Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14351) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Jézuska befutott nálam egy Lamzu Energonnal

felület: sima, olyasmi mint az ilyen kompressziós sport ruhák, nyilván mivel részben spandexből van. jó gyors, szerintem gyorsabb a Hiennél, azt hiszem ide a dot skate-ek túl gyorsak már

varrás: a felület szintjén van kb. nagyon minőségi, de nem artisan szint

bázis-anyag: szintetikus, és van egy kis kemikália-szaga, állítólag pár óra alatt kimegy belőle. nem tapad annyira az asztalhoz, mint a poron, de az igazat megvallva ez nekem jobban bejön, mert könnyen el lehet tolni az asztalon, nem úgy mint a Hien-t amit kb le kell fejteni az asztallapról, viszont játék alatt ugyanolyan stabil.

csomagolás: Lamzu :)

tesztelgetem majd párhuzamosan a kettőt, de szerintem az energon lesz a main

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14352) evitiguF


evitiguF
senior tag

Sziasztok,

egy egérpadot szeretnék, 105x75cm az asztallap, ami rendelkezésre áll, egy Logitech G502X Plus és egy G915-t tennék rá.
Jelenleg egy régi Qck Large (40x45x2cm) van, ami még használható, de a szélei már felgyűrődtek. Az egér és a bill új, így gondoltam dukál hozzájuk egy új pad is.
Max 20k-ig mi az ajánlott?
SteelSeries QcK Edge XL és SteelSeries QcK Heavy XXL-t néztem, 14k és 16k árban.

Illetve megfordult a fejemben a SteelSeries QCK Prism Cloth XL (63826) is, ami most épp befér 20k alá, de az egér/bill párossal épp a vezetéktől szabadultam.

(#14353) Synthwave válasza evitiguF (#14352) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én a helyedben tőle vennék egy L-es vagy XL-es Artisan Zerót szotyiért, és elfelejteném ezt a QcK történetet (különösen az RGB-set). Nem kis minőségbeli ugrás.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14354) Ivy.4.Ever válasza evitiguF (#14352) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Nekem is volt qck régen és szintén felgyűrődött. Jó hogy olcsó, de annak ez az ára. Most az Artisan zero nagyon bejött. Olyan mint ladából mercibe átülni.

[ Szerkesztve ]

(#14355) evitiguF


evitiguF
senior tag

Köszönöm az ajánlásokat, akkor egy ilyen Artisanra benevezek!

mi a különbség Classic Zero Xsoft / Classic zero soft között? XL-es méret

Illetve van Classic Zero meg FX Zero

[ Szerkesztve ]

(#14356) FireKeeper válasza evitiguF (#14355) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Soft-Xsoft között puhaságban van különbség, ízlés kérdése. az Xsoft nagyon puha, nem ajánlom ha relatíve erősen nyomod rá az egeret a padra. a soft biztonságosabb választás, de amúgy az xsoft is jó.

FX - classic között annyi a különbség hogy az FX-nek le van varrva a széle, a classicnak nincs. az FX emiatt tartósabb, de drágább is, bár az itteniek elmondása szerint a classic ragasztása is sokkal tartósabb mint más márkáknál. viszont én ennek ellenére ajánlanám az FX-et ha belefér a keretbe, az artisannak nagyon jó a varrása, nem fogja zavarni a bőröd.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14357) ferni


ferni
őstag

Csúszkál egy Zowie egérpad egy barátom asztalán, tipik fekete gamer faasztal.

Tippek, trükkök, taktikák?

Azt hallottam már, hogy pár csepp víz alá és odatapad, de nem kéne alulról feláztatni a padot :DDD

(#14358) Synthwave válasza ferni (#14357) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Poliuretán habszivacsra épülő pad vásárlása.

