Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15501) Mappa válasza Rusher (#15499) üzenetére


Mappa
addikt

na a tökéletes és a digi nem említhető egy napon... Az antenna digital na az már igen, mivel ez is be van kötve. Digi netben jo,kábel tv egy erős közepes, műhold fos!

nem kötelező megadni

(#15502) Rusher válasza Mappa (#15501) üzenetére


Rusher
őstag

Nekem kábeles van és mindig hibátlan a kép simán és HD-ben is úgyhogy nekem nincs gondom vele. :N

Winne Jah tényleg az lehet... :W :DDD

(#15503) busman


busman
addikt

[számold a bazdmegeket..]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15504) Winne válasza busman (#15503) üzenetére


Winne
nagyúr

- hülye vagy, mint a vb-n b+ háháá! Nem?

- aha, jó.

:DDD :DDD :DDD :DDD

Mondja az itinert: itt a köcsög híd b+ :D

Ez nagyon jó :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15505) Winne


Winne
nagyúr

[link] :DDD

Holnapra:

:D

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15506) busman válasza Winne (#15505) üzenetére


busman
addikt

Go Kimi go! :C

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15507) LamaCube


LamaCube
addikt

Boldog névnapot Tanker!!!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15508) Winne


Winne
nagyúr

Taxi :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15509) busman válasza Winne (#15508) üzenetére


busman
addikt

Ennek nem sok köze van a megánhoz... :U

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15510) Pickle Rick válasza LamaCube (#15507) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Köszönöm! :R

Winnie: Nagyot ment ma is, törött orrkúppal/terelőszárnnyal. Iszonyat jó eddig idén a Lotus remélem sikerül összehozni egy VB-címet. :K

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#15511) tupacamaru válasza Winne (#15508) üzenetére


tupacamaru
veterán

Csak hogy klasszikust idézzek: A franciák már autót is csinálnak??? :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15512) LamaCube


LamaCube
addikt

Kösz Tupa a játékot. Sajnos nekem nem csinál semmit f3 lehet valamit elállítottam. A tankozáshoz se nagyon értek, hogyan kell füstöt meg hasonló dolgokat csinálni. Mondjuk lehet nem is lehet még nekem :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15513) Mappa válasza LamaCube (#15512) üzenetére


Mappa
addikt

ha van akkor ugyanúgy van tankon is mint a jeten vagy heikopáteren a flare / ecm gomb :K

nem kötelező megadni

(#15514) Mappa


Mappa
addikt

Reggeli kávé mellé

nem kötelező megadni

(#15515) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Ezért bámulatos a magyar foci: [link] :DDD

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#15516) LamaCube válasza Mappa (#15513) üzenetére


LamaCube
addikt

Na ás az melyik gomb alapból? :U

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15517) LamaCube


LamaCube
addikt

Na ez már valami. :K [link]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15518) Winne válasza LamaCube (#15517) üzenetére


Winne
nagyúr

Comment:

" Gabriella Győri 35 perccel ezelőtt

Azon (ritka) pillanatok egyike számomra, amikor igazán büszke lehetek a magyarokra. Fantasztikusak vagytok, csak így tovább :)"

Ebben minden benne van. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15519) tupacamaru válasza Winne (#15518) üzenetére


tupacamaru
veterán

+1 :Y :C :C :C

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15520) Mappa válasza LamaCube (#15516) üzenetére


Mappa
addikt

X gomb - és ha jól tudom ez a gyárilag beállított rá

Boston robbanás - na majd ez lesz az oka, hogy szarrá bombázzák Észak-Koreát.

nem kötelező megadni

(#15521) Svájcinéger válasza Winne (#15518) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nem az angol X Faktorban volt a fingós csávó is ? Tegnap Balázsék lenyomták a Morning Showban. Zenére fingott. Nem tudom mennyit gyakorolhatott és mit ehetett (babot-káposztával). Gondolom alig várta már, hogy Ő következzen és engedhesse a cuccost. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15522) Mappa


Mappa
addikt

Lacko - :K [link]

nem kötelező megadni

(#15523) busman


busman
addikt

Egy kérdés:SSD-t vennék. 64-es van a láthatáron,viszont a böf majdnem 38 giga..törölhetek néhány dlc pakkot amivel nem játszom? :F

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15524) Pickle Rick válasza busman (#15523) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Így elsőre azt mondom, hogy szerintem nem, vagy ha igen akkor valamilyen mókolással csak. Am én a helyedbe inkább 120-asat vennék. Hidd el nem bánnád meg azt a plusz pénzt érte. Milyet néztél?

