Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qqzs

    őstag

    Eppen kerdeztem volna de olvasom a mostaniakat es kibickent lenne egy ket gondolatom

    DPD: szerintem van valami alapbiztositas a postakoltsegben ha jol emlekszem, plusz ha ertekes csomagot adok fel en lesziktam fotozni ha meg kapok akkor csomogbontos videoznimondjuk 10eft felett. Ja meg ugy kell becsomagolni egy draga dolgot hogy dobalozast is kibirja vagy torekenykent feladni

    hazassagi szerzodes: ismerosom kozott volt olyan hogy az asszony nem dolgozott nem fizetett viszont a gyereknevelessel annyi terhet vett le ferj vallarol hogy penzbe atszamolhatoan hozzajarult a dolgokhoz vagy valami hasonlo ervelessel eleg szep penzt kapott a vegen. mondjuk ott nem volt hazassagi szerzodes de hasonlo modon talan bele lehet kotni

    Ja es a kerdes
    Metronal visszavittem egy termeket es kaptam egy levasarolhato utalvanyt aminek lejartara rosszul emlekeztem es fel eves hataridot 10 nappal tullepve annyit mondtak hogy bocs igy jartam. Azutan kezdtem csak gondolkodni hogy ez igy valahogy nem kerek. Hibas termek volt azaz elso hasznlaatkor elromlott. harom napon tul tortent. Van valami alapom hoyg visszakapjam a penzt vagy elfelejtsek a hataridot.

    Eladó: GTS450

Új hozzászólás Aktív témák