Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15551) Mappa válasza Svájcinéger (#15548) üzenetére


Mappa
addikt

tán tegezzelek baromarcú ? :DDD örökzöld

Házilbuli után ez sem gyenge :D

és hát Belkovics mester a tuti :D :D

Ügyintéző

Autóriasztó itt amit felvesz debil hangsúlyt, kész a csávó :DDD

nem kötelező megadni

(#15552) Svájcinéger válasza Mappa (#15551) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hogy az Isten baszna meg a seggednél fogva ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15553) albert8


albert8
addikt

Szerintetek ezek közül melyik kép lenne a legjobb?[link] :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15554) busman válasza albert8 (#15553) üzenetére


busman
addikt

Utolsó...+1

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15555) LamaCube válasza tupacamaru (#15545) üzenetére


LamaCube
addikt

:Y Hát én se bírtam ki beírás nélkül... :U

Albert
2-es kép.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15556) Svájcinéger válasza Mappa (#15551) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Mi lett tegnap a kör vége ? Gondolom nyertetek. Párszor kinyírtál, de mikor elgázoltalak tankkal és repültél, mint a rongybaba az mindent vitt. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15557) LackoMester


LackoMester
addikt

szerintem is az uccsó, de mire ezek a képek,? :F Valami versenyre készültek.?

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15558) Mappa válasza Svájcinéger (#15556) üzenetére


Mappa
addikt

igen, nyertünk. de azt nem értem, miért nem engedett egy csapatba minket :F ugye 1. körben egymás ellen, akkor is próbáltam, aztán amikor visszamentünk, direkt rád joinoltam és akkor sem, pedig kevesebben is voltatok. :o

nem tudok mit mondani rá. a tegnapi harc vicces,volt :D ez, hogy tank vs ember és van, hogy az gyalogos jön ki belőle győztesként... vicces :)) valamelyik csapattársad vagy 1 percig szenvedett mire kitudott lőni, vagy 5x6x lőtt rám de nem haltam meg... ugra-bugra effekt. végén kikaptam alóla a tankot hegesztőpisztollyal... majd kiszállt és lelőtt. gagyi egy játék ez:D

azért a végén megkaptad a heliből ;] ;]

nem kötelező megadni

(#15559) Mappa


Mappa
addikt

átmennétek?

nem kötelező megadni

(#15560) albert8 válasza LackoMester (#15557) üzenetére


albert8
addikt

Ja, igen, egy srác hirdette, aztán gondoltam megpróbálkozom valamivel, ha már itthol fetrengek. :)
A lényeg, hogy legyen rajta edrink. Van egy másik is, de azt ide nem rakom ki, akit érdekel megmutathatom.

Mappa: Talán gyalog. :D

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15561) Mappa válasza albert8 (#15560) üzenetére


Mappa
addikt

így utólag nem nagy szám, azt hittem legalább pár deszka hiányzik, vagy valami :D

nem kötelező megadni

(#15562) Svájcinéger válasza Mappa (#15558) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ez a része tényleg nagyon gagyi, hogy a máriózva simán el tudnak ugrálni a mankik. A valóságban pedig cafatokban hevernének, ha mellélőnél akkor is.

Egyszer alólam is kihegesztetted, míg egy abramsszel voltam elfoglalva, hogy kapnád bé. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15563) Pickle Rick válasza Mappa (#15559) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Egy IFÁ-val is simán átmegyek rajta. :D

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#15564) Mappa válasza Svájcinéger (#15562) üzenetére


Mappa
addikt

ja :D láttam elvagy vele mint a befőtt... miközben hegesztettem alólad még fütyörésztem is muhahahaha :D legközelebb troll c4-ezni fogok ;]

Pavti - tudjuk tudjuk.. és tolatva ! :DDD :P

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#15565) Pickle Rick válasza Mappa (#15564) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Persze... és Bödőcs Tibi ott áll mögöttem és segít tolatni [link]. :D

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#15566) Mappa válasza Pickle Rick (#15565) üzenetére


Mappa
addikt

:D jó arc, bírtam az iszákos sztorijait :D kár, hogy showder klubban már nincs

nem kötelező megadni

(#15567) Svájcinéger válasza Mappa (#15564) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nem zavar, ha még1x elgázolhatlak és repülsz a levegőben előttem, mint egy rongybaba miközben cigánykerekezel. Kurvára vicces volt. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15568) Mappa válasza Svájcinéger (#15567) üzenetére


