Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14251) Erikkk26 válasza Erikkk26 (#14248) üzenetére


Erikkk26
tag

1. Mennyi a keret?
-
2. Használtpiac / külföldi rendelés szóba jöhet?
Akár, ha jó állapotú terméket kapok használt oldalról... Utóbbira vám költség pluszba nincs?
3. Mekkora hely van az asztalodon, milyen érzékenységgel játszol?
800x345mm, ebből amit ténylegesen használnék úgy kb 400x345mm-t max, de azért gondoltam teljes helyet lefedő egérpadra mert billentyűzet előtt támaszkodó csuklómnak kényelmesebb megoldás lenne mintha semmi nincs ott.
4. Milyen egérrel fogod használni?
[link]
5. Van-e valami konkrét preferenciád?
-

Ezek lemaradtak.. :)

[ Szerkesztve ]

(#14252) FireKeeper válasza Erikkk26 (#14251) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akármelyik L-es artisan innen. Aminek a nevében benne van hogy classic, annak nincs levarrva a széle, így ha belefér a keretbe a kicsit drágább, akkor inkább a varrott szélűeket ajánlanám. az egyes típusok között sebességben és textúrában van eltérés, utána tudsz nézni melyik milyen, a Zero a klasszik szövet control pad, azzal nemigen lőhetsz mellé.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14253) Synthwave válasza Erikkk26 (#14251) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

[link] No. 2

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14254) Erikkk26 válasza Synthwave (#14253) üzenetére


Erikkk26
tag

Igen, olvastam köszi!
Akkor te kifejezetten a 2db Zero SOFT valamelyikét javaslod?

(#14255) Synthwave válasza Erikkk26 (#14254) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az a "legbiztonságosabb", ha még nem volt komoly padod. Ha szereted a textúrázottabb felületeket, akkor Hien SOFT. Az XSOFT elég süppedős, vannak, akik nem szeretik (nekem mondjuk az összes Artisanom XSOFT, más nem is kell, de látatlanban SOFT-ot szokás ajánlani).

Az, hogy varrott vagy varratlan, szerintem tökmindegy. Én az utóbbit (Classic) jobb szeretem, de kinek mi. Egyrészt old schoolabb, másrészt a peremek nem hajlamosak a rojtosodásra; nálam fél év aktív használat után is úgy néztek ki a szélei, mint vadonat új korában. Meg valahogy talán a poliuretán habszivacságy puhasága is jobban kijön vele, mint a varrottal. Plusz egy ezressel olcsóbb, bár ez kb. a lényegtelen kategória.

A varrottnál a varrás a felület szintje alatt van, szóval az erre érzékenyek csuklóját nem fogja buzergálni. Ez is teljesen jó.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14256) Evil Snowman válasza Synthwave (#14250) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

A P-51 Mustangról van valami infod? Vagy támaszkodjak a YT review-kra? Az narancs elég fincsin néz ki. :))
PureTrak P-51 Mustang Gaming Mousepad - Orange - MaxGaming.com

(#14257) Synthwave válasza Evil Snowman (#14256) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Van.

Annyi kiegészítéssel, hogy a NAA P51-D a negyedik favorit. A harmadik a Grumman X-29.

Meg a LAN-os gépnél kék SkyPad 2.0 lesz.

:))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14258) Evil Snowman válasza Synthwave (#14257) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Köszi, tudtam hogy számíthatok rád. :R A tesztben szereplő véletlenül nem eladó? :DDD

A 2.0 nem eszi jobban a talpakat? Mintha itt is tárgyaltuk volna, hogy annak még érdesebb a felülete.

Nekem a favorit gép az a Grumman F-14 Tomcat vagy a Jolly Rogers vagy a Black Bunny livery-vel. :B (Igen az első Top Gunfil miatt, de igazából a technikai megoldásai amik lenyűgözőek).
Második helyen egy igazi ritkaság az Avro Vulcan.
Harmadik pedig a Szu-27.

[ Szerkesztve ]

(#14259) Synthwave válasza Evil Snowman (#14258) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, épp kéne a pénz, de nem szívesen válnék meg tőle, igaz, nem használom. Eee...

