Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14651) Winne válasza LamaCube (#14650) üzenetére


Winne
nagyúr

Teljesen hihető a dolog, amit írsz, egy kicsit visszaad belőle képileg a Blöff, vagy a Macskajaj is. A társadalmi kérdésre van egy érdekes "ellen"példa, nevezetesen Amerikában a feketék. Ott is szegények el vannak nyomva teljesen, "megy" a negrózás, meg a niggerezés, aztán meg milyen színű is az elnök?! Kicsit ez ott is túl van lihegve, meg itt is túl van lihegve a sötétebb bőrűek által. Itt is mindig sajnáltatják magukat, meg nincs olyan, hogy cigány bűnözés, aztán amikor elérük rakják a dokumentumokat, fotókat, akkor meg megmagyarázzák, hogy a csúnya gonosz magyarok miatt van, mert csúnyán néztek rájuk... Én sosem voltam ellenük, nem is foglalkoztam a témával sosem, de sokszor vérlázító, amit művelnek tényleg.

Nálam megy, lehet akkor privátra tette, de meg is osztottam, nézd meg ott látod-e. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14652) LamaCube válasza Winne (#14651) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem látom facsen se :(
Egyébként a gettomilliomos is ezt a képet adja vissza. Bár ott szó szerint a nyomor miatt nyert a srác.
Ajánlom azoknak, akik elvből nem nézik meg, mert tényleg reális film. Persze nem a belinkelt jútubos videókból kell kiindulni, mert az egy görbe tükör az indiai filmgyártásnak ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#14653) tupacamaru


tupacamaru
veterán

[link] Mi van az emberekkel? :F :W Magyar mentalitás ez hogy jelentgetünk mindenkit ész nélkül vagy mi? :(((

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#14654) Lankadatlan


Lankadatlan
tag

Estét az Uraknak!

Egy kis segítséget szeretnék kérni! A közeljövőben szeretnék beinvesztálni egy új VGA-ba de nem tom hogy mit válasszak, és ez ügyben szeretnék tőletek tanácsot kérni! Kb. 40 körül gondolkodtam!

A segítséget előre is köszönöm! :DD :DD

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#14655) tupacamaru válasza Lankadatlan (#14654) üzenetére


tupacamaru
veterán

A 40 még odébb van neked, addig még lesz időd gondolkozni, hogy milyen VGA-t vegyél. :B ;]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#14656) Winne válasza tupacamaru (#14653) üzenetére


Winne
nagyúr

Sok debil van, aki gyerekkorában nem kapott csokit, amikor a másik gyerek meg kapott, most próbálja behajtani...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14657) albert8 válasza Lankadatlan (#14654) üzenetére


albert8
addikt

Hogy tetszik?[link] Ingyen AC3 ;] Vagy esetleg használt 7850[link]

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#14658) Lankadatlan válasza albert8 (#14657) üzenetére


Lankadatlan
tag

Nagyon f@sza mind a 2ő de èn eddig mindig nvidia párti voltam ui az a 650Ti nél +16 k kupont mire lehet elhasználni?? :))

Tupa rossz az aki rosszra gondol :P

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#14659) v-paci válasza Lankadatlan (#14658) üzenetére


v-paci
aktív tag

Ingame pénz a F2P játékokban, tárgyakra és boosterekre lehet beváltani. A WOT és a Planetside 2 kuponokat biztos könnyen tovább tudod adni, a Hawken-ben már nem vagyok biztos. Persze be is válthatod :K

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#14660) Lankadatlan válasza v-paci (#14659) üzenetére


Lankadatlan
tag

Köszi Paci! :DD

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#14661) Svájcinéger válasza Winne (#14651) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Miért ? Nálunk milyen színű is ovi ? :D

Tupa: :C

Kobi: pedig van egy eladó ASUS 6950-em. :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14662) Lankadatlan válasza Svájcinéger (#14661) üzenetére


Lankadatlan
tag

Svájci tudoh h szeretném ha családba maradna a lóvé de láttatlanba nem ruháznék be még akkor sem ha te kínálod!! :)) :))

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#14663) Svájcinéger válasza Lankadatlan (#14662) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Látatlan az egy "t" nem ? Helyesírás 1-egyes ! Leülhetsz ! :D
Milyen látatlanba ? Most fényképezzem le Neked ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14664) Lankadatlan válasza Svájcinéger (#14663) üzenetére


Lankadatlan
tag

Jóvan na egész életembe 4es voltam nyelvtanból! XD
Am. meg lefotózhatod :P :)) :))

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#14665) Svájcinéger válasza Lankadatlan (#14664) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Este visszazárlak a bőröndbe ! Elég volt ennyi szabadság ! :D Máris elkanászkodtál.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14666) Lankadatlan válasza Svájcinéger (#14665) üzenetére


Lankadatlan
tag

Jólvan apus... Látom nem lesz itt biznisz xD :))

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#14667) Svájcinéger válasza Lankadatlan (#14666) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nem vagy elég tőkeerős egy ilyen kártyához.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14668) Mappa


Mappa
addikt

nem kötelező megadni

(#14669) Pickle Rick válasza Mappa (#14668) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Mivan másnapos vagy? :DDD

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#14670) Svájcinéger válasza Mappa (#14668) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Tegnap meg itt hencegtél, hogy simán leinnál. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14671) Mappa


