Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ahogy nezem, egyre jobban tetszik ez a trájborg.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#3452) Xerxész válasza Adam_Shepard (#3451) üzenetére


Xerxész
őstag

Nem nehéz kitalálni, hogy Tri-Borg variációi a 3 korábbi robot, Cyrax, Sektor és Smoke lesznek. Szerintem ez ötletes, és a Barakából kikelő Alien is nagy húzás, de hogy volt pofájuk mellőzni a rajongók által legjobban kívánt karaktereket, az azért durva dolog.

(#3453) Adam_Shepard válasza Xerxész (#3452) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Most esett le hogy ezert vannak pengei bakker!!!! :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#3454) ayo


ayo
addikt

hivatalos facebookon is posztolták a videót, szóval most már 100%.

a robot tetszik, viszont a többi három... az nekem kicsit meh. jason predator érzés + egy teljesen fölösleges karakter :(

http://jateknaplo.blog.hu

(#3455) gyimger


gyimger
őstag

Olyan mérhetetlenül dühös vagyok b.meg, hogy arra szavakat sem találok. Egy elég pofás univerzummal rendelkező játéksorozat mi a francért használ ilyen best-of-horror karaktereket, rohadtul fel nem tudom fogni. Végeláthatatlan értelmes karaktert elő tudtak volna húzni a korábbi idővonalból, ki tudtak volna találni egy rakás újat is saját történettel, de ehelyett ilyen oda nem illő, felesleges, történetre nézve teljesen jellegtelen, unalmas, szürke és megint, indokolatlan, szükségtelen karaktereket húznak elő valami horror rajongó seggéből. Most hasamra ütök és betették volna a játszhatatlan sztori-karaktereket, akkor is jobban jártunk volna. Nálam meg itt rohad a játék a season pass-szel, és ha most tudnám, eladnám. A játék történetét imádom és minden más médiumot (könyvet/filmet) is magam köré gyűjtöttem már, de az ilyen döntések elveszik a kedvemet az egésztől. Freddy elment, Jason oké, de ez a sehonnani Bőrpofa, meg Tri-borg, ami inkább idétlen és csak dísznek van, a robotfesitisztáknak. Alien? Mi a tyőgyért kellett ez ide? Predátornak játszópajtásnak? Mert igen, Predator is úgy kellett ide, mint púp a játék valagára. Ez valami WB döntés, vagy mi? Universal szörnyek akkor nem jönnek? A láthatatlan ember, Múmia, Drakula, Farkasember? Hiszen ez Mortal Kombat, jöhet mind!!!!

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#3456) ayo válasza gyimger (#3455) üzenetére


ayo
addikt

Predator szerintem jó karakter és pont elég nem kell Alien meg más, ahogy a texasi láncfűrészesból is elég volt Jason.

a robot meg ne zavarjon, hiszen nem egy részben voltak benne, az jó dolog, de tény hogy ez így sovány lett. én a robotoknak örülök egyedül.

http://jateknaplo.blog.hu

(#3457) gyimger válasza ayo (#3456) üzenetére


gyimger
őstag

Én meg Chónak. Van története, egyedi, színes karakter. Van célja, múltja, jövője. Ez igaz Tremorra is. A többi meg annyira szükségtelen, hogy az bosszantó. Rohadt mérges vagyok az egészre bandára.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#3458) ayo válasza gyimger (#3457) üzenetére


ayo
addikt

na én annak nem. soha se szerettem vele játszani :)

tremor nem rossz, de annyira nem jött be, mint vártam, mellesleg online is nagyon ritkán látni játékost vele.

sindel, baraka, rain meg a robotok szerintem jobb lett volna másodiknak.

http://jateknaplo.blog.hu

(#3459) gyimger válasza ayo (#3458) üzenetére


gyimger
őstag

Ez így igaz. Múlt héten láttam, hogy mostanra ígérték a KP2-t, már el is felejtkeztem róla, de ahogy megláttam, hogy kijött a lista, fellelkesültem. Most meg már tudom, hogy előbb fogok játszani az MK vs. DC-vel, mint az MKX-el.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#3460) ayo válasza gyimger (#3459) üzenetére


ayo
addikt

pedig nem rossz játék, sőt a klasszikus 1-2-3 óta nem játszottam ennyi MK-t. Az MK9 - 354 óra lett, az MKX meg már most 365 óra :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#3461) HussarF


HussarF
addikt

Én már szétspammoltam twitteren Boon-t meg a NRS-t, fb-n meg az official MK oldalt, hogy mennyire lehozott ez a KP2 és hogy pénzt ne várjanak. Ha esetleg a másik 100ezer elégedetlenkedőtől nem értették volna meg, hogy rohadjanak meg :D
Tudom, hogy sokatoknak már egy vendég sem kellett volna, de én Spawn-t nagyon vártam, meg mellé mondjuk smoke esetleg noob saibot, kabal meg mondjuk sareena. Vagy egyéb MK-s karakterek.

