Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25701) cut válasza cut (#25700) üzenetére


cut
aktív tag

És állitolag élettartamra is jobbak....

134 piros pötty :)

(#25702) subaruwrc válasza cut (#25701) üzenetére


subaruwrc
félisten

aham
hát mondjuk én erre azért nem innék mérget, de oké.

(#25703) KAMELOT válasza Qru (#25690) üzenetére


KAMELOT
titán

Értem mit írsz!
De gondolom nem tuningra veszik a XEON-t.
Azért veszik hogy terhelés alatt 24/7 menjen alacsony fogyasztással.
Azért írtam hogy 3GHz körül elég a procinak.
Szerintem nem sokkal melegedik!!
Látnom kéne a hőfokokat!
cut: nyomjál ide egy hőfokokat ábrázoló képet max terheléssel! KÖSZ!

i7-950, 3.06GHz, 1x 4,8GT/s QPI, 8MB L3 cache, socket 1366, BOX (Nehalem, Bloomfield)
74 000Ft

XEON E5520 2.26GHz, BOX, socket LGA1366, 8MB cache, 45nm Gainestown
98 000Ft

Árban ennyi a különbség!

És mia gond? GTX260 gyenge kártya??? Nem hinném! :DDD

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#25704) cut válasza KAMELOT (#25703) üzenetére


cut
aktív tag

KAmelot nem a e5520 ről beszélünk, ha nem a x5650 ről... :)

134 piros pötty :)

(#25705) KAMELOT válasza cut (#25701) üzenetére


KAMELOT
titán

XEON procikon passzív hűtés van 24/7 majdnem max terhelésen mennek!
Talán ezért is írtad ,hogy nagyobb az élettartama. Nálad lehet ,hogy kell!
Egy mezei tuningosnak felesleges. Úgy sincs kihasználva.

Haveromnak akinek 8,2GB ramból 95% USE és a AMD Phenom X3-sa mindig 80% felett megy annak kellene ilyen XEON! :D :D kb. 2 éve ilyen terhelés alatt megy a gépe. havonta 1x restartol!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#25706) KAMELOT válasza cut (#25704) üzenetére


KAMELOT
titán

igen azt is tudom. de XEON az XEON!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#25707) cut válasza KAMELOT (#25705) üzenetére


cut
aktív tag

később tudok csak képet küldeni, de amugy már tettem ide fel...
nekem 12Gb rambol 9 gigát a progim megeszik..... :W

134 piros pötty :)

(#25708) HSM válasza KAMELOT (#25703) üzenetére


HSM
félisten

Válaszolva az előző hsz-edre is, éppen itt a lényeg!

75K-ért kapsz egy I7 950-et, ami 3,06Ghz, és igaz, papíron 130W, de közelsincs annyi, az 100%. Biztosan többet eszik, mint a Xeon, de nem jelentősen, +10-30W, ami a teljes gép energiaigényéhez képest terhelés alatt elhanyagolható és jóval gyorsabb.

Xeon esetében kapsz egy procit, ami majd 1Ghz-el lassabb, ha meg tuningolod, kb. ugyanannyi lesz a fogyasztása, mint a 950-nek, cserébe legalább esetenként problémás a támogatása (kevés asztali lap támogatja hivatalosan, csak az Asus WS-ek és az EVGA-k) és minderre ráfizetsz ~ 24 000Ft-ot.

Amúgy még azt sem tartom kizátnak, hogy egy 950 megfelelően alulfeszelve, 2,26Ghz-en még kevesebb fogyival elmegy, mint az 5520.... Igaz, második QPI sose lesz benne, de asztali lapban az úgyis kötelezően OFF.

A 32nm-es Xeonok fogyasztása viszont jóval kedvezőbb azonos órajelen, támogatják az Intel-féle új kriptográfiai utasításkészletet és az L3 cache-ük is lényegesen nagyobb. Ráadásul ahogy néztem, az azonos teljesítményű 5500-as Xeonokhoz képest még itt-ott olcsóbbak is, néhol nem is kevéssel.

