Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24001) LackoMester válasza Mappa (#24000) üzenetére


LackoMester
addikt

Egyébként csak éppen ezért DropZone módot toltam, a lépegetők irgatlan erősek, esély sincs ellenük csaj Jet- tel. Tegnap toltam 1 órát, és igen már untam, bár ha csapatban tolnák biztos más volna a helyzet, a terep kidolgzottsága szép, bár a fegyverek elég csúnyát mutatnak, ja és a sebzés, na az is nagyon érdekes.
Tegnap adtam akkor fejest a sniperrel mint a pinty, előtte meg ugyan olyan lövésért semmi, pedig teljes életű eberkét találtam el, szóval érdekes.
A beállításokat hagytam auto- n , most megkéne néznem mi is az, de olyan 150 FPS körül mutatott az AB, szóval nagyon szépen futott. Ha lesz időm kipróbálom majd Ultrán is. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#24002) Svájcinéger válasza Mappa (#24000) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nem is a grafikával van gond, hanem hogy 5 perc után untam.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#24003) Winne


Winne
nagyúr

:Y :Y :Y

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#24004) Mappa válasza Svájcinéger (#24002) üzenetére


Mappa
addikt

Akkor marad a böfögő. :U

nem kötelező megadni

(#24005) Svájcinéger válasza Mappa (#24004) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát már néha azt is unom. Igaz, csak Golmudon tankozok, meg Canalson shotizok. Még a végén sorozatozni fogok. :D Az első talán Az elit alakulat lesz, HD-ben, meg 5.1-ben. Nem mintha nem láttam volna már párszor, illetve ezt még olvastam is. :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#24006) Mappa válasza Svájcinéger (#24005) üzenetére


Mappa
addikt

Már lassan fél éve nem BÖF4-eztem. BÖF3 megy nálam csak, teljesen vissza álltam erre.

Úgy vagy Te a sorozatokkal mint én a SSD-vel. Kéne már kéne már de sose lesz ebbűű semmi :DDD

Én sem nézek most semmit. Breaking Bad után totál leálltam mindennel. Ha meg tv előtt punnyadok betolok pár Family Guy-t azt kész :D Jóbarátokat fogom elkezdeni elejétől egy szép napon. Örökzöld. :B

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#24007) Mappa


Mappa
addikt

[link]
1:25 nél mi a tök van ??? nem látok semmit csak üvölt. :F :Y

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#24008) busman válasza Mappa (#24007) üzenetére


busman
addikt

Oh SHIIIIIIT!😁

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#24009) albert8 válasza Mappa (#24007) üzenetére


albert8
addikt

Valami az útra repüült jobbról látszik is hogy szétmegy :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#24010) v-paci válasza Mappa (#24007) üzenetére


v-paci
aktív tag

Jah, köcsög kamionos biztos kidobott valamit ;]

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#24011) Mappa


Mappa
addikt

Kicsit érdekesen reagálta le... Jó hogy fel nem borult a marhája :DDD

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#24012) Svájcinéger válasza Mappa (#24006) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Micsoda hasonlat ! :Y :C

Azért vannak még pihent emberek: [link]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#24013) Mappa válasza Svájcinéger (#24012) üzenetére


Mappa
addikt

:DDD ;] Ugye? sokat internyetezek ám :DDD

nem kötelező megadni

(#24014) Svájcinéger válasza Mappa (#24013) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nálunk a melóhelyen lassan ez is korlátozva lesz. Eddig én állítgattam, hogy kinek mit szabad, most meg nekem is korlátozva lesz, ha meg nem, akkor meg azt fogják naplózni, hogy mennyit neteztem. :W

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#24015) Mappa válasza Svájcinéger (#24014) üzenetére


Mappa
addikt

Ez a hajónaplózás nálunk is ment bent. Sokan torrenteztek, lassult a net mert nem értő kollégák csak rántották le a hd filmeket teljes sávszélességél (legalább korlátozást állítottak volna be) így hamar lebuktak. Azt mentünk és gyalultunk le minden gépről mindent ami nem a munkához kellett. Jöttek is sírni, hogy családi fotó/videó stb. miért törültök NAS-ról. Mondom mert nem otthon vagy angyal bögyöröm :D 1 hetet adtunk hogy mindenki elvigye a szarságait. Sokan tojtak rá. Na ez után jött a naplózás ami hála az égnek, már elcsendesedett. Pár éve arról is kellett feljegyzés, hogy mikor dugtam fel egy vezeték nélküli fejhallgatót töltőre és mikor vettem le. bullshit!

Ez hidegrázás :C

Star Wars - Az ébredő erő

nem kötelező megadni

(#24016) Svájcinéger válasza Mappa (#24015) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Várós.

AXN Black-en megy a teljes sorozat.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#24017) Mappa


Mappa
addikt

Sírok passza meg :D:D:DDD :DDD

[link]

nem kötelező megadni

(#24018) Winne


Winne
nagyúr

Érdemes megnézni :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#24019) Trident28 válasza Mappa (#24017) üzenetére


Trident28
tag

:DDD Ez q..rva jó. :DDD

-"-

(#24020) Trident28 válasza Winne (#24018) üzenetére


Trident28
tag

B..dki! Hogy mennyit agyalok én ezen a témán mostanában.... :K

-"-

(#24021) Mappa


Mappa
addikt

41.0 Firefox alatt (más böngészőt nem néztem)

Gmail - ha jön egy levél csatolmánnyal - kép,pdf stb és megnyitom majd ha bezárom, kifagy a gmail levelező. Nem lehet semmire sem kattintani, csak a F5 segít.

