Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19001) Mappa


Mappa
addikt

40-50k-ig Tablet ami 3G is tudja melyiket szerintetek?

nem kötelező megadni

(#19002) Winne válasza Mappa (#19001) üzenetére


Winne
nagyúr

Egyiket se leginkább. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19003) Mappa válasza Winne (#19002) üzenetére


Mappa
addikt

Kolléganőm kérdezte, mondtam neki ha nem akar szívni akkor iPad. De annyit nem akar költeni rá. Akkor marad a szívás :D használtan tablet részéről kilőve.

nem kötelező megadni

(#19004) Svájcinéger válasza Mappa (#19001) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Dehogynem. Asus Nexus 7 refurbished 32gb tablet. Csak a 32 gigás tudja a 3G-t.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19005) Mappa válasza Svájcinéger (#19004) üzenetére


Mappa
addikt

Igen, ezt néztem én is de az is 70-80k kezdődik.

nem kötelező megadni

(#19006) Svájcinéger válasza Mappa (#19005) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

A fenét. 50k-ért már láttam valahol a neten.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19007) Winne válasza Svájcinéger (#19006) üzenetére


Winne
nagyúr

Az tuti nem. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19008) Mappa válasza Svájcinéger (#19006) üzenetére


Mappa
addikt

Dobozában hagymahéjjal :K :DDD

nem kötelező megadni

(#19009) Svájcinéger válasza Winne (#19007) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ez mi ez ?

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19010) busman válasza Svájcinéger (#19009) üzenetére


busman
addikt

Ezek felújítottak.....

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#19011) Svájcinéger válasza busman (#19010) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Azt tom. És az baj ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19012) busman válasza Svájcinéger (#19011) üzenetére


busman
addikt

Én nem vennék javítottat...te? :N

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#19013) Svájcinéger válasza busman (#19012) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Azt írják valamikor csak a doboza sérült meg, meg ilyenek.

Az újracsomagolt készülékek gyártó által leértékelt készülékek melyek újra kereskedelembe lettek helyezve. A leértékelés okai lehet szállítás közbeni doboz sérülések, kiállított darab volt, vagy meghibásodás esetén javított (szerviz visszavett) készülékek. Minden ilyen tanúsított, felújított termék teljeskörű átvizsgáláson, tesztelésen, és alapos tisztítási folyamaton megy keresztül, mielőtt újra ellenőrzésre és csomagolásra kerülnének. Az Asus a refurbished készülékeire 1 éves gyártó garanciát vállal, amely minden hivatalos márkaszervizben érvényesíthető."

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19014) v-paci válasza busman (#19012) üzenetére


v-paci
aktív tag

Nincs semmi baja a refurbished cuccoknak. Nekem ilyen volt a Blackberry-m, épp csak a fólia nem volt a kijelzőn, teljesen új hatású volt a tablet. Nem hinném, hogy asus-éknál máshogy menne ez.

[ Szerkesztve ]

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#19015) Svájcinéger válasza v-paci (#19014) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Huhhhh.... :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19016) Mappa


Mappa
addikt

Ezt a Assetto Corsa-t próbálta valamelyikőtök ? ákciós steam-en

nem kötelező megadni

(#19017) albert8 válasza Mappa (#19016) üzenetére


albert8
addikt

Aki megvette az azt mondja, hogy a legjobb szimulátor amivel valaha játszott.. :)
Én is meg akarom szerezni.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#19018) @rglaaf válasza Mappa (#19016) üzenetére


@rglaaf
veterán

CS GO milyen? ér az 2.75-t? sose cséztem még

PSN:BiZzare_0 ️

(#19019) albert8 válasza @rglaaf (#19018) üzenetére


albert8
addikt

Rusher azt mondja, hogy sokkal rosszabb, mint az előző részek.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#19020) LamaCube válasza @rglaaf (#19018) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát, ha szeretsz úgy lőni, hogy a célkeresztet nem zoomolhatod, akkor az a te játékod :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19021) @rglaaf válasza LamaCube (#19020) üzenetére