Ha ma abszolút csakis kizárólag a fogyasztásra mész és nem fér bele ez [link] 250K-ért, akkor 150K körül ez a legjobb: [link]
Ha inkább teljesítmény kell 150K-ért: [link].
Amúgy meg ha 6-magos kell asztali felhasználásra, a 980X teljesen zsír, de szvsz a 970 is... Vagy az X5650, de ott meg a szorzózár miatt nem az igazi, a komolyabb Xeonok meg nagyon drágák.... Bár 250K-ért az abszolút best-buy talán ez, nem is a 980X: [link]

(#25709) Cybertrone válasza cut (#25698) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nagyobb a craft benne... khmmm hát tuningban biztos nem nagyobb a kraft benne! Ha meg azt nézzük melyk starapabíróbb alapórajelen, szerintem mindkettő elszámolgat no tuningal gyári értékeken vagy 5 évig... Persze melohoz jobb a xeon, de asztaliba meg ugyan ezért felesleges is!
Mellesleg az atinak is szétlehet a képét élesíteni, színtelítettséget is lehet állítani, és akkor szerintem nem mondod meg képről mi bug ott bent! Persze ha neked a dedikált cuda kell NV-t kell venni! De te ahhoz az 1%-hoz tartozol, mert ez nem mindenkinek kritérium :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25710) KAMELOT válasza HSM (#25708) üzenetére


KAMELOT
titán

Igen ,ha felhúzod kb. fogyasztásban ugyan ott vagy mint az i7. És talán olcsóbban is jársz pénzileg az i7-el.
Azt is tudtam ,hogy csak néhány lap támogatja a XEON-kat ,persze ami a desktopos dolgokat illeti.
Akinek van pénze vehet szerver alaplapot is abba már belé mennek az ECC-s ramok is.

Őszintén megmondván nekem bőven elég lesz ,ha majd a jövőben tudok venni egy i7-950-et.
Már annak is nagyon örülni fogok.

Csak arról írtam ,hogy ha esetleg tudok szerezni olcsón XEON-t akkor mért ne venném meg. ASUS lapot meg szerezhetek hozzá.
Megnéztem a procikat! Jó az áruk 500-1000 dollárig! Na ennyi zsetonom nincs!

Egy kérdés!! Mért van OFF-olva a QPI 2-es és mire jó ha van QPI-ből kettő???

(#25707) cut: Milyen progikat használsz?? Akkor téged már úgy hívnak ,hogy POWER USER :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#25711) Cybertrone válasza KAMELOT (#25710) üzenetére


Cybertrone
veterán

Szerverlap+ xenon= komplett i7-es desktop pc... ecc ramok jók melora otthonra nagyon felesleges :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25712) cut válasza KAMELOT (#25710) üzenetére


cut
aktív tag

hello

Kamelot, lejebb irtam a fogasztási adatokat.
Az Asus biztos támogatja de szerintem a többi is csak bios frissités kell.
A 950 teljesen jó kis proci, én még 56e ért vettem.
A dual QPI csak akkor van, ha 2 db cpu foglalat van a lapon és 2 db procit használsz.
HD video szerkesztő progikat. Gigás fileokat használok. Ezért kell a 12Gb ram, de sajnos ez is kevés.
A Power user azért kicsit tulzás... :Y

üdv: Cut

134 piros pötty :)

(#25713) HSM válasza cut (#25712) üzenetére


HSM
félisten

Az a probléma, hogy oké, hogy nem hivatalosan támogatja, de ha valami elk*ródik a BIOS-ban, és frissítessz és nem megy, akkor annyit fognak mondani, sorry, nem támogatjuk, és le van tudva a dolog, te meg szívsz, mint a torkosborz. De bármi technikai probléma esetén ebbe fognak először belekötni. Persze, tök jó, hogy használhatod, de ez csak egy kiskapu, nem az ideális megoldás.

