Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27001) LamaCube válasza busman (#26999) üzenetére


LamaCube
addikt

Tegnap kipróbáltam a gyerek Ps4-én. Hát én biztosan nem tudnám kontrollerrel tolni egyszerűen lehetetlennek érzem. Forogtam, mint a körhinta összevissza. Viszont újrapasztáztam a procit a ps-en és azóta nem zúg, mint egy porszívó :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27002) busman válasza LamaCube (#27001) üzenetére


busman
addikt

Az elején kicsit kínlódós,de hamar bele lehet jönni.Macerás a pasztázás?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27003) LamaCube válasza busman (#27002) üzenetére


LamaCube
addikt

Á, dehogy. A gyereké a vékonyabb verzió. De mindkettő szétszedéséről van jó videó a youtubon. Olyannyira nem nehéz, hogy én itthon se voltam csak amikor hazaértem, akkor mondta a kölök, hogy szétszedte és kitakarította. Persze annyi esze nem volt, hogy nem a por miatt hangos, hanem azért mert a paszta már teljesen kiszáradt. Szétszedtem úgy, hogy mondta mit hogyan és szépen bepasztáztam neki. Utána olyan csendes lett alig pörgeti a ventit, pedig előtte tényleg olyan volt, mint egy porszívó.. 30 perc kb., ha kell róla videó elkérem és linkelem.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27004) busman válasza LamaCube (#27003) üzenetére


busman
addikt

Köszi.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27005) tupacamaru


tupacamaru
veterán

World War Z , Tormentor x Punisher , Figment Epic.......

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27006) mobal


mobal
MODERÁTOR

[link] :DDD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#27007) LamaCube válasza busman (#27004) üzenetére


LamaCube
addikt

Nincs mit! :)

mobal
:DD :DD :DD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27008) Winne


Winne
nagyúr

Nakéremszépen!

Elővettem évekkel később a BF3-at és ami meglepő volt, még mindig nagyon sokan játszanak vele! :Y

Ami nagyon nem változott, hogy mindenki rohangál össze-vissza, nem azt csinálja, amit kell, gyk egy aktív teamspeakelő squad simán tudja vinni a meccset. A reflexeim sehol sincsenek, öreg is vagyok, meg nem is játszok egy ideje multit, de élveztem nagyon pár meccset menni, van olyan szerver 48-as, ami keveri a módokat és pályákat is, így mennek olyanok is, amik nem voltak már akkor se sem gyakoriak, amikor még játszottam. :)

A mai napig megállja a helyét a játék, a rombolhatóság bombajó, a grafika is nagyon rendben van, most simán megy fullon minden. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27009) Trident28


Trident28
tag

Alien 4!? :C Nekem is lent volt a 3 és a 4 is. Hardvert cseréltem és reinstall volt kb 3 hete. Akkor még alig voltak :K. Azóta ezek szerint sok minden változott...

-"-

(#27010) Svájcinéger válasza Winne (#27008) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Mondjuk az az ősz halánték tényleg azt mutatja, hogy megöregedtél. :D Rám is rátör néha a játszhatnék, mondjuk shotizni egyet a kanálison, de még nem vitt rá a lélek. Pedig mikor közelről betakarod és felsikolt, olyankor mindig elkapott a röhögés. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27011) Winne válasza Svájcinéger (#27010) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor pedig itt az idő.

Kedvcsinálónak: [link] [link]

[link]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27012) Svájcinéger válasza Winne (#27011) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

:C

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27013) busman válasza Winne (#27011) üzenetére


busman
addikt

Fú azé ez fasza volt 👍

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27014) Winne válasza busman (#27013) üzenetére


Winne
nagyúr

Jaja, jó idők voltak, kár, hogy MW2-ből nincsenek, szívesen visszanézegetném őket. Annyit visítottunk, mint kb soha. Jött a Polgármester a tuberkodásával, aztán rohangáltunk a késes kaszttal, Tupa lőtte egyből a repülő cuccokat, ahogy beértek a pályára, jó dem/dom partyk.. :C

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27015) Winne válasza Winne (#27014) üzenetére


Winne
nagyúr

Ezt az egyet találtam eddig, ez is MW3, de holnap megnézem a másik külső hdd-t, azon lesznek sztem közös MW2-esek. [link]

BF3-as kivágott darabok vannak még, amin beszéltek. Sipi mondja kell nekem egy tank, 5 másodperc múlva behajtunk egy tank elé, amiben nyilván ellenség ül és egyből kilő a fa**ba. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27016) Trident28 válasza Winne (#27015) üzenetére


Trident28
tag

Nekem lent van már az mw2 is.. Vannak fent páran... Mondjuk csak a HC-t néztem.. :B

-"-

(#27017) v-paci válasza Winne (#27008) üzenetére


v-paci
aktív tag

Megnéztem a videók dátumát, basszus, ez 8 éve volt :Y

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#27018) Winne válasza v-paci (#27017) üzenetére


Winne
nagyúr

:K :K

Az említett esetnél te vezetted a dzsippet. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27019) Winne


Winne
nagyúr

Megtaláltam a videókat, de MW2 sajnos csak winning killek vannak, meg amit már feltettem régen.

