Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14051) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hah, mit találtam: Szuper-O'cco' cínai szuperüveg. :C
Kb. ennyiért hoztam el egyszer kimaradt üvegdarabokat a helyi (vidéki) üvegesmester műhelyéből tesztelni (de egyik sem vált be, rosszabb, mint a már megkopott Roccat Alumic - valahogy a maxikapitalista és márkaszentség lehúzáson túl csak van valami fundamentális oka is annak, hogy 30-40k HUF-ért tudják árulni az üveg egérpadokat, amik jók is...).
Ha tényleg ennyiért meg tudnám venni, puszta heccből is kipróbálnám akkor is, ha poháralátét/szeletelődeszka lesz belőle (vagy instant kuka, ha arra sem elég szép/jó).
Csak az a bökkenő, hogy 6600 HUF a szállítás.
Nem kíváncsiak még itt páran, hogy együtt rendeljünk úgy hatot? :DDD

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#14052) CsMarc


CsMarc
tag

Sziasztok!

Csak szeretném megköszönni a korábbi ajánlásotokat, Maxgamingről megrendeltem az Artisan Raiden Soft XL-t és habár drága volt és jó nagy is, nagyon elégedett vagyok vele, brutálisan jó pad. :)
Jelenleg Logitech Superlight-al és Corepad talpakkal használom.
Melyik talppal kombózik a legjobban? Superglide már overkill lenne hozzá?

Előre is köszi szépen a segítségeteket!

(#14053) koxx válasza CsMarc (#14052) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Superglide talpakkal nekem szinte hasznalhatatlanul csuszott. Sima corepad ptfe talp pont eleg. Bar nekem mid van nem a soft.

[ Szerkesztve ]

(#14054) CsMarc válasza koxx (#14053) üzenetére


CsMarc
tag

Köszi szépen!
Úgy tudom, hogy a mid kicsivel gyorsabb pad, mint a soft változat.

(#14055) ferni


ferni
őstag

Megint hoztam egy szép témát :DDD
IKEA ACCIDENTALLY Made The BEST Glass Mousepad? (IKEA VARMBLIXT)

És ami a legviccesebb az egészben, hogy pont akciós is, 3.990 Ft.
34cm * 48cm a mérete, magasság lehet alacsony egyeseknek.

Kerestek itt sokan olcsó üvegpadot, nekik lehet érdemes lenne kipróbálni. Aljára kell csak valami talpakat tenni, aki akar.

Nem tudom milyen ez és hogy tényleg működik-e, de gondoltam bedobom, mint érdekes téma. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14056) Zaied válasza ferni (#14055) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Én erről azt olvastam hogy annyi köze van a többihez, hogy üveg :) Nagyon rossz a megmunkálása és maga az üveg se a legjobb…
Van még valami amazonos csoda is különben az jobb álítólag.

[ Szerkesztve ]

(#14057) ferni válasza Zaied (#14056) üzenetére


ferni
őstag

Ha valaki az Ikeában jár így hogy akciós 3990ért egy próbát megérhet, max lesz egy menő tálcája :DDD
Rendes áron én se venném meg senki helyében.

(#14058) janos666 válasza ferni (#14057) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet, hogy kipróbálom. Most egy savmart üveget használok a maratlan oldalán (alátettem egy régi fekete alupadot és feltoltam maximumra az egér lift-off range-t, aztán addig körözgettem/L-eztem vele, míg újrakalibrálta magát a Razer Viper V2). [kép]
Nem tökéletes, de elfogadható a súrlódása. A tapadási súrlódás inkább magasabb, mint szeretnék, mint a csúszási (az is lehetne alacsonyabb, de használható).

Gondolkozom egy használt SkyPad v2.0-on, de látatlanban nem tetszik az ötlet, hogy kézzel készül (minden egyes példány kicsit más lehet).
A Corepad kerámáia padja "lassabb" vagy "gyorsabb"?

#14056Zaied - A neve nem rémlik?

