Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) maestro87 válasza Laraxior (#3850) üzenetére


maestro87
őstag

Ez az első 1%, azaz 75 ezer koin és 75 soul?
Hány pont kell ehhez a jutalomhoz? Nekem olyan 400 000 pontom van (2100. helyezés) és 60 ezer koint fogok kapni, de nem tudom mennyi kell az eggyel nagyobb jutalomhoz, mert ezután én csak egy nagy ugrást látok, hogy az első 10-ben kell benne lenni ehhez (majd 2 millió ponttal). Ez igaz volna?
Tehát a kérdés, hogy mennyi pontod van és mennyi koint fogsz kapni ezért? :) (a helyezés nekem nem sokat mond)

(#3852) Laraxior válasza maestro87 (#3851) üzenetére


Laraxior
titán

Igen az 1%-ra ad 75-75. Plusz még szokott lenni pár soul bonuszba.
Jelenleg 93. vagyok, majdnem 1,2 millio ponttal.
Ha benne vagy az első 1500-ba akkor az biztosan 1% :))
De amugy meg tudod nezni hogy hol vagy es mennyit fogsz kapni, ha a rewardra kattintasz a százalék mellett.

Tedd be Cassie mellé a maxos arany Kanot, de Sonyat hagyd meg az attack bonus miatt. Igy tobb XPt fogsz kapni, meg pontot is a listához. Cassie elég eros, hogy a Kano miatt erősebb ellenfeleket osztó gépet legyűrd :)
Hasznald a masodik speciális tamadasat, az elég szokott lenni a kör végéig :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3853) maestro87 válasza Laraxior (#3852) üzenetére


maestro87
őstag

Azt tudom, hogy meglehet nézni, csak a ~2000. hely után rögtön a 10. következik a listában (mindig csak az adott lista elejét vagy végét mutatja). Így nem igazán tudom, hogy elég-e 600 ezer pont a következő (75-75) szintre vagy kell az 1 millió.
1,2 millió... Az 3-szor több játék lenne a mostaninál. Már így is kezdem unni. :DDD

(#3854) Laraxior válasza maestro87 (#3853) üzenetére


Laraxior
titán

Neha nekem is unalmas... De nem feltetlen kell többet jatszani, elég csak erosebb karakterekkel nyomni :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3855) Carasc0


Carasc0
őstag

Szűk másfél óra és megkapjuk a díjakat. Remélem nyitok egy Assasin Kitana-t. :)

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3856) Carasc0 válasza Carasc0 (#3855) üzenetére


Carasc0
őstag

Nah! Megkaptam jutalmam. Az Uncommon kártya egy Johnny saját kártya volt. A többi szintén fúzióképes volt tehát mindennel jól jártam. Nyitottam egy Kombat Pack-et. Új aranykártyával gazdagodtam: Sun God Kotal Kahn + Reptile saját kártya fúzióképes (most így 2 db van belőle)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3857) Laraxior válasza Carasc0 (#3856) üzenetére


Laraxior
titán

Megnézem az enyém is, ma még nem játszottam :Y
Holnapra lent van a Mortal Kombat PCre. Megvettem az SSD-t :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3858) Carasc0 válasza Laraxior (#3857) üzenetére


Carasc0
őstag

:C Cool! Hogy érted hogy lent lesz? :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3859) Laraxior válasza Carasc0 (#3858) üzenetére


Laraxior
titán

Le kell töltenem steamrol. Digitalisan vettem, csak kodot, nincsen se dobozom, se lemez.

Hát én most nem kaptam semmit extrát. D'Vorah saját cuccát, ez az egy hianyzott a kellekekbol. Most már megvan mindenkinek a cucca, csak fejleszteni kell. Nyitottam vagy 5 db 30ezres pakkot, abba sem volt semmi :O
230 soulom van, gyűjtök 390-re Kitanara. Felfejlesztem a Mileenam mellé. :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3860) Carasc0 válasza Laraxior (#3859) üzenetére


Carasc0
őstag

Feltudnál jönni steamre? Szeretnék valamit mesélni! :DDD

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3861) Laraxior válasza Carasc0 (#3860) üzenetére


Laraxior
titán

Ma már nem :B
Gép is ki van kapcsolva... Holnap korán kelek :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3862) Laraxior


Laraxior
titán

Mai 30ezres pakk tartalma ismét egy arany karakter. Cryomancer Sub Zero :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3863) El Gringo válasza Laraxior (#3862) üzenetére


El Gringo
senior tag

na én is nyitottam tizet, úgyis annyi aranyam van, mint a tök. ebből 4 ezüst fúzió azért összejött, meg egy A-Listet is dobott, nem mintha nem 1-es szintű lenne még amúgy is. A 4 level uppp meg mindig jól jön, így van 48.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3864) El Gringo


El Gringo
senior tag

lejártam, úgyhogy nem szerkesztős....

találtam egy jó összeállítást, ez jött velem szembe: ezüst Vaksi (kalapáccsal), Balanced Vaksi, Shaolin Kung Jin. Így ezüstke 3 csíkkal kezd, és mivel két kasztba is van sorolva, mindkettő aranyat turbózza. A két vaksi meg alapból jó együtt.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3865) Laraxior válasza El Gringo (#3864) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem pont a masik Kenshi van meg... :W :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3866) GEIL


GEIL
addikt

[Mortal Kombat XL ?]