MW3-as van sok, csak annyit tudtam leszűrni belőle, hogy a reflexeim már a béka segge alatt vannak, sokszor nem is látom, hogy ember van ott, ahol már lőttem is. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27020) busman


busman
addikt

Szedjétek már le a Warzone-t. Kurvajó. Minden nap tolom ,Kutival.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27021) Trident28 válasza busman (#27020) üzenetére


Trident28
tag

Tegnap este toltam 2 kört.. A másodikban elsők lettünk. A bónusz kör utolsó 1 percében lettünk elsők. :DD Ezt a respawn alatt lőttem, utána már nem volt rá időm. Az utolsó 30 másodpercben szedtünk ki 2 alakot a Deposit pedig már be volt hívva. Jó volt a csapat, teljesen együtt mozogtunk. Nagyon Cool volt... :K :C

-"-

(#27022) Winne válasza busman (#27020) üzenetére


Winne
nagyúr

Kutinak is van PC-je? Vagy működik a crossplatform?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27023) tupacamaru válasza Winne (#27022) üzenetére


tupacamaru
veterán

Működik sajnos. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27024) Winne válasza tupacamaru (#27023) üzenetére


Winne
nagyúr

:DDD :DDD

Akkor az nem sok ingyenfrag nektek?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27025) tupacamaru válasza Winne (#27024) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem, nekik. Én úgy tudom hogy működik a célzásrásegítés és tudnak fedezék mögül kihajolni. De majd megcáfolnak ha nem így lenne. ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27026) busman válasza Winne (#27022) üzenetére


busman
addikt

Ps-en toljuk.Szerintem multiban nincs rásegítés...

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27027) Winne


Winne
nagyúr

Na ez érdekes, majd rálesek a dzsátábon :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27028) Trident28


Trident28
tag

3 napos Free weekend a multiban... :B Letoltam pár kört... :K Nagyon ott van. :Y Sztem megveszem. :K :C

-"-

(#27029) Trident28


Trident28
tag

No egyébként van negatívum is... Csak hogy legyen miről szó... :B Ez a PC-s, konzolos témáról csak annyi észrevételem van, hogy valami nagyon nem kerek.. Vissza néztem pár kill-t és meglepő módon a konzolos kezében nem ugrál úgy a fegyver, mint pl. nálam... :N Simán csinált a gyerek egy 4-s killt, az nélkül, hogy rezzent volna a kezében az egyébként perk mentesnek tűnő smg fegyver... Ennyit a célzás rásegítésről...

-"-

(#27030) Trident28


Trident28
tag

Urak!! Kicsit off...

Kellene nekem egy kis segítség. Igazán röstellem magam, de nem boldogulok a telepítéssel... Az alany egy Intel 440BX lapka készlettel rendelkező slot 1-s alaplap. A probléma ott kezdődik, hogy CD-l boot-l az XP SP3 telepítő, fel is rakja a telepítő fájlokat, de restart után, amikor a merevlemezről kellene betöltenie.. Hiba a rendszer betöltésekor üzenet fogad.. :F Bármit állítok, nem változik semmi.. :( Esetleg a telepítő a hibás, vagy túl új ehhez!!?? Esetleg ránézzek 98 SE-l vagy ME-l..?? :F

-"-

(#27031) Winne válasza Trident28 (#27030) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát ennek keress valami őstopikot, hátha valaki még emlékszik ilyenekre. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27032) Trident28 válasza Winne (#27031) üzenetére


Trident28
tag

:DDD Megoldottam magam... :) Igazából az volt a gond, hogy az XP Sp3 telepítőm már nem támogatja a 66 Mhz-s ata vezérlőmet a lapon, csak dos környezet alatt... Régebbit nem találtam, így leszedtem egy win 9x csomagot.. 95, 98, 98 SE, ME 4 in 1... Hibátlanul fut rajta az ME... Ma már zenéltünk is... :)) :B Egyébként 100-150 euro között vesztegetnek egy ilyen lapot ebay-n.. Van még egy S 370-m, most próbálok intézni bele valami izmosabb cerkát... :K :C

-"-

(#27033) Winne válasza Trident28 (#27032) üzenetére


Winne
nagyúr

Van itt szabadidő :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27034) Trident28 válasza Winne (#27033) üzenetére


Trident28
tag

Ne is mond... Csak az van... :((( Valahol jó is ez,, meg nem is. :N

-"-

(#27035) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Hyper: megnézted végül A fegyencet ? Ozark megvolt valakinek ? Akinek tetszett a Vikingek, ajánlom Az utolsó királyságot. Azt nem tudom, hogy történelmileg mennyire hiteles, mivel egy angol író könyve alapján készült, de nekem bejött.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27036) Trident28


Trident28
tag

Megint készül valami...

