Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13901) Synthwave válasza FireKeeper (#13900) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Már csak a szójatej és a babzsák hiányzik.

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13902) FireKeeper válasza Synthwave (#13901) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

na igen, ha mondjuk egy olyan bemutatkozást olvasnék hogy "egyedi kézműves madáretetőket gyártok" valszeg egy ilyen csóka jutna eszembe róla ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13903) koxx válasza Synthwave (#13899) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Dali lehetett a dédapja :DDD

(#13904) BullZeye


BullZeye
veterán

Félve, de hátha más is hasonló helyzetben van/volt.

Az asztalom éle széles, hiába csiszoltam meg, nem fa teteje van, hanem a gagyibb élzárós.

Eddig a megoldás az volt, hogy a QCK padomat egérnél lelógattam és így nem cseszte szét a csuklómat, de most szeretnék egy nagyobb és jobb padot, ahol nem feltétlen lenne jó, ha lelógna.
Van tippetek hogy lehet ezt kiküszöbölni? Van esetleg valami amit az élére lehet ragasztani az asztalnak? :)
Az új asztal sajna nem opció.

[ Szerkesztve ]

(#13905) omfgk válasza BullZeye (#13904) üzenetére


omfgk
addikt

(#13906) BullZeye válasza omfgk (#13905) üzenetére


BullZeye
veterán

Köszi, sajna ezt próbáltam már, 2 hét alatt kopni kezdett a csuklónál a "bőr", valamint a bal oldalán pont a bill van így felnyitva volt végig és elég bután nézett ki :D

(#13907) fboldog válasza BullZeye (#13906) üzenetére


fboldog
senior tag

Billentyűzet csuklótámasz az élhez? (valami vékonyabb)

üdv.: Boldog Ferenc

(#13908) Synthwave válasza BullZeye (#13906) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Veszel valami lábtörlőnek való deskpadot háromezerért, és azt lógatod le, majd arra rakod az értelmes padot.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13909) Zaied válasza BullZeye (#13904) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Van olyan élzáró/élfólia ami lekerekített, leveszed a régit, felrakod az újat…
ABS élzárót szerintem egyszerű fölrakni. Vagy bemarod és rendes kész idomokat is lehet ráragasztani a végére(abba tudsz ledet is rakni).

[ Szerkesztve ]

(#13910) PCProfessor válasza BullZeye (#13904) üzenetére


PCProfessor
aktív tag

Volt olyan, hogy levettem élzárót, csiszoltam amilyenre kellett és lakkoztam majd azt is csiszoltam.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#13911) gaben22 válasza PCProfessor (#13910) üzenetére


gaben22
senior tag

Arra még mehetett volna kis szilikon spray vagy Func :D.

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#13912) Mephike


Mephike
senior tag

Van egy ODIN GAMING Infinity egérpadom, amivel elégedett vagyok, ugyanakkor kíváncsi vagyok, hogy mit tudhat egy Artisan pad. Mleyik Artisan áll a legközelebb a jelenleg használt padomhoz? Köszi a segítséget!

(#13913) BullZeye válasza Synthwave (#13908) üzenetére


BullZeye
veterán

Nem rossz ötlet, picit olyan mint régen nagymamám a 8. dunyhát rakta egymásra és 1,5 méter magas volt az ágy :D

(#13909) Zaied
Köszi az ABS már nekem is eszembejutott, viszont 1mm mélységig le van már kopva a saroktól a felső "fólia".
Rendes kész idomokra tudsz valami linket adni(, google nem segít)? Ez ilyen félkör alakú léc amit fel lehet csavarozni?

(#13910) PCProfessor
Akkor neked nem pozdorja az asztal fóliával? Ha leszedem és lecsiszolod akkor elég ótvarul nézne ki nekem :D

[ Szerkesztve ]

(#13914) Zaied válasza BullZeye (#13913) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Ragasztani kell azt is mint az ABS-t, ha olyat veszel ami fölülre is lóg szerintem az elég kényelmetlen lesz.
Továbbra is maradnák az ABS-nél és faglettel javítanám a rést.
Mindjárt linkelek pár idomot…

[ Szerkesztve ]

(#13915) BullZeye


BullZeye
veterán

Közben pár napja megint elővettem és nézegettem egy pár tesztet egérpadokról, hogy egyáltalán rájöjjek mi a bajom a QCK-val és végre sikerült.

Ebben a pár megtekintéses videóban pont arra tér ki srác CL1 bemutatásakor, hogy a legnagyobb baj az egér indulásával van legtöbb padnál.
"Odatapad" az egér, és ha csak egy picit kell mozgatni, pl photoshopban 1pixellel kéne arrébb húznom valamit, akkor az istenért nem akar elindulni, ha meg elindul rögtön húzom 10-15 pixelt arrébb.

