Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15951) LamaCube válasza Winne (#15950) üzenetére


LamaCube
addikt

;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15952) LackoMester


LackoMester
addikt

Blaupunkt Tv, igazából ez Samsung és valami kínai keverék, de én se venném. :N

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15953) albert8 válasza LackoMester (#15952) üzenetére


albert8
addikt

Hangcuccban elég jók, de tv-t én sem vennék.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15954) LamaCube


LamaCube
addikt

Köszi mindenkinek!
Végül még nincs okom lecserélni a tv-met csak nézegettem, hogy milyen árban vannak és ezt találtam, ami ismeretlen volt nekem is.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15955) LamaCube


LamaCube
addikt

Erről vélemény?
És erről?
8 ropival drágább az lg, de 100hz. Van valami különbség?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15956) busman válasza LamaCube (#15955) üzenetére


busman
addikt

Lg+1
Szebb,jobb.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15957) LackoMester válasza LamaCube (#15955) üzenetére


LackoMester
addikt

Az LG jobb, ahogy Pisti is irta. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15958) LamaCube válasza busman (#15956) üzenetére


LamaCube
addikt

Én is a fele hajlok, de valami vélemény, hogy az LG megbízható vagy ilyesmi :) Ti csak olyan helyen dolgoztok. Látjátok nap, mint nap, hogy sok e a gariztatás.

update

Valszeg az lesz a választásom :) :R

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15959) Svájcinéger válasza LamaCube (#15949) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ki lehet szopkodni a csípős kolbimat. :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15960) LamaCube


LamaCube
addikt

Még annyit, hogy van egy lg házimozim. Valahogyan össze lehet hangolni, hogy a tv hangja a házimozin szóljon?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15961) busman válasza LamaCube (#15960) üzenetére


busman
addikt

Ha a házimozin van optikai bemenet akkor igen.
Vagy esetleg fülhallgató csatlakozón keresztül,de akkor a tvn nem lesz hang.
Vagy húzogatod..mármint a fülhallgatós kábelt...... ne a pöcsödet. :K

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15962) LamaCube válasza busman (#15961) üzenetére


LamaCube
addikt

Gondolom, akkor sincs hang a tv-n, ha rákötöm az optikaival, hiszen az a cél, hogy a házimozi szóljon :)
:R

Nincs rajta optikai kimenet :( A fejhallgatós dolog meg gondolom zsákutca, mert a tv-n kimenet az jó, de a házimozin is kimenet, így pedig nem jó :N

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15963) @rglaaf válasza LamaCube (#15960) üzenetére


@rglaaf
veterán

cobra11 jó is ha DTS-be megy :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#15964) Winne válasza LamaCube (#15962) üzenetére


Winne
nagyúr

Optikaival megy mindkettő, de akkor már mindegy. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15965) LamaCube válasza @rglaaf (#15963) üzenetére


LamaCube
addikt

Dehogy... a parlamenti közvetítéseket akarom úgy hallgatni :P

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15966) busman válasza LamaCube (#15962) üzenetére


busman
addikt

Aux van rajta,mert akkor megyen a dolog?? :U

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15967) LamaCube válasza busman (#15966) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen az van aux in néven van rajta :K A kérdés, hogy a tv-n van-e aux out :) Mindjárt utána nézek.

Svájci

Szopkodja ki a vacogós cápa :DDD

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15968) LamaCube


LamaCube
addikt

[link] nincs rajta. Na mindegy annyira nem lényeg. Köszi mindenkinek!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15969) busman válasza LamaCube (#15968) üzenetére


busman
addikt

A fülhallgatót meg az auxot összepasszítod azt annyi.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15970) LamaCube válasza busman (#15969) üzenetére


LamaCube
addikt

:Y Tényleg :K Lehet olyan kábelt kapni? Vagy mókolni kell :U

Ez lenne az?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15971) busman válasza LamaCube (#15970) üzenetére


busman
addikt

:C

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15972) Winne


Winne
nagyúr

Angel, nem ilyenkor kell kilépni, hanem ilyenkor kell igazán rákapcsolni, hozható meccs volt.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15973) Mappa válasza Winne (#15972) üzenetére


Mappa
addikt

behisztizett ? :DDD

nem kötelező megadni

(#15974) Svájcinéger válasza Winne (#15972) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nem csak azért léptem. Gyereknek nulladik órája, asszony fél 5-kor kel ilyenkor. Amúgy meg tele volt a bucim, hogy senki sem foglalt szinte megint. Nem tőletek várom el, akik tisztítják az eget, hanem a földi egységektől. :D Ha nem jöttetek volna, már rég vége lett volna a meccsnek. Így volt idő, hogy vezettünk is. Na mindegy, majd legközelebb összejön. Csak ismételni tudom magam, ha Tupa itt lett volna és nem brümbrümmözne, akkor simán nyertünk volna. Jó lett volna még egy foglaló ember. Ha meg CQ-ztok és kell valaki zúzni szóljatok, asszem abban már egész jó vagyok. :D

Mappa: nekem Te ne szójjá be ! :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15975) Mappa válasza Svájcinéger (#15974) üzenetére


Mappa
addikt

most is másra kened :D hát szép mondhatom :DDD

nem kötelező megadni

(#15976) Svájcinéger válasza Mappa (#15975) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Mindig jobb szerettem másra kenni, mint magamra ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15977) Mappa válasza Svájcinéger (#15976) üzenetére


