Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23001) albert8 válasza busman (#23000) üzenetére


albert8
addikt

Aha ahol a film fele egy csata :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#23002) LamaCube válasza busman (#23000) üzenetére


LamaCube
addikt

Az a gyűrűk ura... A Hobbit kimondottan akciódús és már 3 résznél tart. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23003) LamaCube válasza Rusher (#22998) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem tiszt...ára be van szittyózva. Agyon is vágnám egy szívlapáttal mindegyiket. ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23004) LamaCube válasza albert8 (#22999) üzenetére


LamaCube
addikt

A dobosat már ajánlottam vagy 1 hónapja. Szerintem meg fogom nézni még 1x. A hobbit tetszett tegnap néztük a családdal. Az első kettőt még nem láttam.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23005) albert8 válasza LamaCube (#23004) üzenetére


albert8
addikt

Én már többször láttam, már a hang élmény is fantasztikus, nemhogy a film tartalma. :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#23006) Svájcinéger válasza albert8 (#22999) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Az első szerintem nagyon jó volt, a második is, de ez a harmadik, szerintem egy összecsapott fos volt. Nem jött át.

Nem elég, hogy szombaton befejeztem a Spartacust, aminek a végén a főhős meghalt, de még Tölgypajzsos Sorin is. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23007) LamaCube válasza Svájcinéger (#23006) üzenetére


LamaCube
addikt

Baszod alapszabály, hogy nem spoilerezed el egy sorozat végét... :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

Így el se kezdem :(

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23008) albert8 válasza LamaCube (#23007) üzenetére


albert8
addikt

Jajj mintha nemtudtad volna eddig is :D Am meg sok benne a vér és a mesztelen csajok, szóval neked nem ajánlott. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#23009) LamaCube válasza albert8 (#23008) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem tudtam, hogy meghal a főszereplő! :U

A mesztelen csajok nem is érdekelnek, DE a meztelenek igen... ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23010) Svájcinéger válasza LamaCube (#23007) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Töriből nem tanultad ? :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23011) albert8 válasza Svájcinéger (#23010) üzenetére


albert8
addikt

Épp ezt akartam én is :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#23012) LamaCube válasza Svájcinéger (#23010) üzenetére


LamaCube
addikt

Ezt történelemből tanították? :Y ;)

A lényeg, hogy ne legyen spoiler :P

albert8

Persze így utólag könnyű...te mesztelen -esztelen ;) :P

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23013) Winne


Winne
nagyúr

Van baj :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23014) Svájcinéger válasza LamaCube (#23012) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Most már tényleg nem tom eldönteni, hogy csak hülyéskedsz vagy komolyan gondolod ?

[link]

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23015) LackoMester válasza Svájcinéger (#23014) üzenetére


LackoMester
addikt

ez kb. annyira spojler, h. pl. elárulom, h. a Roma című sorozatban megölik Caesart ( Cézárt ) , és a gyilkosok között van Brutus.. ;]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23016) busman válasza LackoMester (#23015) üzenetére


busman
addikt

Most már meg se nézem... :DDD
Túl magas labda volt.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23017) Mappa


Mappa
addikt

A Hobbit az tényleg nem rossz. A 2. részén én elaludtam :DDD mert piszok fáradtan néztem. De imádom dúdolni a Misty mountains-t :D
Majd valamikor nekifekszem a 3. résznek...illetve a 2. is befejezem.

nem kötelező megadni

(#23018) albert8 válasza Mappa (#23017) üzenetére


albert8
addikt

Az nagyon jól sikerült kis dal. :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#23019) Mappa válasza albert8 (#23018) üzenetére


Mappa
addikt

És még a szinkronos változata is igen jó lett :K

nem kötelező megadni

(#23020) Winne válasza Mappa (#23017) üzenetére


Winne
nagyúr

HOBBIT SPOILER!

