Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) Carasc0 válasza ayo (#3800) üzenetére


Carasc0
őstag

Hát nem vagyok már egy nagy játékos, mert nincs nagyon rá idő. 1200pénzért nem is tudom milyen kis játék van. MKX-ben szeretem a skineket, és ami még ér valamit az a Brazil pack. Kold War is jó lenne de az kuka.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3802) #45378816 válasza ayo (#3798) üzenetére


#45378816
törölt tag

Hat igen ez az, igy gondoltuk mi is, de a kommentet olvasva ugy tunt, hogy addig az alap mkx legalabb elerheto, aztan majd marciustol a tobbi tartalom.
Mind1 most mar akkor varni kell, ez van.
Kicsit felreertheto volt a komment. (Nem rosszbol irom csak megjegyezetem) ;)

(#3803) rexsimus válasza Carasc0 (#3801) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Azért 1200 ból lehet játékokat venni, én pl most ezt húztam be:
[link]

Ha jó helyen keresi az ember, elég jó kis játékok vannak kedvező áron, és nem csak a steam-en. :)

[ Szerkesztve ]

(#3804) Carasc0 válasza rexsimus (#3803) üzenetére


Carasc0
őstag

Tényleg! Igaz! :) Sajnos nincs olyan játék a piacon, amiért pénzt adnék jelenleg. Az összes klasszikus megvan nekem. Hát sajnos nem azt a korszakot éljük már, ahol évről évre jöttek a jobbnál jobb játékok. De ez az én meglátásom. Mondjuk nem vész 3 ruháért 1200Ft. Valaki ezt a kocsmában italra költi :D Ez is egy nézpont... Vagy ott a cigi. :D

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3805) El Gringo válasza #45378816 (#3796) üzenetére


El Gringo
senior tag

mondjuk játszani engem se enged, de legalább olcsó volt. Addig játszom mással ;]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3806) #45378816 válasza El Gringo (#3805) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nincs is azzal baj csak a kommentedbol kiindulva ugy tunt, hogy azert legalabb az alap+kp1-el lehet jatszani.

De ami kesik nem mulik, addig is adtam kolcson az ismerosomnek par fain ps4 game-t. :D

(#3807) Carasc0


Carasc0
őstag

Elmerültem a Modding világába!

Ha már nem kaphatunk KP2-t akkor használjuk ki a játék lehetőségeit.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3808) Laraxior


Laraxior
titán

Kaptam megint egy gold karaktert a 30ezres pakkba. Nimble Reptile-t :)
Fel is vettem videora a csomagbontogatast :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3809) #45378816 válasza Laraxior (#3808) üzenetére


#45378816
törölt tag

Iphone-ról tudok twitch-elni?

(#3810) Carasc0


Carasc0
őstag

Gratula! :C Lehet nekem is nyitogatni kéne, még van pénzem.

Apropó!Minden hétfőn szoktam ilyen díjat kapni hogy éppen melyik frakció nyert és akkor szoktam kapni némi aranyat meg soult. Pár hete nem jön ilyen üzi. Az mitől van Nektem sem olyan üzi?

Na tessék, most indítottam el a játékot és megjelent! Na ez kész :D

Azta! Kaptam vagy 6db equipment kártyát, 40e aranyat meg 40 soult. lol

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3811) El Gringo válasza Laraxior (#3808) üzenetére


El Gringo
senior tag

az nagyon jó karakter, használjad!

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3812) Laraxior válasza #45378816 (#3809) üzenetére


Laraxior
titán

Mit csinalni? :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3813) Laraxior válasza Carasc0 (#3810) üzenetére


Laraxior
titán

En az 1%-ban vagyok, ezért kapok minden heti Faction Wars zaraskor 75 soult, 75ezer koinst, es 8 kártyát.
Elkoltottem mindent :D

Reptile +30% eletet ad, Kotal Kahn +30% tamadast, betettem őket Mileena mellé :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3814) Carasc0 válasza Laraxior (#3813) üzenetére


Carasc0
őstag

Ops elnézést! :) Az szép teljesítmény, de legalább megérdemled. Lehet én is felküzdöm magam.

Mindenkinek szóló megjegyzésem következik: :DDD
Azért azt hittem a megosztott képem nagyobb sikert arat!

Saját skint szeretnék csinálni. :P

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3815) #45378816 válasza Laraxior (#3812) üzenetére


#45378816
törölt tag

Twitch-en közvetíteni. :)
Tavaly PC-ről csináltam, most ps4-ről, de említetted a videó felvevést és gondoltam megkérdem, hogy adásban lehet-e közvetíteni mobilról.