Erre lenne megoldás a PureTrak CL1 :D aminek nagyon megörültem amíg meg nem láttam, hogy 6mm vastag és nincs a széle elvarva. Aztán látom, hogy a P51 Mustang tökéletes lenne, csak horror áron (21k) és unalmas solid színben minta nélkül amit QCK után nagyon szeretnék :D

(#13916) omfgk válasza Zaied (#13882) üzenetére


omfgk
addikt

Nos, sikerült ismét belenyúlni. :))
MPC 890 alulról.

Ugyanazt tudom mondani mint a Xtrfy kapcsán, hogy a 2000 forintos vacak gembirdnek teljesen sima az alja. Szóval hogy hozták ezt megint össze? És igen, jogos kérdés lenne ,hogy akkor miért nem azt a vacakot használom... mert a felülete szar. Pont annyira mint az Xtrfy-nek.
Egyébként egy-két ilyen kitüremkedés érződik a normál felületen is, akkorák. Szarul lett öntve (vagy nem tudom milyen megoldással csinálták) a gumi.

Bár nem volt annyira feltekerve mint az Xtrfy, de a Cordura felületnek hála az egész egérpad jóval merevebb, így ez se nagyon akar kilapulni.

Kár érte, mert maga a felület az kurva jó. Nagyon fura elsőre, tényleg olyan mintha egy vasalódeszkára kifeszített volna az ember egy nagyon sűrű farmer anyagot. Olyan gyors mint a Puretrak volt újkorában és elvileg jóval tartósabb (a Puretrak 1 hónap alatt sokat lassult és mosás után se lett soha olyan mint amikor felbontottam).

Inkább egy hard pad mint szövet pad. Legalábbis érzésre.

[ Szerkesztve ]

(#13917) koxx válasza BullZeye (#13915) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Vegyel skypadot :))

(#13918) Zaied válasza omfgk (#13916) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Túl sokat állt ez is ránézésből...

(#13919) Synthwave válasza omfgk (#13916) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez az utóbbi egy-két hónap nem akar valahogy összejönni..

Piros kedvencünkkel sikerült végül zöld ágra vergődni?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13920) Synthwave válasza BullZeye (#13915) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Annak kell örülni, hogy 6 mm vastag és nincs elvarrva a széle.

Van két ilyenem, korábban is volt kettő. Kényelmes, és ahhoz képest, hogy nem poliuretán alapú az alja, csak sima gumi, egész jól helyben marad már a puszta tömegének köszönhetően. A széle meg nem különösebben érzékeny az elválásra, és az arra háklisak csülkét sem fogja kikezdeni a varrás. Egyébként meg van 3 mm vastagon, varrott peremmel is, de meh.

Artisanok után nálam Top 2-k a 6 mm-es Talentek. Bár lehet, hogy harmadik helyre szorulnak majd, ha végre ráteszem a mancsom egy kék P51-re. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13921) omfgk válasza Synthwave (#13919) üzenetére


omfgk
addikt

Én is meglepődtem. Éreztem kézzel is a felületen ,hogy mintha egyenetlenségek lennének, megfordítom a padot és erre ilyen pattanások vannak a gumin... :))
Mindenféle kinövések. Vonalas meg pontszerű hibák. Szóval fasza. Gondolom ahogy a formáról levált a gyárban, ott hiba csúszott a műveletbe.

Igen, a piroska tökéletes, az utóbbi 1 hétben is azt használtam a Superlight helyett. Mostanra már hányni tudnék a lyukaktól. Aki kitalálta azt megnyúznám.
Illetve megértettem azt is ,hogy miért nem jó az ha nincs leválasztva a burkolat többi részéről a két fő klikk. Ezt előtte sose vágtam.

[ Szerkesztve ]

(#13922) Synthwave válasza omfgk (#13921) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor valami haszna csak volt, hogy itt úgy b@szódott a drága, mint aki számára nincs holnap. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13923) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

pulsar paracontrol v2 milyen artisan koppints akar lenni? zero? ajánlott pad? aqua-ba gyanúsan jó ára van XL mérethez képest.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13924) Synthwave válasza FireKeeper (#13923) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Semmilyen. Sima gumi alapú cucc, tudtommal textúrázottabb kontroll feel, a la Goliathus Control/AquaControl+.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13925) BullZeye válasza Synthwave (#13920) üzenetére


BullZeye
veterán

Akkor ne féljek tőle? QCK sincs elvarrva és végül is bírja évekig pedig le is lóg, itt az alja kezdett el morzsolódni.
P51 úton van már?
(amúgy hány kezed van, hogy ugyanabból van 2 meg régen is volt még 2? :D)

(#13917) koxx
Igen, egy 2 éves gyerekkel körülöttem aki random hoz dolgokat és "teszi" az asztalra pont jó az üvegpad! :D

(#13926) Synthwave válasza BullZeye (#13925) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha vigyázol rá, sokáig húzhatja egy PureTrak Talent. Amerikában kultpad volt, a 6 mm-es Talent/Turbulence/Phoenix SE felülete ugyanaz, mint ~2010-ben, csak a mérettel és a mintákkal/színekkel variáltak. Ez volt amúgy az eredeti.

