Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15701) Winne válasza tupacamaru (#15700) üzenetére


Winne
nagyúr

Nálunk gyerekkoromban lett ültetve két törpefenyő, tavalyelőtt tudtam nagynehezen kiimádkozni a földből fatheromtól, az 3 méter magasra nőtt meg 25 év alatt. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15702) tupacamaru válasza Winne (#15701) üzenetére


tupacamaru
veterán

Jó hát 25 év alatt egy törpe is megnőhet. ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15703) Svájcinéger válasza tupacamaru (#15702) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Meg-meg. Nálunk már 6 m magas tuják is vannak. Szerintem nem szabad őket így elengedni, hanem vissza kell vágni őket a csába, amíg lehet. Nálunk most már mindegy. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15704) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Ezek kb még 10 cm-t fognak nőni aztán vissza lesznek vágva. Nem akarok magas tujákat. Szépen nyesve lesznek minden oldalról. :K

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#15705) Mappa


Mappa
addikt

Renault Megane with Kimi Räikkönen

Kimi :D :DDD :D lol

nem kötelező megadni

(#15706) Svájcinéger válasza Pickle Rick (#15704) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Persze ! Kétszer visszavágod, aztán hagyni fogod a picába. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15707) tupacamaru válasza Mappa (#15705) üzenetére


tupacamaru
veterán

:DD

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15708) Rusher


Rusher
őstag

Brutális...[link] :Y Jönne már...

[ Szerkesztve ]

(#15709) Mappa válasza Rusher (#15708) üzenetére


Mappa
addikt

Ez ilyen Power Rangers koppintás vagy "remake" feeling?

gondolom látványban toppon lesz és akkor itt ki is merült minden... az el viszi a filmet azt annyi :D szvsz

nem kötelező megadni

(#15710) Svájcinéger válasza Mappa (#15709) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Power Rangers ? :Y :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15711) albert8 válasza Rusher (#15708) üzenetére


albert8
addikt

Uhhh :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15712) Mappa válasza Svájcinéger (#15710) üzenetére


Mappa
addikt

Power Rangers! :D

nem kötelező megadni

(#15713) Rusher válasza Mappa (#15709) üzenetére


Rusher
őstag

Power Rangers legjobb a Pacific Rim is csak elbújhat mellette...brutál látvány.. :D Hacsak a látvány miatt is is, de elég jónak néz ki, részemről jöhet kiváncsi vagyok rá... :K

(#15714) LamaCube válasza Rusher (#15708) üzenetére


LamaCube
addikt

Úgy nézem a SOA-ból szerepel benne a főszereplő gyerek. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15715) Svájcinéger válasza Rusher (#15713) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Mikor a lányom ezt szokta nézni nem tudtam, hogy sírjak vagy röhögjek.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15716) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Mi ez a kurva nagy punnyadás ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15717) Rusher válasza Svájcinéger (#15716) üzenetére


Rusher
őstag

Döglődés van a rohadt melegtől csak azt nem tudom, ha már most 30 fok van mi lesz nyáron.... :U

(#15718) Svájcinéger válasza Rusher (#15717) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nyáron meg majd hideg lesz. Vagy kurvára sok sör fog fogyni ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15719) Svájcinéger válasza Rusher (#15717) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Amúgy tegnap még Tupa sem játszott. Ez már vég !

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15720) LamaCube válasza Rusher (#15717) üzenetére


LamaCube
addikt

Szarok a melegre, 2 klíma elindítva 24C˘. ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15721) Winne válasza LamaCube (#15720) üzenetére


Winne
nagyúr

Hány négyzetméteren mennyi kb egy havi villanyszámla nagyságrendileg?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15722) Rusher válasza Svájcinéger (#15718) üzenetére


Rusher
őstag

Nah az nem baj... :D

LamaCube Annyira nincs még meleg azért a lakásban, hogy azt be kelljen kapcsolni, de ha tartósan így marad akkor jah...nekünk is van csak elment a gáz belőle tavaly fel kéne tölteni.... :F

(#15723) LamaCube válasza Winne (#15721) üzenetére


LamaCube
addikt

Amit most rakattam be az 860-1004 wattot fogyaszt óránként/3.2-es/, de ez csak a nagyszobába tetettem. persze hűtheti a többi helyiséget is. Csak úgy gondolkodtam, hogy amikor nincs itthon a gyerek szünetben csak a hétvégén, akkor miért hűtsek 3 helyiséget. Becsukom a hálót és csak azt hűtöm. Amikor hétvégére hazajön a gyerek akkor a 2.6-os is be lesz kapcsolva. Az kb 700-800W-ot eszik. Perzse, ha eléri a helyiség a megfelelő C°-ot, akkor lekapcsol a kompresszor. Egyébként olyan 35m2 , amit hűteni kell a kettőnek.

