen majd ugyan azt tudja a 930-asom, mint a 2600K. Persze fogyasztásban, melegedésben sokkal jobb, és tuningban keményen odacsap. De ezen eredmény tudatában én is várok nyár végéig, akkor jöhet a 8/16 mag, addig meg majd valahogy csak el leszek ezzel. :)

Don't Tread On Me

(#26142) keIdor válasza MPowerPH (#26141) üzenetére


keIdor
titán

Eszerint nem lesz 8 mag, 16 meg főleg nem.:) 8 mag szerintem majd 22nm-en lesz. (vagyis a következő lépcsőn)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26143) MPowerPH válasza keIdor (#26142) üzenetére


MPowerPH
félisten

E szerint LGA1356 -ban az lesz. 6 és 8 mag, HT-val értettem a 16-ot. :K

LGA2011 -re is ugyan ez vonatkozik, de eddig ugye azt a szerverver -ekbe szánták.

mod: de majd kiderül, így lenne logikus, különben a Tri ch -n és a pci-e sávszélen kívül nem lenne különbség a sorozatok között. Ráadásul ez megint ködös akkor, mert LGA2011-re quad ch -t írtak. :U És most a kisebb i7 jött előbb, magyarul a nagyobb i7-nek nem lenne piaca. Tehát biztosan nagyobb különbségnek kell lennie, mint most a i7-900 és i7-800 között van.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#26144) keIdor válasza MPowerPH (#26143) üzenetére


keIdor
titán

Hmm... hát kíváncsi leszek mi válik valóra. :))

Szerk.: Arra leszek kíváncsi egyébként, hogy 24/7 mit megy majd egy 2500K vagy 2600K. Ha ilyen 4,8GHz kisajtolható léggel az nagyon durván ütne mindent. Akkor még lehet váltanék is. ;]

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26145) Erdei88 válasza keIdor (#26144) üzenetére


Erdei88
veterán

Tényleg nem trollkodás, vagy ilyesmi...de mire kell Neked 4,8GHz?

(#26146) MPowerPH válasza keIdor (#26144) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem simán elképzelhető a 4.8GHz, de nekem két ok miatt nem kellene. 1. nem fogok memóriát cserélni csak ezért. 2. A CF miatt egyébként is felejtős. 4890 helyett tervben van 6870 CF. Ezek miatt én mindenképpen várni fogok az igazi i7-re. :D

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#26147) i are robot válasza keIdor (#26140) üzenetére


i are robot
senior tag

Erről beszéltem korábban, csak nem linkeltem. Majd' 2 hónapos már a hír. :)

A Techpowerup címlapon linkelt teszteket átnyálaztam gyorsan, és a 4,5-4,8 GHz-eket simán kihozzák mindegyikből, szóval ebből a szempontból ígéretes.

[ Szerkesztve ]

(#26148) mpierre


mpierre
veterán

Úgy átom, hogy a netbrusttel beígért 10GHz-es sebesség ígérete mindenkiben élénken él. Mi lesz, ha tényleg meglesz? Nem tuningolunk tovább? ;] :DDD

A minimum 2×16 pcie sáv azért elkéne.

Tényleges, hazai árak ismeretében érdekes lenne átszámolni egy váltást vs procicserét (980x).

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#26149) i are robot válasza keIdor (#26139) üzenetére


i are robot
senior tag

Ahogy már sokszor mondtam, engem 3D/render miatt érdekel a dolog, és elsősorban azokat az eredményeket nézem. Ott azért látszik, hogy a 6 magos Gulftown-okat nem veri le sehol, szóval jó-jó, megközelíti, de nem döntöget csúcsokat a SB. Mondjuk mivel középkategóriáról beszélünk, nem is csoda, de azért szép eredmények ezek, meg kell hagyni.

Az Anandtech 3DSMax tesztje viszont nagyon csalóka, mert egy kőkorszaki verzióval tesztelik, ahol ha jól tudom a többszálasítás és a 64bit még nem is volt rendesen megoldva, szóval abból max a clock-to-clock eredmény derül ki. Valódi képet inkább a Cinebench R10 mutat, bár az sem a legújabb, meg a Povray-t érdemes még nézni.

Egyébként szerintem lesz olcsóbb Gulftown, kell az, amíg az új felső kategória nem jelenik meg, etetni kell a 1366 tulajokat valamivel, nehogy a Bulldozer megjelenésével fejveszteve rohanjanak platformot cserélni. ;]

(#26150) keIdor válasza Erdei88 (#26145) üzenetére


keIdor
titán

Egyáltalán mire nekünk ez? Mert itt a 99% nem használja ki, csak van mert hobby meg etc.

BMW001: Én ezért nem is gondolkozom 2 kártyában, mert ugye ki tudja mi lesz. Ott a 6990 ha izom kell. ;] Memóriát szerintem nem kell cserélni, nem kell velük 1,5V fölé menni.

i are robot: Bulldozer kb. egy időben jön az új foglalattal. Szóval ettől Intelnek nem kell tartania... én szerintem a 900$-os Gulftown majd lemegy idővel 500-600$-ra, de ennél olcsóbban nem várok, még itt a PH-n sem. 2500K-nak szerintem 1-2 hónap kell, meg egy erős forint és megkapod 50k-ért.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.