;]

Azon kívül kétoldalas 3M, oszt részemről kb. ennyi.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14359) evitiguF


evitiguF
senior tag

ROCCAT Sense Pro XXL BB topikból
[link] ~10k

(#14360) FireKeeper válasza evitiguF (#14359) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

2mm nagyon vékony sztem, és pláne ilyen vastagságnál az a rohadt magas varrás sztem nagyon gáz.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14361) Mephike válasza FireKeeper (#14360) üzenetére


Mephike
senior tag

3mm alá én se szívesen mennék, szerintem annyi a minimum.

(#14362) evitiguF válasza FireKeeper (#14360) üzenetére


evitiguF
senior tag

Az ára volt jó, a terméket nem ismerem, azért is dobta be ide a szakikhoz :)

Nekem érkezik az itt ajánlott Artisan.
Ahhoz lenne is kérdésem, a dobozon kívül, magán a terméken van valami azonosító, ami alapján konkrétan be lehet azonosítani, hogy melyik termék, típus az adott példány?
Classic Zero és FX Zero egyszerű, az egyik varrott szélű, a másik nem, de pl Xsoft/Soft/Mid-et hogyan lehet megkülönböztetni?

(#14363) FireKeeper válasza evitiguF (#14362) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

magán a padon már nincs azonosító, csak az artisan logó a sarokban. csak érzetre tudod megmondani hogy melyik lehet.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14364) Ivy.4.Ever válasza evitiguF (#14362) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Az xsoft jobban besüpped.

(#14365) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Nálam nagyon bevált ESP Wuxiang 2 padokból beszereztem még párat:
[link]

A rágcsáló rajta egy finalmouse ulx lion, superglide-al.

(#14366) Synthwave válasza FireKeeper (#14363) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Rajta van a típus is, csak kanjival és hiraganával/katakanával. A padon nem mindegyiknél, de a hullámkarton "borítékon" igen, a keménységgel együtt.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14367) evitiguF


evitiguF
senior tag

Megérkezett a pad, egy kis visszajelzés szubjektíven róla:

[Képek]
Meglepett a csomagolás, feltekertre számítottam, ez pedig egy lapos, a pad méreténél kicsit nagyobb csomagolásban érkezett, Artisan logóval ellátva, illetve egy matricával, amin a termék jellemzői megtalálhatóak.

Az olyan, mint ladából mercibe átülni érzés viszont nem fogott el. Ha teljes áron (~20k-30k) veszem, akkor biztosan visszaküldöm 14napon belül. De még így is gondolkodom, hogy ezt egyből meghírdetve, visszatérjek a QcK Edge-re. (Artisan 12k volt, QcK most ~8k)
Lehet, hogy én vagyok az egyedi kivétel, de:
- a felület minőségében, textúrájában, csúszásában én nem veszek észre semmi különbséget a két pad között
- a Zero vastagsága duplája a QcK-nak, ez látható, érezhető is (huzamosabb tesztet még nem tudtam csinálni, de számomra ez így elsőre inkább zavaró, mint előny, nagyon hozzászoktam a 2mm-hez, hogy szinte hozzásimul az asztalhoz a pad)
itt kíváncsi leszek, egy huzamosabb használatnál hogy néz majd ki a pad széle, ahol az alkarommal találkozik, illetve vica-versa, az alkarom hogy viszonyul majd ehhez
- a QcK alja sokkal tapadósabb, mint a Zeronak, a Zero konkrétan csúszkál az asztalon

Szóval nem esett le az állam tőle, ennek ellenére biztosan egy jó pad, majd a huzamosabb, hosszabb használat során elválik, érdemes volt-e beruházni rá.
Ahogy a képen látszik, a QcK azért már megérett a cserére.
Az ajánlásokat, segítségeket, információkat, főleg a beszerzési forrással, ezúton is köszönöm!

(#14368) Synthwave válasza evitiguF (#14367) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

4-5 MB-os képeket szerintem nem igazán fog senki letölteni, ha még preview sincs.

"a felület minőségében, textúrájában, csúszásában én nem veszek észre semmi különbséget a két pad között"

Wat?

Pedig van, és nem csak használati érzésre, de tapintásra is.

Milyen egér és talpak?

