Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15301) Winne válasza Mappa (#15300) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez hülyeség. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15302) Mappa válasza Winne (#15301) üzenetére


Mappa
addikt

Én szobámban van egy 37" tv amitől kb. 1.3 - 1.5m van az ágyam... Itt még megmondom, mi egy fullhd kép.
Nagy szobában 40" bőven 2m felett van a kanapé olyan 220-230cm
De egy koncert felvételnél itt nem mondom meg, hogy DVD vagy fullhd.

nem kötelező megadni

(#15303) Mappa válasza Mappa (#15302) üzenetére


Mappa
addikt

Jó mondjuk nekem már a szemem is szar :(

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#15304) LackoMester


LackoMester
addikt

Tudtommal a passzív 3D nemtud FullHD- t ( 1920 x 1080p -t ), de ennek ellenére jobb ( olcsóbb ) mint az aktív. Nem véletlenül egyre több LCD gyártó pártol átt a passzívra. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15305) Pickle Rick válasza LackoMester (#15304) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Hát én megnéztem mind2-t, és valahogy az aktív 3D jobban bejött. Sokkal szebb volt a kép minősége és a szememnek sem volt zavaró, áthallást sem tapasztaltam uh e mellett döntöttem, bár rohadtul nem használom. Kb. a Pi Életét néztem meg 3D-be, jó volt szép volt, de egy halott technológia, kutyának se kell. A beépített wifinek sokkal jobban örülök, kicsit kényelmes így a TV vezérlése. :D

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#15306) Mappa válasza Winne (#15301) üzenetére


Mappa
addikt

Ha legalább nem egy 50" tv-ről beszélünk akkor nem az!

Nem tudom mekkora tv-d van, de próbáld ki.

Anno töltöttem lefelé a sok 1080as meg bluray m2ts-eket. De semmi értelme ha ilyen távolságból nézi az ember. Marad a 720p azt annyi. Még hely is több marad

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#15307) Pickle Rick válasza Mappa (#15306) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

A 720p az hol DVD minőség? :DDD

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#15308) busman válasza Pickle Rick (#15307) üzenetére


busman
addikt

Csak halkan jegyzem meg ,hogy nem veszed észre a 1080p-720p közötti külömbséget,főleg ha közelről nézed.
Többször "teszteltem" már,úgymond hozzáértőn ,és sima mezei halandón is.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15309) Mappa válasza Pickle Rick (#15307) üzenetére


Mappa
addikt

A média lejátszó felskálázza jó ?!!! :DDD

DVD 720p 1080p egy bizonyos távolság után tényleg tök mind1

nem kötelező megadni

(#15310) Pickle Rick válasza busman (#15308) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Én nem mondtam hogy észreveszem. Csak kötözködöm mappával, mert egy geci vagyok. :D Azt írta ha 2 méterről nézem hót mind1 hogy 1080p vagy DVD minőség, de azért ő is 720p-ben nézi a filmeket. Nyeheheee... ;]

Ha a passzív 3D-re gondolsz, hogy nem látod, hogy minden második sor jut csak az egyik szemedhez ez sztem nem így van. Egyes esetekben látható csíkozódás, nem azt mondom hogy oltári zavaró, de látható. No offense, egyéni vélemény. :K

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#15311) Mappa válasza Pickle Rick (#15310) üzenetére


Mappa
addikt

VHS rulez! Kapd be :DDD

nem kötelező megadni

(#15312) LackoMester válasza Pickle Rick (#15305) üzenetére


LackoMester
addikt

Nálam meg éppen fordított a helyzet, a passzív sokkal jobban tetszik, bár az egész 3D egy nagy marhaság. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15313) busman válasza LackoMester (#15312) üzenetére


busman
addikt

+1 :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15314) LamaCube


LamaCube
addikt

Winne

Megnézted azt az új zombis sorozatot, amit linkeltem? Nekem tetszik eddig.
Erről hallottál már? Állítólag nagyon komoly :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15315) Svájcinéger válasza Mappa (#15306) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én köbö 2.5 méterről nézem a 40 "-t, de szerintem észre lehet venni, hogy hd vagy full hd. Most nem azt mondom, hogy annyira fontos a 3D, de teljes értékű böngésző a Samunál is csak a 6-os szériától van asszem, az meg már mind 3D-s, de majd a szakértők kijavítanak ha nem.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15316) Pickle Rick válasza LamaCube (#15314) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Hogyne hallott volna róla, hisz ő maga írta. ;]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#15317) Svájcinéger válasza albert8 (#15290) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ne szivass már Szandi ! A Rambo is megvan ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15318) albert8 válasza Svájcinéger (#15317) üzenetére


albert8
addikt

Bázeg, előtte nézz már utána, hogy mi is az a service star.... :DDD ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15319) Winne válasza LamaCube (#15314) üzenetére


Winne
nagyúr

:( még, csak akkor állok ilyeneknek neki, ha több rész van belőle már, ha megtetszik, akkor megnézek egymás után több részt, hogy tudjam véleményezni. :K Az új sorozatokat ezért kerülöm, ha az első évad végén is még jókat írnak róla, csak akkor kelti fel a figyelmem. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15320) Svájcinéger válasza albert8 (#15318) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Gondolt valaki service starra szerinted ? NEM ! Nagyon elszemtelenedtél, de a tegnapi XBOW-s fejes, miközben a tégla mögött campeltél mindenért kárpótol. :D
Engem az assok érdekelnek, nem a service startok. Legalábbis az assok jobban. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15321) LamaCube válasza Winne (#15319) üzenetére


