Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) Carasc0 válasza HEAHEA (#3950) üzenetére


Carasc0
őstag

Nálam jelenleg a BEST OF csapat:

Ezüst Kenshi
Demolition Sonya Blade
Ninjutsu Scorpion

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3952) Laraxior válasza Carasc0 (#3951) üzenetére


Laraxior
titán

Kenshi +40% attack, ha martial artist van mellette...
Scorpion jóvoltából még plusz 30% attack
Sonya miatt is plusz 30% :DDD
Mehet neki pluszba még a kalapács, meg a brawler gloves is ;]
Mindjárt lesz olyan támadása, mint egy erősebb gold karakternek :C

Na mit mondtam, hogy ezeket használd :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3953) Laraxior válasza Laraxior (#3952) üzenetére


Laraxior
titán

A másik:
Cassie Cage
A-List Johnny Cage
Demolition Sonya :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3954) digo00 válasza Carasc0 (#3947) üzenetére


digo00
tag

Igen én sem találtam semmit a neten.Még angol nyelvű fórumokban sem.
Első nap sikerült elindítanom a multit ugyanezekkel a beállításokkal és azóta semmi.Lehet megpróbálom letölteni újra vagy egy tört verziót és összehasonlítom a fájlokat hátha valami hiányzik.Azért köszönöm szépen hogy próbáltál segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#3955) HEAHEA válasza Carasc0 (#3951) üzenetére


HEAHEA
tag

Hasonlóképp állítom össze a csapatom, mint Laraxior, nézem milyen plusz dolgok tartoznak az adott karakterhez. Pl. csináltam egy családi vállalkozást az a ezüst Cage családból, egész jól támogatják egymást, vagy ott van mondjuk a veresegyházi Kitana-kórusom, jól taktikázva sok győzelmet arattam velük, a szerencsének köszönhetően a gold pack-kok nyitogatása közepette, már ötös szintű a Kung Jin karakterem, hozzá próbálom igazítani Kenshit, Sub Zerot, Scorpiont, vagy más olyan karaktereket, akik valamilyen plusz támogatást adnak.

(#3956) Carasc0


Carasc0
őstag

Noob Saibot :DDD

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3957) maestro87


maestro87
őstag

Meddig tart a Johnny Cage challenge, vagy már vége?

(#3958) C4mp3r válasza maestro87 (#3957) üzenetére


C4mp3r
addikt

meg 3 nap

(#3959) Carasc0


Carasc0
őstag

Ez tök jó! Raiden MK2 Skin elérhető :U

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3960) maestro87 válasza C4mp3r (#3958) üzenetére


maestro87
őstag

Köszi. Akkor megpróbálom egy emulátorra feltenni és úgy teljesíteni. :D Nem sok jóra számítok. :DDD
Amúgy van valaki itt olyan akinek a telefonjában, tabletjében inteles proci/gpu van és elindul az 1.7-es verzió?

(#3961) El Gringo


El Gringo
senior tag

Kivel érdemes elkezdeni játszani konzolon? Aki nem bonyolult és gyorsabb fajta?
eddig a robotra voksolok, mert cyraxet egy időben szerettem, de sajna se Noob, se Rain nincs... még.
Ezt az új bőrálarcos láncfűrészest néztem, hogy elég jó lehet, vagy Raiden, esetleg Quan Chi

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3962) Laraxior válasza El Gringo (#3961) üzenetére


Laraxior
titán

Csak nézz az avataromra :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3963) rexsimus válasza El Gringo (#3961) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Scorpion vagy Sub-Zero (Cryom) kiváló kezdő karakter.

Robotokat még nem tudni mennyire lesznek jók, pár nap és nagyobb verseny és kiderül. :D

Raident felejtsd el, elsőként nerfelték, azóta elég gyenge karakter lett, ha jót akarsz magadnak akkor pedig Quant messzire kerülöd, egyik legnehezebb karakter.

