Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26001) LamaCube válasza Svájcinéger (#26000) üzenetére


LamaCube
addikt

Jól gondolod "John Krasinski" a színész. Kis költségvetésű film, de nagyin dicsérik.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26002) LackoMester válasza LamaCube (#25999) üzenetére


LackoMester
addikt

Érdekes. ;)

Norbi szerintem ja. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#26003) LamaCube


LamaCube
addikt

Akinek tetszett a Teljesen idegenek című film, akkor ezt se hagyja ki: A hely /The place/
Akik még nem látták gyorsan pótolják!!!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26004) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Sikerült kicserélnem a teljes háttérvilágítást. Ilyen lett:


Ilyen volt:

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26005) LackoMester válasza tupacamaru (#26004) üzenetére


LackoMester
addikt

Ügyes. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#26006) LamaCube válasza tupacamaru (#26004) üzenetére


LamaCube
addikt

:Y :C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26007) SipiBcs válasza tupacamaru (#26004) üzenetére


SipiBcs
őstag

Az kemény 😁

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#26008) busman


busman
addikt

Gengszter zsaruk,fasza kis film lett :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#26009) LamaCube válasza busman (#26008) üzenetére


LamaCube
addikt

Szemezgettem vele, de így akkor meg is nézem :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26010) Svájcinéger válasza tupacamaru (#26004) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ügyi ! :C

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26011) mobal válasza tupacamaru (#26004) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

H6400?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#26012) tupacamaru válasza mobal (#26011) üzenetére


tupacamaru
veterán

:K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26013) mobal válasza tupacamaru (#26012) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nekem is ilyen van. És mire cserélted? Továbbá para?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#26014) tupacamaru válasza mobal (#26013) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ugyan olyan gyári alkatrészt vettem bele, mint amilyen benne volt eredetileg. A szétszedés igényel egy kis odafigyelést. Itthoni alkatrészár kb. 60k, Aliról 15. :B ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26015) Trident28 válasza Mappa (#25985) üzenetére


Trident28
tag

+1 :) Durca!! :C Remélem jól meg gondoltad..?? :K

-"-

(#26016) Trident28


Trident28
tag

Egyébként rászántam magam és vettem én is egy gépet.. Semmi komoly.. Egy Finepix S2100HD. :DDD A telefonos fotózást már nagyon untam. :B

-"-

(#26017) Mappa válasza Trident28 (#26015) üzenetére


Mappa
addikt

Jól! hivatalosan is vőlegény lettem :D múlthéten megvolt a lánykérés :B

nem kötelező megadni

(#26018) tupacamaru válasza Mappa (#26017) üzenetére


tupacamaru
veterán

:C

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26019) SipiBcs válasza Mappa (#26017) üzenetére


SipiBcs
őstag

Gratulálok 😊

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#26020) LamaCube válasza Mappa (#26017) üzenetére


LamaCube
addikt

Szorul az a hurok :D Gratula! :C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26021) Mappa


Mappa
addikt

:R

nem kötelező megadni

(#26022) Svájcinéger válasza Mappa (#26017) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Fogalmam sincs, hogy hogy mondhatott igent ! :D Grat ! :C

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26023) Mappa válasza Svájcinéger (#26022) üzenetére


Mappa
addikt

Van az az alkohol ... meg sárm :D

Kösz :B

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#26024) Winne válasza Mappa (#26023) üzenetére


Winne
nagyúr

Vagy beküldtél neki valami szert? :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26025) Trident28 válasza Mappa (#26017) üzenetére


Trident28
tag

Hát akkor csak Gratulálni tudok. :K Sok boldogságot! :K

-"-

(#26026) Mappa


Mappa
addikt

Köszi köszi :K

nem kötelező megadni

(#26027) Svájcinéger válasza Winne (#26024) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Beküldtél neki valami szer(számo)t ? :Y

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26028) LamaCube


LamaCube
addikt

Lackó küldtem privát üzit!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26029) Trident28


Trident28
tag

Kicsit off.... Nem tudtok valakit?? :(((

-"-

(#26030) SipiBcs válasza Trident28 (#26029) üzenetére


SipiBcs
őstag

Eladod?