(#3462) Laraxior


Laraxior
titán

Mobilra is jott valami frissites... Kicsit korainak vélem... :))

Ez a decemberi challenge...

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3463) Laraxior


Laraxior
titán

Elég gyorsan fejlődnek... :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3464) Rubyra1n


Rubyra1n
tag

Van ez a kombó (amelyet képpel illusztráltam) már annyira gyorsan csinálom de még se enged át csak nem értem miért. Amikor teleportál, nekem már Sub-Zero már majdnem hogy felállt teljesen. Ennél gyorsabban kellene? Mert ennél gyorsabban már nem veszi be a d-pad vagy én lennék ilyen béna?

http://itcafe.hu/dl/upc/2015-12/05/427562_pkx8dbe5espte2do_image.jpg

[ Szerkesztve ]

(#3465) rexsimus válasza Rubyra1n (#3464) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Pedig úgy kell, ahogy írja. 4 (O), majd le-hátra 3 (X)

vidi

[ Szerkesztve ]

(#3466) Rubyra1n


Rubyra1n
tag

Valaki elmondaná pontosan részletesen, hogyan tudok csatlakozni online ehhez a csoporthoz?! (Ps4-en)

[ Szerkesztve ]

(#3467) Maxtreme válasza Laraxior (#3463) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ezt Te hogy tudod elérni? Nálam még mindig a Kenshi-s challenge aktív csak. Vagy IOS-en játszol és ott kicsit más a szitu? :)

(#3468) El Gringo válasza Maxtreme (#3467) üzenetére


El Gringo
senior tag

Azt elfelejtette odaírni, hogy még nincs ilyen challange, csak a tesztelő karakterét fotózta le

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3469) Maxtreme válasza El Gringo (#3468) üzenetére


Maxtreme
addikt

jaaa okés. :R

(#3470) B1T3 válasza El Gringo (#3468) üzenetére


B1T3
addikt

Nem tesztelő, borsos pénzért megvehető már. Androidon is, csak frissíteni kell.

(#3471) Maxtreme válasza B1T3 (#3470) üzenetére


Maxtreme
addikt

az megtörtént, mégsem látom, a karakterek között. :)

(#3472) El Gringo válasza Maxtreme (#3471) üzenetére


El Gringo
senior tag

packban veheted meg 7000 pénzért

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3473) B1T3 válasza Maxtreme (#3471) üzenetére


B1T3
addikt

Ott nem is fogod, csak a borsos áron megvehető csomagok között. :)

(#3474) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Jaa értem. Annyiért kenjék a hajukra. :D

(#3475) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Melyik kontrollert ajánljátok ehhez a játékhoz? Jelenleg egy xbox360-as van, de az tudom, hogy nem a legjobb a Dpad miatt. Akkor viszont melyiket/melyikeket?

Illetve, hogyan lehet PC-n, Xbox360 kontrollert működésre bírni? Nem találom sehol az ehhez szükséges beállítást. (steam-es verzióm van)

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#3476) Adam_Shepard válasza Predator2 (#3475) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

simán rádugod a gépre az x360 as controllert és fel kell ismernie. Ha nem akkor xbox 360 controller driver a gugliba.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#3477) Predator2 válasza Adam_Shepard (#3476) üzenetére


Predator2
addikt

Gép látja is, meg más játékok is, de a Mortal nem (vagy csak én nem találom, hol/hogy kell beállítani.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#3478) rexsimus válasza Predator2 (#3475) üzenetére


rexsimus
aktív tag

PS4 kontroller.

Most vettem a tönkrement Logitech F310-helyett, és ég és föld a kettő.

Telepítéssel se kell foglalkozni, csak bedugtam a gépbe, és már működött is.