@rglaaf
veterán

akkor ez az én játékom ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#19022) LamaCube válasza @rglaaf (#19021) üzenetére


LamaCube
addikt

:DD :C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19023) Mappa válasza @rglaaf (#19018) üzenetére


Mappa
addikt

CS utoljára 2004-ben toltam :DDD

nem kötelező megadni

(#19024) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Ha nem csipázok nagyon fos ez a játék.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19025) Mappa válasza Svájcinéger (#19024) üzenetére


Mappa
addikt

Faszt! Csak ellustultál a bokorban :D Ma csak cq nyomtam járművek 1000-el. frankon pörgött minden :K tetszett! csomó szirszart megszereztem rájuk.

nem kötelező megadni

(#19026) tupacamaru válasza Svájcinéger (#19024) üzenetére


tupacamaru
veterán

Melyik-e? :B :DDD Végre egy ember aki megmondja a frankót de majd mindjárt jönnek a propagandisták! ;)

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19027) LamaCube válasza Svájcinéger (#19024) üzenetére


LamaCube
addikt

+1 Mappa
Én tegnap 4.5 órát toltam egy cq szerveren. Lement vagy 10 map és mindben nyertünk. Engivel mentem AK5-C-vel. Nekem jobban bejön, mint a 3, mert jobban érvényesül benne a gyalogos. Miért nem járművezel? Laráék nyomják ezerrel és nem rossz statokat hoznak, ha neked az a lényeg a sikerélményhez. Mint írták sokan egészen más játékstílust kell tolni, mint bf3-ban. :K
És ez nem propaganda, mert ha szar volna, akkor én sem játszanék vele. :N

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19028) v-paci válasza tupacamaru (#19026) üzenetére


v-paci
aktív tag

Propaganda ON

Magyarország A Battlefield 4 jobban teljesít.

Csúnyán megbüntettük extra ágazati adókkal sebesség csökkentéssel és korlátozott lőszerrel a multinacionális, monopolhelyzetben lévő közműszolgáltatókat attack heli/jet pilótákat és mbt vezetőket, amiért tele is sírták az európa parlamentet, illetve az illetékes bizottságokat EA/Dice/különböző játékoldal fórumokat.

Új alkotmányt grafikus motort kreáltunk a(z) országnak játéknak, és mivel szorított az idő ezért időközönként különböző kiegészítésekkel javításokkal kell toldozni-foldozni, hogy működőképes országot játékot kapjunk.

Rendeztük a pedagógus béreket/nyugdíjakat/oktatás helyzetét gyalogosok helyzetét, most már sokkal megbecsültebbek jobban tudnak érvényesülni a járművek ellen.

Soha nem volt még ilyen magas a foglalkoztatás másodpercenkénti képkockák száma, köszönhetően a közmunka programnak új grafikus motor többmagos architektúrákat támogató funkciójának, és a windows 8-nak.

Ilyen tökéletes egyensúlyt (balance-ot) a társadalmi osztályok között a játékosok, alkalmazott játékmechanikai elemek és járművek között még egyetlen kormánynak fejlesztőnek sem sikerült megvalósítania.

Magyarország A Battlefield 4 jobban teljesít.

Propaganda OFF.

;] :P

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#19029) tupacamaru válasza v-paci (#19028) üzenetére


tupacamaru
veterán

:Y :C :C

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19030) LamaCube válasza v-paci (#19028) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem rossz :K :C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19031) LamaCube


LamaCube
addikt

Szerintetek érdemes lecserélnem az audigy2-es hangkarimat egy asus xonar dg-re vagy egy x-fi extremeGamer-re?
Az asuson van fejhallgató erősítő. Nekem csak fülesre kellene. valakinek tapasztalat ezekkel kapcsolatban?
X-fi vagy asus dg vagy maradjon az audigy2?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19032) @rglaaf válasza LamaCube (#19031) üzenetére


@rglaaf
veterán

mivel nekem xfi-van igy azt mondom érdemes :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#19033) LamaCube válasza @rglaaf (#19032) üzenetére