Rusher
Itt Szegeden keményen meleg van. A lakásba már 29C°van. nekem már meleg.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15724) Winne válasza LamaCube (#15723) üzenetére


Winne
nagyúr

Forintban mennyi a villanyszámla és hány négyzet a lakás?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15725) LamaCube válasza Winne (#15724) üzenetére


LamaCube
addikt

Basszus egyszerű matematika. 10 órát megy, akkor szegedi áron számolva kb. 500Ft. Persze, ha 10 órát megy, akkor kb. 14-15 óra, amit hűt, mert amikor eléri a beállított hőmérsékletet, akkor lekapcsol és áll, majd amikor a beállított érték felett lesz megint, akkor elindul. Ezért nevezik on-off klímának. Az inverteres meg állandóan leszabályoz, így takarékosabb.

A régi klímával, amikor bejött a kánikula, akkor du. kettőkor elindult és este 10-ig ment. Persze hétvégén többet. Nagyjából 3500-4500 ft-al volt több a számla, persze ez használat függvénye.
Mondjuk az inverteresek lényegesebben takarékosabbak, de rohadt drágák. Ami normális az 150-nél kezdődik.
Én egy Gree-t vettem, aminek kb. 115 az ára, de én megszereztem 92 ropiért+50 volt a szerelés, de ez baráti ár, mert 70-nél kezdődnek + 3 méter felett minden méter 4500-5000 forint. Nálam a szerelés 20 volt és 6 méter volt a csövezés, csatornázás.

Mint írtam kb.32-35m2, amit hűtök. Konyha fürdőszoba kizárva. Nincs értelme.Amikor a gyerek nincs, akkor 17m2.
Igazából méret szerint a 3.2 le kell, hogy hűtse az egészet, de becsapós. Függ a lakás elhelyezkedésétől és a helyiségektől is. Amikor 5 éve szereltettem, akkor elég volt a 3 helyiségre a 2.6-os, de akkor nem voltak ilyen extreme kánikulák. Most csak a kis szobára és az előszobába lenne elég a régi klíma és itt jön elő az is, hogy hova helyezed a beltérit és milyen messzire a kültéritől. Minél messzebb van a két egység annál rosszabb a hatásfoka. Magyarul, ha több helyiséget szeretnél hűteni, akkor indokolt a multi klíma, ami egy kültéri és több beltériből áll és mellesleg rohadt drága. Ezért ez a 2 klímás megoldás számomra ideális.

Itt egy alaprajz. A pirossal áthúzott, amit nem hűtök.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15726) tupacamaru válasza Svájcinéger (#15719) üzenetére


tupacamaru
veterán

Másik szar játékkal tolom. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15727) @rglaaf válasza LamaCube (#15725) üzenetére


@rglaaf
veterán

a csempéket megrajzolhattad volna normálisabban :C

PSN:BiZzare_0 ️

(#15728) Pickle Rick válasza @rglaaf (#15727) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

+1 :C Ennyit a nagy rajzoló művész úrról... :DDD

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#15729) LamaCube válasza Pickle Rick (#15728) üzenetére


LamaCube
addikt

Bizarre :P

Tanker
Ne magyarázz vazze, mert van rólad képem gyorsan megrajzolom, hogy alekoszt szopkodod ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15730) Svájcinéger válasza tupacamaru (#15726) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Mifélével ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15731) LackoMester


LackoMester
addikt

Ajaj, Lama úr ismét rajzolt, bár ezen a rajzon semmi poénos nincs. :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15732) LamaCube válasza LackoMester (#15731) üzenetére


LamaCube
addikt

Dehogynem :K Nincsenek ablakok és bejárati ajtó sem :DDD

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15733) LackoMester válasza LamaCube (#15732) üzenetére


LackoMester
addikt

ja, értem.... :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15734) tupacamaru válasza Svájcinéger (#15730) üzenetére


tupacamaru
veterán

Autóversenyezgetek inkább. :B :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15735) Svájcinéger válasza tupacamaru (#15734) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Na ne szivassá !