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#26031) Winne


Winne
nagyúr

B1zarre te leálltál a játékkal teljesen?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26032) Trident28 válasza SipiBcs (#26030) üzenetére


Trident28
tag

El kellene... :((( De ha nem lesz rá vevő, akkor megmarad... :B Természetesen... :D Kizárásos alapon... Veszek most egy kisebbet. Azzal kellene kikeresni a Merci üzembe helyezési költségét... :B Sok most a kiadás, egyszerre nem meg és itt csücsül az udvaron... Sajnálnám, ha álltában menne tönkre.. :O

-"-

(#26033) busman


busman
addikt

Mappa már ajánlotta...Wind Rover...nagyon jó film.👍

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#26034) LamaCube válasza busman (#26033) üzenetére


LamaCube
addikt

Biztos ez a cím, mert én nem találok róla semmit...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26035) busman


busman
addikt

River 🤘Túl okos a telefon.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#26036) LamaCube válasza busman (#26035) üzenetére


LamaCube
addikt

Ja ezt már láttam nagyon régen, de tényleg jó film!!! :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26037) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Ingyenes: Battlefield™ 1 Turning Tides DLC

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26038) LamaCube válasza tupacamaru (#26037) üzenetére


LamaCube
addikt

:R A kölök már le is húzta.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26039) Mappa válasza LamaCube (#26038) üzenetére


Mappa
addikt

Nem prémium BF1 vettél anno?

nem kötelező megadni

(#26040) LamaCube válasza Mappa (#26039) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem sima BF1-et vettem neki, úgy voltam vele, majd ingyen lesz pár dlc :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26041) mobal


mobal
MODERÁTOR

Lackó! Ezt ma olvastam.

:DDD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#26042) LackoMester válasza mobal (#26041) üzenetére


LackoMester
addikt

hmmm....

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#26043) LackoMester


LackoMester
addikt

Mindenki nyaral, szabadságol ? :F

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#26044) Mappa válasza LackoMester (#26043) üzenetére


Mappa
addikt

Itt péntektől 2 hét pihi :)

nem kötelező megadni

(#26045) LackoMester válasza Mappa (#26044) üzenetére


LackoMester
addikt

2 hét...ha jól emlékszem utoljára 2006- ban voltam utoljára 2 hét szabin, nem most volt.. ;)
Jó pihenést. Készültök valahova?

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#26046) Svájcinéger válasza Mappa (#26044) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Mázlista ! Én a 23 év alatt egyszer voltam folyamatosan 2 hétig szabin. Nászút ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26047) LamaCube válasza LackoMester (#26043) üzenetére


LamaCube
addikt

2 hétig voltam szabin. 1 hét Szlovákia és 1 hét itthon, ami minden nap melóval telt. Annyi melóm van, hogy nem győzöm.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26048) Mappa válasza LackoMester (#26045) üzenetére


Mappa
addikt

Most vasárnap 1 hét Horvátország. A többi itthon.

Nászutra még nincs végleges. Ott még szeretünk nagyokat álmodni :D

nem kötelező megadni

(#26049) LamaCube válasza Mappa (#26048) üzenetére


LamaCube
addikt

2 kollégám is volt azt mondták mocskosul megdrágult minden /pedig nem skótok/, de a szolgáltatások minősége nem tükrözi. Ettől függetlenül jó pihenést! :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26050) Mappa válasza LamaCube (#26049) üzenetére


Mappa
addikt

Rovinjba megyünk - tavaly is itt voltunk. Még ez a távolság (kb.600km) amit autóval letolok. Ha távolabb akkor már repülő mint sem hogy fél napokat/napokat seggeljen az ember az autópályán, pláne ha nyaralni megy az ember. Múlt nyáron 1600km mentünk mindennel együtt véve.
A szálláson már buktunk olyan 10k a fincsi € miatt. A kuna is elment a tavalyi 40ft szintről 45 fele, szóval simán drágább lehet ez az idei nyaralás, meglátjuk. Azt tudom, hogy az üzemanyag mocsok drága volt már tavaly is. Ilyen premium szinten mozgott a 95 benzin 430-450Ft körül.

Első nyaralási helyszín idénre Ausztria (Flattach) lett volna. Már majdnem megvolt a szállás amikor visszaírtak hogy ilyen díj nincs benne olyan takarítást díj nincsen benne és így röpködtek pluszba a 30-50€. Olyan árakat kalkuláltak ki, hogy már görög 2 hetes utak jobb áron jöttek volna ki. Azt akkor 5 napról beszélünk és egy kis apartmanról semmi pucc vagy ilyen jópofi dolgok. Úgyhogy osztrákok sztornó.

nem kötelező megadni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.