LamaCube
addikt

Win7-8-ra van normális driver, ami működik is? Ezzel az audigy-vel az a probléma, hogy kpax meg hasonló drivereket lehet csak találni?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19034) tupacamaru válasza LamaCube (#19031) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ha nincs semmi problémád a mostani hangkarival akkor szerintem nem érdemes.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19035) LamaCube válasza tupacamaru (#19034) üzenetére


LamaCube
addikt

Nincs problémám. Én is lassan erre a következtetésre jutok. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19036) tupacamaru válasza LamaCube (#19035) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem is volt és csak azért adtam el mert nem nem fért be a vidókártyától az új alaplapomba.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19037) Svájcinéger válasza Mappa (#19025) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát nem tom. Rákaptam a TDM-re, de míg én csipával is viszonylag sokat mozgok :D , kurván idegesít, hogy a sok fasz LMG-vel, assault fegyóval, tök mindegy mivel csak fekszik a földön és kempel. Lehetne néhány egyszerűbb pálya is.

Hyper: akkor meg csak az enzsit húzom.

Tupa: nem akarom tutira mondani, de lehet tok küldeni egy passzív hűtéses gagyibájt X1650 kártyát, csak még idő, amíg mással is lezsírozom, hogy ingyé legyen Neked.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19038) tupacamaru válasza Svájcinéger (#19037) üzenetére


tupacamaru
veterán

:R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19039) Mappa válasza Svájcinéger (#19037) üzenetére


Mappa
addikt

Nálam is tdm pörgött csak kipróbáltam volna mást is. + tdm és obli módban ismétlődnek a pályák vagy ugyanazok, ami szar unalmassá válik. Ezért mentem át cq-ra. Kelj föl a távcső mögül azt tedd be magad egy tankba, vagy szigetes pályán a harci csónakba...az is durva cucc.

nem kötelező megadni

(#19040) Svájcinéger válasza Mappa (#19039) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Lacko csak TDM-t nyom. A harci ladikot is kimaxoltam már.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19041) LackoMester válasza Svájcinéger (#19040) üzenetére


LackoMester
addikt

Ja- ja, bár jármű nélküli, más játékmódot is kipróbálhatunk. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#19042) LamaCube válasza LackoMester (#19041) üzenetére


LamaCube
addikt

Dom, tdm vagy cq inf-be sincs jármű. Egyébként nem kell félni a járműves módoktól, mert lehet érvényesülni ellenük csak okosan kell csinálni. Fegyverek unlockolásához ajánlom az operation locker mapot. :K
Bár ott sokat kell szaladgálni a pontok között.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19043) Svájcinéger válasza LamaCube (#19042) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Öreg vagyok már rohangálni. :D

Hát ezek a DMR fegyók marhára szenvedősek. Legalábbis a DFB. Olyan gyenge, mint a f@s.Csipához képest sehol sincsenek.

WOW ŐSTAG lettem ! Sose hittem volna ! Így meg már pláne nem fogok rohangálni. :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19044) tupacamaru válasza Svájcinéger (#19043) üzenetére


tupacamaru
veterán

Öreg kutya fekve ugat! :C Egyéni avatár?

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19045) Svájcinéger válasza tupacamaru (#19044) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nem bonyolult az ? :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19046) Mappa válasza LackoMester (#19041) üzenetére


Mappa
addikt

BÖF4 -ezel :Y ? :D

nem kötelező megadni

(#19047) Svájcinéger válasza Mappa (#19046) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Jah. Még a prémiumot is meg akarja venni ! :Y :C

Ilyet lehetnek arcképnek ?
[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19048) LamaCube válasza Svájcinéger (#19045) üzenetére


LamaCube
addikt

Miért lenne az? :Y

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19049) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

[link]

[link]

[link]

Megvan az engedély. Az engedélyt linkelni kell, de az engedély a hsz ?

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#19050) Mappa válasza Svájcinéger (#19047) üzenetére


Mappa
addikt

Rákapott az ízzéérre ?! :D

Sztem lehet ilyen avatar :K Nekem anno ezt engedélyezték [link] Aztán letettem róla.... nem vagyok én "akkora" hc rave méniek :DDD

nem kötelező megadni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.