Most néztem meg a harmadik részt, aminek szerintem két fő baja volt. Az egyik, hogy a sárkány nagyon hamar kifeküdt ahhoz képest, hogy a második rész kvázi róla szólt, de mégis semmiről, a másik meg a csata befejezése. Az orkok annyian voltak, hogy nem látszott a sereg vége, aztán a sok kis törp 100-asával ölte őket egyenként, a melákok eldőltek a semmitől kábé, akiket a GYU-ban alig lehetett lenyomni, majd a végén mikor a két főge*ire rámentek, akkor a csata többi részéről kvázi nem esett többet szó, csak jöttek a madarak még aztán annyi, minden katona eltűnt. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23021) LamaCube válasza Svájcinéger (#23014) üzenetére


LamaCube
addikt

:W Szerinted? :K Nálam ez a smile azt jelenti, hogy "viccesen értetlenkedek" - :U lehet ezért voltam félreérthető.

"Nem tudtam, hogy meghal a főszereplő! :U"

Lackó

Amúgy meg ki a tököm az a Ceasar :F A Blutusz azt tudom mi vezeték nélküli kapcsolat...
;)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23022) Mappa válasza Winne (#23020) üzenetére


Mappa
addikt

Baszki van spoiler gomb .... használjuk már :o :DDD :O

A SAJTBURGERBEN MEG SAJT VAN

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#23023) LackoMester válasza LamaCube (#23021) üzenetére


LackoMester
addikt

oké, értem ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23024) busman


busman
addikt

Akkor most érdemes megnézni a hobbitot?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23025) LamaCube válasza busman (#23024) üzenetére


LamaCube
addikt

:K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23026) Mappa


Mappa
addikt

Svájci Úr tankozom.... jöszöl?

nem kötelező megadni

(#23027) busman válasza LamaCube (#23025) üzenetére


busman
addikt

Baszki 2 óra 50 perc?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23028) Svájcinéger válasza Mappa (#23026) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Futok ! Futok !

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23029) Mappa válasza Svájcinéger (#23028) üzenetére


Mappa
addikt

Na meg is bántam. Kár volt felmenni járművezi :D :( szarfoshúgy játék

nem kötelező megadni

(#23030) Svájcinéger válasza Mappa (#23029) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ezer éve nem volt BF4 leáll hibám.

Winnie: akkor nem csak én éreztem úgy, hogy se füle, se farka, összecsapták az egészet.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23031) LamaCube válasza busman (#23027) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen :K

Svájci

Szerintem a Gyűrűk uránál sokkal jobb a Hobbyt. Na ott rendesen vontatott volt az egész. 20 percet elbírtak b@szni azzal, hogy nézegeti azt a kicseszett gyűrűt. :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23032) Svájcinéger válasza LamaCube (#23031) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Első két rész jó volt, de ez a harmadik nekem nem jött be.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23033) LamaCube válasza Svájcinéger (#23032) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát én se mondom, hogy jobb volt , mint az előző 2, de egy délutáni filmnek elment.

Whiplash-t senki nem nézte még meg albert8-on és rajtam kívül?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23034) Mappa válasza Svájcinéger (#23030) üzenetére


Mappa
addikt

Állítólag ez az új pathcel jött. Nekem 10ből-8x kifagy ha kilépek egy szerverről. Jöhetne a GTA mert ezzel én azt hiszem végeztem. Bár jön a jó idő - sok sör sok muffkátli és megint sör :D

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#23035) Winne válasza LamaCube (#23033) üzenetére


Winne
nagyúr

Én már régóta szemezek vele, de még sosem jött meg a hangulatom hozzá, ahhoz pedig kell nekem. A kisfilm is ott van mellette, csak még meg kell várni, míg eljön az ideje. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23036) busman


busman
addikt

Ez mekkora fos egy film..Két óra alatt,gyakorlatilag nem történt semmi.
Tegnap már nem volt lelkierőm végignézni,de vicc az egész.fél órát baszakodtak a trollokkal.Menekülnek,össze-vissza futkosnak,a szokásos balfaszkodás mint a gyűrűk urában.Az egyiknek ráadásként madárfos folyik a fején.Nem tudom érdemes-e végignézni..