De, eszi, de az utóbbi 1,5-2 évben nem sok LAN volt itt, a tisztán tartása nagyon könnyű, és brutál jól néz ki a sárga Ducky One 3 SF Yellow Ducky-val, aminek a betűgombjait a sötétkék Ducky Horizon szettre cseréltem. :D

Hehe, a Jolly Rogersből gondoltam, hogy Tomkrúz van a háttérben. :D Az Avro elég híres RAF masina, kétségtelenül van egy bája. A Su-27 meg klasszik.

1. Lockheed SR-71 Blackbird (Skunk Works POWA!)
2. North American F-86F Sabre (itt ér véget az igazi férfias románc; az első értelmezhető amerikai harci jet, fejlett célzórendszerrel, és az utolsó igazi dogfighter)
3. Grumman X-29 <3

A negyedik meg ugye a North American P-51D Mustang, bár a Pilatus PC-9, de méginkább a PC-21 lehet, hogy még jobban elcsábítana.

Egy másik életben szívesen lennék amerikai vadászpilóta... ;_____;

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14260) Evil Snowman válasza Synthwave (#14259) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nem para, akkor lehet berendelem MaxGamingről. Unom már a fekete padokat, ezért használok jó ideje QcK Heavy CP2077 edition-t, csak már azt is unom, kéne valami változatosság. :)

Jó kis Blackbird. Frankó kis háttérsztorival, hogy fedőcégeken keresztül vették a hozzá való titánt az amcsik a ruszkiktól a hidegháború alatt. Priceless. :DDD

Vajon az X-29 lehetett az alapötlet, ami alapján a ruszkik megcsinálták a Szu-47 Berkut-ot? Elég sok hasonlóságot vélek felfedezni a két gép között.

Én 5 éves koromtól vadászpilóta akartam lenni, aztán 7 éves koromban mindkét szemem azt mondta, hogy "kapd be kisköcsög, mi most elmegyünk -1,5 dioptriába." :(((
Műtettni nem lehet, akkoribn szemüvegesen nem is vettek volna fel, szóval ugrott a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#14261) Molydeus válasza Synthwave (#14259) üzenetére


Molydeus
senior tag

SR-71<<A-12 ;]
Tudom, öreg vagyok, de nálam a VFA-103 nem "Mig-28-asokat" kergetett először a moziban, hanem Mitsubishi A6M-eket. :D
'Naam-ban az F-8 még vívott dogfight-okat, de tény, hogy ott már ott voltak a AIM-9-esek is.

Nem tudnék választani, de egy 80-as évekbeli Navy air wing-ben elképesztő választék volt.
Fene se gondolta, hogy ilyen témába botlik az ember itt. :)

Köszi látatlanban is a segítséget a padválasztáshoz. :)

M.

(#14262) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

a mostani Hien-emhez hasonló sebességű padot keresnék, de olyat aminek nem olyan érdes a felülete. lamzu energon van valakinek, az jó lehet?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14263) 4nick8 válasza FireKeeper (#14262) üzenetére


4nick8
őstag

Artisan Raiden. Vagy a lila logós esport Tiger ami olyan mint a Raiden.

(#14264) Synthwave válasza FireKeeper (#14262) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hayate Otsu.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14265) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Na, van két hírem:
- Véletlenül se próbálja meg senki kimosni a Shidenkai-t. Kimosódik belőle valami finom szálas cucc (éreztem az ujjaim közt, ahogy simogattam nedvesen), és kb. olyan lesz, mint valami Tecso gazdaságos szövetpad. (Kezdett kicsit sárgulni, és egyenetlen lenni a kezemtől, ezért próbáltam meg csap alá végni és szappanozni. Pedig kihúzott volna még egyszer ennyi időt 180°-al elrogatva síkban.)
- Úgyhogy lehámoztam az üvegtalpakat az egérről, és tettem rá friss Corepad PRO talpakat. Ezzel már tetszik a SuperGlide üvegpad. (Jobb, mint a frissen polírozott gyári Razer talpakkal volt.) Bár a Shidenhai-on kicsit jobban csúszott az üvegtalp, mint az üvegen a teflonm, de ez is "kielégítő".

