Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14301) Synthwave válasza ferni (#14298) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Te mit vennél 6000-ért?

Ennyi pénzért boltban olyat veszel, ami még csak köszönőviszonyban sincs ezekkel. Akkor miért ajánlanék dzsunkát vagy mehet ugyanannyiért vagy nem sokkal kevesebbért?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14302) joker1220 válasza Synthwave (#14295) üzenetére


joker1220
őstag

Szia!

Pont ilyenre gondoltam :K Viszont közben megnéztem a lentebb említett padot és majdnem annyi mint az egér (10k) :D

Van esetleg valami kicsit olcsóbb alternatíva ami elmegy kategória, mondjuk pont fele ennyiért?

#14296 ferni

Lenovo Legion Recon hátizsák
267 x 30 x 362 mm

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#14303) ferni válasza Synthwave (#14301) üzenetére


ferni
őstag

Itt már viccelődni se szabad.... :(

Mondjuk a kérdésemre nem válaszoltál, gyanúsan kerülted a dolgot, szóval..... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14304) ferni válasza Synthwave (#14301) üzenetére


ferni
őstag

Az a baj, hogy neki M-es is belefér a táskába, és ilyen kis méretnél sokat számít ám.
Az M-es méretű meg már 8 ezer.

Két opció van, vagy nagyon olcsót venni vagy rászánni a többet, 4-5 ezerért tényleg hülyeség venni padot, mert akkor már megéri rászánni azt a picit.

Árukeresőn keresgéltem és pont találtam egy jelöltet.
Le leszek hurrogva, de én ezt venném.

Fel kell hívni az Aquát vagy a PCX-et, hogy van-e nekik azt elhozni 2ezer alatt.
Méretre pont tökéletes, kényelmesen befér a táskába, 330mmx240mm, az se jó ha centizgetni kell.

Jó pad? Nem igazán, de 1490et megér.
Ha nem jön be lesz egy menő mintás asztalterítő és lehet venni az Artisant. :DDD

Na most le lehet hurrogni, hogy milyen hülyeségeket írkálok, megérdemlem :DDD

(#14305) Synthwave válasza ferni (#14304) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

[link]

:DDD

Na, hát ilyenért nem kell ebbe a topikba jönni. :DDD

Ez a három opciója van:

1) vesz 2-3 ezerért valami random hulladékot, amit az ember felmosó rongynak sem sajnál
2) vesz 4-5 ezerért valami elfogadható alsó-közép/középkategóriát kicsiben, ha ugyan talál (pl. Razer Pro Glide, ezt még kapni is lehet)
3) vesz 6-7 ezerért egy fullos Artisan Zero SOFT/Hien SOFT S-t, ami ötfelé húgyozza az előbbi kettőt, minden létező metrika szerint, és amit komfortosan tud vinni laptop táskában, mert kilapítva, hullámkarton csomagolásban árulnak

KÉT-HÁROMEZER forint diffiről beszélünk a legalsó polcos gagyi és a legfelsőbb polcos high-end között. Van egy normális egere is. Szerintem nem nehéz döntés. Legalábbis én biztos nem ennyin spórolnék, pedig nagyon nem vagyok krőzus.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14306) Synthwave válasza joker1220 (#14302) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tőle kell venni, és máris nem annyi. ;)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14307) Synthwave válasza ferni (#14298) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egyébként lassan időszerű volna.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14308) joker1220 válasza Synthwave (#14306) üzenetére


joker1220
őstag

Szia

Jól néz ki, viszont mindenképp újat szeretnék boltból.

Hulladékot 1-2e ft ért semmiképp sem szeretnék venni. Valami kompromisszumos megoldást keresek.

Jelenleg az asztali gépemnél egy Razer Deathadder v2 használok Razer Goliathus Chroma egérpaddal.

Ebből kiindulva, erre gondoltam esetleg ha elfogadható?

Razer Goliathus Mobile Stealth Edition

Üdv

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#14309) Synthwave válasza joker1220 (#14308) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ő bolt, ezek effektíve vadi újak, de ahogy érzed, érted.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14310) joker1220 válasza Synthwave (#14309) üzenetére


joker1220
őstag

Azt nem tudtam hogy ő bolt. 6k ért mondjuk árban ugyanott vagyok mint a Razer el. Eddig nem hallottam soha erről a márkáról, most olvastam hogy valami prémium cucc :)

Én csak valami középkategóriás dologra gondoltam, mondjuk hogy ne az asztal lapon koptassam szét az egér talpát. :DDD Max 5k ig bezárólag. Azt el kell mondanom hogy nem játszok kompetitiv játékokkal csak alkalmanként és akkor se vérre megy.

