Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37357) Krystal_s válasza scope2007 (#37331) üzenetére


Krystal_s
addikt

Semmi gond, a többi gépen nálam is fent van, csak pont ezen nincs. Még nem volt szükségem rá...
Úgyis csak nagyon ritkán kell ilyen kis médialetöltő, a többi böngészőmben (Maxthon, Dragon) pedig már alapból benne van az is.

lordfreyr : Ezt régebben használtam, kicsit többet tud, mint amire szükség lenne, de nem rossz, köszönöm.

utas666: Ez a kis kieg. nem ér annyit, hogy ennyire belemerüljek, mit, hol nézeget, de leginkább az a gond, hogy egy ideje "beépül" a google keresőbe és okoskodni akar, hiába kapcsolom ki, akkor is kis idő múlva visszakapcsolja. Sajnos mindent kezdenek egyre jobban elrontani.

ceia: Én sem kedvelem az ilyen külön csomagokat, pláne nem a .NET féléket. Alapból a 3 és 3.5 fent van, amivel nincs is gond, de a 4.x elég rendesen képes belassítani a rendszerindulást. Win betöltés előtt lesz miatta egy fekete kép, amikor csak gondolkodik (Win7). Amíg nincs rá szükségem feleslegesen nem lassítok semmit. A többi gépemen fent van már...Én is ilyen online oldalakat használok, ha csak a hang, zene kell. :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.