Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) LamaCube válasza Pickle Rick (#14000) üzenetére


LamaCube
addikt

Gondoltam :DDD , de nem tudom miért... :U :B :DDD Legalább becsületesen meghaltam legtöbbször én is, mondjuk az jól nézett ki ahogyan bukfencezik a levegőben ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#14002) Svájcinéger válasza LamaCube (#14001) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nekem tegnap nem jött össze C4-gyel, de nem is ezzel szórakoztam. Megcsináltam az EOD BOT kill-t, kicsit lődöztem a JNG-vel, aztán jött a jeepezés. 2 mankit sikerült elgázolnom, nem is figyeltem eddig, hogy erre is van ass. A másodiknál odapasszíroztam egy sziklához, miközben tolattam beakadt és ott lógott a motorháztetőn, alig tudtam lerázni. :D Univerzális egy játék ez, nem csak egy sima FPS.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14003) LamaCube válasza Svájcinéger (#14002) üzenetére


LamaCube
addikt

:K
Az biztos, hogy összetettebb, mint a mostani codok.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#14004) Mappa válasza LamaCube (#14003) üzenetére


Mappa
addikt

COD muhahaaaa COD muhahaaaa :D

nem kötelező megadni

(#14005) albert8 válasza LamaCube (#14003) üzenetére


albert8
addikt

Annak épp az a lényege, hogy ha kedved van egy kis önfeledt daráláshoz akkor játszol. Mondjuk van pár ember akinek fejfájást okoz. :DDD

Crysis 3-at próbálta már valaki?
MAPPA?Rusher?

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#14006) Mappa válasza albert8 (#14005) üzenetére


Mappa
addikt

hogy hogy? miért már kint van ? :Y

ja most olvasom gamepodon... beta multi

na majd jól meglesem :D

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#14007) albert8 válasza Mappa (#14006) üzenetére


albert8
addikt

Persze, ma 9-től már megy a béta, és mitnemondjak eléggé pazar. :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#14008) tupacamaru válasza albert8 (#14005) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én próbáltam, tíz perc után már sajnáltam hogy letöltöttem.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#14009) Mappa válasza albert8 (#14007) üzenetére


Mappa
addikt

crysis 2 beta multi-ba jó pár órát beleöltem :D

grafikailag odavág ez a 3. rész de nem hoznak lázba a mai single módok... ezt a multit meglesem azt meglátjuk.

nem kötelező megadni

(#14010) albert8 válasza Mappa (#14009) üzenetére


albert8
addikt

Újat nem nagyon mutat a multi, talán a fegyverek, hangok, meg a robot.
Engem azért fogott meg egyből, mert szerintem fantasztikusan ötvözték a nagy várost és atermészetet.
Ugye NY gyakorlatilag dzsungel lett. Szerintem eddig még sehol sem láttam ilyet.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#14011) LamaCube válasza albert8 (#14005) üzenetére


LamaCube
addikt

Ez igaz, de böfben is megtaláltam tdm-en. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#14012) v-paci válasza albert8 (#14010) üzenetére


v-paci
aktív tag

Pedig vótmá' ilyen, igaz más stílusban és konzol exkluzívban: Enslaved volt a játék címe és nem futott be túl nagy sikert... :K Bár az is igaz, hogy emlékeim szerint ott nem igazán volt nyc lemodellezve, csak pár jellegzetes épület és utca talán.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#14013) @rglaaf válasza LamaCube (#14011) üzenetére


@rglaaf
veterán

csak tdm-be nem kéne c4-el buziskodni:D kivéve ha multi kill assigmentet csinálod ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#14014) LamaCube válasza @rglaaf (#14013) üzenetére


LamaCube
addikt

Éppen azt próbáltam csinálni :U Nem tehetek róla, hogy te benne voltál mindig ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#14015) @rglaaf válasza LamaCube (#14014) üzenetére


@rglaaf
veterán

azt ugy kéne hogy beaconra spawnolsz azt fentről szórod a c4-t :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#14016) LamaCube válasza @rglaaf (#14015) üzenetére


LamaCube
addikt

A baj az, hogy felét sem értem miről beszéltek :DDD
A baj az, hogy 2 hete csak túlórázom. Ma is 4-kor keltem, meg a szombatok is melóval telnek. Egyszerűen 1 óra játék alatt elfáradok. Vennem kellene egy hangkártyát is, mert ha az alaplapiba dugom a fülest van egy sistergő alapzaja, de ha a hangkártyába dugom akkor meg nem szól. Meg összeakadt a 2 driver és nem győztem újra telepíteni. Amúgy ilyenkor meg úgysem tudnék beszélni, tehát annyira nem vészes. Más nem hallgatlak titeket, de úgy meg nem az igazi.
Megkérdem a megfelelő topicba milyen hangkarit ajánlanak.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#14017) Rusher válasza albert8 (#14005) üzenetére