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#14059) janos666 válasza ferni (#14055) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Na már... 590Ft a személyes átvétel, és nincs 1600-ért házhozszállítás?!? Gázolajjal együtt 1600Ft lesz személyesen átvenni.
Ha nem rendelem meg webshop-ban és besétálok, le tudom venni a polcról 4000-ért?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#14060) Zaied válasza janos666 (#14058) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Ez enyhén szólva is sok kompromisszum egy ilyen egér mellé.

Hát azokhoz képest amit eddig linkeltél, írtál :DDD , műszerekkel ellenőrzik a felület homogenitását amit mondjuk a többinél nem tesznek meg. A savmart üveg se teljesen egyenletes/egérbarát, plusz nehezebben szabályozható, ezért se használják már az EGÉRPADgyártók. Ez fontosabb mint hogy milyen mértékű súrlódásod van.
Szóval szerintem ilyen vackokra kidobni a pénzed az az idő és pénzpazarlás egy egyedi Skypad helyett :))

Szerintem nem corepadra hanem cerapadra gondolsz: [link]
Üveg mag kerámia bevonat, szerintem egy skypad időtállóbb.

Erről lenen szó [link] , de ha jól látom a honlapjuk szerint sincs már forgalomba.

Az ikea meg ilyenkor neked előre összekészíti a csomagot(nem kell bemenni sorban állnod), ezért díjat számol fel.

[ Szerkesztve ]

(#14061) Synthwave válasza janos666 (#14058) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Túlspilázod. Venni kell egy normális merev padot, és véget ér a vergődés. :DDD

------------------------------------------------------------------------------------

(#14060) Zaied: A kerámia sem kopik. Egyébként elvileg a Pulsar üvegpadja a legjobb. Ha meg több kontrollt akar az ember, akkor Cerapad Kin.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14062) Zaied válasza Synthwave (#14061) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Arra gondoltam, hogy mivel bevonat nagyobb esélye van leválni, lepattogni. Nem tiszta a leírásból, hogyan is működik náluk a rétegezés.

(#14063) janos666 válasza Zaied (#14060) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Na jó, de itt ~8x árkülönbségekről beszélünk olyankor, mikor le vagyok égve és kritikusabb dolgokon is spórolok. Van 8x jobb egy "márkás" üvegpad, mint az IKEA tálca? Békeidőben majd lecserélhetem az elvileg legjobbra...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#14064) Synthwave válasza janos666 (#14063) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha tudod, hogy bejön, továbbra is egyszeri vétel. Apró is van.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14065) Zaied válasza janos666 (#14063) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

A Viper v2 ből nem ez következet, továbbra is egy artisant vennék mint egy tálcát jógormán egy árba van. 25 ezrekért vannak fönt használtan, annyiért magát ezt a fajta üveget se tudod megvenni.
Milyen egérpadod volt eddig?

[ Szerkesztve ]

(#14066) Zaied válasza Zaied (#14065) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Másrészről kb 1-2 havonta majd új talpat kell venned,(nálam a vágódeszka üveg gyorsabban ette, mint a többi és jobban is tömődött, törölgetni mosogatni kellet használat elött) mert eleszi az üveg, az se éppen pénztárca barát dolog, szerintem ne erőltesd…

(#14067) attiati


attiati
veterán

kinek mennyi idő alatt enyhült az Xtrfy GP4 gyári "szaga"?

(#14068) Zaied válasza attiati (#14067) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

1-2 hónap XD

(#14069) attiati válasza Zaied (#14068) üzenetére


attiati
veterán

:Y jó, Karácsonykor majd elkezdem használni :D

(#14070) HDAdriano


HDAdriano
tag

Sziasztok!

1. Mennyi a keret? - 20k
2. Használtpiac / külföldi rendelés szóba jöhet? - Használt nem / Külföld igen
3. Mekkora hely van az asztalodon, milyen érzékenységgel játszol? 500*400-as (mm) még elfér, 1000 DPI körül
4. Milyen egérrel fogod használni? - Viper 8K; Vaxee XE/NP-01 (utóbbi kettő még képlékeny)
5. Van-e valami konkrét preferenciád? - szövet, Lassú - Lassú/Közepes gyorsaság, Levarrt szél, nem lenne rossz ha könnyen lehetne mosni (gépi/kézi mind1)

Jelenleg Steelseries QCK-t használok (8 éves lassan), úgy gondolom nem nyúltam nagyon mellé (játékstílusokat mind próbáltam vele), és talán ideje lenne leváltani mert kicsit kivan fakulva a közepe, meg már nem annyira konzisztens a súrlódás sem rajta.