Én ilyet [link] vettem még tavaly karácsonykor, olcsóbb gyártási technológiával készült mint a 830 és azt hiszem a vezérlője se olyan profi, de én maximálisan meg vagyok vele elégedve. Ár érték arányban szerintem best buy.

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#15525) busman válasza Pickle Rick (#15524) üzenetére


busman
addikt

Ilyet tudok:[link]
Pff....sata 3 fasza lesz..

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15526) LackoMester válasza Mappa (#15522) üzenetére


LackoMester
addikt

köszi, de már megvan ( Steam- en ) toltam, tolom is, hát jó lesz csak még azért van még mit csiszolni rajta, az AI nagyon érdekesen viselkedik, valamikor Easy- Medium beállításon sík buta, néha viszont rohadt erős. Egyébként jó gém lesz. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15527) Pickle Rick válasza busman (#15525) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Jóárasítva?

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#15528) busman válasza Pickle Rick (#15527) üzenetére


busman
addikt

Jaja..töredékárért... :K
Max nem lesz rajta játék.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15529) Pickle Rick válasza busman (#15528) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Ja akkor nem szóltam. Szűkösen de elfér a win7+bf3. A többi programot meg máshova telepíted. Szerintem még a 10% is megmarad szabad helynek amit ugye ajánlanak SSD-k esetén.

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#15530) tupacamaru válasza busman (#15523) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ha újra telepíted tisztán rá a játékot, akkor ki lehet választani hogy amelyik DLC-t nem szeretnéd, azt ne töltse le. Nekem sincs most letöltve az Aftermath. Jobb gombal kell a képre kattintani az Origin-ben. Most így nekem 32 GB a játék.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15531) busman válasza tupacamaru (#15530) üzenetére


busman
addikt

Thx!

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15532) Svájcinéger válasza tupacamaru (#15530) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Azért vicces volt tegnap mikor majdnem lecsalóztál. :D Pedig csak áttértem a tow rakétára, ami sokkal hatásosabb, mint a guided shell. Igaz nem akkora a hatótávolsága, meg soflannál sem műkszik, de tank - tank elleni csatában kurvára hatásos. Aki ezt becumizza, annak annyi. Szorongathatja a hegesztő pálcát. Ha meg még kétszer megküldi az ember löveggel, nem ül bele senki.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15533) Mappa válasza Svájcinéger (#15532) üzenetére


Mappa
addikt

Hiszi a piszi :DDD

nem kötelező megadni

(#15534) albert8 válasza LackoMester (#15526) üzenetére


albert8
addikt

Kiváncsi vagyok rá én is, de még nem próbáltam ki. :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15535) Svájcinéger válasza Mappa (#15533) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Téged + ki kérdezett ?! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15536) Winne


Winne
nagyúr

Csak hogy emlékezzetek: [link] :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15537) Svájcinéger válasza Winne (#15536) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

De szép is volt ! Régi szép idők ! :W

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15538) busman válasza Svájcinéger (#15537) üzenetére


busman
addikt

Nem csinál valaki szervert? Ezt szívesen tolnám.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15539) Svájcinéger válasza busman (#15538) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Lövésem sincs hogy kell. Egymás ellen ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15540) LackoMester


LackoMester
addikt

én is benne vagyok, de szerverkérdés, hát passz... :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15541) Mappa válasza Winne (#15536) üzenetére


Mappa
addikt

ejjj imádtam ezt a pályát :D :C

nem kötelező megadni

(#15542) albert8 válasza busman (#15538) üzenetére


albert8
addikt

Szerintem privátban még mindig ugyan úgy megy, főleg, ha összejön annyi ember, hogy legyen elég egy origi lobbyra.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15543) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Még kisértésbe esek véletlenül ezért letöröltem az összes CoD-ot a gépről. Legalább lett 60 GB szabad hely az SSD-n. :B

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15544) Winne válasza Mappa (#15541) üzenetére


Winne
nagyúr

Én is. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15545) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Van még lentebb ettől? De legalább könnyesre röhögtem magam a kommentektől. :B :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15546) Pickle Rick válasza tupacamaru (#15545) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

:W

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#15547) LackoMester válasza tupacamaru (#15543) üzenetére


LackoMester
addikt

Hiba volt, egyébként ilyen esetekere ott van a Steam[link]mover progi. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15548) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

A legnagyobb klasszikus: [link]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15549) tupacamaru válasza Svájcinéger (#15548) üzenetére


tupacamaru
veterán

:Y :DD :C Hát ez nekem új volt. :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15550) Svájcinéger válasza tupacamaru (#15549) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Otthon én is meg fogom hallgatni, az biztos. Régen hallottam már.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.