Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14650) LamaCube válasza Winne (#14648) üzenetére


LamaCube
addikt

Ennél én durvábbakat láttam... Dorozsmai voltam 27 évig, szerintem Bizarre tudja miről beszélek. Voltam olyan helyzetben, hogy 10-en vettek körbe és csak a rugós kések csattogására emlékszem. Annyi volt a szerencsém, hogy kijött a kocsmából a 11-ik és egy általános iskolai osztálytársam volt és gyorsan tisztázódott a szitu. Láttam olyat is, hogy megfogták a sündisznót ott helybe lekaparták a tüskéit, kizsigerelték és vitték megfőzni pörköltnek. Gyerekkoromban emlékszem vitték el őket a suliból, terelték fel őket egy platós IFÁ-ra és nemtől függetlenül vetkőztették le őket és nyírták kopaszra a tetű ellen. Szegedről és a környékről dorozsmára kotorták ki őket a falu szélére. Kaptak vadonatúj házakat, amiket 1 év alatt tönkretettek és ami fa volt benne elégették. A putrit övező utakon döglött kutyák lógtak a fák ágain, mert a kutyától féltek, mint a tűztől. 3 német juhászom volt, átmentek az utca túloldalára inkább, amikor meghallották a kutyák morgásást.
Valahol ezt elrontotta a társadalmunk is, hogy ilyenek lettek, de sajnos a többségében ösztönösen benne van a nem beilleszkedés "törvénye".
Mondjuk ez a magaviseletet is érthető. Gondoljunk bele, ha egy ilyen közegben nőttünk volna fel. Ezt láttuk volna ez lenne a természetes és a kitörési lehetőség egyenlő a nullával. Ennek következtében beállnak a sorba ők is és adják át a következő generációnak. Megoldás? Nagyon nehéz és min. 3 generáció kellene hozzá. A mostani gyerekeket kiragadni abból a közegből /nem állami gondozásra gondolok, mert ott is csak a rosszat kapják a nevelőktől/ és normális nevelésben részesíteni. Persze ez csak egy utópisztikus elmélet, ami vagy sikerülne vagy nem...
Annyi bizonyos, hogy mocskosul összetartanak és itt most nem a hordáról írok. pl. 10 whiteman betámad egyet és ezt látja egy másik blackman 90%, hogy odamegy és próbál segíteni a testvírnek. Ezt sajnos nem mondhatjuk el visszafele. Legtöbb ember csak szidja őket, de ha oda kerülne a sor, akkor csak elsunnyogna vagy gondolkodna mit tegyen, ellenben velük, akik lelkiismeret furdalás és gondolkodás nélkül elvágnák a torkát az embernek. :(((

Nekem nem elérhető, amit linkeltél :U

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.