Persze....megint PS4 és Xbox ONE -ra fog jönni.....na akkor a "konzolosoknak egy foguk legyen de az is fájjon" :DDD :( :o ;] ;]

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#3867) rexsimus válasza GEIL (#3866) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Már megint felkúrt@am magam ezzel.
Ahogy nézem a videókat a betáról pár karakter szép kis buffot kapott, és ha ez lesz a véglegesben is, akkor már két külön játékról beszélünk.
A baráti összeröffenéseken még el-elmegy ez a különbség, de pl ha versenyre megyek, ott már sok minden múlhat ezeken. (ált PS4 vagy X1 en szoktak lenni a versenyek)

[ Szerkesztve ]

(#3868) #45378816 válasza GEIL (#3866) üzenetére


#45378816
törölt tag

Várom már nagyon! :DDD :DDD
Nem lehet tudni most is apránként kerülnek be játszhatóként a karik vagy egyszerre megkapjuk mind?
Én nem húznám, jöjjön aminek jönnie kell! ;]

(#3869) ayo válasza #45378816 (#3868) üzenetére


ayo
addikt

este lesz stream, ott lehet mondani fogják... de jó kérdés, mondjuk szerintem tuti egyenként, hogy nagyobb és hosszabb hype legyen.

http://jateknaplo.blog.hu

(#3870) #45378816 válasza ayo (#3869) üzenetére


#45378816
törölt tag

Este 22/23:00 körül? Mond, hogy igen! :D
Amúgy lehet igazad lesz, csak már nincs meg az a bizonyos varázs, mint a kp1-nél.
(főleg így, hogy a pc-n történt, ami történt) :(

(#3871) ayo válasza #45378816 (#3870) üzenetére


ayo
addikt

11, ha jól néztem (4 CST) és a Texasi láncfűrészes lesz

http://jateknaplo.blog.hu

(#3872) #45378816 válasza ayo (#3871) üzenetére


#45378816
törölt tag

Köszi az infót. ;) Még az is lehet, hogy márciusig bemutatnak minden karit, aztán kíváncsi leszek, hogy mikor fognak kisírni egy kp3-at a fanok. :D

(#3873) Laraxior


Laraxior
titán

Gondolom a mobil platformrol nem esik szo, hogy lesz-e még karakter vagy barmi támogatás...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3874) #45378816


#45378816
törölt tag


A teljes karakter valaszto. :D

(#3875) gyimger válasza #45378816 (#3874) üzenetére


gyimger
őstag

És mennyivel gazdagabb is lehetne... :(

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#3876) #45378816 válasza gyimger (#3875) üzenetére


#45378816
törölt tag

Szerintem teljesen rendben van. Sajnos mindenkinek nem lehet eleg tenni. :)

Amugy ez az urge beteg egy karakter lett. Volt olyan resz, amikor razott a hideg. :D
A kalapacsos brutality beteg.

Cyrax-et meg tuti megtanulom, mert az is jol meg lett csinalva.

[ Szerkesztve ]

(#3877) Laraxior


Laraxior
titán

Van valami oka hogy a faction wars kedden er véget, nem ma...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3878) Carasc0 válasza Laraxior (#3877) üzenetére


Carasc0
őstag

Remélem valami izgalmas igérkezik! Már azt is olvastam hogy Predator jön mobilra! Az mekkora lenne. :Y

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3879) #45378816 válasza Laraxior (#3877) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nem azért, de nekem mindig kedden este ért véget, tegnap pedig már este (tehát hétfőn) :D

Amúgy van olyan, aki ps4-en játszik és szívesen részt venne néha-néha egy kis koth-ba?
/főleg két hét múlva, hogy kezdőként próbálhassuk ki az új karaktereket, vicces lenne, eddig hárman vagyunk már/ :)

(#3880) #45378816


#45378816
törölt tag

Erkezett mobilra update.

No comment!