Egy ilyen prémium cuccot inkább az asztali géphez vennék ahol biztonságban van :)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#14311) Zaied válasza joker1220 (#14310) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Van rá pénzed és te szándékosan a rosszabbat vennéd? Ez így elég furán hangzik :D

(#14312) Synthwave válasza joker1220 (#14310) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem csak azoknak lehetnek kellemes perifériái, akik vadverejtékezve puttyogtatnak online, megállás nélkül. :))

Én is már csak legfeljebb heti pár órácskát játszom klasszik dúmmal, rendszertelenül (van olyan hét, hogy egyáltalán nem), de az Artisan de facto sztenderd. :D

Ha tudod, hogy nem szándékos padgyilkolás lesz, hanem kulturált hordozás, akkor szerintem nem éri meg 1,5 kg kenyér árát megspórolni rajta.

tl;dr: Hien SOFT S szotyiért, oszt jó napot, és a csomagolásában kényelmesen befér a tatyóba, a lapos mellé csúsztatva. Persze ha nagyon ragaszkodsz a Razerhez, veheted azt is, de a márkahűségen kívül semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14313) joker1220 válasza Zaied (#14311) üzenetére


joker1220
őstag

Ver.1

Veszek inkább rosszabbat, mert azt nem sajnálom annyira ha szétmegy :DDD

Ver.2

Veszek inkább rosszabbat, mert az hamarabb szétmegy és miután vettem belőle még egyet többe került mintha vettem volna eleve egy minőségit :DD

#Synthwave

Jogos, csak durva hogyha az Árukeresőn bárhonnan megrendelem, akkor többe kerül szállítással együtt mint a komplett egér :DDD

Meggondolom azt a hardveraprós dolgot :R

Nem vagyok márkahű, kivéve ha úgy hívják hogy "sale" :))

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#14314) Synthwave válasza joker1220 (#14313) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Már vagy négy padot vettem tőle (meg fogok is még, ha végre becsúszik egy L-es Shidenkai XSOFT), mindig makulátlan volt. Ennyiért meg tényleg ajándék.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14315) joker1220 válasza Synthwave (#14314) üzenetére


joker1220
őstag

Lényegében féláron van ahogy elnézem a boltokban :K

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#14316) Synthwave válasza joker1220 (#14315) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Yap.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14317) rbkzndrs válasza rbkzndrs (#14269) üzenetére


rbkzndrs
tag

Sziasztok!
Erre esetleg van valami ajánlás, vagy várjam meg n4ck8 által beígért XXL-es artisan padokat?

(#14318) 4nick8 válasza rbkzndrs (#14317) üzenetére


4nick8
őstag

Az még gyártásban sincs. Ahogy látom jó ha nyárra lesz.

(#14319) 4nick8 válasza rbkzndrs (#14269) üzenetére


4nick8
őstag

Fnatic Dash. XD

(#14320) Kobe


Kobe
veterán

Logi G502X wireless pro-hoz keresnek valami utokepes padot

perpill egy razer goliathus van, de annal egy merettel kisebbet es varrott / szegett szelut el tudnek viselni
gondolkoztam valami powerplay + arra helyettesito pad felallason is de az 1 db nagyot jobban preferalom
abbol valami modernebb normalisabb minosegu mint a goliathus?
nem kell csilivili hentaicsocsos meg hasonlo mintas, sima fekete vagy valami szolid sotetebb valtozat

(#14321) FireKeeper válasza Kobe (#14320) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a powerplayt felejts el, indokolatlanul drága és a pad is szar. ha wireless akarod tölteni akkor tudsz hozzá venni Qi "betétet" pl innen amivel bármilyen vezeték nélküli töltővel tudod tölteni.

mindenképp desk pad kell? azok között kevés az igazán ajánlott, nekem hirtelen csak az Endgame Gear MPC-890 jut eszembe, de az se mindenkinek jön be a textúrája miatt.
én amondó lennék engedd el a deskpad dolgot, és vegyél egy artisan-t innen.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14322) ferni válasza FireKeeper (#14321) üzenetére


ferni
őstag

Ha van egy 45*40 körüli egérpad már, az mehet a billentyűzet alá és lehet venni egy hasonló méretűt az egér alá is, sokkal könnyebb így használni számomra az egérpadokat meg az asztalt.

Böngészgetek csak? Nyugodtan lehet eltenni pihenni a main padot. Enni akarsz? Megfogod és arrébb teszed, voálá szabad az asztal és lehetne sorolni az előnyeit.

