Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15651) Winne válasza Svájcinéger (#15640) üzenetére


Winne
nagyúr

[link] :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15652) Svájcinéger válasza Winne (#15651) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Lacko szerintem a haját tépte tegnap. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15653) LackoMester válasza Svájcinéger (#15652) üzenetére


LackoMester
addikt

áááá, katasztrófa- rosszul játszott a Real, nemtéptem a hajam, mivel tegnap nyiratkoztam- elég rövidre. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15654) Svájcinéger válasza LackoMester (#15653) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Valamit már sejtettél ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15655) LackoMester válasza Svájcinéger (#15654) üzenetére


LackoMester
addikt

ja :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15656) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Erőnek erejével, jó kis film, lehetett rajta nevetni is és jó kis akciós volt. :C
Jack Reacher, nagyon bejött, jó kis nyomozós akció film. :C

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15657) Svájcinéger válasza tupacamaru (#15656) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Tegnap este eltűntél, mint szürke szamár a ködben. :D Azért tegnap ketten Omanon ismét nagy pusztítást vittünk véghez az ellenség élőerőjében és járműparkjában. Toltam még egy Armoredet, ahol egy LVL100-as folyamatosan csalózott. Nem igazán ismeri a tow erejét. :D

Más: ha valaki felrakja az új Catalystot írja már meg, hogy milyen. Nem hiszem, hogy nekem sokat számít, csak rosszabb ne legyen.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15658) LackoMester válasza tupacamaru (#15656) üzenetére


LackoMester
addikt

Ez az a ( Jack Reacher ) film amit éppen a Norbitól kérdeztem, h. látta- e, jónak nézett ki, amit lesz egy kis időm meg is nézem. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15659) Mappa válasza Svájcinéger (#15657) üzenetére


Mappa
addikt

feltettem, semmit nem vettem észre

nem kötelező megadni

(#15660) Svájcinéger válasza Mappa (#15659) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Köszi. :D

Lacko: ez még csak aviban jelent meg vagy már HD-ban is ?

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15661) tupacamaru válasza Svájcinéger (#15660) üzenetére


tupacamaru
veterán

Tegnaptól HD-ban is. :B :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15662) Mappa válasza Svájcinéger (#15660) üzenetére


Mappa
addikt

gondoltam hátha megoldja a darabos lag-ot de nem :o

nem tudom mi okozza még mindig... 1 óra játék után elkezd akadozni de van, hogy 2 óra játék után sem.

routernél van valami amit lehet "ki pucolni"? már másra nem tudok gondolni, hogy a nettel van valami gond.

nem kötelező megadni

(#15663) Winne válasza Mappa (#15662) üzenetére


Winne
nagyúr

Néha érdemes kikapcsolni, a load-ja tud nőni. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15664) Svájcinéger válasza tupacamaru (#15661) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Oks.

Mappa: én néha a kábelmodemet is kirántom. Hőmérsékleteket, fps-t, net sebességet szoktál ilyenkor mérni/nézni ? SSD-vel minden ok ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15665) Mappa válasza Svájcinéger (#15664) üzenetére


Mappa
addikt

Winne - hát ilyen restart szokott lenni de annyi más ötletem tényleg nincs

SSD egyszer töredezettség mentesítettem illetve nem én hanem az a gyökér PC tunep vagy mi a tököm, éjjel lefutott. na most SSD állítólag nem szabad tör.mentesíteni.

A másik meg amikor írtam múltkor, hogy ha hozzáérek a géphez megráz kikapcsol, újraindul....a nem földelt konnektor miatt. Azt is olvastam, hogy ez nem tesz jót az SSD-nek sem.

Na most ezek közül tudok válogatni, hogy melyik ami tud galibát okozni.

Far Cry 3 kipróbáltam ott is előjött az akadozás, sima single tehát netet nem használhatott. és nem is SSD-ről futott, hanem vinyóról.

nem kötelező megadni

(#15666) busman


busman
addikt

[link]
[link]
:K

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15667) Winne válasza busman (#15666) üzenetére


Winne
nagyúr

Inkább a bimbós page-et nyomasd be. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15668) Svájcinéger válasza busman (#15666) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Várósak lesznek !