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#14266) ferni válasza janos666 (#14265) üzenetére


ferni
őstag

Van egy jó hírem, ha leügyeskeded azt a réteget a Shindekairól, akkor kapsz egy fullos Hien egérpadot.

Óvatosan kell csinálni meg ne sértsd a padot, de mint látod működik.

Illetve a Shindekai-on üvegtalpat használni lehet nem a legjobb ötlet volt, mert van az egérpadon egy üvegszálas réteg, ugye ezt érezted te is és ezt is kell róla leszedni ha akarod esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#14267) Synthwave válasza janos666 (#14265) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Már leölted a Shident?

Naice.

"Véletlenül se próbálja meg senki kimosni a Shidenkai-t."

Nem akartuk...

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14268) ferni válasza Synthwave (#14267) üzenetére


ferni
őstag

Várható volt a korábbi kommentek alapján, de nem gondoltam ilyen hamar kicsinálja... :DDD :DD

(#14269) rbkzndrs


rbkzndrs
tag

Sziasztok!

Egy minőségi deskpadot keresek amely 900x400-as 4-5 milis vastagsággal lehetőleg varrott széllel. Létezhet ilyen? Korábban egy QCK Heavy L-em volt most egy QCK Edge XL-t használok, a deskapd jelleg és a varrott szél nagyon tetszik viszont az a +10cm magasság hiányzik illetve, a Heavy-nek a puhasága is.
Tudtok valamit ajánlani ilyen esetre? Az a megoldás, hogy ez Shidenkait vagy Hient rakjak a QCK Edge-re egylőre nem mozgat meg, hátha van valami tuti tipp a problémámra. Az egerem egy XTRFY M4, ha ez számít. :)
Köszi mindenkinek!

(#14270) Synthwave válasza ferni (#14268) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Brutál. (Pedig még írtam is, hogy az üvegtalp vs. Shiden szerintem nem jó ötlet.)

Előtte kezdtem mainelni, a fehéret csak két hétig használtam, másfél hétig Skypadet, utána a feketét és az epret, mikor melyik passzolt a billencshez (az utóbbit meg korábban is előttvettem alkalmasint), és mindhárom kb. just like brand new. :DDD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14271) Tomcy7


Tomcy7
tag

Sziasztok!

Kicsit visszaolvasva, ahogy nézem Shan Hai Series padokból kellene választanom.
Véleményetek szerint, melyik lenne a jó választás?
Ha játszok akkor COD szokott pörögni, egyéb időben sima normál böngészés, vagy munka(ügyfélszolgálati rendszerek) most egy gagyi hama urage padom van.
Egér Steelseries Rival 110 a jelenlegi.
Nem tudom, hogy speed vagy control irányba kellene menni, mert nem volt még olyan padom ahol egyáltalán ezek a dolgok számításba jöttek volna... :DDD

Köszi! :R

(#14272) Synthwave válasza Tomcy7 (#14271) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Kicsit visszaolvasva, ahogy nézem Shan Hai Series padokból kellene választanom."

Ezt miből vontad le?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14273) Tomcy7 válasza Synthwave (#14272) üzenetére


Tomcy7
tag

Előző ajánlásokbók, illetve nyilván megnéztem róla pár tesztet is, és megtetszett.:U:B

Alapból Steelseries, meg cors mm350 padokat nèzegettem a nagy méretben, hogy a bill is ráférjen, de ezek most megfogtak... :DD

(#14274) FireKeeper válasza Synthwave (#14272) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

tudod nem mindenki artisan shill ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14275) janos666 válasza ferni (#14268) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem az üvegtalp ölte meg. Izadékony volt a kezem mostanság és a bőröm is sokat vedlett (gondolom az évszak/fűtés átállás miatt, mert nem mindig ilyen, most sem izzad), és volt rajta két sárga paca (fehér alapon látható volt, és mikor direkt ott húzgáltam az egeret, érezhetően másképp csúszott). Te mit csináltál volna vele? Először csak egy kis alkoholt fújtam rá, de az nem vitte ki, akkor tettem csap alá. Gondoltam mosható.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#14276) ferni válasza janos666 (#14275) üzenetére


ferni
őstag

Alkoholt egy vékony üvegszálas felületre, egyre jobb :DDD

Konkrétan úgy szedik le a felsőréteget róla könnyebben, hogy meleg víz alá rakják, könnyebben feljön róla.