[ Szerkesztve ]

(#3479) Predator2 válasza rexsimus (#3478) üzenetére


Predator2
addikt

Ha jól tudom ebben nem lehet akkut cserélni. Illetve nem létezik belőle vezetékes verzió. Nekem meg csak az játszik.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#3480) Laraxior


Laraxior
titán

Napi kártyákból bedobta az ezüst Klassik Kitanát :D :Y De a listában nem látom, nem tudom, hogy lehet fúzolni, hogy izmos is legyen... :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3481) gyimger


gyimger
őstag

Nem reklámozás a célom, de még korábban írtam ebbe a témába, hogy úgy-ahogy benne vagyok egy idővonal megírásában. Mivel mostanában előjöttek a régi szép MK-s emlékek (és úgy tűnik, ennek a korszaknak rohadtul vége van), most publikáltam az első részét a logout blogomra. Olvassátok el és javítsatok ki, ha tévednék. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#3482) Pocok9b válasza gyimger (#3481) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Ez igen! :R

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#3483) nesh_019


nesh_019
senior tag

[MK4 legjobb játékos]

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#3484) rexsimus válasza Predator2 (#3479) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Simán rádugtam a gépre a telefonom mini USB kábelével.

[ Szerkesztve ]

(#3485) gyimger


gyimger
őstag

Jól értem, hogy a Guest Pack 2 nem része a Season Passnek? Tehát aki megvette a Season Passt, nem kell attól félnie, hogy letöltődik az új csomag? Remélem nem tölt le nekem több szemetet és tudok a pénzemmel szavazni.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#3486) #45378816


#45378816
törölt tag

Volt már hasonló kérdésem, de ha bejelentkezek ps4-en a WB acc.-ba akkor a mobilon elért eredményeket megkapom oda is? (PC-n már mindenem meg van)

Én úgy gondolnám, hogy igen, mert elvileg a profilom felhőjéből invesztálja át az eredményekért járó jutalmakat.

Vélemény? :)

(#3487) ayo


ayo
addikt

sajnos van pár score hekker, de a lényegen nem változtat. végre az első helyen!

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#3488) Adam_Shepard válasza ayo (#3487) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

De ezt miert hagyjak??

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#3489) ayo válasza Adam_Shepard (#3488) üzenetére


ayo
addikt

én se tudom, viszonylag feltűnő a dolog...és hát Kano szinte az összes, őket eleve tiltani kéne :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#3490) Adam_Shepard válasza ayo (#3489) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mondjuk a Kotallal is szep az ott lentebb.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#3491) Sigiusz


Sigiusz
tag

Sziasztok! Remélem valaki tud majd segíteni a problémámmal kapcsolatban. Felraktam a játékot a Meizu M2 Note telómra. El is indul, mennek a harcok, de a menü teljesen le van fagyva. Semmit nem tudok benne csinálni, egyedül a fight gomb működik. Ötlet?

(#3492) B1T3


B1T3
addikt

El nem tudom mondani, mennyire balszerencsés random kártyákat kapok ebben a játékban, komolyan úgy érzem, hogy azt szeretné, hogy abbahagyjam, pl. múltkor is zsinórban 3 olyan silver karaktert dobott, ami már VII-es volt, pedig van még jó pár, ami nem max.-os; azóta nem veszek olyan pack-et. :D Most meg Klassic Scorpion miatt próbálkoztam, és itt is képes volt elsőre azt dobni a kismillió goldból, ami már fullos...

4-et kellett nyitnom, hogy bedobja... „Biztos” azoknak van kitalálva ez is, akik nem fizetnek. :D

(#3493) Elmör


Elmör
senior tag

Hellosztok!

Nemrég elkezdtem az mobilos Mortal X-et is, nem hittem volna, hogy tényleg ennyire jól sikerült, viszont sok mindent még nem értek benne és nem találtam eddig sehol olyan kisokost ami jól leírná.

Szóval lenne pár kérdésem:

- alapból ütéskor mennyire kell ritmusosnak lennem, hogy beadja az elhúzással beadható ütéssor véget? Azért kérdezem, mert néhány karakternél megtörtént, hogy hiába adtam ritmusban az ütést, nem adta be.

-X-rayhez kell ugye a 3. csík is, van egy level 28-as gold injustice scorpionom és már megnyitottam az X-es támadást, de mégsem megy fel annyira a csík soha, hogy azt be tudjam adni, mi a trükk? Fullosnak kell lennie az X-es csíknak a karakternél, tehát meg kell vásárolnom az összes kis darabkáját vagy lehet már mondjuk 2-3 kis darabbal is használni?

- az mitől van, hogy a másik gold karakterem Kung Lao úgy jön be mindig váltáskor, hogy a kalapjával odavág egyet az ellenfélnek, tehát passzívan sebez, míg a gold Scorpion nem csinál ilyet?