(#25710) KAMELOT: Igen, fordítva is, ha az I7-et Xeon órajeleken járatod, akkor mindjárt a fogyija is a szintjükre szelídül, kivéve a legdrágább Xeon-okat, amiket már nagyon válogatják....
Azt meg el kell dönteni, mit akar az ember, megbízható-szerver lapot, ECC rammal, vagy inkább otthoni, tuningolós mókát. Keverni a kettőt semmire sem jó.

(#25714) Erdei88 válasza HSM (#25713) üzenetére


Erdei88
veterán

Nekem eddig nem volt Bios jellegű problémám. Elvileg az enyém sem támogatja, még is működik. Lekopogom.

(#25715) cut válasza HSM (#25713) üzenetére


cut
aktív tag

HSM : Kinek mi a jó megoldás... ez nagyon egyéni és az is kinek mennyi fér bele....

Erdei88: Nem hát semmi gond nincs vele.... Félni lehet , de nem sok értelme van..
Aki számítógép alkatrészt vásárol legyen az bármilyen, azzal rizikot vállal...
Egyik pillanatban még műxik másikban nem.... Ha szerencséje van az embernek még épp nem járt le a garancia.... Ezért kell még előtte eladni... :K
Vagy biztosánsági "játékosként" 2db gépet fentartani..!!! :Y (pl aki dolgozik is a géppel)

üdv: Cut

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#25716) HSM válasza Erdei88 (#25714) üzenetére


HSM
félisten

A W3500-ak azért könnyebb esetek, mivel az ECC supportot leszámítva 1-1-ben egyeznek valemelyik I7 variánssal, arra azért figyelnek, hogy menjenek, mivel WS cuccok, azért könnyen megfordulhatnak asztali gépben. Az 5500-ak és 5600-ak már neccesebb cuccok, ott már jóval komolyabb különbségek is vannak, ráadásul drágák, és duplamagos szerverekbe valók, így a gyártó se figyel már rájuk annyira, mivel erőteljesen rétegigény ezen procik asztali gépben való használata. Jó esély van rá, hogy nem is nagyon tesztelik ezekkel a procikkal a BIOS-aikat, beteszik a mikrokódot, azt csá.

(#25715) cut: Persze, mivel viszonylag baráti áron jutottál hozzá, így megért némi kockázatot. De ha közel azonos ár áll fenn, akkor is jobban megérheti a biztosabb utat választani. Ráadásul az 5500-5600-ak jóval drágábbak szoktak lenni azonos sebességkategóriában....
Félni nem kell, de egy nem támogatott procival nem árt óvatosnak lenni pl. BIOS-os dolgokkal....

[ Szerkesztve ]

(#25717) scope2007


scope2007
addikt

na senkinek sincs 930as procija? :(
pls akinek van az jelezze... winrar bench kellene default

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#25718) radi8tor válasza scope2007 (#25717) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Van, de nem járatjuk alapon ;)

⭐ Stella

(#25719) Qru válasza KAMELOT (#25703) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jaja de én tuningra venném. Szóval 980X lesz majd nem Xeon. Bár ha nagyon olcsón kifogok egyet... :U DE ez még a jövő zenéje. :K

mod:

Ma már az, gyenge a 260-as. Pedig én csak 1680x1050-ben játszom, nem is HD-ben. Na majd tavaszra beújítok. :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#25720) MPowerPH válasza scope2007 (#25717) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én szívesen nyomnék, de nem lenne sok értelme, mert nem reális képet festene. :N

Qru: Én is maradok a 980X-nél, csak olcsóbb legyen mint most. Egyébként én high-end SB megjelenéséig mindenképpen várok, hátha dobbant valami nagyot 8/16-on. :)

mod: A GTX260 hogy lehet gyenge, mikor még egy HD4890 magában is bőven elég mindenre, főleg húzva? Nincs akkora különbség a két kártya között, vagy mégis? :U