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23037) Svájcinéger válasza Mappa (#23034) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Eddig nem tapasztaltam.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23038) Mappa válasza busman (#23036) üzenetére


Mappa
addikt

Az egyiknek ráadásként madárfos folyik a fején. :D :DD :DD :C

Igen ezért van belőle 3 rész. Én a másodiknál aludtam el :DDD csak azért néztem/nézem a Hobbitot mert anno a Gyűrűk Ura bejött :K

Svájci Úr - 3 hét után első kör végén ez fogadott bf4.exe leállt. Topikban is írták, de játék közben nekem nem állt le. Kicsit idétlen lett a helikopter mozgása de jó értelemben... Végre lehetne menekülni, mert zuhanásból is jót gyorsul, ha nem lenne papírból továbbra is. Tegnap Gouldmanon már kezdőn csipogott az a szar, ahogy felszálltam. Csúnya kör volt fel is qurta az agyamat :DDD de azt hiszem ezt vágod.

nem kötelező megadni

(#23039) Svájcinéger válasza Mappa (#23038) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Átjött. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23040) Mappa


Mappa
addikt

Subway Sandwich házilag :K :DD :DDD

nem kötelező megadni

(#23041) Svájcinéger válasza Mappa (#23040) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ezt az idiótát ! Az elején még ígéretesnek tűnt...

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23042) Mappa válasza Svájcinéger (#23041) üzenetére


Mappa
addikt

Nézd meg a többit is :DDD hát mekkora egy vadállatdisznó :DDD

nem kötelező megadni

(#23043) v-paci


v-paci
aktív tag

Srácok, kell valakinek Witcher 2 Enhanced Edition? GoG / DRM mentes verzió...

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#23044) LackoMester válasza v-paci (#23043) üzenetére


LackoMester
addikt

köszi a felajánlást, de nem az én stilusom :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23045) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Trónok harca sorozatban vannak zombik vagy ilyesmik?

PSN:BiZzare_0 ️

(#23046) Mappa válasza @rglaaf (#23045) üzenetére


Mappa
addikt

"Mások" - Others így hívják a sorozatban őket:K Ilyen ni [link]

Sápadt, múmia szerű, világítós kék szemű lények, akik nyugtalanító módon igénylik a kisbabák társaságát. Remélem több "szerepet" kapnak itt az 5. évadban mert eddig nem sok mindent tudni róluk.

nem kötelező megadni

(#23047) v-paci válasza Mappa (#23046) üzenetére


v-paci
aktív tag

A trailer alapján megint sok szálon fog futni a cselekmény... igazán lehetne már több részes egy évad :K

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#23048) Mappa válasza v-paci (#23047) üzenetére


Mappa
addikt

Bezony jó lesz várjuk már nagyon :C
CC-n volt a trónok harca főszereplői meg a készítők és forgatókönyv író meghívva ahol is kérdezhettek a rajongók. Párszor felmerült ez a kérdés is, hogy miért 1 órás illetve miért 10 részes egy évad. Bazsalyogtak a is rajta, hogy lehet lesz valami fejlődés e téren, de nagyon nem mondhattak róla semmit. Csak terelték a szót, hogy az HBO ennyit és ennyit enged. Plusz sok munka az az 1 óra leforgatás is. Rengeteget utaznak különböző helyszínekre. Pl. a nagy hegyek és puszta jeleneteket Új-Zélandon vették fel, míg a 4. évadot szinte csak Horvátországban forgatták. Bírnám én is ha több részből állna.

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#23049) LamaCube válasza Mappa (#23048) üzenetére


LamaCube
addikt

El kell szomorítsalak. Nem sok szerephez jutnak ezután se. Lassan utolérik az írót a sorozattal. Talán októberben jön ki az új könyv, amit nagyon várok. Én a sárkányos hercegnőt hiányolom a sorozatból, a könyvben sokkal több szerepe van és nagyobb is a hódításain a hangsúly.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23050) v-paci válasza LamaCube (#23049) üzenetére


v-paci
aktív tag

Azt rebesgették, hogy (talán) a jövő évadtól a sorozat és a könyv sztorija szétválik, teljesen a forgatókönyvírokra lesz bízva a film, mert már utolérik teljesen a könyveket. Amúgy sárkánymami biztosan hangsúlyos lesz az évadban, legalábbis nekem ez jött le a trailerből.

Banshee nagyon durva, kíváncsi vagyok mit hoznak ki az évadzáróból.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.