Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#756) -FreaK- válasza stargazer (#755) üzenetére


-FreaK-
veterán

Hm ezt még nem hallottam h az ex-nek valójában műanyag a felülete de igencsak meglepő dolog annak fényében h aluként reklámozták mindenhol:) Már megint a marketing csapdája:)

Icemat vs. s&s: régen valameik egérpados topicban sokszor volt róla szó, az emberek nagyrészének nem jött be.Az s&s-t meg sokan szeretik szerintem, amúgy munkához is inkább azt mert nem kopik sem a pad sem a teflon talpa(illetve nekem másfél év alatt alíg láthatóan kopott de ettől nemhogy rosszabb lett az ellenállása hanem inkább még jobb is) emellett nagyon precízen lehet rajta irányítani az egeret és mivel viszonylag kicsi a felületi ellenállása ezért gondolom nem annyira fárasztó.Mint írtam az icemat annyira nemjó ilyen szempontból.Ha teheted ugorj le a pixelbe, ott kipróbálhatod mindhárom padot.Abban 90%ban biztos vagyok h az icemat nem fog tetszeni:) Egyébként egyik haverom tök ingyen csináltatott egy pont olyan felületű üvegpadot mint az icemat(ismerősnek hála, egyébként biztos lenne vagy ~1e Ft.), annyi volt a különbség h nem fekete vagy egyéb színű volt hanem átlátszó.Az egész pad egy sima savval maratott üveglap semmi speciális nincs benne, bármeik üveges megcsinálja;) Aztán mondanom sem kell havernak is elege lett belőle:)
Nemrég olvastam amúgy h kijött az s&s egy frissített változata, még keményebb felülettel a nagyobb kopásállóság jegyében(bár sztem tök felesleges volt) meg állítólag jobban is csúszik mint az előző, mondjuk h ebből mi igaz...

szerk.: jah és nem tudom mit vártál, kinek pap kinek papné.. én csak elmondtam a véleményem, neked aza biztos ha kipróbálod őket az említett boltban;)

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.