[ Szerkesztve ]

(#3964) El Gringo


El Gringo
senior tag

köszi skacok.
Gondoltam életem első értelmes időben szerzett mortaljával játszom egy fél órát így meló után lefekvés előtt, erre 8 giga frissítés. Akkor majd reggel :D ha addigra lejön egyáltalán :O
Akkor megpróbálom a nyinnyákat, úgyis örök klasszikusok :P

Mondjuk nekem a robotok kicsit sutának tűnnek, de mégiscsak a régi szép játéktermi időkben sokat püföltem velük. Jó is volt.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3965) ayo


ayo
addikt

ma jelent meg az XL, ezért összeírtam az utolsó 3 kombat kastról is lényegesebb tudnivalókat plusz videóban szerepel a XL trailer is, amiben van pár kemény jelenet, mint pl. a Kove Stage Fatality :Y

nekem Triborg tetszett a legjobban, Alien viszont egyelőre annyira nem adta, mint monduk Predator, de ki tudja, lehet ha játszanék vele akkor bírnám.. passz, főleg mert PC-m van :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#3966) Carasc0


Carasc0
őstag

Továbbra is reménykedem, hogy lesz PC-re is. Nekem sanszos hogy megvárják sztem hogy mennyien fognak az XL után érdeklődni, majd ha úgy látják hogy jön a bevétel, sztem portolni fogják. De ez magánsejtés.

Trailer marha jó tényleg! :Y De mi csak nézhetjük... Mozi kombat :D

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3967) ayo válasza Carasc0 (#3966) üzenetére


ayo
addikt

napi max 1K játékos van, de inkább 800, a csúcs pedig megjelenéskor volt 15K. szerintem ez nagyon kevés.

http://jateknaplo.blog.hu

(#3968) Carasc0 válasza ayo (#3967) üzenetére


Carasc0
őstag

Valóban nem! Sebaj. Addig lehet az MKX-el is bohóckodni, és én már bővítem is néhány skinnel, hogy olyan oldschool legyen. :)

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3969) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sziasztok 3 kérdésem lenne

- Steam-en megvásároltam a Mortal Kombat X Premium Edition-t,telepítés után rögtön egy hiba üzenet ugrott fel:

Ennek ellenére rányomtam a játék indítására és elindúlt a játék,jelenthet e vlmi problémát?

- Mortal Kombat X Premium Edition elvileg az összes DLC-t tartalmazza: [link]
Viszont én csak 4 emberrel látok többet a játékban: Jason,Predator,Tremor és Tanya.
helyes ez valójában?

- Szeretnék Online játszani vele,de mikor belépek csak egy Benchmark-ot dob ki és utána semmit nem csinál,hogyan tudok játszani Online?

Köszöntem előre is! :R

(#3970) ayo válasza TechN7ne (#3969) üzenetére


ayo
addikt

szia,

törve játszottál vele? valami más mentés volt a gépeden... :)

semmit, igazából azt a mentést fogja alapul venni innentől kezdve és a felhőben tárolja.

igen, goro és 4 plusz karakter van a premiumban.

online-hoz kell a benchmark, ha az lefutott rendesen, akkor be tudsz lépni.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#3971) TechN7ne válasza ayo (#3970) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Igen,előtte volt fent tört verzió a gépen,sztem a mentés fent maradt,gyorsan letörlöm.

Jelenthet ez bármi problémát a jövőben,szeretnék játszani Online....?

Szerk.: Akárhányszor rá nyomok a Online ra,benchmark-ot add ki....

[ Szerkesztve ]

(#3972) ayo válasza TechN7ne (#3971) üzenetére


ayo
addikt

semmit, csak látta a mentést.

nyomd végig a benchmarkot, ha vége a tesztnek, akkor enged tovább - lehet grafikailag állítgatnod kell, ha nem elég a géped, passz.

http://jateknaplo.blog.hu

(#3973) TechN7ne válasza ayo (#3972) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Hány FPS-t kell elérni hozzá?
Nekem megvan a 60FPS színte fix-en,ki is írja a végén OK High :U

(#3974) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

WB Play-hez szükséges a regisztráció hogy Online játsszak?

(#3975) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Véleményem szerint továbbra sincs temetve a PC port. Xbox360-ra külön közölték hogy leállt a fejlesztés ezért sorry. Itt ez nem történt meg. Többen írtak High voltage-nek, WB-nek, meg akinek lehet. Érdekes senki nem kapott érdemi választ a PC portra vonatkozólag. Gyanús. Bizakodó jel. Szerintem ha ennek tényleg vége, azt nyíltan közlik.