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15736) busman válasza tupacamaru (#15734) üzenetére


busman
addikt

Mivel tolod?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15737) Svájcinéger válasza busman (#15736) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Talicskával. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15738) busman


busman
addikt

Megy ez... :DDD :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15739) Svájcinéger válasza busman (#15738) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

:D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15740) Mappa válasza busman (#15738) üzenetére


Mappa
addikt

gyáááá :Y mw2

mit szóltok ehhez az új cod ghosthoz ????

van még remény?

Lama - kedden én is kipucoltam a klímákat :K itt is 30 fok van már a szobákban, sötétítővel is ilyen 28 :o erről a barom bőrszékről meg nem is beszélve, szaftosra izzad a hátam :DDD nem lehet bírni klíma nélkül itt :N

nem kötelező megadni

(#15741) Winne válasza Mappa (#15740) üzenetére


Winne
nagyúr

Nálunk melóban most 27.5 van és 11 óra van... :(((

Otthon nálunk sokat fogott a szigetelés, mikor hazaérek este, a nyugati oldali szobámban 20-21 fok van természetesen klíma nélkül. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15742) Mappa válasza Winne (#15741) üzenetére


Mappa
addikt

[link]

melóhely :W ez eddig a rekord

ez konkrétan a fő stúdió ahonnét az adás megy. 3 év után derült ki, itt nincs klíma - minden más helységben van. csak szellőztetés ami = a nullával. páratartalom is keményen hasít. kb. 1 óra után hallani a pislogást olyan szárazság van. de azért koncentrálj a melóra napi 6-8 órán át ilyen környezetben. 2 naponta fejfájás meló végén stb. 'A' kategóriás 21.századi teljesen felújított épületről beszélünk.... de aki ezt így kivitelezte azt a szellőztetőn húznám át :(((

nem kötelező megadni

(#15743) Winne válasza Mappa (#15742) üzenetére


Winne
nagyúr

Itt volt már 37 is, annál többet nem láttam még. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15744) Mappa válasza Winne (#15743) üzenetére


Mappa
addikt

parkolóház mellett van rádió, már bedobtam ötletként költözzünk fel a legfelső szintre, az szabad ég alá. csak egy nagyobb szivacs kell a mikrofonokra azt mehet is a meló.... de csak röhögtek rajta. szemetek! :DDD :(((

nem kötelező megadni

(#15745) Winne válasza Mappa (#15744) üzenetére


Winne
nagyúr

Pedig reklámnak sem lett volna rossz. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15746) Mappa válasza Winne (#15745) üzenetére


Mappa
addikt

na ja ... meg sörsátor kolbász vattacukor. áhh hülyék ezek :D

nem kötelező megadni

(#15747) LamaCube válasza Mappa (#15740) üzenetére


LamaCube
addikt

Nekem is bőrfotelem van. Teszek a háttámlára egy törölközőt és no problem.

Winne

A gond, hogy 11 órától ide süt a nap és addig süti, amíg le nem megy. Hiába műanyag ablak és szigetelés. Persze, ha nem lenne, akkor biztosan keményebb lenne a téma.

A munkahelyemen van klíma. Tegnap már ránk szólt a főnök, hogy szeretünk szaunázni? Kapcsoljuk be a klímát. Be is nyomtuk az 5.2-es samut. 24-re belőve azt dolgoztunk tovább :D

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15748) Mappa válasza LamaCube (#15747) üzenetére


Mappa
addikt

ágylepedővel takartam le :D az egészet

nem kötelező megadni

(#15749) tupacamaru válasza busman (#15736) üzenetére


tupacamaru
veterán

Az NfS World-el kinlódok mostanában.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15750) busman


busman
addikt

Este nyolctól MW2 party... :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.