Kb. fél évvel ezelőttig kizárólag csak a gyártótól lehetett rendelni USA-ból, de most is csak a Maxgamingen van azon kívül. Az újabb szériáik is csak nemrég jöttek ki egy rakás új mintával egyetemben.

30 fokos kímélőprogrammal, mosózsákban, mosószer és centrifuga nélkül mosható gépben, de az nem baj, ha a 2 éves lurkó nem pakol rá random dolgokat. :DDD

"P51 úton van már?"

Még nincs.

"amúgy hány kezed van, hogy ugyanabból van 2 meg régen is volt még 2?"

Egy L-es Turbulence Teal SE (ezt már nem kapni 6 mm-esben), meg egy L-es Pink van, korábban két fehér/kék volt, egy L-es és egy M-es, amiket eladtam ismerősöknek beszerzési áron. Most 18 pad van a sufni tövén™, szóval már ritkítottam a készletet.

Jó, az S-es Goliathus már rongyokban, évekig az volt a hurcolós, aztán meg a telibefosom pad, az S-es (bontatlan) QPAD-nak meg nyomdai prés kéne. Azért a múltban még volt ez-az (többféle méretű és vastagságú QcK, régi-új logós egyaránt, Everglide Titan, Razer Mantis Speed, a régi logós Allsop Raindrop, QPAD Gate-01, Glorious AIR és SteelSeries S&S ugrik be így hirtelen), meg ugye ott volt az a néhány, ami tesztre jött.

Saját tartós használatra már csak Artisan XSOFT (kb. mindegy, hogy melyik, de tényleg), de az alfa cellás aljú P-51-nek is jó esélye van erre.

Illetve van még egy-két poliuretán alapú motyó, amit kipróbálnék, de ez a termékjellemző alapkövetelmény lett, mert ezek tényleg egyetlen millimétert sem vándorolnak sehova. Lerakod, és mintha betonba lenne öntve; az Artisanokat pl. úgy kell finoman "lefejteni" az asztallapról, pedig nem ragacsos az aljuk; mondjuk a felületek mellett ez is erősen közrejátszik abban, hogy miért ennyi az annyi. XSOFT-ból még az S-es is szépen ragaszkodik a helyéhez. A MID-ek kevésbé stabilak, de mivel azokban a legmerevebb a habszivacs, szerencsére annyira nem mozgatnak. Aztat szeressük, ha minél süppedősebb. :D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13927) BullZeye válasza Synthwave (#13926) üzenetére


BullZeye
veterán

Köszi, akkor azt hiszem maradok a 6mm-es padnál :)
És most átfáradok az egér topicba, hogy olvassak G502 X-ről :)

(#13928) koxx válasza BullZeye (#13927) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

G502X, közelharci fegyver kell? :DDD

(#13929) BullZeye válasza koxx (#13928) üzenetére


BullZeye
veterán

Performance MX-et váltana, ez meg kb milliméterre pontosan ugyanakkora :D

PureTrak CL1 temple padhoz van értelme ilyen Corepadet venni G502xre?
Most nézem nem is olyan a kialakítása az Xnek mint a simának...legalább változtattak valamit a dizájnon... :)

[ Szerkesztve ]

(#13930) koxx válasza BullZeye (#13929) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem tudom milyen a gyárija, de a logi gyári talpai nem a legjobbak amiket eddig én láttam, a corepad viszont elég fasza minőségű. Ja hát ha nem gond, hogy 10 dekás az egér akkor oké :D

(#13931) BullZeye válasza koxx (#13930) üzenetére


BullZeye
veterán

Performance MX 14,7 deka , úgyhogy alig várom, hogy csak 10 deka legyen!