"QcK alja sokkal tapadósabb, mint a Zeronak, a Zero konkrétan csúszkál az asztalon"

Wat?

Hat Artisanom van, legalább négy-ötféle asztallapon kipróbálva, és még a legkisebb, S-est is úgy kell szinte felfejteni. Akit ismerek és van neki, dettó.

MID-et nem probáltam, azzal előfordulhat, hogy egy-két asztallapon nem marad úgy helyben, mint a SOFT vagy XSOFT (viszont olyat szinte biztos, hogy nem ajánlottak itt, főleg nem első Artisannak).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14369) Ivy.4.Ever válasza evitiguF (#14367) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Nem kell letölteni. Behozza ha rákattintasz vagy böksz.

Hogy a francba csúszkálhat? Nekem letapad és teljesen fel kell szednem, hogy arrébb tudjam mozgatni.

[ Szerkesztve ]

(#14370) FireKeeper válasza Ivy.4.Ever (#14369) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én konkértan azért (is) váltottam artisanról mert túlságosan tapadt az asztalra :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14371) Ivy.4.Ever válasza FireKeeper (#14370) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

User error van a háttérben :)
Miért kell mozgatni? Még munkahelyen is lerakom reggel, aztán este fel.

[ Szerkesztve ]

(#14372) FireKeeper válasza Ivy.4.Ever (#14371) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

néha arrébb tolni az asztalon. untam folyton lefejteni az asztallapról :D meg nem jött be a bőrömnek az érdes felület.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14373) koxx válasza Synthwave (#14368) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A raiden mid padom az konkretan kvara csuszik az asztallapon. Ketoldalas ragaszto rulz :DDD

(#14374) evitiguF válasza Synthwave (#14368) üzenetére


evitiguF
senior tag

Logitech G502X Plus - teljesen új

pedig ez itt nálam csúszik, ha szeretnétek, csinálok róla egy rövid videót is.
Az asztal előtte volt letakarítva.
Amit esetleg el tudok képzelni, hogy a pad "egy hetes használt", így az alja lehet poros, vagy akármilyen, ami miatt csúszhat. De az anyaga is más, a QcK sokkal gumisabb és recésebb, a Zero pedig sima.

Az úgy kell felfejteni nálam nagyon erős túlzás. Ha az ujjammal megpöccintem a pad szélét, elcsúszik az asztalon. A QcK-t max felgyűrni tudom így.

A Zero alját mivel tudom/ajánlott megtisztítani?

szerk.
SOFT verzió van

[ Szerkesztve ]

(#14375) Synthwave válasza koxx (#14373) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ezért sem veszek MID-et, de SOFT/XSOFT-nál még soha nem hallottam olyat, hogy valakinél csúszkált volna.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14376) ferni válasza koxx (#14373) üzenetére


ferni
őstag

Ilyenkor hogy ragasztod le? végig az egérpad széleit? vagy csak felül-alul?

(#14377) Ivy.4.Ever válasza evitiguF (#14374) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Akkor nincs mit tenni. Mehet alá a kétoldalú ragasztó :DDD

(#14378) PCProfessor válasza ferni (#14376) üzenetére


PCProfessor
aktív tag

Sarkait nekem mindig elég volt ragasztani.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#14379) 4nick8 válasza Synthwave (#14375) üzenetére


4nick8
őstag

Sose vennék mid-et, borzasztó.

(#14380) koxx válasza ferni (#14376) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Vagtam 1x1 centis kis tappancsokat es 6-8 helyen felraktam a padra. Amugy ha vizes torlovel lemostam az asztalt es egybol raraktam a padot akkor racuppant.

(#14381) Synthwave válasza 4nick8 (#14379) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

XSOFT gang 4 lyfe. :))

Ezért is siralom, hogy az új Shiden XSOFT-ja inkább olyan kemény lesz, mint a régebbi SOFT-ok.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14382) Aby_2014


Aby_2014
aktív tag

Sziasztok!

Olvasgatva a topikot úgy gondolom, hogy a Razer DeathAdder V2-es egeremhez, koca gamerként, egy Classic zero soft xl x4 pad megfelelő lenne.