Ti is tapasztaltátok ezt a jelenséget? Win7 és Xp alatt is beoffol.

nem kötelező megadni

(#24022) v-paci válasza Mappa (#24021) üzenetére


v-paci
aktív tag

Nálam csak memory leak szokott néha lenni, azt meg a youtube okozza, megszalad 3-4 GB-ig is. GMail nem onnan megy, mert van hozzá külön mail szoftver. Lehet, hogy valami google probléma van a háttérben.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#24023) Mappa válasza v-paci (#24022) üzenetére


Mappa
addikt

Ahogy felraktam a 41.0 meg most már a 41.0.2. azóta van ez. Noh majd meglátom javítják vagy valami, elég zavaró bibi.

nem kötelező megadni

(#24024) busman


busman
addikt

[link]
Megvan a jegy... :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#24025) Mappa válasza busman (#24024) üzenetére


Mappa
addikt

:Y
Tegnap hazafele hallottam rádióban, hogy lefagytak a jegykezelők és senki nem tudott jegyet kapni rá. Mondjuk lehet csak itt Budapesten.

Ez a trailer áááááááh minden szőröm áll :D :C :DD

nem kötelező megadni

(#24026) busman válasza Mappa (#24025) üzenetére


busman
addikt

Itt is meghalt a rendszer... :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#24027) Winne válasza busman (#24024) üzenetére


Winne
nagyúr

Mikor lesz a premier?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#24028) busman válasza Winne (#24027) üzenetére


busman
addikt

December 18

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#24029) LackoMester


LackoMester
addikt

Majd valamikor Decemberben a 2 ünnep között meglesem, várós nálam is. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#24030) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Ezekről a Beats fejhallgatókról tudtok valamit? Hangminőség, egyebek?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#24031) albert8 válasza tupacamaru (#24030) üzenetére


albert8
addikt

Rossz ár érték arányú tinilehúzó piaci fogás :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#24032) LackoMester válasza tupacamaru (#24030) üzenetére


LackoMester
addikt

Meg ne vedd kategória.
Albertnek teljesen igaza van. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#24033) Mappa válasza LackoMester (#24032) üzenetére


Mappa
addikt

+1 Albert

audio-technika, sennheiser, akg, jbl ha fejhallgató.

nem kötelező megadni

(#24034) tupacamaru


tupacamaru
veterán

:Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#24035) Winne válasza tupacamaru (#24034) üzenetére


Winne
nagyúr

Sokminden nem jött be belőle. :)

Ez volt már? :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#24036) tupacamaru válasza Winne (#24035) üzenetére


tupacamaru
veterán

Mi volt a terve vajon? :DDD :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#24037) Winne válasza tupacamaru (#24036) üzenetére


Winne
nagyúr

Szerintem nem volt neki. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#24038) LamaCube válasza Winne (#24035) üzenetére


LamaCube
addikt

:DD :C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#24039) SipiBcs válasza LamaCube (#24038) üzenetére


SipiBcs
őstag

Valakinél nincs eladó 2x2 GB DDR3 ram? Kezd a tököm kilenni, hogy minden újonc azt várná el, hogy én majd előre utalok neki... :(

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#24040) Winne


Winne
nagyúr

Hohó, akartam már korábban mondani, többször volt már itt ugye pH-s verseny, amin mindig indultok és mondjátok, hogy tuti kamu. Namármost az egyik új kollegánk most nyert az utolsó ilyenen és most töltött ki először tesztet. :DDD

Köszönöm a figyelmet.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#24041) tupacamaru válasza Winne (#24040) üzenetére


tupacamaru
veterán

Hát akkor tényleg kamu. :D Én még soha nem nyertem semmit, igaz hogy nem is szoktam játszani. :N ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#24042) LamaCube válasza SipiBcs (#24039) üzenetére


LamaCube
addikt

:(

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#24043) busman válasza LamaCube (#24042) üzenetére


busman
addikt

De korai vagy..😁

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#24044) Mappa válasza tupacamaru (#24036) üzenetére


Mappa
addikt

Alfánál így csekkolják a vw diesel gate-et :D sztem jól teljesít :DDD

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#24045) LamaCube válasza busman (#24043) üzenetére


LamaCube
addikt

6-kor kelek :D meló van na. :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#24046) Mappa


Mappa
addikt

Kalap :DDD

nem kötelező megadni

(#24047) LamaCube válasza Mappa (#24046) üzenetére


LamaCube
addikt

:C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#24048) Mappa válasza LamaCube (#24047) üzenetére


Mappa
addikt

Sűrűbben tessék máskor pm-t nézni :D

nem kötelező megadni

(#24049) LamaCube válasza Mappa (#24048) üzenetére


LamaCube
addikt

:K :B

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#24050) Trident28 válasza Winne (#24035) üzenetére


Trident28
tag

Na.. Én is így szoktam kinézni munka után... :)

-"-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.