Rusher
őstag

Nemtom majd lehet leszedem.....alpha után semmi extra gondolom. A környezet az ok az tényleg ott van nagyon, de maga a játékmenet semmivel sem több mint a C2....lehet leszedem, február 12-ig megy van még idő. :) Az biztos, hogy megvenni nem fogom, majd fél év múlva 2 ezerért vagy 1500-ért talán. :K

[ Szerkesztve ]

(#14018) @rglaaf válasza LamaCube (#14016) üzenetére


@rglaaf
veterán

mindegy a lényeg hogy ma sikerült átmetszeni a torkod ;] a tegnapi c4 letudva :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#14019) Mappa


Mappa
addikt

tupanak volt igaza!

tőlem is kapott egy 10 percet ... cápaeledel. nekem ez a jövőmenő ugra bugra már nem jön be. még mindig a BÖF ha multi

ettől függetlenül a singlet végig játszom majd de pénzt ez sem ér :N

nem kötelező megadni

(#14020) Svájcinéger válasza Mappa (#14019) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

1 percet sem szántam még a Crysisra és nem is fogok. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14021) @rglaaf válasza Mappa (#14019) üzenetére


@rglaaf
veterán

már a 2-nél is sírtam annyira szánalom volt a mp :o

PSN:BiZzare_0 ️

(#14022) Mappa


Mappa
addikt

crysis 2-nél valami volt ami oda ragasztott gép elé - mármint a multinál. lehet az, hogy optimalizálva volt és szépen futott meg maga a városi környezet stb. de amióta megvettem egy percet nem játszottam a multival. a single részét is végig kellene vinnem mert elég sokáig eljutottam benne anno de nem fejeztem be... meg most se :D pedig kíváncsi lennék a végére.

nem kötelező megadni

(#14023) LackoMester


LackoMester
addikt

Crysis, áá, emlékszem még az első részt keservesen ( single ) végigtoltam, de a többi valahogy már kimaradt. Crysis 2 multi ( Betat ) próbáltam, hát nagyon nem győzött meg. Lehet a, h. a Crysis 3 Betat felpakolom, de csak kiváncsiságból, h. is fut a gépemen.
Ami nálam nagyon várós az a Company 3451űOf Heroes 2, de sajna csak valamikor márciusba. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#14024) Mappa válasza LackoMester (#14023) üzenetére


Mappa
addikt

garantáltan hasítani fog :D

nem kötelező megadni

(#14025) Winne válasza Mappa (#14024) üzenetére


Winne
nagyúr

Jah fullon 30 fps-el. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14026) Mappa válasza Winne (#14025) üzenetére


Mappa
addikt

:N 1980 high beállításoknál nálam 60-70 között mozgott. semmi darabos vagy lassulást nem tapasztaltam. gyárilag ezen voltak, egyedül vsync volt benyomva. szép is meg jól is futott ahhoz képest, hogy beta.

nem kötelező megadni

(#14027) Winne válasza Mappa (#14026) üzenetére


Winne
nagyúr

70 Hz-et tudja a monitorod? :)

Rakd fel fullra a beállításokat és nézd meg újra. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14028) Mappa válasza Winne (#14027) üzenetére


Mappa
addikt

egyedül vsync volt benyomva,amit kinyomtam ... ez lemaradt LOL :DDD

már letöröltem :D egyszer pillantottam az fps-re ott a dzsungelben ennyit mutatott... tíz perc és uninstall volt :K

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#14029) albert8 válasza Mappa (#14028) üzenetére


albert8
addikt

Nálam minden fullon 20 FPS Full HD-n, igy sajna nem nagyon játszható, viszont minden high on és 4xmsaa meg 4x anti-val simán játszható 60 fps körül. :K Ha esetleg valakit érdekel pár kép.




Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#14030) Pickle Rick válasza albert8 (#14029) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Koszi, most jo kis adatforgalmat csinaltal a mobilomra. :DDD

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#14031) albert8 válasza Pickle Rick (#14030) üzenetére


albert8
addikt

Szivesen, úgy is rühellem, ha valaki mobilról van. ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#14032) Mappa válasza Pickle Rick (#14030) üzenetére


Mappa
addikt

:DDD

albert8 :DDD

én is ezen a pályán voltam... (vagy csak ez az 1 van multi betan?)

