Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13001) @rglaaf válasza Pickle Rick (#13000) üzenetére


@rglaaf
veterán

mondom én :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#13002) Mappa válasza Pickle Rick (#12995) üzenetére


Mappa
addikt

:D nálam is ez van

valamiért buzerálja az agyam, hogy vegyek egy 7970-est :DDD közben meg mennyibe kerül?! :Y :D

nem kötelező megadni

(#13003) Svájcinéger válasza Pickle Rick (#12995) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Miért nem veszel egy ASUS 6950-et ? :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#13004) Mappa válasza Svájcinéger (#13003) üzenetére


Mappa
addikt

egy DCII 2 -est ??? :D

nem kötelező megadni

(#13005) Winne válasza Mappa (#13002) üzenetére


Winne
nagyúr

Válság van. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13006) v-paci válasza Mappa (#13002) üzenetére


v-paci
aktív tag

Jó kártya az... nyugodt szívvel ajánlom.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#13007) Mappa válasza v-paci (#13006) üzenetére


Mappa
addikt

elhiszem :K

találtam is apróba beszámítással is ... csak az a szívás ahol én vettem a 7850-est megszűnt a bolt :F franc se gondolta volna. 2-3 éve már üzemelt. erre egyik napról másikra nem elérhető az oldal.

nem kötelező megadni

(#13008) Svájcinéger válasza Mappa (#13004) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Aztat. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#13009) Mappa


Mappa
addikt

450-es táp már karcsú lenne 7970 alá?!

nem kötelező megadni

(#13010) v-paci válasza Mappa (#13009) üzenetére


v-paci
aktív tag

250W a tdp, az enyémen 2db 8 pines csati van... szóval nem igazán ajánlott az a táp, mégha minőségi is.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#13011) Mappa válasza v-paci (#13010) üzenetére


Mappa
addikt

Tuning nélkül még el lenne vele...

De akkor lehet sztorno az egész. Tápot most ezért nem fogok venni

nem kötelező megadni

(#13012) LamaCube válasza Pickle Rick (#12995) üzenetére


LamaCube
addikt

A topicjában azt írják, hogy a elég jó a tuning potenciálja. Egyébként ennyiért van az enyém is és a legjobb hűtéssel rendelkezik.[link] Igaz most 2 ropival több, mint vettem, de sűrűn változtatják az áraikat és akcióznak. ja és 390 ft-ért garanciafutár is van, addig amíg garanciális a cucc. teljesen megéri.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13013) Svájcinéger válasza Mappa (#13009) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nem érdekel egy alig használt Csifi-650-es ? :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#13014) Mappa válasza Svájcinéger (#13013) üzenetére


Mappa
addikt

Pálinkát nem adsz el? :D

nem kötelező megadni

(#13015) Winne válasza Mappa (#13014) üzenetére


Winne
nagyúr

hogy aztán megint rodeózás legyen a vége egy bevásárlókocsiban?? ;]

Amúgy elég a 450, ha elég amper van a 12 voltos ágon. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13016) LamaCube


LamaCube
addikt

Busman ilyen egy vérbeli horgász :P
[link]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13017) Pickle Rick válasza LamaCube (#13012) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Az msi nekem most jobban bejon. Egesz jokat irtak rola tesztekben is meg ennyiert sztem megeri. Pcxen ugyan ez 80k, na annyit mar nem adnek erte tuti.

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#13018) Svájcinéger válasza Mappa (#13014) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Dehogynem ! :D Az Öcsémnek van egy csomó. A múltkor kérdezte, hogy nem tudok-e valakit, akinek kellene. :D

Amúgy Tanker elárulta, hogy puncid van. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#13019) Mappa válasza Winne (#13015) üzenetére


Mappa
addikt

:DDD es megint oda megyek

Svájci Úr készülj !!! :D

lányos zavarában mondhatta azt :DDD

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#13020) LamaCube válasza Pickle Rick (#13017) üzenetére


LamaCube
addikt

Akkor nosza ne vacilálj sokat, de ahhoz a vga-hoz egy jobb proci is dukál :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13021) tupacamaru válasza LamaCube (#13020) üzenetére


tupacamaru
veterán

Mert monitor nem dukál hozzá igaz?............ :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#13022) Svájcinéger válasza Mappa (#13019) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Gyere ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#13023) Mappa válasza tupacamaru (#13021) üzenetére


Mappa
addikt

+1 :C :D

nem kötelező megadni

(#13024) Mappa válasza v-paci (#13010) üzenetére


Mappa
addikt

"A másik érdesség, hogy a VX450 közel 400 wattot tud leadni 12 volton, ami teljesítményének 88%-a"

nem kötelező megadni

(#13025) v-paci válasza Mappa (#13024) üzenetére


v-paci
aktív tag

"szóval nem igazán ajánlott az a táp" - ettől még működhet, de ilyen téren én személy szerint nem feszegetném a határokat. Nálam az egész gép (monitorral együtt) - gyári tuning mellett (turbo a cpu-n, és gyári emelés a kártyán) összesen ~360W-ot húzott ki a konnektorból terhelés alatt. Ami érdekes még, hogy volt egy 500 körüli maximum fogyasztás, viszont nem nulláztam a készüléket elötte, lehet korábbról maradt benne az érték...