Eddig a GS-R II-t néztem ki, de még nálunk nem lehet kapni, csak a Merlinhardver-nél lehet rendelni, esetleg érdemes tőlük rendelni elállás esetén vagy Maxgaming-ről is ajánlott vásárolni, mennyire egyszerű ott a visszaküldés ha nem válna be?

Vagy van ennél jobb ajánlat?

Válaszotokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#14071) Zaied válasza HDAdriano (#14070) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Szerintem nála érdeklődj: [link]

(#14072) ferni válasza HDAdriano (#14070) üzenetére


ferni
őstag

Nekem tegnap küldött emailt a maxgaming, hogy feladták a GSR II-t végre és közeledik hozzám :DDD

Mondjuk én augusztus 26-án már előrendeltem, szóval én első körben kapom fixen a maxgamingtől.

Viszont ez egy elég lassú pad, nem biztos hogy neked erre van szükséged.

Milyen konkrét játékokkal szoktál játszani és milyen sensi, milyen DPI?

(#14073) HDAdriano válasza ferni (#14072) üzenetére


HDAdriano
tag

Hát az remek, én meg azt hittem már rég nyúzod :))
Reméltem októberre már megkapják az emberek.

Hát a táblázat alapján a Steelseries QCK lassú, míg a GS-R lassú/közepes, vagy valamit elnéztem, és a GS-R II majdnem ugyanaz mint az elődje, nem?
Videók alapján meg valamivel gyorsabb a QCK mint a sima GS-R.
Nem kicsit bizonytalanítottál el.. :D

Vegyes van itt minden.
Gyakrabban : Rust, Rainbow Six Siege, War Thunder, Stalker, GTA 5
Ritkábbasn: CounterStrike 2, Metro, Mafia, Simcity, 7 Days to die
DPI 1000-re van állítva, érzékenység 50%-ra van állítva legtöbb játéknál.

[ Szerkesztve ]

(#14074) ferni válasza HDAdriano (#14073) üzenetére


ferni
őstag

Ez esetben teljesen butaság a GSR II-t venni.

Az csak kb hardcore CS meg Valorant playereknek való.
Magaddal csesznél ki vele ezen játékok alapján.

Artisan Zero Soft XL-t vegyél, tökéletes kb minden játékhoz is.
Kicsit gyorsabb lesz, mint a QCK, de minőségre ég és föld.

A Classic az aminek nincs levarrva a széle, szóval a sima Zerot ajánlanám.

(#14075) Synthwave válasza HDAdriano (#14070) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Van. Tőle veszel egy Artisan Zero SOFT XL-t szotyiért, és annyi.

A Classic varratlan peremű, a Ninja FX varrott, egyébként ugyanaz. Nekem az előbbi van, fél év használat után egyáltalán nem mutatja jelét rojtosodásnak, szóval nem kényszer a varrás. Jobban is szeretem anélkül, de ez már egyéni preferencia.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14076) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Halihó!

Tudtok olyan helyet, ahol egyedi méretű és mintájú egérpadot lehet csináltatni? Nem kell Artisan minőségű, csak nem akarom, hogy az asszony valami kínai dzsunkát vegyen, csak mert cicásat akar, akkor már lehetne rajta saját kép is. :D Méretben valami laptophoz való hordozható kéne.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#14077) Zaied válasza jaffa 2843 (#14076) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

X-raypad? vagy az már nagyon kínai?

[ Szerkesztve ]

(#14078) ferni válasza jaffa 2843 (#14076) üzenetére


ferni
őstag

Custom padra xraypad a legjobb.
Milyen méret kéne kb?