(#3816) Laraxior válasza #45378816 (#3815) üzenetére


Laraxior
titán

Biztosan. Annyira nem értek hozzá, csak saját szorakoztatasomra csinalom :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3817) Carasc0


Carasc0
őstag

Kedves MKX lakók!

Elkészültem az első modded skinemmel! Primitív, de az hogy benn van, külön megnevezéssel az már öröm nekem!

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3818) Laraxior válasza Carasc0 (#3817) üzenetére


Laraxior
titán

Scorpion Kitana? :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3819) Carasc0 válasza Laraxior (#3818) üzenetére


Carasc0
őstag

Hát ha tüzes a csaj akkor mindenképp. :DDD

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3820) maestro87 válasza Laraxior (#3813) üzenetére


maestro87
őstag

Láttalak tegnap a listában, ahogy elkezdődött az újabb szezon egyből neki álltál te is nyomkodni.:D
Az a +25 ezer koin és +25 ezer soul nekem nem ér meg ennyi "tapizást", de te tudod.:D Én 50 ezret kaptam, azt még viszonylag kényelmesen el lehet érni.

(#3810) Carasc0: A díjazásban az is számít, hogy melyik frakció nyer? Én Lin Kuei táborában 10 000 koint kaptam az egyéni díjazáson felül. Más többet kapott?

[ Szerkesztve ]

(#3821) Laraxior válasza maestro87 (#3820) üzenetére


Laraxior
titán

20. körül hagytam abba, de elég bekerulni az első 1%-ba, ahhoz nem kell sokat jatszani :D

Frakciokban is ugyanannyit ad szerintem, de meg tudod nezni mindegyiknel. Nem is tudom mi ertelme van ennek...

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3822) maestro87 válasza Laraxior (#3821) üzenetére


maestro87
őstag

Végre beadott nekem is egy A-list Johnny Cage-t. :C

(#3823) Laraxior válasza maestro87 (#3822) üzenetére


Laraxior
titán

Ugy latszik ez a legkelendobb :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3824) Carasc0


Carasc0
őstag

maestro87: Na gratu neked is!

Tegnap én is úgy döntöttem hogy elköltöm az aranyat. Nyitottam 4db silver packot és megint adott egy A-List Johnny-t. Tényleg kelendő bár én nem használom.

Szerintem a heti jutalomnál számít hogy melyik frakcióban vagy. De leginkább az számít hogy milyen helyezést érsz el a héten. Én a Top 20%-ban vagyok, és így is sok mindent kaptam! Sztem max 10%-ban érdemes benn lenni, annál már nem fog sztem többet adni vagy csak minimálisan.

Amúgy van jelenleg 341 Soulsom. Nem tudok dönteni mit vegyek. 3 eshetőség van:

- Nyitok 2 db 150-es Kombat Packet
- Veszek egy Mornful Kitana-t
- Veszek egy Mileena-t. (Bár ahhoz még kell 9 soul de az 1 nap alatt megvan)

Tippet kérnék...

Amúgy tetszetős a moddolt cuccosom? :)

Amúgy tök jó, mert bárkinek a ruháját most már áttudom színezni. Hamarosan jönnek a textúrázások is. :P

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3825) Laraxior válasza Carasc0 (#3824) üzenetére


Laraxior
titán

Mournful Kitana plusz egy spec támadást ad az outworld karaktereknek. Ez akkor jó, ha előszeretettel használod ezeket.
Mileena nagyon erős, az alap attackja 1250, neki a legtöbb, meg az Assassin Kitanának. A második speciális támadása a bleed, onnantól szedi el az életerejét támadás közben.

Ha nagyon bizonytalan vagy szólj, teszek fel videot neked. Bár a Mileenám teljesen maxos, Kitana pedig nincsen maxolva, csak simán LVL50.

A héten lesz winyom, mehetünk Kombatozni ;)

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3826) Laraxior válasza Laraxior (#3825) üzenetére


Laraxior
titán

De mondok jobbat:
Ezüst Cassie Cage
A-List Johnny Cage
Demolition Sony Blade.

Ezeket tedd össze egy csapatba :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3827) maestro87 válasza Carasc0 (#3824) üzenetére


maestro87
őstag

Ha van Master of Soul Ermac-od, egy Mornful Kitana-nád, plusz még egy Outworld-ös tag, akkor Ermac X-Ray-jel indít Wrath Hammer nélkül is.:D Úgyhogy én most Ermac-ot fejlesztem és reménykedem, hogy egyszer bedob egy Mornful Kitana-t is a kombat pack.