Az a két sárga paca meg inkább az, hogy felsértetted az egérpadot, a sérült felület aláment a levegő és ennyi.

Ez egy agyonhasznált Shidenkai, 3 évig nyúzták.

Ez meg egy másik ahol sérült a felület, véletlenül ez is sárgás.

Nem a kezed, a vedlett bőröd meg egy kis izzadtság ölte meg az egérpadodat az fix.

Üveget felületen használtál üvegen hiába szóltunk, hogy ne.

Mondanám, hogy fotózd le, de arra nem áll készen a topik... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14277) janos666 válasza ferni (#14276) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Mert az alkohol oldja az üvegszálat? :DDD
Nem tudtam, hogy rövid kis üvegszál cafacok vannak benne, nem pedig hosszan van összeszőve (akkor nem jönne ki bő csapvíz alatt).
Nem ment alá semmi levegő, a szappanos víz kihozta a foltot, csak kimostam belőle az üvegszál darabkákat is.

Szinte tudtam, hogy lineklni fog Reddit-rő valaki egy padot/egeret/billt, amin szét van mázolva egy fél Mc'Donalds burger (pontosabban száz darab egy-egy ezrede), hogy "minek bármit is takarítani"? :))
(És akkor még kedves voltam, hogy Mc'Donalds és nem OnlyFans "szósz". ;] )

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#14278) Synthwave válasza Tomcy7 (#14273) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A topikban egy vagy két poszt erejéig szerepelt.

Szerintem sokkal jobban jársz, ha feleannyiért veszel tőle egy Zero SOFT-ot vagy Hien SOFT-ot, a szükséges méretben.

-------------------------------------------------------

(#14274) FireKeeper: Csak semmi értelme mást venni, mint 4nick8-től egy Artisant, ha szövetet vagy hibridet akarsz, tekintve, hogy ennyiért ajándék. Addig kell kihasználni a lehetőséget, amíg él. Pláne, ha még komoly padod sem volt.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14279) 4nick8 válasza Synthwave (#14278) üzenetére


4nick8
őstag

Van nálam pár Shan Hai Series új, 10K-ért. Elég jó padok.

(#14280) Synthwave válasza 4nick8 (#14279) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Úgy már érdekesebb.

Még így is Artisant mondanék az extenzív tapasztalatok miatt, de ennyiért már jóval validabb opciónak tartom a Shan Hait, ha az ember kísérletezni akar.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14281) 4nick8 válasza Synthwave (#14280) üzenetére


4nick8
őstag

Minden alap poron varrás közel Artisan minőség és sok érdekes felszín. Mindegyik kicsit más mint az Artisan de lehet viszonyítani. Ja és van rózsaszín

(#14282) Synthwave válasza 4nick8 (#14281) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Shiden alternatívájuk van?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14283) 4nick8 válasza Synthwave (#14282) üzenetére


4nick8
őstag

ami üveg az nem poron és nem olyan sima. inkább göröngyös. fura. felejthető.
Viszont a Raiden alternatíva jó, Hien alternatíva kettő is van és jó és Zero detto

(#14284) Zaied válasza janos666 (#14277) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Az üvegszálat nem, de amivel rögzítve van az üvegszál a padhoz azt igen :D
Gyakorlatilag csak össze van ragasztva, de mintha mondtam is volna neked privibe az órás srác esetét :D
Ez az egyik ok amiért én nem szeretem a shidenkai-t.

[ Szerkesztve ]

(#14285) ferni válasza Synthwave (#14280) üzenetére


ferni
őstag

Artisan legnagyobb baja, hogy nincs lassabb padjuk mint a Zero.

Egyszerűen kell a lassabb pad rengeteg embernek CS2re meg Valorantra stb.

Nekem is rendelnem kellett egy GSR II-t, ami brutál milyen jó lett, mert egyszerűen a 40 grammos egér mellé kellett a lassabb pad, mert amin eddig volt controlom, -20 grammal kb el is tűnt.