Ha jól méretezgetem az XL méretnél már a bill. is ráfér a padra úgy, hogy a jobb sarokban egerészni is elférek.

Jól gondolkodom? :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#14383) evitiguF válasza Aby_2014 (#14382) üzenetére


evitiguF
senior tag

Teljes méretű [kép]
Tkl [kép]

Számomra így kényelmetlen lenne.

(#14384) Aby_2014 válasza evitiguF (#14383) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Hát .. ez így elég meh...
Fogok A/3-as lapokat rárajzolom a méreteket és otthon meg majd kipróbálom, hogy nézne ki..

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#14385) ferni válasza Aby_2014 (#14382) üzenetére


ferni
őstag

Rosszul gondolod.

x4 az annyit jelent hogy 4 darab van belőle :DDD

XL méret meg az Artisannal: 49 cm x 42 cm

(#14386) Aby_2014 válasza ferni (#14385) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

2db A/3-asból kijönne..., de mivel épp ráértem, felrajzoltam halványan ceruzával az asztalra a méreteket, ami előtt ülök :D és számomra fura ez a méret.

Ha a cél az lenne, hogy egy normál (tehát nem tkl) bill és az egér is ráférjen úgy, hogy mindkettőt egyszerre akarod használni legalább 58-60 cm szélesnek kellene lenni.
Csak egerészni meg sztem nagy, hacsak nem mint egy nindzsa a kardjával, hadonászol az egérrel :D

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#14387) FireKeeper válasza Aby_2014 (#14386) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát az ilyenre deskmat való, viszont artisanból nincs olyan méret. esetleg azt csinálhatod hogy a deskmat tetejére veszel egy artisant ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14388) ferni válasza Aby_2014 (#14386) üzenetére


ferni
őstag

Soha nem is volt ennek az a célja, hogy ráférjen egy billentyűzet.

A default egérpad méret ami játékra való az 45x40. Artisan csak szimplán rárakott 2-2-2 centit hogy fix elférjél rajta.

És hidd el kell ez a méret lövöldözős játékokra, ott nem a nagy egér sensitivity a divat, szóval kb a leírásod találó.

"hacsak nem mint egy nindzsa a kardjával, hadonászol az egérrel"

[ Szerkesztve ]

(#14389) Aby_2014 válasza ferni (#14388) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Írtam is, hogy kocagémer vagyok és ezzel a felvetésemmel ezek szerint ezt alá is támasztottam. :P .

Jobb minőségű deskmat-ot tudtok javasolni?

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#14390) FireKeeper válasza Aby_2014 (#14389) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

endgame gear MPC-890

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14391) Synthwave válasza ferni (#14385) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meg Artisanra billencset rakni blaszfémia. :DDD

Elvileg lesz deskmatja is a cégnek, de én sajnálnám így gyilkolni.

"És hidd el kell ez a méret lövöldözős játékokra, ott nem a nagy egér sensitivity a divat, szóval kb a leírásod találó."

Azért már akinek. Nem csak low sens létezik (és nem csak tac shooterek), de ha nem is használod ki, kétségtelenül jobban fest, mint egy kisebb. Ilyen szempontból szerintem az L-es a tuti, se nem túl nagy, se nem túl kicsi, könnyebb ide-oda pakolgatni és tárolni.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14392) Aby_2014 válasza FireKeeper (#14390) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

:R , most épp akció is van rá.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#14393) Synthwave válasza Aby_2014 (#14392) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor a PureTrak Talenttel nem is akarlak összezavarni.

:DDD

Jó lesz az az Endgame is.

-----------------------------------------------------------------

(#14387) FireKeeper: "esetleg azt csinálhatod hogy a deskmat tetejére veszel egy artisant"

The way to go. ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14394) Aby_2014 válasza Synthwave (#14393) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Az árukereső nem is ismeri, így nem is létezik ilyen termék :P
Nívós cuccnak néz ki, hol lehet beszerezni, only amazon?