Mappa
addikt

Alig ittam valamit :DDD öreg vagyok én már ehhez

nem kötelező megadni

(#14672) Svájcinéger válasza Mappa (#14671) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Akkor meg ne játszd itt a nagy iszákost. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14673) Mappa válasza Svájcinéger (#14672) üzenetére


Mappa
addikt

másfél hónapja megy a diéta és tegnap azért megéreztem, hogy kicsit másképp reagál a szervezetem az alkoholra :D

nem kötelező megadni

(#14674) Svájcinéger válasza Mappa (#14673) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hány kiló a mínusz ? Amúgy én is arra fognám. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14675) Mappa válasza Svájcinéger (#14674) üzenetére


Mappa
addikt

Nemtudom, még várok a mérleg állással... De két számmal kisebb gatyát vettem múlt hétvégén :D

nem kötelező megadni

(#14676) Svájcinéger válasza Mappa (#14675) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Az is valami. Akkor a 7950-et elviszi a ruhatárcsere. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14677) LackoMester válasza Mappa (#14671) üzenetére


LackoMester
addikt

meg gyenge is.... ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#14678) Mappa válasza Svájcinéger (#14676) üzenetére


Mappa
addikt

idővel :D

milyen 7950? nem veszek én vga-t :D hisz nem is játszom.

nem kötelező megadni

(#14679) tupacamaru


tupacamaru
veterán

BF3-ban nekem is besárgultak az utak. :Y :W Hogy lehet ezt visszacsinálni? Tegnap még jó volt minden asszem. :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#14680) busman válasza tupacamaru (#14679) üzenetére


busman
addikt

Mikor lesz már hangod?
Max ezért az egy dologért fogok felmenni legközelebb..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#14681) Svájcinéger válasza busman (#14680) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

+2

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14682) LackoMester válasza busman (#14680) üzenetére


LackoMester
addikt

cs,
mit szólsz ehhez Philips a Tv- hez, elég jó árba megkapnám, ja anyáméknak kellene. :B Szerintem jó.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#14683) busman válasza LackoMester (#14682) üzenetére


busman
addikt

Jók a philipsek,szülőknek tökéletes. :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#14684) LackoMester válasza busman (#14683) üzenetére


LackoMester
addikt

Ja, szerintem is, annyiért kapom meg mint a 42PFL4037, igaz ebben csak 40- es panel van, jó lesz nekik bőven, amúgy is tányéros UPCD- lesz rajta. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#14685) Mappa


Mappa
addikt

Hotdog nyelő

nem kötelező megadni

(#14686) Svájcinéger válasza Mappa (#14685) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Micsoda egy balfasz. Marha guszti a srác. Ráraknám a Hannibál féle szájkosarat, aztán most köpd vissza hülye gyerek. Főleg a kendője nagyon menő. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14687) Mappa válasza Svájcinéger (#14686) üzenetére


Mappa
addikt

Hàt ez van :D

nem kötelező megadni

(#14688) Svájcinéger válasza Mappa (#14687) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

BÖF-ögő ???

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14689) Mappa válasza Svájcinéger (#14688) üzenetére


Mappa
addikt

az meg melóban rohadás:D de sztem ma sem játszom :D .. lehet majd ha ki jön a dlc akkor ráfanyalodom de most nem visz rá semmi, hogy elindítsam.

nem kötelező megadni

(#14690) Svájcinéger válasza Mappa (#14689) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Pudling ! Tegnap Sharki Péniszfalvát nyomtam, mert kellett az asshoz. A többieknek annyira nem jött be. :D Szerintem nem rossz pálya, főleg RU oldalon. A BTR-rel lehet takarítani.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14691) albert8 válasza Svájcinéger (#14690) üzenetére


albert8
addikt

Én már játszok végre. ;] :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#14692) Winne válasza Svájcinéger (#14690) üzenetére


Winne
nagyúr

TDM-ben az egyik legjobb pálya. :K

Szegénység nem itt van, de még csak nem is az itteni képek a legdurvábbak: [link]

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14693) Mappa válasza Svájcinéger (#14690) üzenetére


Mappa
addikt

:D az a pálya olyan lehangoló ...azok a színek meg a hangulata.. grrr hátborzongató :D

nem kötelező megadni

(#14694) Svájcinéger válasza Mappa (#14693) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Mi ebben a lehangoló ? Tényleg pudling vagy ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14695) @rglaaf


@rglaaf
veterán

bevállalnád? :Y

PSN:BiZzare_0 ️

(#14696) Lankadatlan válasza @rglaaf (#14695) üzenetére


Lankadatlan
tag

Síímán!!! :D

Annyira állít videó!! :)) :)) Bárcsak lenne ilyenre lehetőségem :P

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#14697) LackoMester válasza @rglaaf (#14695) üzenetére


LackoMester
addikt

Vadállat. :Y

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#14698) Mappa válasza Svájcinéger (#14694) üzenetére


Mappa
addikt

Leírtam

nem kötelező megadni

(#14699) albert8 válasza @rglaaf (#14695) üzenetére


albert8
addikt

Ilyen hidegbe nem, de elmennék oda szivesen. :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#14700) tupacamaru


tupacamaru
veterán

[link] :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.