Egyedüli gáz, hogy 1 NR-es emberke közölte hogy XL és a KP2 ONLY XBO és PS4... ONLY szó elég erős, ami mondjuk jah. De ez is egy fórumon 1 bizonyos helyen.

Lehet hiába lovagolok a témán, a tényen nem változtat, de valami remény még él! :K

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3976) HussarF válasza Carasc0 (#3975) üzenetére


HussarF
addikt

Szerintem ez pont, hogy nem jó jel. Azért nem merik megmondani nyíltan, mert félnek a következményektől. Nem ugyanaz az eset, mnit a prev gen konzoloknál. Ott fejlesztgettek valamit, de még az elején leálltak, senki nem fizetett semmit. Itt meg már csomót beleinvesztáltak az emberek, akik megvették, meg DLC-ket vettek hozzá, aztán most torkon sz.rják őket. Egyszerűen nem merik bevallani, inkább hagyják, hogy elüljön szépen az ügy. Majd 10 év múlva meg bevallják, amikor már senkit nem érdekel, hogy igen, ez anno így volt.

[ Szerkesztve ]

(#3977) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Van a játékban ilyen víz csík szerű jelenség ami hosszába jelenik meg változó magasságban, vlki találkozott már ilyennel?

(#3978) ayo válasza TechN7ne (#3977) üzenetére


ayo
addikt

hm, v sync on ?

http://jateknaplo.blog.hu

(#3979) Carasc0


Carasc0
őstag

Egy levél:

We were made aware of an email that you sent to Warner Bros. regarding Mortal Kombat X and wanted to reach out to thank you for your support and interest in the game. Similar to what we confirmed in our previous response, we are not able to provide continued development support for Mortal Kombat X on PC beyond what is currently available and are very sorry that this disappoints you.

Thank you,
WB Games Support

Mondjuk nem mindegy hogy nem tudják, vagy nem akarják! :U

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3980) Laraxior válasza Carasc0 (#3979) üzenetére


Laraxior
titán

Legalabb visszairtak... Ez is valami :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3981) TechN7ne válasza ayo (#3978) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ha kivan kapcsolva akkor jön elő...

(#3982) ayo válasza TechN7ne (#3981) üzenetére


ayo
addikt

azért írtam hogy ON :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#3983) Laraxior


Laraxior
titán

Holnaptól Kraken Reptile challenge? :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3984) Carasc0 válasza Laraxior (#3983) üzenetére


Carasc0
őstag

Pesszimista! Legyen mától! :DDD

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3985) Laraxior válasza Carasc0 (#3984) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem már maxos :D
Elég jo karalter lett, 80k élete van :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3986) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Miért van az, hogy single játékban fhd full grafikán szál a játék, online meg vissza kell venni low/medium ra?

(#3987) ayo válasza TechN7ne (#3986) üzenetére


ayo
addikt

multihoz erősebb gép kell, hogy hibátlanul menjen. Amúgy COD-oknál is így van, minden fontos, hogy 60FPS-sel menjen, mert különben élvezhetetlen

http://jateknaplo.blog.hu

(#3988) james001


james001
veterán

Üdv.
Gondoltam megkérdezem itt is,mert az Android játékos topikban rám se hederítenek :)
Szóval elkezdtem 1-2 napja a mobilos MKX-et,és lenne pár kérdésem:
- A challenge részt hogy tudom elérni? Minden más módot látok,de azt nem. Egyszer felugrott de véletlenül kiléptem belőle,és most nem tudok visszalépni,sehol nem találom :DDD
- Meddig vihető el a játék IAP nélkül?
- Meg valami "alternatívát" nem tud valaki esetleg a bónusz skin-ek megnyitására konzolokra? Persze ami nem warez,olyanra gondolok pl. hogy más account-al belépve lehet-e trükközni meg stb. :)

Köszönöm a válaszokat előre is,ha nem ide illő a kérdés akkor bocsi,TG törölheti is a hsz-t :R

https://psnprofiles.com/kazama001

(#3989) Carvus válasza james001 (#3988) üzenetére


Carvus
senior tag

Challenge: pont most lett vége az Undead Hunter Johhny Cage-nek, hamarosan(ma/holnap/jövőhét/lottószámok) jön a következő: Kraken Reptile.