Persze akinek az kell, hogy szép legyen az vegyen deskpadot vagy akinek 1 méternél hosszabb kell.

[ Szerkesztve ]

(#14323) Kobe válasza FireKeeper (#14321) üzenetére


Kobe
veterán

ha a powerplay kiseik, csak deskpad jöhet szóba, semmilyen másik alulméretezett cucc (a powerplaynek volt valami kis komparativ előnye a töltéssel)
nekem sokkal kényelmesebb és esztétikusabb az hogy a mecha bill alá is ugyanaz a nagy pad nyúlik be

[ Szerkesztve ]

(#14324) Komplikato


Komplikato
veterán

Hello.
Új vagyok a topikban, az utolsó egérpadom ami akkor használhatónak számított (mert azóta ugye annyira elburjánzott a téma, mint gamer egér ügyben) egy QCK Mini volt. Egyenlőre úgy néz ki lesz majd egy Lamzu Thorn egér, ez alá a ilyen Artisan Hiens Xsoft S motyót nézegettem, nem érzem miért kéne nagyobb, csak a színében nem tudtam dönteni. A setup fehér lesz, hülyén nézne ki alá a fehér, egyenlőre a piros nyer.

De nem ezért jöttem a topikba! Az asztalommal van egy kis probléma, meg rezgéscsillapítás okán szeretnék egy DeskMate-et az asztalomra. A probléma az, hogy a hülye keresők mindent IS kidobnak a témára, ami egérpad. Így az összes keresésre is csak Mionixot meg GreyWolfot találtam. Így lövésem sincs mekkora a választék. Mivel optikai okokból lesz, meg rezgéscsillapításnak, ezért nem annyira fontos hogyan siklana rajta az egér, mert az nem ezen lesz. Fontos lenne a tisztíthatósága, és az, hogy véletlenül se legyen fényes. Az asztal 160x80-as.

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#14325) Komplikato válasza Komplikato (#14324) üzenetére


Komplikato
veterán

PS: Most rákeresve a GreyWolf-ot, ami valami német feltörekvő gamer márka, nem is találom. A Nitro volna még, de a sima fekete itthon nem annyira kapható belőle, másrészt egy árban van a Mionix Alioth 4XL-el ... amit most meg féláron adnak, ugye. Illetve van még a Qck 5XL (ami ugyan ez a méret), de amennyibe kerül ... picit hozzá dobnék vehetnék matt fekete gamer asztalt. :D
A kérdés van e jobb ár/értékben a Mionix cuccnál?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#14326) 4nick8 válasza Kobe (#14320) üzenetére


4nick8
őstag

Fnatic dash xd

(#14327) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Sziasztok!
Lamzu Thorn egeret néztem ki, ehhez keresek egérpadot, és kérem ebben segítségeteket. Hazai beszerzéssel, lehet 10-15e is, ha van értelme. Tipikusan az L-es méretű egérpadok, amik elférnek nálam.
Nincs tapasztalatom, így a további kérdésekben rátok hagyatkozom, mint a felület gyorsasága, vastagsága, stb... :)
Mostanában sokat játszom: CP2077, Horizon Zero Dawn, StarCraft2, Bioshock Infinite.

Köszönöm előre is!

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#14328) koxx válasza Seraph 16 (#14327) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Innen vegyel valami szimpatikusat [link] sebesseg/kontrol szerint most nem fogom tudni neked felsorolni, de lesz olyan ali segit :)

(#14329) Pease


Pease
csendes tag

Sziasztok!

Egérpadot keresek, általános felhasználásra, nem professzionális játékra(Moba). Visszaolvasva topikot [DM PAD XL] -t néztem ki, 18 EUR szállítással. Van más alternatíva jobb ár/érték arányon? Most egy [YENKEE YPM 47 Speed Top L] -t használok, de a széle már kezd feljönni és az anyaga sem valami jó.
A4Tech XL-747H és Logiteh MX Master 3s-el lenne használva.

(#14330) Synthwave válasza Pease (#14329) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Biztos, hogy ezt a topikot olvastad?

:DDD

Ezt amúgy nem nagyon fogja verni semmi ár/érték arányban.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14331) Pease válasza Synthwave (#14330) üzenetére


Pease
csendes tag

(#14332) Synthwave válasza Pease (#14331) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, hogy valami 6 éves terítő. I see.