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#25721) mpierre válasza Qru (#25719) üzenetére


mpierre
veterán

Azért a xeonnal vigyázz. Elég szegényes a támogatottság... esetleg moddolt biosszal van esélye. A W3580 a max, amit bele lehet tolni. Hivatalosan. Annál a 980X egy lépéssel több.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#25722) cut válasza mpierre (#25721) üzenetére


cut
aktív tag

mpierre : Nekem 2 honapja működik stabilan a x5650 proci egy Asus P6T Deluxe v2 ben. Irásokat lásd lejebb..... :R

üdv: Cut

134 piros pötty :)

(#25723) mpierre válasza cut (#25722) üzenetére


mpierre
veterán

Az asus, ez meg gigabyte. A neten körbenézve, ezek az 56×× procik nem mennek a régi UD5-ben. Ennyi. Próbálkozni, meg kicsit sokba lenne.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#25724) cut válasza mpierre (#25723) üzenetére


cut
aktív tag

jah , hogy te Gigabyte-rol irsz.... bocs :R ellnéztem

Azt nem ismerem, de majd nem olyat vettem.... DE én hű maradtam az ASUS-hoz.. :DD .

134 piros pötty :)

(#25725) Qru válasza MPowerPH (#25720) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hát anno G4ga fórum társsal csináltunk vga tesztet (ami sajons végül nem került ki logout-ra), neki agy XFX 1GB-os 4870-es volt és az is lealázta a GTX260-am 1680x1050-ben egy 3,6GHz-es Q6600 tekert alattuk 4GB rammal, tehát a vga volt a szűkkersztmetszet.

980X egyelőre nálam is a favorit, aztán majd meglátjuk még mit hoz a jövő. High-end SB mi megy, menyniért, 980X ára hogy alakul.

#nincsbennetarcsi

(#25726) MPowerPH válasza Qru (#25725) üzenetére


MPowerPH
félisten

:Y Azért a kezdeti tesztek után ez meglepő. A fene se gondolta volna, bár mit várhat az ember. Most is megy az NV-s propaganda a tesztoldalakon a 4xAA-val futtatott tesztekkel. Sokan beugranak, ez a PH-s teszt hideg zuhanyként érte őket, persze kifogás az van. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#25727) Qru válasza MPowerPH (#25726) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ne ijesztegess! Most rendletem be a GTX480-at nincs egy fél órája. :) Nem baj 260 után az kb hiperűrugrásnyi gyorsulás lesz ígyis-úgyis. GTX260-nak meg a ram volt a szűk keresztmetszet egyértelműen. Nem csak sebességre hanem méretre is, kell már az 1GB na.

#nincsbennetarcsi

(#25728) Cybertrone válasza Qru (#25727) üzenetére


Cybertrone
veterán

Inkább 570-et rendeltél volna mester... Most beteszed a grillezőt a gépbe :( :( :( A háztartásban csak 470 volt, namost az is olyan meleg volt hogy kézzel hozzá sem lehetett érni+ a havernak a vízcsöveket arébb kellet rakni mert féltünk hogy megolvad, vagy deformálódik... :K

BMW:
arra gondolsz mint ami látszik a tesztből, hogy faszán majd beéri a 6970-es az 580-at holott olcsóbb? És a szavaidból azt szűröm le hogy több oldalon is hypolt teszteket csináltak csakhogy felfuttasák az NV-t?

