Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) Mephike válasza Synthwave (#14450) üzenetére


Mephike
senior tag

Hien és szerintem maradni is fog. Főleg mert ez szép piros :DDD (Amúgy a kontroll megoldás jobban fekszik, mint az FX Zero esetében.)

(#14452) Synthwave válasza Mephike (#14451) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tehát akkor először Zero, aztán Hien.

Igen, a wine red Hien valami brutál jól néz ki. Valahogy árad belőle az old school japán profizmus feelingje (nekem is ilyen van).

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14453) Ivy.4.Ever válasza Synthwave (#14449) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

két óra alatt jobban lelakta, mint én 6 hónap alatt – no joke

Néhány beszámoló alapján el tudom képzelni A softra szokták azt írni, hogy 3 hónap után lekopik és muddy lesz. Én meg azt se tudom hogy lehet lenyomni erőből az egeret vagy hogy erre mi szükség van.

(#14454) Synthwave válasza Ivy.4.Ever (#14453) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem tudom, ezt ki írja, de egyáltalán nem muddy. Csak az ő két órája jobban látszik rajta, mint az én 6 hónapom.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14455) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Segítsetek nekem légyszíves! Egérpadot szeretnék venni.
Volt 1 Logitech egerem, amire kellett tökéletes volt, mindegy min szaladgált, mozgott rendesen. Sajnos elhalálozott, és most lett helyette 1 Pulsar Xlite V2 egerem, ez viszont nem akar akárhol is finom mozgásra, sok esetben mozdítom az egeret 1-2 millimétert, és a mutató nem mozdul semmit, vagy nagyot ugrik. Vettem 1 normál méretű padot, az egész jó volt, de kicsi. Vettem a madaras tescóban 1 nagy asztal méretűt, annak viszont silány volt a minősége, és így arra az elhatározásra jutottam, hogy inkább segítséget kérek, mielőtt feleslegesen szórnám a pénzemet...
Úgy hogy egérpadot szeretnék venni, ebben kérem a segítségeteket!

1. Mennyi a keret? Nem mondanék konkrét árat, a nagyonjó padból szeretném a legolcsóbbat
2. Használtpiac / külföldi rendelés szóba jöhet? Külföld szóba jöhet, használtat nem szeretnék
3. Mekkora hely van az asztalodon, milyen érzékenységgel játszol? Hogy milyen az érzékenysége, azt nem tudom. Megmozdítom az egeret, akkor odébb megy a kurzor :DDD Minél nagyobb a pad annál jobb, 80X49 centi az asztalom, egész asztalos is szóba jöhet
4. Milyen egérrel fogod használni? Pulsar Xlite V2
5. Van-e valami konkrét preferenciád? Nincsen

:R :R

(#14456) Synthwave válasza forras2 (#14455) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tőle egy valamilyen Zero, vagy ha kisebb kell, és nem gond a nem túl durván textúrázott felület, akkor Hien, aztán gond letudva.

Szövet padok high-end szegmense, piacihoz képest kb. félár.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14457) Mephike válasza Synthwave (#14456) üzenetére


Mephike
senior tag

+1

(#14458) forras2 válasza Synthwave (#14456) üzenetére


forras2
őstag

Köszönöm szépen, írtam is a srácnak :R

[ Szerkesztve ]

(#14459) Mclovin


Mclovin
senior tag

Kicsit offolnék. Cordura pad tisztítására mi a bevált módszer? Szintén a langyos víz, mosogatószer kombóval érdemes rámenni mint egy cloth pad esetén?

(#14460) PCProfessor válasza Mclovin (#14459) üzenetére


PCProfessor
aktív tag

MPC 450-em felületét szódabikarbóna, mosogatószer kombóval áztatom órákon át, estére /mire végeztem mindennel átöblítem, mosóporrral vagy géllel átmegyek rajta megint és szintén öblítem. Legdurvább izzadságot, koszt, mindent is kiszed.

[ Szerkesztve ]

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#14461) Ivy.4.Ever


Ivy.4.Ever
őstag

Ugyanitt Artisan xsoft és soft felületet hogyan tisztítotok kímélően?

(#14462) Mclovin válasza PCProfessor (#14460) üzenetére


Mclovin
senior tag

Mint MPC-890 tulaj köszönöm a tippet! :R kipróbálom a héten.

(#14463) Synthwave válasza Ivy.4.Ever (#14461) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

[link]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14464) ferni


ferni
őstag

2024 ARTISAN MOUSEPAD LINEUP UNBOXING (SHOCKING)

Azta

Boardzy x Artisan Collab :Y

500mm * 500mm-es egérpadok.
Új fajták is lesznek, lehet lesz végre lassabb, mint a Zero.