(#14079) jaffa 2843 válasza Zaied (#14077) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

+ferni

Köszi, jónak tűnik. 35 cm széleset szeretne, ami kényelmesen elfér a lapi mellett az asztalon :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#14080) Synthwave válasza jaffa 2843 (#14079) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

X-raypadnál a mérettel is tudsz variálni, nem csak a mintával.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14081) attiati


attiati
veterán

Csuklótámaszból van bevált / tartós / kényelmes?
Csak támasz kellene külön.

Korábban volt egy Fellowes, de magas volt és valahogy ki is lyukadt.

(#14082) jaffa 2843 válasza attiati (#14081) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Szerintem egérnél sokkal fontosabb a megfelelő ülőpozíció, ülőmagasság és a megfelelő egér kiválasztása. Egy vastagabb (4-6mm-es) egérpad sokat tud segíteni, esetleg egy puha csuklópánt.
Inkább billentyűzetnél releváns a csuklótámasz.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#14083) iwillforget


iwillforget
lelkes újonc

Lehet, hogy hülye kérdés, de valaki tud NATEC Time Zone Map padot kicsiben? 90x40-esek vannak, meg 80x40-est is találtam (bár az elvileg csak össze van nyomva, mert a 40 cm megmaradt). Valami 60-70 cm hosszút tudtok?

(#14084) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, visszaköltözött az asztalra az L-es Strawberry Milk Shiden. Igggen guszta a One 3 TKL Fujival, szóval nem árt majd még egy-kettőt beraktározni. :D

A PureTrak P-51 megy a másodlagos géphez a One 3 SF Yellow Duckyval, de ez az alfa cellás base... Hát, felfejteni sem volt egyszerű, majdhogynem spaklis történet, pedig ugye semmiféle ragacs nincs rajta. Már TÚL JÓL letapad.

Azért csodás, nem? Mármint, hogy régen, a sima gumialapú motyóknál az volt a baj, hogy állandóan elcsúszkál, most meg az, hogy nagyon nem. Semmisejó. :DDD Egyébként az a védőlap, amire a kartonjában felfekszik, még mindig durván tele volt sztatikus töltéssel.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14085) janos666 válasza ferni (#14055) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Voltam ma a Budaörsi IKEA-ban (kb. 1 km-re voltama tőle, és a húgom is akart venni pár dolgot). A polcról levéve is akciós (~5k, filccel áthúzva ~10k-ről), viszont borzasztó. Túl nagy a súrlódása és iszonyat hangos (régóta kemény padokat használok, ahhoz viszonyítva értem). Jobb a kezeletlen felülete, mint a kezelt (hasonló surlódás, de 0 hang).
Ez valami hülye ajándék lesz valami távoli rokonnak XY alkalomra, mint tálca.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#14086) Synthwave válasza janos666 (#14085) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hallod, vegyé má egy Artisan Hient/Hayate Otsut 4nick8-tól vagy egy Pulsar Superglide-ot... :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14087) janos666 válasza Synthwave (#14086) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Kíváncsi voltam, na. Engem valami perverz okból mindig sokkal jobban kielégít az, ha találok valami látszólag hülye, de olcsó megoldást, és beválik, mint ha megveszem az agyonajnározott céleszközt. Sokszor még annak is jobban örülök, ha összességében többet költök (főleg ha beleszámolom az extra belefektetett időt/energiát magamnak fizetendő bérként), de volt egy szép kis kaland valami egyedi megoldás felé, mint megvenni a céleszközt. "Nem az uticél számít, hanem maga az utazás.", stb.
Mennyivel izgalmasabb interneten keresztül felkapcsolni egy lámpát.(Big Bang Theorty)

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#14088) Synthwave válasza janos666 (#14087) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én maradok a high-end céleszköznél, ami minden létező szempontból korrektebb élmény, ha az embernek nincsenek mazochista hajlamai. :D

Mármint értem a dolgot, de nem azoknál az eszközöknél, amikkel napi szinten 10-14 órát érintkezem.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14089) Mephike válasza janos666 (#14087) üzenetére


Mephike
senior tag

Nekem ez az utazás eléggé folyamatos szembe szelesnek tűnik. :DDD

(#14090) Zaied válasza janos666 (#14087) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Szerintem inkább egy üveg vágódeszkával próbálkozz, mint egy tálcával, az közelebb áll hozzá minőségbe.