LamaCube
addikt

Amit most linkeltem abból már lement az évad. Első rész után azt mondom nagyon jó.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15322) Svájcinéger válasza albert8 (#15318) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Köszi a heli oktatást.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15323) LackoMester


LackoMester
addikt

Xandi
légyszi dobd már ba a linket a gém leározásokról. Köszi. :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15324) albert8 válasza LackoMester (#15323) üzenetére


albert8
addikt

Ezek elég jók most itt:[link]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15325) Winne válasza albert8 (#15324) üzenetére


Winne
nagyúr

Dirt2-t vehetnétek igazán, aztán tudnánk egymás ellen tolni. :) 1k a lista szerint. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15326) Rusher válasza Winne (#15325) üzenetére


Rusher
őstag

Akkor már ahármat inkább és abból is még 20% lejön, nagyon baráti. :K

(#15327) Winne válasza Rusher (#15326) üzenetére


Winne
nagyúr

Ettől függetlenül, de a 3 nekem már nem tetszett. :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15328) tupacamaru


tupacamaru
veterán

És utána már teljesen szétesett és nem láttam semmit, pedig jól álltam. :U :W Örülni fogok ha a videókaresz lefekszik. :(((

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15329) albert8 válasza Winne (#15325) üzenetére


albert8
addikt

Nekem az összes rész megvan és rushernke is szerintem. :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15330) Pickle Rick válasza tupacamaru (#15328) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

:( Pedig pont mondtam, hogy amíg mi Bizarre-al gyökérkedünk a helivel addig te lehozod a meccset. :D

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#15331) Mappa válasza tupacamaru (#15328) üzenetére


Mappa
addikt

felvett az épület egy jungle camo-t :D

más: nálam sem javult a helyzet. új win új BÖF.. .de hébe-hóba előjön megint ez a akadozás :F tegnap csak 1-2 kört toltam le de el is ment tőle a kedvem. kurv@ jó hogy nem tudok rájönni mi a szar okozza nálam ezt a jelenséget. :W

nem kötelező megadni

(#15332) Svájcinéger válasza albert8 (#15324) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Bad Company 2 occcóért nincs ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15333) Winne válasza Svájcinéger (#15332) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem tetszene már szvsz, nem játszanál vele. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15334) albert8 válasza Svájcinéger (#15332) üzenetére


albert8
addikt

Legolcsóbban eddig 10euro körül volt steamen.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15335) tupacamaru válasza tupacamaru (#15328) üzenetére


tupacamaru
veterán

Viszont érdekes hogy csak BF3 alatt csinálja. :U Mostanában végigjátszottam pár játékot (Tomb Raider, Sniper Ghos Warrior 2, Bioshock Infinity) és egyikben sem csinálta. Tegnap még lefutattam a szőrös fánkot is és az is szépen ment, igaz 80 fokig felment de semmi probléma nem volt. Mindenesetre nyomtam a BF3-ra egy javítást, hátha valami szoftveres gondja volt.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15336) Winne válasza tupacamaru (#15335) üzenetére


Winne
nagyúr

Lehet a BF3 eszi meg. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15337) tupacamaru válasza Winne (#15336) üzenetére


tupacamaru
veterán

Hát nem tudom, nincs is semmi maxon és a hőfok is csak 66 körül szokott lenni. Tegnap így kezdődött a havason és a végén már teljesen fekete lett a képernyő. Ja, az utak még mindig sárgák de már megszoktam. :B

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15338) albert8 válasza tupacamaru (#15337) üzenetére


albert8
addikt

Huhh itt valami nagy gebasz van.... :Y

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15339) Winne válasza tupacamaru (#15337) üzenetére


Winne
nagyúr

Uh, ez nem néz ki jól, lehet a memória kezd rajta megfáradni. Ha gyors a neted, akkor egy komplett újratelepítést én azért megcsinálnék rajta, egy próbát megér.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15340) tupacamaru válasza Winne (#15339) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ha megint csinálja akkor az lesz, meg lehet hogy ma kitakarítom a VGA hűtőt is, bár szerintem nem a hűtéssel van a baj.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15341) Winne válasza tupacamaru (#15340) üzenetére


Winne
nagyúr

Ha már többször csinálta, akkor én nem várnék tovább. Tisztítás sosem árt, a telepítés meg egy esély, hogy megjavuljon.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15342) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Ez az igazi harlemshake [link]. Csak erős idegzetűeknek! Tényleg!!! :DDD

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#15343) Winne válasza Pickle Rick (#15342) üzenetére


Winne
nagyúr

Trükkfelvétel csokipudinggal. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15344) Pickle Rick válasza Winne (#15343) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Jaja :DDD

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#15345) Winne


Winne
nagyúr

"Sokótok zenei stílusa": [link] :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15346) Mappa válasza Winne (#15345) üzenetére


Mappa
addikt

Feljött a dub nèv, már nyomtam is ki. :DDD hányóssmiley

nem kötelező megadni

(#15347) albert8 válasza Winne (#15345) üzenetére


albert8
addikt

a sok divatmajom... MAPPA + 1

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15348) tupacamaru válasza Mappa (#15346) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én is. :K :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15349) Winne válasza Mappa (#15346) üzenetére


Winne
nagyúr

Jó csajok vannak, megnézhetted volna hang nélkül is, ha ilyen finnyás vagy, de a te bajod. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15350) Winne


Winne
nagyúr

Ez kőkemény, csak hogy meglegyen otthon.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.