[ Szerkesztve ]

(#3828) Carasc0 válasza maestro87 (#3827) üzenetére


Carasc0
őstag

1db lvl50-es Master of Souls Ermac-om van
3db lvl50-es Mornful Kitana
1db Assasin Kitana

Akkor ez így jó is lesz! :U

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3829) maestro87 válasza Carasc0 (#3828) üzenetére


maestro87
őstag

Még szép.:D
Én ebben az esetben Ermac-ra nyomnék egy fusion-t és feltolnám csontra az x-ray attack-ját, hogy az első ellenféllel 2 mp alatt végezzen. :D Persze arra figyelni kell, hogy ki ellen alkalmazod az x-ray-t. Például ha Kold War Sonja van a ellen csapatban akkor egy másik taggal előtte fel kell oldani a "jeges" védelmüket egy 1-es attack-kal, aztán jöhet Ermac. :)

(#3830) HEAHEA


HEAHEA
tag

Ti hogy vagytok mobilon a test your might küldetésekkel? Mindig sikerül nektek? Van e gy IV-es szintű Kung Jin karakterem,nem tudom teljesíteni a "vasgolyó" szétcsapást amit beadott az adott toronyos küldetésnél, pedig az ellenfelek nem jelentenek kihívást neki. Egy-két nyilazás és kampec.A teló kijelzőt meg nem is tudom milyen gyorsan morzézzam már.

(#3831) Carasc0


Carasc0
őstag

Sikerült mobilra is megszereznem a drágaságomat!

Larax: Bocsi, csak nem bírtam tovább és sikerült találnom egy kezdőt, akinél sikerült nyernem. Ettől függetlenül nyomhatjuk majd! :R

HEAHEA:Én hagytam a végén a francba. Ami már nagyon nehéz, azt nem teljesítettem. Elvesztettem, de a játék megy tovább. Sztem nem érdemes vele vesződni!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3832) Laraxior válasza Carasc0 (#3831) üzenetére


Laraxior
titán

Mennyibe kerül?
Injustice Scorpion még hatra van :D
Gratulalok :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3833) Carasc0 válasza Laraxior (#3832) üzenetére


Carasc0
őstag

:R Köfi. :R

Nekem az Injustice is megvan! Az már májusban megvolt. :) 150e gold az ára.
A kitana 50e gold. :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3834) maestro87 válasza HEAHEA (#3830) üzenetére


maestro87
őstag

Két ujjal a kör közepén próbáld nyomkodni pergő dob módjára. Egyébként ez is egyre nehezebbé válik ahogy haladsz előre. A vége felé már olyan 3500 aranyat szokott adni a teljesítésért.

(#3835) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Múlt héten végeztem a mobilos változattal. Hát "főellenség" téren nem erőltették meg magukat az is biztos. Se perc alatt levertem. :)

(#3836) Laraxior válasza Maxtreme (#3835) üzenetére


Laraxior
titán

Ja, de az elotte lévő torony nem gyenge :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3837) Maxtreme válasza Laraxior (#3836) üzenetére


Maxtreme
addikt

jaja.

(#3838) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Na ki hogy tolja mobilon? Én már a Top 10%-ban benn vok. Nem rég jöttem rá, hogy meglehet nézni azt is, hogy melyik helyezési kategóriában, milyen nyeremények várnak. :))

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3839) Laraxior válasza Carasc0 (#3838) üzenetére


Laraxior
titán

70. hely körül vagyok :DD Csak a szokasos jutalom lesz, 3 ritka kartya, 5 aima, 75 soul es 75ezer koins.
Végül nem vettem winyot, jovo héten veszek SSDt. Kisebb, de gyorsabb :D

Hasznalatba vettem az uj Kitanat. Hát asszem ki kell maxolni, ez a karakterlopas nagyon tetszik :D ugyhogy gyűjtöm intenziven a soulokat, mert 390 fejenkent nem kevés...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3840) Carasc0 válasza Laraxior (#3839) üzenetére


Carasc0
őstag

Milyenek azok a ritka kártyák?
1 hét elteltével megint a top 20% felett kezdek?

SSD teljesen jó választás. Bár ha 256GB-nál nagyobbat veszel az azért borsos ár. :D Nekem egy jó öreg Samu 830-as van. Nem mai csirke, de teszi a dolgát. :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3841) HEAHEA válasza Carasc0 (#3838) üzenetére


HEAHEA
tag

Megfogadva az itteni csapat összeállítási jótanácsokat is, most sikeresen haladok haladok. (Jelen pillanatban 4424.) Köszönöm az itteni rutinos Mortalos fórumozóknak! :R
Amúgy itt mennyire számít, ha frakciót vált az ember. Ha jól tudom PC-n/ konzolon megéri váltogatni.(PC-s verziót most még pihentetem, majd valamikor nyomaton, mobilon jobban megy :) . ) Eddig Special Forces-nél voltam, a heti sorsolást követően váltottam a Lin Kuei-hez.
Te hogyan tolod? Biztos nagyon ügyesen! :K
Úgy látom a 830-as Samsung népszerű, nekem is az van. :)