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25729) cut válasza Cybertrone (#25728) üzenetére


cut
aktív tag

Cyber csak az a nem mind1, hogy melyik faját veszi és milyen hűtővel..... :C

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#25730) Cybertrone válasza cut (#25729) üzenetére


Cybertrone
veterán

Olyan sokfajta közt szerintem nemtud válogatni, főleg hogy kimenő széria... Amugy csak a zotac amp széria volt más hűtővel, meg talán az oc-s giga... Nemigen tudom elképzelni azt hogy 20-30 fokkal alacsonyabb hőmérsékletet produkáljon a nem rev hűtős főleg ha megvan huzva...! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25731) DigitXT


DigitXT
félisten

Az miért lehet, hogy 200-as BCLK-val nem indul elsőre a gép,
ha a táp áramtalanítva volt? Nyekken egyet, utána indul csak,
de amúgy hibátlanul megy. (190-nél nem csinált ilyet - a proci
meg így is LinX stabil... Érdekelne, mit lehetne kezdeni ezzel:
valaminek kell még fesz, hogy elsőre elkapja a fonalat?:R)

(#25732) cut válasza Cybertrone (#25730) üzenetére


cut
aktív tag

Cybertrone: Te szoktál videokarit huzni? :Y

A Gainward is gyártott jó kis hűtővel...... nekem ilyen van.... :F

DigitXT: szerintem nem szereti azt a lapot az a procika..... :((
láttam már ilyet, de olyat is, hogy nem birt adott értékeket.... :R

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#25733) DigitXT válasza cut (#25732) üzenetére


DigitXT
félisten

nem szereti azt a lapot az a procika
Ennél azért kicsit konstruktívabb ötletre lennék kíváncsi.:))

(#25734) mpierre válasza DigitXT (#25731) üzenetére


mpierre
veterán

A giga ilyen. Sajna 200 fölött nálam is így indult mindig... Feszelheted, nem fog pöcc-röff indulni. :(
Ha jól látom, neked is a "A" kitejesztés nélküli deszkád van. (Extreme-ből csak az volt... :W ) Én hozzászoktam, már nem zavar.

cut: Az adatlap ezért van. :D

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#25735) cut válasza DigitXT (#25733) üzenetére


cut
aktív tag

Milyen lap, milyen proci? Ezt azért jó lenne ha elárulnád...
A többiek is ezt fogják kérdezni, hidd el..... :R

mpiere: Én asusnál is láttam ilyet már....

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#25736) Qru válasza Cybertrone (#25728) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Amennyibe nekem kerül annyiért te is megvetted volna. ;)

de hogy on legyek: Alapon a 920 (turboval) elég a 480-hoz? Vagy akkor már érdemes mondjuk 3,3GHz-en járatni? 1680x1050-re lesz (egyelőre).

#nincsbennetarcsi

(#25737) Jorus válasza cut (#25735) üzenetére


Jorus
nagyúr

Lehet, hogy ugyanaz, ami az adatlapján van. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#25738) MPowerPH válasza Cybertrone (#25728) üzenetére


MPowerPH
félisten

Majdnem. :) A többi oldalon a tesztek 4xAA -val vannak futtatva. A PH-n 8xAA-t használtak, ami ezeknél a kártyáknál alap kellene hogy legyen. És mint ismert, a Cayman igazán szereti a 8xAA-t, ellenben a Fermi ilyen igénybevételre már belassul. És sokan most azzal jönnek, hogy fölösleges a 8xAA, mert szívja az FPS-t. Dehogy fölösleges, csak így lesz nyugodt a szívük, mert a Ferminek csak úgy mutatható ki jelentősebb előnye. Ezzel az erővel mehet minden mediumon, mert azok is szívják. Én arra számítok, hogy újabb Catalystal még gyorsulnak a Caymanok, nem is keveset. Engem meggyőztek, árban nagyon jól vannak pozicionálva, és a 6950 kiüti a GTX570-et a nyeregből minden téren.

Qru: Ártól függ persze, de nálam az első generációs Fermi felejtős, csak úgy mint az 5870. Én Cf-ben töröm a fejem, vagy 6870, vagy 6950. Még alszok rá pár hónapot. :) Egyébként az új GTX-ekkel semmi bajom nincs, csak piszok drágák. Egy GTX570 simán jó lenne, na de nem ennyiért.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#25739) Qru válasza MPowerPH (#25738) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én is 570-re gyúrtam volna, de az piszok drága még.

