Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Munkanélküliség (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#771) Thyb válasza Rick2 (#765) üzenetére


Thyb
senior tag

Nézd amit az adók be nem fizetéséről irtam azt pont nitt találtam meg, olvasd vissza az utsó mondatodat: [link]
És lehet, hogy mi vagyunk a birkák, meg az az x ezer ember aki nálad vásárol, de akkor mielőtt vesznek tőled valamit akkor szolj rájuk, hogy birkán a tanga kb olyan mint tehénen a gatya. És ezek után várd meg tőlük mig megint vásárolnak nálad vagy a párodnál, aki idejött kioktatni bennünket, mert te mindenkit aki nem értett egyet veled azt lebarmoztad.
Jöttél azzal, hogy voltál munkanélküli, én is voltam. 13 év alatt többre vittem mint oly sokan és alkalmazott voltam mindvégig, aki nem másokon szedte meg magát, hanem leadózott mninden forintot és erre én marha még büszke is vagyok. Akik ezt a topikot elkezdték, azoknak nem tündér mese kell, hogyan préseljünk tangából miliókat, hanem hogyan találjon munkát, amivel a családot vagy önmagát el tudja tartani.
Vagy adj nekik rendes tanácsot, hogy hogyan juthatnak tisztességes melóhoz, vagy valóban jobban tennéd ha mellékelnéd a topicot. :(((
Köszönöm.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Munkanélküliség (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.