Mi van ezekkel :DDD

De nagy... :D

(#14465) koxx válasza ferni (#14464) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A collab az a gyozike mintas borzalom? Miert pont ez a design nem ertem.

(#14466) ferni válasza koxx (#14465) üzenetére


ferni
őstag

Ez a Boardzy design.

Mint például ez is.

(#14467) 4nick8 válasza ferni (#14464) üzenetére


4nick8
őstag

Izgalmas!

(#14468) Evil Snowman válasza ferni (#14466) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ebből nekem a Randomfrankp edition jobban tetszett. :) Boardzy "papáé" tényleg kissé Győzikés. :DDD

[Randomfrankp Edition] X2 Gaming Mouse – Pulsar Gaming Gears

(#14469) 4nick8


4nick8
őstag

Ezt lessétek meg:

(#14470) Synthwave válasza ferni (#14464) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az új Shiden jobban mozgatott volna. Például hogy lesz-e a sötétebb szürke Ninja Black.

Lehet örülni, lesz a Zerónál lassabb is. Egyet majd próbaképp talán majd veszek valamikor, hogy legyen ilyen is. Legalább "XXSOFT".

Az a Boardzy Zero ritka rusnya (ahogy a Pulsar X2 is). Ahogy fentebb is írták, Győző ráfetrengett. A randomfrankp színkombó ellenben...

A 6 mm vastag compund dizájn érdekes, bár a gumialaptól nem vagyok hanyatt esve. A 6 mm-es poron Shiden V2 már jobban felvillanyozna.

Kicsit azt érzem, mintha az Artisan túlságosan is nyitni akarna a mainstream irányába, amit nem biztos, hogy jó előjelként értékelek.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14471) 4nick8 válasza Synthwave (#14470) üzenetére


4nick8
őstag

6mm poron...

(#14472) Synthwave válasza 4nick8 (#14471) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Orange rubber.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14473) ferni


ferni
őstag

Megy a kvalifikáció a CS2ben az év egyik legnagyobb versenyére, a Majorre.

Fnatic játékosának az egérpadját tudom ajánlani mindenkinek.... :DDD

(#14474) Synthwave válasza ferni (#14473) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Gusztusos.

Már lábtörlőnek sem használnám. :DDD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14475) koxx válasza Synthwave (#14474) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Olyan az egérpad mint a játék amivel játszik ;] :DDD

(#14476) Synthwave válasza koxx (#14475) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pontytüdővel telibehányt, saras moslék? :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14477) forras2 válasza Synthwave (#14456) üzenetére


forras2
őstag

Meg is jött ma a sráctól a pad, tökéletes, nagyon jól szaladgál rajta az egér, megérte az árát!
Köszönöm a segítséget :R

(#14478) Synthwave válasza forras2 (#14477) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Annyi. Mi lett? Ninja FX Zero SOFT L?

Amúgy a bolti árát is megéri. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14479) forras2 válasza Synthwave (#14478) üzenetére


forras2
őstag

Igen, csak XL méretben...
Még furcsa, és szokni kell, mert ugyan annál a mozdításnál lényegesen többet szalad az egér...
Örök hálám üldözni fog :D

(#14480) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Megint 1,5 mm vastag QPAD CT L-en toládozok egeret, és ugyanaz a véleményem, mint ~15 éve volt. Hybratek bevonatos hibrid motyó, picit lassabb, mint egy Shiden. Elég jó, nagy kár, hogy már nem lehet kapni. : >



Kicsit sajnálom, hogy csak kettőt (négyet, de kettő másféle) tartottam meg abból a nagy dobozból. Ez az egyetlen olyan szimpla gumiágyas pad – legalábbis azokból, amiket próbáltam –, ami tényleg nem csúszkál.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14481) Gilexand


Gilexand
csendes tag

Sziasztok.
A mostani deskpadom szeretném lecserélni egyel normálisabbra (kínai) és nagyobbra (700*400).

900*450 +-os méretben gondolkozom és nem igazán tudok dönteni. Razer deathadder egeret használok kb mid sensin, fps játékokra és munkára kellene (többek között ezért kell ekkora és ha jól gondolom valamilyen control féle pad)

Ajánlásokat néztem ebben a méretben, pl ezt a kettőt:
Odin infinity v2 2xl hybrid
Endgame gear MPC-890 cordura (tudom ez csak 89 centi de nyilván az az egy nem számít)

Illetve néztem a pulsar paracontrol xxl-t is, tudom az csak 40 centi de ha kell akkor 900*400-ig le tudok menni habár az az öt centi pont jó lenne pluszban a mostaniból kiindulva.