(#14091) adam933


adam933
csendes tag

Üdv Mindenki!

Most egy Corsair Mm300 pro-t használok 35 centis méretben. Tetszik a felülete és a sebessége.
Ami nem tetszik hogy kicsi (tudom van 90 es méret), apró mozgásoknál is túl gyors.
Valami olyat keresnék ami hasonlóan gyors de vastagabb és 60 vagy 90+ cm széles . A kis mozgásnál valamivel jobban nyomom az egész egeret. Hátha segít ezen ha van alatta egy puha vastagabb réteg amitől az kicsit besüpped és lassul.
Csak Warzone megy ezen a gépen és szetten.

A játékban 45cm/360 fok 2.4 sensi és 1200 dpi.
Xtrfy M4 egérrel jellemzően "palm grip" fogás.

Egeret nem tervezek cserélni. Esetleg ennek a wireless verzióra. Nem volt nagyon sok egerem, de ennek eléggé bejön a fogása.

Tudnátok ajánlani valamilyen padot ezek alapján?
Pénz nem számít ha olcsó :D De ha 15 ezer körül megáll az nem baj.

Köszi.

(#14092) ferni válasza adam933 (#14091) üzenetére


ferni
őstag

Először is az Xtrfy M4 egy nagyon jó egér, ha bejön a formája, akkor maradj ennél és válts majd Wirelessre.

Másodjára én gondolkoztam mi lehetne jó egérpad.
[link]

Kodiak egérpad lehet jó opció lenne, ezek nagy része 4mm vastag. Sebességre is pont jó lenne szerintem.

(#14093) Synthwave válasza adam933 (#14091) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem engedd el a deskpad dolgot, és inkább tőle vegyél egy Zero XSOFT XL-t szotyié. 490 x 420 x 3,5 mm. Ha elég az L-es (420 x 330 x 3,5 mm), még inkább szotyié.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14094) attiati válasza jaffa 2843 (#14082) üzenetére


attiati
veterán

Mindenképpen kellene valami támasz.
De különálló, mert egérpadot már vettem.

Mi az a csuklópánt?

(#14095) jaffa 2843 válasza attiati (#14094) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Pl

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#14096) attiati válasza jaffa 2843 (#14095) üzenetére


attiati
veterán

Mármint arra gondolsz, hogy mindig ezt viselni?
Az sajnos nem játszik.

Semmi ajánlott zselés cucc nincs?

(#14097) adam933 válasza ferni (#14092) üzenetére


adam933
csendes tag

Akkor az egérrel legalább jól választottam :D. Amíg nem húzom magam után az egér bungee t állandóan marad a kábeles.

Kodiak eszembe jutott nekem is. Csak akkor nem láttam hogy vannak nagyobb padok is.

(#14098) adam933 válasza Synthwave (#14093) üzenetére


adam933
csendes tag

A Zero Xsoft ahogy nézem a leginkább lassú pad. De rá írtam a hirdető társra. Holnap délután ha minden jól megy tesztelem pár egér húzásig. Ha nem is azt, de szerintem találok nála megfelelőt. Köszi :)

Fényes bútorlap az asztalom teteje. Ezen nem csúszik a bill. Valójában tényleg nincs szükségem méteres szőnyegre.

(#14099) ferni válasza adam933 (#14098) üzenetére


ferni
őstag

Zero az kb hasonló sebességű mint a mostanid, egyáltalán nem az a nagyon lassú egérpad.

Az is jó opció ha tetszik

(#14100) Synthwave válasza adam933 (#14098) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem lassú az, csak kontroll, ami a hozzászólásod alapján neked kell.

Artisanok ennyi pénzekért nagyon korrektek egyébként. Az a gyártó, aminél szó szerint akármelyik padot mainelném.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.