Mappa: dobd a kukába. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15669) LamaCube válasza Mappa (#15662) üzenetére


LamaCube
addikt

Emlékeim szerint egy vga driver frissítés után jöttek a problémák.
Tuning van? Ha igen, akkor próbáld meg alapon, hogy előjön-e a hiba.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15670) Mappa válasza Svájcinéger (#15668) üzenetére


Mappa
addikt

:DDD lehet

most vettem xbox-ot (megint :D) elvagyok mint a befőtt, böfögő nélkül. itt a nyár stb. francnak sem lesz kedve benyomni a gépet. ágyba döglés este pár karikát letolok józanodni azt beéheppi.

LamaCube - amióta kijött az utolsó DLC + patch a BÖF-re azóta lett ilyen szar.

volt már új win telepítés
volt friss és régebbi driverek ki próbálása
volt tuning nélkül is az cucc... (akkor ki sem hajtja a i5 proci a vga-t :F ilyen 80-88% pörög)
vga-n van tuning de nem értem mitől kavarna be, ha eddig jó volt. - ezt még nem próbáltam ki...

hálókártya frissítést még azt sem nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#15671) LamaCube válasza Mappa (#15670) üzenetére


LamaCube
addikt

Simán okozhatja a vga tuning.
Xbox??? :DD Az niggáknak való ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15672) busman válasza LamaCube (#15671) üzenetére


busman
addikt

Lehet tart egyet... :U

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15673) Mappa válasza LamaCube (#15671) üzenetére


Mappa
addikt

akkor majd jól ki próbálom :K

Xbox hát! valahogy kell az oda :DDD különben be sem nyomnám a tv-t

nem vagyok nigga kedvelő ennek ellenére most nigga zene van a kocsimban :D no racism

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#15674) LamaCube válasza Mappa (#15673) üzenetére


LamaCube
addikt

"valahogy kell az oda :DDD különben be sem nyomnám a tv-t"

óóóóemgéééé :W :P

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15675) Mappa válasza LamaCube (#15674) üzenetére


Mappa
addikt

tv műsort nem nézek! :) max ameddig elalszom.

film+konzol azt annyi, de 80%-ban a filmezés másik nagyszobában megy.

nem kötelező megadni

(#15676) LamaCube válasza Mappa (#15675) üzenetére


LamaCube
addikt

Pedig nagyon jó tematikus csatornák vannak. :K Nem csak a ker. tvk. vannak a kínálatban... ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15677) Mappa válasza LamaCube (#15676) üzenetére


Mappa
addikt

szobámban digi van... az összes discovery megszűnt náluk és szinte csak azt néztem. van a szolgáltatónak saját amolyan discovery "helyettesítő" csatornái, amik nem rosszak. max azért nézem mert HD azt jól néz ki :DDD ennek ellenére sem vagyok Tv előtt csücsülő.

ja a comedy central is megszűnt digi-n úgyhogy semmi! tényleg semmi élvezhető nem maradt. van vagy 80 csatorna beállítva (csak minek? :F ) de kb. fél perc alatt végig futok rajta.

marad a TV paprika :D meg hébe hóba CNN munkámból kifolyólag. de ahogy a rádió csatornák hallgathatatlanok, ugyanúgy a tv csatornák nézhetetlenek. amit ma műsorra, képernyőre tudnak tenni az ember elé, az olyan szinten minősíthetetlen.... :(

nem kötelező megadni

(#15678) Svájcinéger válasza Mappa (#15670) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Alaplap BIOS frissítés ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15679) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Tupa: végignyomtad a 3000 ticketes kört ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15680) Mappa válasza Svájcinéger (#15678) üzenetére


Mappa
addikt

Huuh azzal cumiztam pár kört... Amikor megvettem az új alaplapot rá egy-két hétre feltettem a legfrissebbet. Folyton az UEFI-t adta be és csak onnét tudtam indítani a win-t. Elég vicces volt. Így most egy 3 vagy 4-gyel régebbi bios van rajta. De lehet megint meg kellene próbálni.

nem kötelező megadni

(#15681) Svájcinéger válasza Mappa (#15680) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Emlékszem...