Mivel munkára is kell, ahol a kényelem az első, nem tudom, hogy cordura, hybrid vagy sima szövet legyen, csak az utóbbit próbáltam. :)) köszi a segítséget!

(#14482) PCProfessor válasza Gilexand (#14481) üzenetére


PCProfessor
aktív tag

MPC-t semmiképp se, nagyon gyors és durva is.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#14483) Synthwave válasza PCProfessor (#14482) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mindkettő 100 százalékig egyéni preferencia.

Nekem pl. lassú, és az erős textúrázottság sem zavar.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14484) PCProfessor válasza Synthwave (#14483) üzenetére


PCProfessor
aktív tag

Pontosan, amint ő is írta, az övé nem ilyen.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#14485) Synthwave válasza PCProfessor (#14484) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

És sehol nem írta, hogy olyan kell neki, ami van. Eggyel nagyobb és normálisabb. Mást még nem próbált.

:DDD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14486) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

És van fekete Shiden V2, bár ránézésre ez nem olyan guszta sötétszürke, mint az előd (...), és az XSOFT-tal spin out issue van, még 3395-tel is...

Nemá...

Kell az a zebra nagyon. Inkább ezzel foglalkoznának...

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14487) FireKeeper válasza Synthwave (#14486) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

engem az lep meg hogy egy japán cég is rámegy az influencer marketingre, amennyire őket (mármint a japókat) megismertem, sokkal konzervatívabbak az üzleti életben az ilyesmihez.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14488) Synthwave válasza FireKeeper (#14487) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen. Ahogy fentebb is írtam, nem jó előjelnek vélem, és tessék. Ráadásul az első mintás padjuk ilyen rusnya...

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14489) guftabi96 válasza Synthwave (#14486) üzenetére


guftabi96
addikt

Ráadásul pont ezzel a sráccal kell összebútorozni?

Lehet bennem van a hiba, de kb a hideg ráz a videóitól.
Eleve számomra elviselhetetlen flegmaságot sugároz, az összes videójának van egy ilyen igénytelen hangulata és amitől a legjobban falra mászok: MIÉRT KELL DOBÁLNI AZ EGEREKET az egérpadon?! Nézed és a hangja mellé folyamatosan azt hallgatod, ahogy az egér megérkezik a padra dobás után... katasztrófa. :W Nagyban hozzájárul az igénytelen hangulathoz is, mert pont emiatt folyamatosan ugrál a fókusz, ahogy a kamera előtt dobálózik, meg pörgeti össze-vissza az egereket. Ha nem lenne már elég baj, hogy alapból gatya a képi világ és a hang, még rátesz ezekkel egy lapáttal.

Nincs Artisan termékem, de nekem eddig sokkal komolyabb cégnek tűntek ettől. :(

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#14490) Gilexand válasza PCProfessor (#14482) üzenetére


Gilexand
csendes tag

Közben rájöttem, hogy odin-ból nagy méretben nincs fekete :B ha az MPC túl gyors, mi lenne a C verzió (bejött a fekete szín is a többi követelmény mellé)? :)

(#14491) Synthwave válasza Gilexand (#14490) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"ha az MPC túl gyors"

Ezek erősen szubjektív fogalmak. Neki túl gyors.

"kb mid sensin, fps játékokra és munkára kellene (többek között ezért kell ekkora és ha jól gondolom valamilyen control féle pad)"

Ehhez nem kell abrosz méretű cucc. A control is teljesen egyéni preferencia.

Nem vagyok a deskpad híve, de Lethal Gaming Gear Saturn XXL, oszt annyi.

De inkább tőle féláron egy L-es vagy XL-es Zerót, aztán maximum meghagyod alá a mostani terítőt.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14492) Synthwave válasza guftabi96 (#14489) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bútorozhattak volna velem, vagy másfél éve úgyis megy a



, és még a minta sem lenne ilyen gusztustalan.

:DDD

Lehet, lassan érdemes körbenézni az XTEN-nél. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14493) Mephike válasza guftabi96 (#14489) üzenetére


Mephike
senior tag

Nincs Artisan termékem, de nekem eddig sokkal komolyabb cégnek tűntek ettől.
Javaslom ezen változtass, és most nem viccelődöm. Tényleg nagyon jó padok, én most tartok a másodiknál (kíváncsi voltam). Tőle vettem, és erős késztetést érzek most egy új megvételére :D

(#14494) PCProfessor válasza Synthwave (#14491) üzenetére


PCProfessor
aktív tag

Rosszul értelmezed, nem nekem túl gyors. NEM szubjektív, objektív. Neki túl gyors, a mostani és a fentebb említett padokhoz képest ami számára nem lenne megfelelő.