(#14286) Synthwave válasza Zaied (#14284) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nincs azzal semmi probléma, csak nem köll gyilkolni. Meg hallgatni kell azoknak a mondandójára, akiknek van. :D

----------------------------------------------------------

(#14285) ferni: Létezik lassabb teflon is. Ugyanazzal a paddal, de másféle tappancsokkal ég és föld különbségek lehetnek.

Az új Shident azért várom már, remélem lesz ebben a Ninja Blackben (ami valójában szürke). Elvileg minden téren jobb lesz, mint az előd, plusz még gyorsabb. :D Az egyetlen sirámom, hogy az XSOFT-ja kb. olyan keménységű lesz, mint a mostani SOFT-ok.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14287) FireKeeper válasza ferni (#14285) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

lassabb skate esetleg? xray obsidian?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14288) Tomcy7 válasza Synthwave (#14278) üzenetére


Tomcy7
tag

Az ő hirdetését néztem, de tegnap nem hozta fel a neve alatt futó aktív hírdetéseknél ezt, csak a máiskat ahol a mintás padok voltak és ez az új verzió. Viszont nekem a szoba dizájn miatt csak egyszínű fekete játszik ezért is gondoltam, hogy azok közül választok. Így már elgondolkodtató, mert imádom a japán cuccokat...

(#14289) ferni válasza FireKeeper (#14287) üzenetére


ferni
őstag

Melyik a leglassabb?

Xray obsidian lassú pl vagy miért írtad?

HSK Plus-omra csak Corepad Pro van, ami méretre van vágva.

Vagy valami univerzális maradt még.

[ Szerkesztve ]

(#14290) FireKeeper válasza ferni (#14289) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

xraynek kétféle van (tudtommal) jade és obsidian, jade a gyors de jobban kopó, obsidian a lassabb de tartósabb.

ha nincs az egeredre való akkor dot skates.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14291) Synthwave válasza ferni (#14289) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Dot skate gang.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14292) 4nick8 válasza Synthwave (#14282) üzenetére


4nick8
őstag

rosszul mondtam elméletileg ez üveg de semmi infó nincs róla:

(#14293) 4nick8 válasza 4nick8 (#14292) üzenetére


4nick8
őstag

Nah, ez full üveg.

(#14294) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok!

Kis méretű "hurcolós" egérpadot keresek egy ROG Strix Impact III egér alá. Ajánlanátok valamit mert én elvesztem :DDD Előre is köszönöm

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#14295) Synthwave válasza joker1220 (#14294) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Laptop táskában hurcolod és szövet?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14296) ferni válasza joker1220 (#14294) üzenetére


ferni
őstag

Mekkora a laptoptáska vagy amiben hurcolod centiben, magasság, szélesség?

Szövetpadot nem érdemes nagyon hajtogatni meg feltekerni folyamat.

(#14297) Synthwave válasza ferni (#14296) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pont azért kérdezem, hogy mehessen a Zero/Hien SOFT S bele a maga borítékjával. Kényelmesen berakható lapos mellé.

Már ha szövetet akar, és asztalra/sík felületre keres cuccot.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14298) ferni válasza Synthwave (#14297) üzenetére


ferni
őstag

Te kapsz %-ot amúgy az Artisan padokból? :DDD

(#14299) Mephike válasza ferni (#14298) üzenetére


Mephike
senior tag

Én pl. egy kanyi vasat sem kapok Tőlük, de bizony én is rájuk szavazok. Persze nem volt még nálam PureTrak és még gondolom van pár ütős pad, de az egyik legjobb döntésem volt beruházni a Artisanra.
Persze ezt gondolom Te is tudod, csak leírtam, hogyha valaki vásárláson törné a fejét, ne agyaljon sokat, miden fillérjét megéri ez a termék.

(#14300) rbkzndrs válasza ferni (#14298) üzenetére


rbkzndrs
tag

Szerintem csak egyik életcélnak tűzte ki, hogy mindenki jó padot használjon. Mindenki a maga módján szeretné jobbítani a világot, Synthwawe ezért szerintem azt tűzte ki céljául, hogy senkinek se engedje meg azt a botlást, hogy rossz minőségű egeret és egérpadot használjon :D

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.