[ Szerkesztve ]

(#3842) Carasc0 válasza HEAHEA (#3841) üzenetére


Carasc0
őstag

Cool! Én jelenleg 2940-es számú játékos vagyok. Kiváncsi leszek a ritka kártyára.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3843) Laraxior válasza Carasc0 (#3842) üzenetére


Laraxior
titán

Altalaban a karakterek sajat kartyait szokta bedobni, mert ugye azokat is fejleszteni kell.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3844) maestro87 válasza Laraxior (#3826) üzenetére


maestro87
őstag

Elkezdtem fejleszteni ezt a csapat formációt is, eddig nagyon bejön. Lényegében Cassie Cage-dzsel egyedül! simán végig lehet vinni a 7 csatás Fatal Battle-t is. :C (míg a max fusion-os Keno-val néha az első harcot is elvesztem :((( )
Gondolom azért ilyen könnyű velük a móka, mert mikor a gép kiosztja az ellenfeleket, nem nézi a karakterek bónuszait és csak azt látja, hogy Cassie 5k/7k-s karakter, a valóságban pedig 80%-kal több az attack-ja és az élete is a csapattagok bónusza miatt. :D Na meg Cassie pozitívuma, hogy nem gondolkodik sokat két ütés/rúgás között. :N
Kíváncsi leszek, hogy nehezebb fokozaton is (több fusion) ilyen könnyű lesz-e, mert még csak 1800 pontot ad az első meccsre.

(#3845) Laraxior válasza maestro87 (#3844) üzenetére


Laraxior
titán

Én már kiprobaltam Cassiet sokkal erősebb ellenfellel szemben... Meg kell mondjam hatasos, hiaba csak ezust :D
Szépen huzd fel 50-es szintre VII fusionra. Mellé a masik kettőt is akik adják a health es az attack bonust. Durva formáció :))
A List Johnny Cage es a Demoltion Sonya nekem fusion I. szintű, igy már jonnek az erosebb ellenek.
De most ramoccantam az uj Kitanara. Vele ki tudom probalni azokat a karaktereket is akik nincsenek meg nekem... Elveszem az ellenfeltol :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3846) Laraxior


Laraxior
titán

Mostanaban csak 30ezres pakkot nyitok...
Beadott megint egy A-List Johnny Cage-t... Pont jo a csapatba :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3847) Carasc0 válasza maestro87 (#3844) üzenetére


Carasc0
őstag

Melyik Cassie?

Én is most találtam egy biztos 3-as csapatot. Gyakorlatilag 20 meccsből 1-et ha vesztek! És egyiksem fullos kártya...

Szerintem elég Quick meccseket nyomni. Nem ad a 7 meccses sokkal több pénzt és a Quick meccsnél mindig ugyanazokat dobja be ellenfélnek. Már csak ránézek a névre és tudom hogy elverem. Gyakorlatilag nevetséges... Kenshim meg úgy fejlődik mint a sims ultra fast sebességen :DDD

Ja és lehet irigykedni: 50db LEVEL UP kártyám van :D

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3848) Laraxior válasza Carasc0 (#3847) üzenetére


Laraxior
titán

Ezüst Cassie.

Normal vagy hardot szoktam tolni, ugy nagyon sok XP-t ad az utolsó körre. Na meg tobb penzt is.

lvl UP kártya jol jönne nekem is, de csak 4 van, mindig elhasznalom :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3849) maestro87 válasza Carasc0 (#3847) üzenetére


maestro87
őstag

Ha csak a quick battle-t nyomod, akkor nem csak kevesebb XP-t ad, de állandó "rank pontszámot" is (vagy hogy hívják). Például ha én az első körre kapok 2800 pontot, akkor a 3-ra már olyan 3200-at ad, az 5-re meg 4000-et. És ezektől a pontoktól függ a heti jutalom.
A Cage csapattal bemerem vállalni a hard battle-t, de a többivel már nem nagyon, mert ha veszítek csak feleslegesen veszítek az energiából is.
Meg Cassie-vel az első meccs 20 mp alatt kész, a többivel meg min 1 perc. :D

Ja és lehet irigykedni: 50db LEVEL UP kártyám van :D

Felvágós... :D Csak egyszer adjon be faction wars-ban, lesz majd ne mulass. :DDD

(#3850) Laraxior válasza maestro87 (#3849) üzenetére


Laraxior
titán

Ezert vqgyok en az első 100-ban :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.