Mappa
addikt

kill camban ilyenkor csak földre zuhanok. én is mosolygok amikor canalson tdm-ezek azt látom hullik egy rongybaba :DDD

nem kötelező megadni

(#15569) Svájcinéger válasza Mappa (#15568) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

De előttem meg tényleg cigánykereket dobtál a levegőben. :D

Melyikőtök túlzott hsz hajhászása miatt lett bezárva Botos Barni topicja ? Hogy lehet ilyen indokkal bezárni ? Jó voltak személyeskedők is. Én is kaptam tőle privátot.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15570) Mappa válasza Svájcinéger (#15569) üzenetére


Mappa
addikt

passz

nem kötelező megadni

(#15571) Svájcinéger válasza Mappa (#15570) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ma is leszel ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15572) Mappa válasza Svájcinéger (#15571) üzenetére


Mappa
addikt

lehet de, csak keveset... holnap hajnalos vagyok :((( :o

nem kötelező megadni

(#15573) Svájcinéger válasza Mappa (#15572) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Sz@r Neked ! :D Én így is alig bírok felkelni, pedig nem most volt már az óraátállítás. Még jó, hogy itt nem szólnak ránk, hogy hsz vadászok vagyunk. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15574) Mappa válasza Svájcinéger (#15573) üzenetére


Mappa
addikt

Óra állítás ide vagy oda, az nem befolyásol egy óra kevesebb vagy több, nem érdekel :D
Amúgyis péntek lesz. Szóval mehet az aprítás :D ha nem leszek előre sorry

Tudtommal lokál topik már alapból OFF így hót mind1 ki mennyit ír ide. úgy is csak mi vagyunk itt... De tőlem szét kaphatunk valami nem lokál topikot ;] :DDD

nem kötelező megadni

(#15575) Svájcinéger válasza Mappa (#15574) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Fogadni leszek, hogy nem leszel. :D

Megy a tököm máshova OFF-olni. 2400 napja vagyok pH tag. Most cseszessem ki magam ? Végül is... :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15576) Lankadatlan válasza Svájcinéger (#15575) üzenetére


Lankadatlan
tag

épp megértél már rá nem gondolod Papa????? :DD :DD

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#15577) Svájcinéger válasza Lankadatlan (#15576) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Kerül ma még lakat is arra a bőröndre. :D Plusz még átszúrom néhány 200-as szeggel.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15578) Mappa válasza Lankadatlan (#15576) üzenetére


Mappa
addikt

Bruhahahaha :DDD

Milyen volt Itália ?

nem kötelező megadni

(#15579) busman válasza Mappa (#15578) üzenetére


busman
addikt

SSD beállításban valaki?
Ebben a samsung ssd magician-ban mit kell,vagy érdemes beállítani?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15580) busman


busman
addikt

Durva cucc ez...mintha új lenne a gép. :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#15581) Winne válasza busman (#15580) üzenetére


Winne
nagyúr

Ugye-ugye. :K

Nem

!

:))

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15582) Mappa válasza busman (#15580) üzenetére


Mappa
addikt

(#15583) Winne


Winne
nagyúr

BR

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15584) Svájcinéger válasza Winne (#15583) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

:DDD

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15585) tupacamaru válasza Winne (#15583) üzenetére


tupacamaru
veterán

Aki korpa közé keveredik.................... ;]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15586) Mappa válasza Winne (#15583) üzenetére


Mappa
addikt

vissza kellene menni Winne friends néven vagy 5ünknek :DDD

nem kötelező megadni

(#15587) Winne válasza Mappa (#15586) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem jegyezte meg úgysem, de azért beírtam az összes fav. BR-jába, hogy egy köcsög. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15588) Mappa válasza Winne (#15587) üzenetére


Mappa
addikt

Ha tegnap olyan nyolc fele ránk joinolsz garantáltan agyvérzést kaptál volna ami ott ment... Helizni próbáltam, de nem jött össze. Televágta két monkey a helit, ahogy megjelent c4el. Ezzel nem is volt gond mivel normál szerver nincs teamkill meg járműre sem hat ki ha ülnek benne csapattagok. Na igen viszont ha felrobbantják úgy csapódik a földbe mint az állat. úgyhogy kijutott mindenkinek a jóból :W :Ddd

nem kötelező megadni

(#15589) Winne válasza Mappa (#15588) üzenetére


Winne
nagyúr

Egyszer láttam ilyet én is, nem tudom miért jó ez... Amit még gyakrabban is látok, hogy odaállnak egy tankkal és ahogy megjelenik szétlövik és ott áll egész meccsen a gyökér. :F