Mindegy, amit írtam, továbbra is áll.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14333) ferni válasza Synthwave (#14332) üzenetére


ferni
őstag

Nincs nagyon elterjedve nálunk, de a DM Pad egy nagyon eltalált darab, én mai napig imádom ha előveszem.
Én elhasználtam egyet, ami mai napig használható, meg rendeltem egy másikat is, szóval eléggé bejött :)

Lehet páran emlékeznek rá, a CoolerMaster Swift-RXnek volt anno hasonló anyaga.
Én imádom ezt az anyagot ami a DM Padon is van és nagyon kényelmes is nekem.

Illetve nálam nagyon eltalálta a speed/control párost, mindkettőből van pont elég, sweet spot számomra ilyen téren is ez az egérpad.

Van nálam most Pulsar Paracontrol, Qck Heavy, original GSR, fnatic Jet, AquaControl+, Qck Limited Edition, MP510 meg még biztos kihagytam valamit, de nálam a DM Pad a top, egyedül a GSR II veri, de az lassabb ugye.

Meg a DM Pad méretekben is ott van a szeren.

L= 450*400
XL= 800*450
XXL= 1200*600

Szóval mint látható XL méretben nincs Artisan :DDD

Ha nem CSznék simán használnám, de oda kell a control a 40 grammos egér mellé, arra jó a GSR II, amit szintén csak ajánlani tudok.

(#14334) Synthwave válasza ferni (#14333) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Szóval mint látható XL méretben nincs Artisan"

Még. De lesz.

Az más kérdés, hogy sajnálnám deskpadként gyalázni.

"arra jó a GSR II, amit szintén csak ajánlani tudok."

Lehet, hogy nem rossz, de nálam alapból kiesik azzal, hogy gumi alja van. Itt 40 grammos egérrel Shiden van, Hyperglide pöttyökkel. Hamarosan remélhetőleg 35 grammos mausszal lesz. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14335) 4nick8


4nick8
őstag

Fotózhatatlan színű egérpad :

[ Szerkesztve ]

(#14336) knoxhu


knoxhu
senior tag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni.

1. Mennyi a keret? 10.000 Ft-nál többet nem nagyon költenék rá.
2. Használtpiac / külföldi rendelés szóba jöhet? Újat szeretnék, de a külföldi rendelés nem gond.
3. Mekkora hely van az asztalodon, milyen érzékenységgel játszol?
Két méretben gondolkodom:
1.Teljes asztal ami 90x38 cm (egy 90x35 nagyon jó lenne)
2. Egér alatt 40x38 cm (körül, a 38 cm-es egyik oldal ennél több nem lehet)
Magas érzékenységen játszom, 1600 dpi in-game sens 7-8

4. Milyen egérrel fogod használni? Pulsar X2 MINI
5. Van-e valami konkrét preferenciád? nincs

(#14337) 4nick8 válasza 4nick8 (#14335) üzenetére


4nick8
őstag

visszatértem az üveghez.

(#14338) koxx válasza 4nick8 (#14335) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mit lehet róla tudni?

(#14339) 4nick8 válasza koxx (#14338) üzenetére


4nick8
őstag

480x400 a teljes alja gumírozott. Skypad 3.0 szerű felszín de talán még annál is finomabb. Élek lekerekítve. Csakhát rózsaszín ami nekem OK de kb senki másnak nem.
És persze hülye helyen van a esptiger logo

(#14340) Synthwave válasza 4nick8 (#14339) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nálam is ok. Van itt egérből, padból és billből is (sőt, az utóbbi kettőből kettő), de a mostani aktív felálláshoz nem passzol. A férfiasságot egyébként tettekkel kell mutatni, nem színekkel. :))Azért a neonpink haspólót inkább kihagyom. :DDD Bár nincs a gardróbban, de egy halványabb joghurtrózsaszín ing vagy pulóver viszont nem feltétlenül utálatos; a dizájntól függ.

Amúgy nekem az Icemat 2.0 talán jobban bejön, mint a 2.0-s SkyPad, bár az kétségtelen, hogy a Sky minőségibb benyomást kelt.

Igazából nem rossz egyik sem, és az én sensimmel + Hyperglide pöttyeimmel a hangjuk sem annyira vészes, csak ne ennék úgy a teflont.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14341) Synthwave válasza knoxhu (#14336) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tőle a megcélzott sebesség függvényében valami L-es méretben (420 x 320 x 4 mm) és SOFT keménységgel. Best buy, no contest.

Sebesség szerint leglassabbtól a leggyorsabbig (de a leglassabb sem lassú, csak több a kontroll):

Zero -> Hien ~ Hayate Otsu -> Raiden -> Shidenkai

Mindegyik szövet, kivéve a Shiden, az üveg-szövet hibrid. Hayate Kouja meg nincs, de az is elég egyedi, mert függőlegesen jóval gyorsabb, mint víszintesen. Ha szereted a textúrázottabb padokat (pl. Razer Goliathus Control, X-raypad Aqua Control+), akkor Hien.