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#14033) albert8 válasza Mappa (#14032) üzenetére


albert8
addikt

Nem 2 van ez meg a museum ami nagyságban megfelel ennek, de elég sötét. Meg ugye 2 mód van a hunter és a crashsite.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#14034) Mappa válasza albert8 (#14033) üzenetére


Mappa
addikt

én nem szarakodtam, 1 pálya azt annyi :D

nem kötelező megadni

(#14035) Winne válasza Mappa (#14028) üzenetére


Winne
nagyúr

Élsimítások meg ilyesmi akkor sem volt rajta, mert nem lett volna ennyi fps-ed szvsz.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14036) Mappa válasza Winne (#14035) üzenetére


Mappa
addikt

passz... nem is érdekel :D

élsimítás?!?!?! ugyanmááá örülök ha ellenséget észre veszem már fullhd felbontáson, annyira szar a szemem fene egye meg :F pedig monitor távolság is ideális mindenhez. néztem kisebb felbontáson milyen a BÖF is - hát homályos

nem kötelező megadni

(#14037) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Tegnap végre meglett az MA, gunshippel még kell 6 kill. Azért pipálódnak az assok szépen.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14038) LackoMester


LackoMester
addikt

Tegnap 10 perc erejéig kipróbáltam a Crysis 3- at, hát ami a grafikát illeti, tényleg ütős, elég jól is futott a gépemen, de maga a multi játék nem nyűgözött le. Szóval pénzt nem ér kategóriába sorolom a gémet. :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#14039) Mappa válasza Svájcinéger (#14037) üzenetére


Mappa
addikt

mi az az MA ? :D

nem tudom Te mikor játszol de mondtam szívesen megyek célpontnak az ilyen agyatlan assigmentekhez :D

nem kötelező megadni

(#14040) Mappa


Mappa
addikt

[link] édes istenem, személyesen is ismertem :(

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#14041) @rglaaf válasza Mappa (#14039) üzenetére


@rglaaf
veterán

Mobil Artillery ?:)

PSN:BiZzare_0 ️

(#14042) Svájcinéger válasza Mappa (#14039) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Általában este 20-tól 22-ig. Hétvégén már délutánonként is szoktam. 24 járművet kellene még C4-gyel felrobbantanom. Meg még 48 gyalogot kellene jeeppel v. csónakkal :Y v. meg tököm tudja mivel elgázolnom.

Amúgy az MA, amit Bizarre írt. Ezt bírtam amúgy, tegnap meglett az Anti Air Missile is hozzá.

Az assok a BF3-ban nem érdekelnek, csak a való világban mi ? Mi van a kis doktornővel ?

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14043) tupacamaru válasza Svájcinéger (#14042) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem elgázolni kell velük az ellent jó fiú, a rajtuk lévő géppuskával operálj, egyszerűbb lesz nem? :P

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#14044) Mappa válasza Svájcinéger (#14042) üzenetére


Mappa
addikt

jó hát szólsz mit hogyan azt akkor mehetünk :D én este 11 után vagyok a héten, max hétvégén ha nem jön addig össze.

kérlek szépen, síel :D Franciaországban... egyetemistáknak jól megy, bakker.

nem kötelező megadni

(#14045) Winne


Winne
nagyúr

Pár pillanatkép:

Tanker megkapta, ami neki jár:

[link]

B1zarre, a fennséges:

[link]

Hyper, ezt kapja, aki lelövi a haveromat:

[link]

B1zarre, itt már onnan fenntről sem tudnak segíteni:

[link]

Tanker, aki itt még azt hitte, hogy jó kemphelyet talált:

[link]

:DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14046) @rglaaf válasza Winne (#14045) üzenetére


@rglaaf
veterán

köszi jó képek :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#14047) tupacamaru válasza Winne (#14045) üzenetére


tupacamaru
veterán

Jó képek, de Tanker taktikai érzékével kis gondok vannak szerintem. ;]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#14048) Winne válasza @rglaaf (#14046) üzenetére


Winne
nagyúr

Ide is tettem párat. :DDD

@(#14047) tupacamaru: hát túl sokáig nem húzta ott úgy emlékszem. :DD

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14049) Svájcinéger válasza tupacamaru (#14043) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Két kezem van vazze ! Nem tudok egy kézzel vezetni, váltani + még géppuskázni is. :D Amúgy is ez sokkal viccesebb. :D

Mappa: oks, köszi.

Mappának:

Két férfi és egy nő szállodába menekül egy hóvihar elöl. Mondja a portás, hogy csak egy db két ágyas szoba van. Jó lesz. Középen alszik a nő, a szélén a két férfi.
Reggel felül az egyik férfi és megszólal:
- Azt álmodtam kiverték a farkam.
Felül a másik férfi:
- Én is azt álmodtam.
Felül középen a nő:
- Én meg azt álmodtam, hogy síeltem.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14050) Pickle Rick válasza tupacamaru (#14047) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Miről beszélsz? Legalább beláttam az egész pályát. :DDD

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.