IAP: bármeddig, (én még egy fillért nem költöttem rá) max annyi, h lassabban fejlődsz/jutsz előre "gyengébb" karakterekkel, értem azt ezalatt, hogy sokára lesz 350 soulod Mileenára, hanem helyette csak 300 Kitanára. Nekem is volt olyan szakasz, h olyan erősek voltak Battle towerek, hogy kellett tápolnom karaktereket, hogy fel tudjam velük venni a versenyt, de addig nyomtam Faction wars-t.

Bónusz skineket passzolom, én csak mobilon játszok.

Kalappal, pár órát el fog majd venni Neked is az életedből ha teljesen beszippant... ;]

[ Szerkesztve ]

(#3990) maestro87 válasza Carvus (#3989) üzenetére


maestro87
őstag

"Kalappal, pár órát el fog majd venni Neked is az életedből ha teljesen beszippant... ;]"

Engem már úgy látszik ez a veszély nem fenyeget, mivel sz@rik a fejemre a support. Technikai problémákra holmi Tiffany akar nekem segítséget nyújtani a szokásos "indítsd újra a készüléket utána minden jó lesz" dumával... :W
Ez már nekem csak akkor fog elindulni ha új készüléket veszek. Vagy reménykedem az 1.8-as verzióban...
Gondolom az 1.6.0-ás fizetési bugos verzió 1.6.1-re történő frissítéséhez nem kellett ennyi idő...

[ Szerkesztve ]

(#3991) El Gringo


El Gringo
senior tag

xboxon valaki egy tower challanget jönne bebukni? :)

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3992) james001 válasza Carvus (#3989) üzenetére


james001
veterán

Köszi a válaszokat :R Tehát ha kijön az új challenge akkor megjelenik a menüben majd?
Annyira nem nyűgözött le a játék egyébként,de el lehet lenni vele :D Ma vettem meg a nagytesót PS4-re,inkább arra fogok rácuppanni szerintem :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#3993) Carvus válasza james001 (#3992) üzenetére


Carvus
senior tag

Igen ott lesz a Battle mód előtt.

[ Szerkesztve ]

(#3994) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Összes embert meg lehet nyerni, vagy meg kell vennem a maradék dlc-ket?
Premium Edition van.

(#3995) Carasc0 válasza TechN7ne (#3994) üzenetére


Carasc0
őstag

Melyik emberekre gondolsz? Triborg, Alien meg a többiek? Őket sajnos PC-n nem látod (még).

A PC-re rendelkezésre álló DLC-k szerint neked lényegében már csak skinek hiányoznak. Nevezetesen a Brazil Pack és a Blue Steel Sub Zero. A Kold War pack országunkban nem elérhető sajna. Ezért azt nem tudod megvenni. A többi hiányosság pedig a Mobil és a PC közötti unlock cuccok. Ezek pedig skinek, arany, meg Kombat kard kellékek. :K

Tehát PC-re már csak 2db DLC hiányzik ami elérhető, illetve mivel friss a játékod, így 1-2 skint tudsz még unlockolni amihez játszani kell PC-n.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3996) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok! A robotok kaptak kulon story reszt? Vagy meg van magyarazva, hogy mit keresnek itt?

A gold scorpion bennevan ebben az xl pakkban?

A PS4-es XL ben kodkent vannak a cuccok, vagy minden a lemezen van?

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#3997) james001 válasza Adam_Shepard (#3996) üzenetére


james001
veterán

Ha végig viszed Triborg-al a Klassic Tower-t mutat egy ending-et a végén.
Gold Scorpion elvileg csak előrendelői only,nálam nincs benne.
Minden a lemezen van,egyedül a két cosplay dlc-t kapod kódként.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#3998) ayo


ayo
addikt

nem gyenge a végén a Brutality :D

Triborg - Mortal Kombat X: Kombat Klass

http://jateknaplo.blog.hu

(#3999) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Havernál kipróbáltam az XL-t, és szörnyű, hogy miket nerfeltek. Néztük a patch note-ot és ott tartott ismerősöm, hogy inkább játszik PC-n, mint PS-en.

[ Szerkesztve ]

(#4000) Adam_Shepard válasza ayo (#3998) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Jól láttam, hogy nerfelve vannak a robotok? Az a brutality eléggé állat.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.