(#13932) Synthwave válasza BullZeye (#13931) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

És még milyen lenne ~6 dekásan (a könnyebbet nem is írom)! :D

tl;dr: Ha nem ragaszkodsz görcsösen a G502 X-hez, sokkal finomabb motyókat lehet venni, és még csak nem is drágábbak, sőt.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13933) BullZeye válasza Synthwave (#13932) üzenetére


BullZeye
veterán

Hallgatlak...performance mx kinézet a fontos és a végtelen görgő vezeték nélkül "hosszú" élettartammal. :)

(#13934) FireKeeper válasza BullZeye (#13933) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

performance mx kinézet a fontos és a végtelen görgő

*sigh* akkor mindegy ;]

btw berendeltem a pulsar paracontrol-t, holnap jön meg elvileg

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13935) Synthwave válasza BullZeye (#13933) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

gl hf a téglával.


:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13936) BullZeye válasza Synthwave (#13935) üzenetére


BullZeye
veterán

Csak irigy vagy mert én elbírom! :D

(#13937) Synthwave válasza BullZeye (#13936) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Aha. Irigy.

:D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13938) XXszabi25XX


XXszabi25XX
csendes tag

Hali!
Valaki tudna nekem ajánlani egy hasonló egérpadot mint az asus cerberus?
https://egerpad.arukereso.hu/asus/cerberus-90yh00t1-bdua00-p329161765/
sajnos már nem kapható és ennek nagyon bejött a tapintása nagyon jó szövet az anyaga vagy nem tudom :D :D Képeken nem látom, hogy milyen az egérpadok anyaga és ahol meg hajlandóak oda írni, hogy szövet ott nem adja át a kép hogy tényleg ilyen-e mint az asus.
Keret kb. 10 ezer de nem baj ha több csak jó szövet anyaga legyen :D és az se lenne baj ha nem az egész asztalt foglalná el.
Köszi mindenkinek

(#13939) gaben22 válasza XXszabi25XX (#13938) üzenetére


gaben22
senior tag

Én személy szerint nem ismerem ezt a padot. Ha nagyon nem tudsz mihez viszonyítani és más (a végén akár jobb) felület se jöhet szóba és mindezek tetejébe még budapesti is vagy, akkor a Pixel nevű üzletben lehet pár egeret meg egérpadot tapizni a jobbak közül.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#13940) XXszabi25XX


XXszabi25XX
csendes tag

Köszi, pont pesti vagyok szóval ez jó opció lehet, igen sejtettem hogy valószinű nem sokan imerek ezt a padot mondjuk nem is egy nagy durranás, de valamiért nagyon tetszik az anyaga és meg voltam vele elégedve csak sajnos elszíktottam :DD Nekem valamiért nem jönnek be ezek a gumis verizók vagy nem is tudom pl a steelseries.

Ilyen az anyaga kicsit szemcsés de nem láttam még más ilyet élőbe

[ Szerkesztve ]

(#13941) XXszabi25XX válasza XXszabi25XX (#13940) üzenetére


XXszabi25XX
csendes tag

(#13942) Synthwave válasza XXszabi25XX (#13940) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Artisan Hien SOFT, a kellő méretben?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13943) BullZeye válasza Synthwave (#13942) üzenetére


BullZeye
veterán

Ez a Hien Soft mennyire könnyen engedi el az egeret ha precíziós munkáról van szó?
CL1-et írtam, hogy az ebben állítólag elég jó, Artisan milyen? (Reggel rendeltem volna de hülye módon átváltottam eurót forintba és nehezen veszi be a gyomrom a 17k-s árat a CL1 Temple :D)

(#13944) Zaied válasza BullZeye (#13943) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Mert az Artisan olcsóbb?

(#13945) Synthwave válasza BullZeye (#13943) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Ez a Hien Soft mennyire könnyen engedi el az egeret ha precíziós munkáról van szó?"

Nem értem a kérdést.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13946) PCProfessor válasza Synthwave (#13945) üzenetére


PCProfessor
aktív tag

A súrlódásra gondolt szerintem.

BullZeye: glasspad megoldja ezt a gondod.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#13947) 4nick8 válasza Synthwave (#13945) üzenetére


4nick8
őstag

Initial friction

(#13948) BullZeye válasza Zaied (#13944) üzenetére


BullZeye
veterán

Ha nem is olcsóbb, de hasonló áron van artisan.

Artisan Classic Zero Soft L
Artisan FX Hien Soft L black

(#13947)
Köszönöm, igen erről lenne szó, amikor elindulna az egér, de oda van tapadva a padhoz, kezdeti súrlódás.

(#13946) PCProfessor
Sajna gyerekek miatt még nem állok készen egérpadra. :)

[ Szerkesztve ]

(#13949) Zaied válasza BullZeye (#13948) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Mondjuk a CL1 nagyobb mint egy L-es Artisan, de az XL-es se sokkal drágább. Tök olcsók lettek az Artisanok.

(#13950) Synthwave válasza Zaied (#13949) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Dehogy lettek, csak minden más kapaszkodott fel egy-két árkategóriát.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.