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#13026) LamaCube válasza tupacamaru (#13021) üzenetére


LamaCube
addikt

Az nem :N , full hd-ban elfogyna az fps. :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13027) Mappa válasza v-paci (#13025) üzenetére


Mappa
addikt

ezt írtam a kártya topikjában is, fene se akar határokat feszegetni. jól vagyok én így ahogy vagyok.... 7950-et is néztem, de az meg nem ad annyi pluszt. úgyhogy marad így minden... elszállt a kis ördög :D

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#13028) Winne válasza Mappa (#13027) üzenetére


Winne
nagyúr

Majd a 8xxx :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13029) Mappa válasza Winne (#13028) üzenetére


Mappa
addikt

meglátjuk

nem kötelező megadni

(#13030) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Na bekerült az új táp. :B

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#13031) LamaCube válasza Pickle Rick (#13030) üzenetére


LamaCube
addikt

Szép!
Ez a corsair vízhűtés mennyire hatékony és megbízható?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13032) Raidon válasza Pickle Rick (#13030) üzenetére


Raidon
őstag

Szep darab :C

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#13033) Mappa válasza LamaCube (#13031) üzenetére


Mappa
addikt

pont ezt akartam én is kérdezni... illetve hogy mennyire van hangja?

nem kötelező megadni

(#13034) Pickle Rick válasza LamaCube (#13031) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

1 óra Prime95 teszt után max 56 fokos a két cpu mag, de ugye a ház szellőzés nálam nagyon gyatra uh ez ennél csak jobb lehet, ja és ez a legkisebb Corsair vízhűtő (H40). Nekem abszolúte megfelel. Hangja nincs, néha szörcsög kicsit de nem zavaró. :K

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#13035) tupacamaru válasza Pickle Rick (#13030) üzenetére


tupacamaru
veterán

Két venti van rajta? Ha igen akkor szerintem az egyik felesleges.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#13036) Pickle Rick válasza tupacamaru (#13035) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Igen kettő van rajta. :K 3 fokkal hűvösebb így a proci. Lehet tényleg felesleges ennyiért fenthagyni de elfér az ott. Hangja nincs uh nem zavar. :DDD

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#13037) Winne


Winne
nagyúr

Tupa mit szólsz ehhez a módhoz amit ma toltunk? Egyre jobban ment neked is, ahogy ismerted meg a pályát, egyre jobb statjaid lettek. Faszán foglaltuk a pontokat, nyertük is mindet. :R

A tegnapi szerencsétlenkedés után ez a mai AEK nap már határozottan erősebb volt, megtaláltam a megfelelő kombinációt hozzá, elég jó statokat hozott. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13038) Mappa válasza Winne (#13037) üzenetére


Mappa
addikt

AEK nagyon jó :K

utána maradtam még1 körre,el is buktuk a csába... nulla volt a csapat valami 0/217 lett a vége. szar vót

nem kötelező megadni

(#13039) LamaCube válasza Pickle Rick (#13034) üzenetére


LamaCube
addikt

Egy 2500K-ra már lehet kevés lesz. A szörcsögésről én is olvastam, akkor tényleg igaz. :R

Tegnap megkaptam chat-be az első cheater jelzőt, büszke voltam magamra :DD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13040) Pickle Rick válasza LamaCube (#13039) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Biztos hogy nem kevés :N

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#13041) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Hát kurva f@szán néz ki ez a Lumia 800.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#13042) busman válasza Svájcinéger (#13041) üzenetére


busman
addikt

+1 :K
Csak nem frissíthető win8-ra.Jól elbaszták a finnek..

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#13043) Svájcinéger válasza busman (#13042) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ez van. De a formáját tényleg nagyon eltalálták. Valahogy majd csak túlélem. :D Otthon majd nekiesek, de most meló van.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#13044) tupacamaru válasza Winne (#13037) üzenetére


tupacamaru
veterán

Azért lett jobb mert fogytak az emberek. :B :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#13045) Mappa válasza tupacamaru (#13044) üzenetére


Mappa
addikt

meg hát én is megjöttem a végére ;]

nem kötelező megadni

(#13046) Mappa


Mappa
addikt

bakker nem tudom telepíteni a steam-et

a meghalt vinyómon volt és most nem engedi eltávolítani vagy javítani... hogy tudom ezt végleg kiirtani???

mert így nem engedi telepíteni sem :F

nem kötelező megadni

(#13047) tupacamaru válasza Mappa (#13045) üzenetére


tupacamaru
veterán

Attól nekem hogy lett jobb a statom? :B Bár dobtál sokszor mentőládát. :K :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#13048) Mappa válasza tupacamaru (#13047) üzenetére


Mappa
addikt

meg fel is húztalak jó párszor :K

nem kötelező megadni

(#13049) Mappa válasza Mappa (#13046) üzenetére


Mappa
addikt

tárgytalan Steam FIX program megoldotta

nem kötelező megadni

(#13050) albert8 válasza Mappa (#13049) üzenetére


albert8
addikt

Majd, esetleg, ha kell valakinek valamilyen játék, steamről természetesen olcsón akkor irjon.
Mappa DS-t még mindig keresel?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.