-"-

(#27037) tupacamaru válasza Trident28 (#27036) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ezekkel a kriptaszökevény gépekkel mi a terved? :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27038) Trident28 válasza tupacamaru (#27037) üzenetére


Trident28
tag

:DDD :)) ebay... :K Amúgy eléggé jó árakat kérnek egy-egy jobb retro masináért... Adtam már el kint egy AGP-s Voodoo 3000-t. cirka 60 Euróért. Egy Ausztrál srác vette meg.. Kint most nagyon él ennek a divatja.. "Mocsok nagy" pénzekért.. Itthon nem kapni értük semmit, viszont van, aki megkéri az árát egy-egy motyónak... Pl. most vettem pont ebbe az utóbbi gépbe egy PIII 700-s cerkát TT tuning hűtővel postával együtt 7000-t. Ez igazából közel a kinti ára, de ha ebbe berakom, dob az árán 30-40 Eurót is, plusz hamarabb elviszik...

-"-

(#27039) LamaCube válasza Svájcinéger (#27035) üzenetére


LamaCube
addikt

Még nem. :N
Most a Homeland utolsó évadát nézem és már most sajnálom, hogy vége lesz. Igaz ez a nyolcadik évad, de nagyon jó.
A ZéróZéróZéró-t is kivégeztem az is nagyon jó.
Most Stephen King fiának a sorozatát nézem: Kulcs a zárját- jó kis fantasy.
Ozark? -nem hallottam róla.
Meg a Westworld-öt folytatom. Atom jó a 3-ik évad.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27040) Winne válasza Svájcinéger (#27035) üzenetére


Winne
nagyúr

Én néztem az Ozarkot is, elég puruttya, meg lassú, tehát nem az, aminél várja az ember a következő részt, de egynek jó. Jó benne a redneck duma. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27041) Svájcinéger válasza LamaCube (#27039) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

A Fegyencből és az Ozarkból ( [link] ) is megnéztem két részt. Az Ozark nekem jobban bejött. Csak nehogy elmenjen abba az irányba, mint a két hikomatos kukabúvárról szóló sorozat, amit Ti annyira kedveltek. :D :R

Winnie: hát ha uncsi lesz, max. abbahagyom.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27042) Winne válasza Svájcinéger (#27041) üzenetére


Winne
nagyúr

Pedig el fog. :DDD

Én csak azért nem szeretem annyira, mert utálom, amikor ha már látszódik a probléma megoldása és úgy néz ki látszik a vége, mindig beüt a szar. Állandó baszakodás van.

Majd írd le hogy tetszett.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27043) LamaCube válasza Svájcinéger (#27041) üzenetére


LamaCube
addikt

"két hikomatos kukabúvárról"- ez melyik sorozat? :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27044) Svájcinéger válasza LamaCube (#27043) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

BB. Maga az idézet pedig a Taxi 2-ből való.

Winnie: Ok.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27045) LamaCube válasza Svájcinéger (#27044) üzenetére


LamaCube
addikt

Ja :) Pedig a legjobb sorozat :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27046) Winne válasza LamaCube (#27045) üzenetére


Winne
nagyúr

Én ezt ma már nem írom alá. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27047) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Close To The Sun , Sherlock Holmes: Crimes and Punishments Epic......

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27048) tupacamaru válasza tupacamaru (#27047) üzenetére


tupacamaru
veterán

A jövő héten meg a Just Cause 4 lesz... :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27049) Trident28 válasza tupacamaru (#27048) üzenetére


Trident28
tag

Köszi!! :R
Akkor azt be fogom húzni... :DD

-"-

(#27050) LamaCube válasza Winne (#27046) üzenetére


LamaCube
addikt

Puha vagy :D Persze vannak jók, de a maga kategóriájában még mindig ott van szerintem. De emlékszem, hogy amikor vége lett kicseszettül hiányzott. Más sorozatnál ezt nem éreztem annyira erősen. Bár a Homeland-ot nagyon sajnálom, hogy befejezik.
Te még nézed a TWD-t? Én ebből az évadból az első részt szenvedtem végig. Viszont a kritikák azt írták, hogy ez az évad talán olyan jó lett, mint az első évadok. Lehet adok neki esélyt.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.