Na vki az előző kérdésemre? Vagy kussoljak és húzzak át a vga topikba? :D

#nincsbennetarcsi

(#25740) Erdei88 válasza Qru (#25736) üzenetére


Erdei88
veterán

Én "mindíg minden körülmény között" 4200 használom, szerintem egy kis tuning javítani fog az fpseken, bár ez játék függő.

[ Szerkesztve ]

(#25741) Cybertrone válasza Qru (#25736) üzenetére


Cybertrone
veterán

Komoly kérdés egy olyan topikban ahol max te nem 4ghz-n használod a cuccost... :DDD lődd be stabile 3.6ghz-ra, és akkor nem lessz kihajtásbeli problémád! ugysem idióta markokkal jáccol! :R
Csak kukacoskodásból mennyi volt az az annyi jöhet PÜ-ben is :DDD

Cut:
Gyári OC-s kártyáró nem halot még miszter? :D Mellesleg a 470 sima msi volt :R

BMW:
Na hál istennek... miért van erre szükség... Aki megakarja ugy is megveszi :(

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25742) MPowerPH válasza Qru (#25739) üzenetére


MPowerPH
félisten

A 3.3GHz, főleg olyan felbontáson tuti elkél. Szóval inkább 3.6GHz. :K

Don't Tread On Me

(#25743) kpal válasza Qru (#25736) üzenetére


kpal
veterán

3.3GHz jobbnak tűnik vagy fölötte picit.

[ Szerkesztve ]

(#25744) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Más...Jelenleg egy TX650-es vana gépben imádom szeretem meg sem nyikkan viszi ezt a batár rendszert a hátán... Szerintetek egy 580, vagy akár egy 6970 a jelenlegi tuningal megfingatná már szegényt vagy állná a sarat?
Szerintem bírná, de nem akarom kicentizni a tápot, anno 8800gtx alatt pukkant már el tápom, és volt besza-behu míg meg nem jött a másik, hogy megmaradt e minden épen... :R
De mondjuk ha Qru bepakolja a 480-as ampervadászt , és adatlap szerint ugyan az van neki tápba mint nekem akkor no problem :D

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25745) Qru válasza Cybertrone (#25744) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Áá simán! 52A-t tud csak 12V-on, vagyis 12x52= 624W csak a 12V-os ágon és akkor még nem beszéltünk arról, hogy tud Over Peakben kb +20W-ot rövid ideig leadni. Ebbe még egy i7 900 + 480SLI is beférne.

Babonás vok, árat majd ha már a zsebemben/gépben lesz a kicsike. ;)

Nah akkor elkezdhetem finomítgatni a 3,7-es bios beállításom már látom... :D

#nincsbennetarcsi

(#25746) katt777 válasza MPowerPH (#25509) üzenetére


katt777
félisten

Persze, hogy oda volt írva, azt láttam is, azért írtam!

eladohardver: Ki akarod fingatni? :F

Láttátok már az új konfigomat? :F :Y :O

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25747) Qru válasza katt777 (#25746) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ezek szerint elment az i7 sikeresen.

mod:

Látom azért maradtál az Intelnél. Helyes. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#25748) kpal válasza katt777 (#25746) üzenetére


kpal
veterán

Az fő megy a net ;) . Ez a p4 ugye HT-s ? Mert akkor közel ál az I7-hez mintha az őse lenne . :)

[ Szerkesztve ]

(#25749) Cybertrone válasza katt777 (#25746) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem akarja az kifingatni, csak elég nehezen jutott a tudatáig el neki hogy nem véletlen vannak a feszmaximumok... :W

Qru:
Okké akkor nyugodt vagyok :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#25750) Qru válasza kpal (#25748) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:DDD Ez biztos nagyban vígasztalja szegényt. De ott a pont nálad.

Katt777: Hiába mondtuk neki, láttad.

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.