Mappa
addikt

disznókoccittenkilencelőtt

Rémi GAILLARD vs POLICE

nem kötelező megadni

(#15978) Svájcinéger válasza Mappa (#15977) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ki ? Én ? Általában este 9 vagy inkább 10 után szoktam. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15979) Pickle Rick válasza LamaCube (#15955) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Nővéremnek ilyen LG tv-t vettem karácsonyra. Szép képe van, eddig hibátlanul üzemel, az ő igényeinek tökéletesen megfelel. Ő is házimoziról használja AUX -> 3.5 jack átalakítóval. :K

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#15980) Svájcinéger válasza Pickle Rick (#15979) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én inkább a Blau-t választottam volna. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15981) tupacamaru válasza Svájcinéger (#15980) üzenetére


tupacamaru
veterán

:))

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15982) Svájcinéger válasza tupacamaru (#15981) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Fejezd már be a brümbrümöt légyszi ! Azt egy tankban is tudod csinálni.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15983) LamaCube válasza Pickle Rick (#15979) üzenetére


LamaCube
addikt

Köszi! :R

80 ropiért tudok szerezni a főnök által, tehát az lesz megvéve. :K

Svájci

Bekapkodhatodamétereskékerest ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15984) Svájcinéger válasza LamaCube (#15983) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Kapja be a fogaskerék ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15985) LamaCube válasza Svájcinéger (#15984) üzenetére


LamaCube
addikt

Akkor ezentúl a becsületes neved édes fiam : Fogaskerék Svájcinéger :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15986) Svájcinéger válasza LamaCube (#15985) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Átadom inkább a lehetőséget Koboldnak. :D

Star Trek filmek bejönnek valakinek ? Én még egyet sem láttam, de mindig izgattak, hogy milyenek lehetnek. Mondjuk a sorozat sohasem jött be.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15987) Winne válasza Svájcinéger (#15986) üzenetére


Winne
nagyúr

Nagyon jók, én a sorozatot is végignéztem, a kimaradt darabnak a napokban álltam neki. A filmek magukban is jók, iszonyat gagyi effektekkel mai szemmel, de nem zavar majd. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15988) Svájcinéger válasza Winne (#15987) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Első körben a 2009-est lesem meg. Aztán ha az bejön, akkor jöhet a többi is. Idén is van egy új ha jól tudom. Még asszem Hannibálból sem láttam az összeset. Ne kövezzetek meg érte. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15989) Winne válasza Svájcinéger (#15988) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem jól csinálod akkor, az elsővel kezd és menj sorban, úgy érdemes. A 2009-es új éra, annak a második része megy most a moziban, arra megyek vasárnap. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15990) Mappa válasza Svájcinéger (#15988) üzenetére


Mappa
addikt

Régiek közül egyet sem láttam (star wars-os vagyok) :D

Az új star trek 2009-es viszont nagyon bejön és én is várom a második részét :K a régieket meg nem tudnám nézni :N

Vasárnap meg a Nagy Gatsby lesem mög

nem kötelező megadni

(#15991) Svájcinéger válasza Winne (#15989) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én is úgy vagyok, mint Mappa, hogy a régiek már nem túl gagyik-e ?

Mappa: én is Star Warsos vagyok. Kinder tojásban voltak SW figurák. Lányom gyűjti őket, s így már van alibim néha nézni a Klónok háborúja rajzfilmet. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15992) Winne válasza Svájcinéger (#15991) üzenetére


Winne
nagyúr

Én is így voltam, de mondom, az effektek gagyik rettenetesen, hiszen régi, de a story meg jó, izgalmas, engem nem zavart. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15993) Mappa válasza Svájcinéger (#15991) üzenetére


Mappa
addikt

Nagyon helyes :D

nem kötelező megadni

(#15994) Svájcinéger válasza Winne (#15992) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Meglássuk.

Mappa: Te is nézed ? 20:15 körül szokott kezdődni a CN-en.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15995) Mappa válasza Svájcinéger (#15994) üzenetére


Mappa
addikt

Ja azt nem :N semmi ilyesmi, csak a múvik. Csak arra mondtam, hogy a lányod gyűjti a figurákat :)

nem kötelező megadni

(#15996) Svájcinéger válasza Mappa (#15995) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ezt nem lehet elég korán kezdeni. Mondjuk neki Dooku gróf a kedvence, a figurák alapján. :D Asszony meg ki nem állhatja az egész SW-t. Mondjuk ahányszor láttam már.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15997) Mappa válasza Svájcinéger (#15996) üzenetére


Mappa
addikt

áhhh én az új sw-ból a 2.3. részt nem is láttam végig csak ilyen darabokban.

az igazi a 4.5.6. részek... azt oda vissza láttam vagy 50x :D

nem kötelező megadni

(#15998) Winne válasza Mappa (#15997) üzenetére


Winne
nagyúr

Ezt sose értettem, azok tök gagyik, csak régen amikor kijött még speckónak tűntek. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15999) Mappa válasza Winne (#15998) üzenetére


Mappa
addikt

vigyázz!!!! mit beszééééélsz! ifjú skywalker :D

nem kötelező megadni

(#16000) Winne válasza Mappa (#15999) üzenetére


Winne
nagyúr

:DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.