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15682) tupacamaru válasza Svájcinéger (#15679) üzenetére


tupacamaru
veterán

Végig, ki sem tudtunk jönni a kezdőről, mégis nekem lett a legtöbb pontom meg K/D-m. Valami 1700 tikettel kaptunk ki és fele annyian voltunk mindig mert a sok low átállt a nyerő csapatba.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15683) v-paci válasza busman (#15666) üzenetére


v-paci
aktív tag

aha :K

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#15684) albert8


albert8
addikt

MA este lesztek?Végre van egy kis időm erre is....
Esetleg jön valaki május 5 a ringre? :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15685) tupacamaru válasza tupacamaru (#15682) üzenetére


tupacamaru
veterán

Itt van e. :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15686) LamaCube válasza Mappa (#15677) üzenetére


LamaCube
addikt

Tudom miről írsz...nekem is digim van. A Discovery nekem is hiányzik :W

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15687) Mappa


Mappa
addikt

4.2Ghz-re lőttem be a procit

azért indul a nagy meleg a lakásba is.de még nem klímázok

terhelés alatt

1. mag : 60°C
2. mag : 66°C
3. mag : 62°C
4. mag : 57°C

ezek még normális hőfokok?

új bios fent, új lan driver fent :D kíváncsi vagyok.

vga-ról levettem a tuningot alapra,hát egyből zuhant legalább 30-40 fps-t és úgy is éreztem a darabos akadozást. (ez még bios és lan update előtt volt) így azt vissza húztam csutkára :D

nem kötelező megadni

(#15688) busman


busman
addikt

Az orosz kulcsosoktól kérdezném...wtf:

Volt már valakinek ilyen? Már másodszor szedek le 20 gigát, a telepítés indítása után meg ez fogad..

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15689) Winne válasza busman (#15688) üzenetére


Winne
nagyúr

Directx hiba, amd vga ficsőr. A bf3.exe-n jobb gomb --> képi témák letiltása meg felette/alatta azt hiszem vmi színek letiltása.

@(#15687) Mappa: 90 fokig ne aggódj, felette sem kellene, de ott húzzuk meg a határt kb. Mehet 4.5-re simán. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15690) Rusher válasza busman (#15688) üzenetére


Rusher
őstag

Valami DirectX-ről hadovál nem hiszem, hogy az oroszhoz van köze...futtasd le ezt hátha...[link] :K

(#15691) busman


busman
addikt

Semmi...úgy tűnik nem akarják,hogy böfögjek..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15692) LamaCube


LamaCube
addikt

Lereseteltem én marha a bf3 beállításokat és nem tudok rájönni, hogyan tudom a billentyűzetet beállítani pl. guggolva maradjon vagy az egéren legyen a hasalás késelés... :W :W :W Hogyan kell? addig oké hogy hosszan nyomom az esc-et és akkor kitörli, de hiába nyomok más gombot nem reagál semmit.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15693) LamaCube


LamaCube
addikt

Megvan!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15694) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Na az egész hétvégés kertészkedés eredménye. :)

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#15695) Winne válasza Pickle Rick (#15694) üzenetére


Winne
nagyúr

Azt hittem nagyobbakat vettél. :)

Az ablak elé miért tettél?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15696) LamaCube válasza Winne (#15695) üzenetére


LamaCube
addikt

Az ablak elé miért tettél?

Jól tette! Nagyon jól megfogja a port, így nyugodtan nyitva hagyhatja az ablakot szellőzni. Persze, mivel földszinten van, ezért veszélyes is, mert gyorsan beugornak, ha nem bukóra van állítva.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15697) LackoMester válasza Pickle Rick (#15694) üzenetére


LackoMester
addikt

szép, kultúrált :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15698) Pickle Rick válasza Winne (#15695) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Az ablak elé azért került mert sokat rendeltem :D, és találni kellett nekik valami kulturált helyet aztán ez lett belőle. Szerintem jó hogy ott van bár az öntözőrendszer egyik csöve pont ott van uh majd a tuját fogja locsolni de nem gáz max kikapcsolom azt az egy szórófejet. :R

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#15699) LamaCube válasza Pickle Rick (#15698) üzenetére


LamaCube
addikt

Sövénnyel lehet jobban jártál volna, mert azt szép kerítés formára lehet nyírni és ha megerősödik, akkor funkcionál is kerítésként. A tuja képes 3-3.5 méter magasra megnőni, ami már zavaró lesz, persze lehet azt is le lehet vágni. Gondolom elmondták a kertészetbe, ahol vetted, hogy mit hogyan. Egyébként nagyon szép!!! :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15700) tupacamaru válasza LamaCube (#15699) üzenetére


tupacamaru
veterán

Törpetuja?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.