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15590) Mappa válasza Winne (#15589) üzenetére


Mappa
addikt

Ugyanez itt is c4 ahogy megjelent armoreden a heli meg tank, nekem meg csak helihez volt kedvem... 2x 3x el is tudtam hozni akkor pár percig csak hátul sunnyogtam hátha elmegy a kedvük tőle.. De áhhhh sok balf@sz 800 vagy 900 ticketes volt a kör és végig ezt csinálták.

De legalább Svájci Úrék elhozták a kört :K

nem kötelező megadni

(#15591) Winne válasza Mappa (#15590) üzenetére


Winne
nagyúr

Az ilyeneket kellene jól nyakonverni... :W

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15592) Svájcinéger válasza Winne (#15583) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Szerintem az angol adminok rosszabbak, mint a németek. A múltkor azért voltam spanwkiller, és nyírt ki a nyomorék, mert próbáltam egy nyamvadt pontot T90-nel elfoglalni a csapatunknak, persze ők oda éledtek, én meg agyonlődöztem őket. Beírtam neki, hogy fuck you noob admin aztán kiléptem. Felvett barátnak, bár még nem beszéltünk. :D

Mappa: csak azt nem értem, hogy az ilyen kis qkikat miért nem rakja ki az admin. A háborúkat ugyan még mindig a földön vívják (fejezik be), de nulla légierő nélkül nem sokra megy az ember. A helisek csak legyenek egymással elfoglalva. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15593) Winne válasza Svájcinéger (#15592) üzenetére


Winne
nagyúr

Sok ilyen eset van, nem te tehetsz róla, hogy ő oda éled, de a sok sírást meg megunja az admin, vagy ő maga az admin...

A másik legjobb, amikor nem lövöd a kezdőn lévő helit, mert nem baserapelsz, de ő kitévéz földről, az mennyire korrekt? Ugyanez, mikor stingerrel lőne kezdőről, de ha te kilövöd, akkor baserapelsz...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15594) Mappa válasza Svájcinéger (#15592) üzenetére


Mappa
addikt

Jó azért azt sem várom el hogy 0-24ben legyen admin a szerveren, de akkor valami vote kick megoldás nem ártana.

nem kötelező megadni

(#15595) Winne válasza Mappa (#15594) üzenetére


Winne
nagyúr

Az se segít egy nagy szerveren, múltkor fent voltunk egyen innen 4-5-en és volt egy aimos, kb 10 percig szenvedtünk vele, mire összejött a szavazat egy egyértelmű csaló ellen, a kör nagy része le is ment.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15596) Mappa válasza Winne (#15595) üzenetére


Mappa
addikt

De legalább összejött :D

nem kötelező megadni

(#15597) Svájcinéger válasza Winne (#15593) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én tényleg csak foglalni akartam. Jó ha már ott vannak persze, hogy agyonlődözöm őket, már csak azért is különben szétszednek ripsz-ropsz rpg-vel, c4-gyel. Mint ahogy meg is próbálták. De tényleg az összes pont ott volt náluk. Ennyire szánalmas ne legyen már. Ilyen alapon akkor nyerjen 1200 : 0-ra a csapata az idiótának.

Mappa: Band Of Brothers-en este mindig van admin. Bár Billiboy meg általában baszik az egészre. Tegnap beírta egy ukrán neki a statja miatt, hogy Billinoob, de azt sem baszta ki. Bezzeg ha beírom a chatablakba, hogy fuck egész este ott virít a felirat a képernyőn, hogy figyelmeztetést kaptam a szövegem miatt. :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15598) Mappa


Mappa
addikt

[link] beszarás ez a súlytalanság, annyira kipróbálnám :))

nem kötelező megadni

(#15599) LamaCube


LamaCube
addikt

Basszus mekkora film ez a Django :C A maszkos részen beszartam a röhögéstől :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15600) Laraxior


Laraxior
titán

Dredd?
Most délután néztem meg, az első se tetszett, ez se valami nagy durranás :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.