Keménység, legkeményebbtől a legpuhábbig:

MID -> SOFT -> XSOFT

A sebességre is kihat, a keményebbek egy picivel fürgébbek, mint a puhábbak.
Látatlanban a SOFT-ot szokás ajánlani, az XSOFT egyeseknek túl süppedős lehet (én imádom, ha nem vasmarokkal passzírozod az egeret a padba, szerintem nincs ok utálni). A MID-nél egyes asztalokon előfordulhat, hogy a pad nem ragaszkodik annyira a helyéhez, mint a másik két szivacsfajta (az XSOFT-nál például a legkisebb S-es is úgy ott van, mintha le lenne betonozva, egyetlen millimétert sem vándorol sehová; gondolom, a SOFT is ilyen).

Aminél Classicot látsz, az varratlan peremű, ami Ninja FX (a hirdetésben mindegyik, ami nem Classic), az varrott. A varrás a felület szintje alatt van, de a varratlan sem hajlamos a rojtosodásra, és a habszivacságy puhasága is talán valamivel jobban kijön rajta.

"Magas érzékenységen játszom, 1600 dpi in-game sens 7-8"

Ez amúgy az égvilágon semmit nem mond. : >

Az x cm/180° vagy x cm/360° igen, bár jelen esetben nem igazán lényeges részlet.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14342) Ivy.4.Ever


Ivy.4.Ever
őstag

Sziasztok!
Irodai felhasználásra kellene levarrt szélű, és legalább 4 mm vastag egérpad. Normál kb 24x32 méret elég. Keret olyan 7-8. Most egy A4Tech Bloody B-081-et használok ami jó, csak munkahelyen nem mutat jól. Az MP-35N jónak tűnik, de a led világítást nem fizetném meg, ha nem muszáj.
:R

[ Szerkesztve ]

(#14343) Synthwave válasza Ivy.4.Ever (#14342) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Lásd előző poszt, csak L-es helyett M-es méret.

Az egéren viszont legyen PTFE, ha nem akarod direktben gyilkolni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14344) Ivy.4.Ever válasza Synthwave (#14343) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Nem rossz. És ezekhez képest egy Corsair MM350 pl milyen szinten van?

(#14345) Synthwave válasza Ivy.4.Ever (#14344) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A van, de minek szintjén. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14346) Ivy.4.Ever válasza Synthwave (#14343) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Köszi az ajánlást. Zero fx xsoft lett belőle. Nagyon kafa. Vennék egy zero classicot is itthonra, de tartok tőle, hogy fel fog válni, és zavarni fog. Mennyire bírja a classic szerinted?

(#14347) 4nick8 válasza Ivy.4.Ever (#14346) üzenetére


4nick8
őstag

Nem fog

(#14348) Synthwave válasza Ivy.4.Ever (#14346) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nálam fél év aktív használat után úgy néznek ki a peremei, mint vadonat új korában.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14349) Kirir


Kirir
tag

Szeretnék vásárolni egy új, nagy méretű egérpadot. Szélessége legalább 1000 mm felett legyen. Jelenleg 2 Razer goliathus-t használok. Stratégiai játékoknál és munkánál jobb kézzel, fps, tps-nél bal kézzel, emiatt van a két egérpad. Szeretnék egy nagyot, ami a billentyűzet alatt is végig betakarná az asztallapot. Ha nemcsak fekete színben lenne, hanem valami kép is lenne rajta az nagyon jó lenne. Az interneten bőngészve eddig a White Shark márkába futottam bele, ami jó nagy. De nem találtam róla tesztet, véleményt, értékelést.

1. Mennyi a keret?
Maximum 30 ezer.
2. Használtpiac / külföldi rendelés szóba jöhet?
Igen.
3. Mekkora hely van az asztalodon, milyen érzékenységgel játszol?
1160×980 mm-es az asztallap, akár az egészet be lehet teríteni. 2000-2500 dpi. Resident evil 4, Dead Sapce remake, The Last of us és hasonló játékok asztali, nagy gépen.
4. Milyen egérrel fogod használni?
2 darab Razer lancehead
5. Van-e valami konkrét preferenciád?
Nincs.

(#14350) knoxhu válasza Synthwave (#14341) üzenetére


knoxhu
senior tag

Köszönöm szépen a tippet, valóban kiváló minőség :)

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.