- van az a fajta érme amiből lehet venni az alliance pack-ot, azt tényleg csak arra lehet elhasználni? 500 egység kell belőle mindig.

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#3494) B1T3 válasza Elmör (#3493) üzenetére


B1T3
addikt

1. Szerintem nem ritmus függvénye, hanem random, hogy mikor lehet odasózni egy extrát swype-olva.

2. Összegyűlik az, csak nagyon lassan, így egyáltalán nem éri meg arra várni, sokkal többet sebzel több 1-es vagy 2-es szintűvel, mintha várnál egy 3-asra. A harmadik energy bar kigyűlése pedig nem függvénye annak, hogy mennyire van a képesség felfejlesztve, az csak a sebzését adja meg.

3. Azért, mert neki az a képessége. Minden karakternek egyedi képessége van, ezt el is tudod olvasni mindnél. Teszem azt Silver Kotal Kahnnak az, hogy az Outworld csapattársaknak 15% bónusz sebzést ad.

4. Igen, csak azt az 500-ba kerülő packet tudod belőle venni.

[ Szerkesztve ]

(#3495) Elmör válasza B1T3 (#3494) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszönöm szépen a válaszokat! :R

Egyébként alapból nem volt gold karakterem, viszont összekapcsolódott a pc-s MKX-el és utána adta. Meg bírom a reggeli első bejelentkezést, mindig kap az ember valamit, de gondolom az ünnepek után megszűnik, max a test your luck marad meg.

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#3496) Laraxior válasza Elmör (#3495) üzenetére


Laraxior
titán

Jo napot uram itt is :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3497) Rubyra1n


Rubyra1n
tag

Sziasztok! Ps4-en tolom a mortal kombat x-et. De segítségre lenne szükségem! Most medium nehézséggel tolom de kevés vagyok mondjuk egy 36 vagy 40-es ellenféllel online itt hozzáteszem hogy én most vagyok 44-47-es szinten. Easy és very easy módban gyakoroltam be a mz alap dolgokat meg a könnyebb kombókat. A kérdésem az hogy hogyan és miként lehet beatnulni a nehezebb mondjuk egy 30%-os vagy ennél nagyobb kombókat (csak scorpion-nal vagyok) mert ma egy 36-os erősségű kedves ember ugy elvert hogy meg se tudtam mozdulni de még védekezni se tudtam ellene... :( szeretném ha segítenétek valami tippel, vagy hogyan lehet nagyon betanulni a nehezebb dolgokat. Előre is köszönöm a részletes és bővebb válaszokat!!! :)

(#3498) rexsimus válasza Rubyra1n (#3497) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Practice-ban gyakorold a kombókat, sokat, amíg nem megy, majd hard single fightben próbálgasd, hogy éles helyzetben is be tudod adni.
Nézz sok videókat més ismerd meg , hogy melyik karakter mire is képes. Nem mindegy hogy kinél hol blokkolsz.

[ Szerkesztve ]

(#3499) HEAHEA


HEAHEA
tag

Sziasztok! Most kezdtem el a mobilos Mortal-t, de lenne pár kérdésem.
A Battle Mode-ban, a választható segítségeknél eltérő fehér koponyák vannak. Valakinél egy, valakinél több található. Ezek mit jelentenek, miben számítanak?
Mennyire számít milyen frakciót választok ? Jelenleg a Special Forces van, ilyen-olyan karakterekkel.
Hányas szintig lehet fejleszteni a karaktereket?
Érdemes egyénenként venni ( nem pénzért) karaktereket, vagy valamilyen pack-et inkább?
Köszönöm a segítő válaszokat előre. :R

[ Szerkesztve ]

(#3500) B1T3 válasza HEAHEA (#3499) üzenetére


B1T3
addikt

Üdv!

1. A sebzésüket adja meg.
2. Annyiban számít, hogy a heti faction war összesítése alapján maga a faction is bizonyos helyezést ér el, és az alapján is kapsz jutalmat. Elhanyagolható a különbség, egy daily mission mértékű kb.
3. 50 a maximális szint (a profilodnál 51).
4. Eleinte packeket éri meg, mert olcsóbban megúszod sok karakter vásárlását, aztán ha már szinte minden ki lesz max.-olva, úgyis rákényszerülsz egyenként megvenni őket, mert lehet, a pack sokszor olyat dobna, ami már max.-os (egyébként ez VII-es szint, azaz 8-szor lehet megszerezni egy karaktert).

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.