GILEXAND: Ettől eltekintve egér alá egy minőségi fentebb említett artisan. Maradék részre pedig kipótolni valami nagy kényelmes szőnyeggel ami megfelel méretben és kinézetben is.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#14495) Synthwave válasza PCProfessor (#14494) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tényleg nem kötekedni akarok, de ezt ebből

honnan olvasod ki?

Nem tudja, nem ismeri. Sejtése van, amiről azt gondolja, hogy objektív alapokon nyugszik, pedig nem. Van akinek control kell, van akinek sárpad, van akinek speed, van akinek nulla súrlódás. A gyorsaság meg nem zárja ki a kontrollt (lásd alacsony statikus súrlódási együttható + hangsúlyosabb dinamikus súrlódási együttható).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14496) Gilexand válasza PCProfessor (#14494) üzenetére


Gilexand
csendes tag

Köszi szépen az ötletet és Synthwave-nek szintén, ezzel a gondolattal még barátkoznom kell, munka miatt több gépet is használok több egérrel, ezért preferálom a nagy padot, de ha artisan zero akkor melyik? Úgy láttam van több féle.

Közben néztem még nagy padokat és pl a Glorious 3XL Extended Speed/Control a maga 122*61 centijével nagyon jól hangzik. Mennyire gagyi? Értem hogy nem artisannal kell össze hasonlítani, de méretben biztosan megveri :K ui. lethal-nak már van ára rendesen.

(#14497) PCProfessor válasza Synthwave (#14495) üzenetére


PCProfessor
aktív tag

Tudom, hogy nem kötekedésből írod.

"ha jól gondolom valamilyen control féle pad"

Szerintem jól sejti, mpc pedig egyik leggyorsabb és legdurvább padok között van(bármilyen is legyen az egértalp rajta). Neked nem durva, szubjektív. Objektíven nézve pedig igen, főleg annak aki ahogy írtad: "nem tudja, nem ismeri".

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#14498) PCProfessor válasza Gilexand (#14496) üzenetére


PCProfessor
aktív tag

Glorioust én kerülöm/kerülném a helyedben. Zeroból pl. soft, nem fogsz csalódni, amellé pedig bármilyen méretben megfelelő fekete varrott szélű pad. Ez pl. nagyobb mint amilyen méretet írtál, így rádobod zerot és boldogan használod.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#14499) mm779


mm779
tag

Sziasztok!

A régi Logitech G400-as egeremhez keresek egérpadot (a régi elkopott).

1. Mennyi a keret?
20k HUF
2. Használtpiac / külföldi rendelés szóba jöhet?
Nem.
3. Mekkora hely van az asztalodon, milyen érzékenységgel játszol?
Kb. 25cm (nagyon max 30) széles hely van és közepes érzékenységgel játszok.
4. Milyen egérrel fogod használni?
Logitech G400
5. Van-e valami konkrét preferenciád?
Ha lehet, akkor legyen időtálló a pad és bírja a strapát (ne málljon szét mint a régi és ragadjon rá az asztalra). Az összefoglalót elolvasva szerintem nekem is megfelelő lenne a szövet egérpad. Főleg FPS játékokat és WoW-ot játszok, illetve munkára is lesz használva, ha ez számít.

Előre is köszi az ajánlásokat!

(#14500) Synthwave válasza PCProfessor (#14497) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem azt mondtam, hogy nem durva, hanem hogy nem zavar a textúrázás. Van, aki utálja, meg olyan is, aki egyenesen imádja, és nem tudhatja, hogy ő melyik, amíg nem próbálja.

--------------------------------------------------------

(#14496) Gilexand: "lethal-nak már van ára rendesen."

Mert az már egy normális pad, és óriási.

"Mennyire gagyi?"

A Gloriousnak nem rosszak a GWR-szériás csuklótámaszai. Szerintem ezzel megválaszoltam a kérdésedet.

"de ha artisan zero akkor melyik?"

L vagy XL, keménységre SOFT-ot szoktunk első Artisannak javasolni, de ha szereted az igen puhát, akkor mehet az XSOFT is.

A Ninja FX a varrott peremű (varrás a felület szintje alatt), a Classic a varratlan, ez is preferencia. Az utóbbi olcsóbb, meg szerintem jobban is mutat. Old schoolabb feel, a szélei meg nem hajlamosak a rojtosodásra. Nálam fél év aktív használat után úgy néztek ki, mint új korukban.

Takarításhoz javallott egy lint roller, mert szereti vonzani a hajakat/szöszöket, de azért közel sem olyan durva a helyzet, mint ahogy azt páran a neten lefestik. Mosógépbe nehogy berakd!

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.