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#14395) Synthwave válasza Aby_2014 (#14394) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Maxgaming vagy közvetlenül a gyártótól.

Minőségi (amerikai) kultpadok 10+ éves múlttal, nevetségesen olcsón. Egyedül a szállítás dobja meg az árukat eléggé, de még így is megérik a befektetett pénzt.

Ha van kedved kicsit kísérletezni (vagy olyat venni, ami messze nem minden asztalon virít itthon), akkor rájuk úszhatsz, ha meg valami egyszerűen és gyorsan beszerezhető valamit akarsz, ami normális, akkor jó lesz az Endgame is.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14396) Aby_2014 válasza Synthwave (#14395) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Köszönöm válaszod, megnézegettem őket, tényleg egyedi premium cuccnak néz ki, de úgy érzem ennyire nem vagyok ínyenc. Tényleg jó lesz nekem az Endgame is.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat és a tanácsokat!

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#14397) Yamaha R1 válasza Synthwave (#14393) üzenetére


Yamaha R1
tag

L, esetleg XL méretű PureTrak Talent beszerzésre van valami tipped? Fél éve nézegetem a hivatalos webshopot, de a pinket leszámítva mindegyik “sold out”. Ezeket már nem gyártják, nem is lesz belőlük?

[ Szerkesztve ]

(#14398) Synthwave válasza Yamaha R1 (#14397) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Phoenix SE? Maxgamingen féláron van. 18 euró.

Idővel biztos lesz. Nem hinném, hogy tizenév után abbahagynák a gyártást, főleg, hogy nemrég bővítettek portfóliót.

P-51 Mustang nem mozgat?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14399) Yamaha R1 válasza Synthwave (#14398) üzenetére


Yamaha R1
tag

Köszönöm a választ!

“Idővel biztos lesz.” - Igen, én is pont ezt gondoltam tavaly júliusban. Azóta minden második nap ránéztem, de nincs készlet. Mindegy, most már mindenképpen esedékes a csere, nem várok tovább.

A Phoenix SE érdekesnek tűnik… ez anyagában és felületét tekintve megegyezik a normál Talenttel, csak a mintázata más?

Illetve még egy kérdéskör, ha nem gond: összességében mennyivel és miben jobb egy Artisan, mint egy PureTrak pad? Megérheti a felárat, vagy nem ad annyival többet?

(#14400) Synthwave válasza Yamaha R1 (#14399) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugyanaz.

A két kedvenc padmárkám, szóval nehezet kérdezel. Részemről mára Artisan only, PureTrakból meg leginkább a P-51-et használnám (legfőképp az alfacellás alap miatt), de harmadik helyre befér a 6 mm vastag Talent.

Ez a miben jobb dolog...ott kezdődik, hogy nem szimpla gumi, hanem poliuretán habszivacságy, amiből kifolyólag az S-es méretet is fel kell fejteni az asztallapról (kivéve MID-ek).

Ha szereted a varrott peremeket (Classic-ok a varratlan, Ninja FX-ek a varrottak), akkor azok igényesek és a felület szintje alatt vannak (P-51-nél szintén), a varratlanok meg nem hajlamosak a peremeken elválni.

A Talent ugye elég kemény, egyáltalán nem süppedős, a SOFT, de főleg az XSOFT Artisanok meg azok, és azt jobban szeretem. Meg ugye a felületek; nagyobb a választék, és vannak elég niche darabok is (Shidenkai, Hayate Kou).

Részemről Shidenkai XSOFT-ot mainelek, ilyet meg egy másik gyártó sem tud. Süppedős, üvegpad-közeli sebesség. A 40 grammos, Hyperglide pöttyös egeret konkrétan szó szerint átfújom rajta. Ha meg lehal rajta az az üveggyöngyös, hártyaszerű réteg, akkor le lehet róla finoman fejteni, és effektíve van egy kevésbé textúrázott, új Hien padod – bár itt akkor inkább megy a helyére egy másik Shiden. :D

Amúgy nem felár. Nála szotyiért van.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.