[ Szerkesztve ]

(#3881) Laraxior válasza #45378816 (#3880) üzenetére


Laraxior
titán

Ios vagy android?
Nekem nem jelez meg semmit

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3882) maestro87 válasza Laraxior (#3881) üzenetére


maestro87
őstag

Szerintem IOS. Gondolom hamarosan érkezik droidra is.
De nekem az lenne a kérdésem, hogy a jelenlegi verziót le lehet valahogy menteni, hogy vissza tudjam rakni ha netán nem bírná az újabbat?

(#3883) Laraxior válasza maestro87 (#3882) üzenetére


Laraxior
titán

Van belőle letoltheto verzió neten jamm. De nem biztos h menni fog frissites nélkül. Max csak a tornyok... Faction war nem.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3884) #45378816 válasza Laraxior (#3881) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ios

(#3885) Laraxior


Laraxior
titán

280soulert viszont ugy latom h meg lehet venni a meg nem szerzett karaktereket :))

[link]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3886) Carasc0


Carasc0
őstag

Nekem nagyon bejön az új frissítés. Kicsit felgyorsul a játék. Tovább sztem még egy fokkal nehezebb lett a Faction Wars. Hol találom az új tornyokat Battle mode-ban? :D Vagy lehet még nem aktiválták...

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3887) Laraxior válasza Carasc0 (#3886) üzenetére


Laraxior
titán

Tudja a rosseb, androidos vagyok... Majd egyszer érkezik nekünk is... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3888) maestro87 válasza Laraxior (#3883) üzenetére


maestro87
őstag

És hol van? Apkmirror-on csak még régebbit találtam és az is csak 40MB körüli szóval nem tudom mi az, még nem próbáltam.

(#3889) Carasc0


Carasc0
őstag

Ez az húzzák még az idegeinket mi PC-seknek. Karakterek lesznek majd unlockolhatóak mobilra, de az unlockolás majd az XL-ben lehetséges... :C Hát dicsák buksi, dicsák Ed boon :D

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#3890) rexsimus válasza Carasc0 (#3889) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Gondolom, akkor ez sem lesz PC-n. :/

[ Szerkesztve ]

(#3891) Laraxior


Laraxior
titán

Androidrol semmi hir?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3892) maestro87 válasza Laraxior (#3891) üzenetére


maestro87
őstag

Addig jó míg nem jön a frissítés, legalább nem nyomkodom egész nap. :D

(#3893) C4mp3r


C4mp3r
addikt

vegre osszekuporgattam a 150 lelket egy kombat packra, blood god kotal kahn :DDD meglatjuk meddig lehet vele kipucolni a tower-oket, az biztos, hogy bohom lassu

[ Szerkesztve ]

(#3894) Laraxior


Laraxior
titán

Érdemes elgondolkodni, hogy megéri-e nyitogatni....

KOMBAT PACK DROP RATES (self.mkxmobile)

submitted 3 nappal ezelőtt by BoaConstricta

I opened 100 Kombat Packs, all in one go and here is what I got:

Blood God KOTAL KAHN x12
Spectral ERMAC x11
Shaolin KUNG JIN x10
Demolition SONYA BLADE x8
Hat-Trick KUNG LAO x8
Grandmaster SUB ZERO x6
Possessed KENSHI x6
Ninjutsu SCORPION x6
Mournful KITANA x6
Swarm Queen DVORAH x5
Commando KANO x5
Balanced KENSHI x3
Master of Souls ERMAC x3
Inferno SCORPION x2
Assassin KITANA x2
Stunt Double JOHNNY x2
Noxious REPTILE x1
Covert Ops CASSIE CAGE x1
Warlock QUAN CHI x1
Tactical SONYA BLADE x1
Bojutsu KUNG JIN x1

Sun God KOTAL KAHN x1

I didn't get any:

Venomous DVORAH

A-List JOHNNY

Nimble REPTILE

Cryomancer SUB ZERO

Shaolin Master KUNG LAO

Cutthroat KANO

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3895) Carvus


Carvus
senior tag

Megjött droidra is a frissítés!

(#3896) Laraxior válasza Carvus (#3895) üzenetére


Laraxior
titán

Igaz :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3897) Laraxior válasza Laraxior (#3896) üzenetére


Laraxior
titán

.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3898) maestro87


maestro87
őstag

Amitől tartottam: frissítés után nem indul el. :(
Pontosabban, letöröltem az egészet mert nem volt elég hely a frissítéshez és most nem indul el az új verzió. Csináltam már egy rendszer tisztítást is és újraindítást is de semmi változás. Csak felugrik az ablak, majd visszadob a kezdőképernyőre. :(((
Chuwi hi8

(#3899) Laraxior válasza maestro87 (#3898) üzenetére


Laraxior
titán

Sokat nem vesztettel vele :D Az uj Johnny csak netherrealm karakterek ellen ér valamit, bár elofordulhat h beteszem a csapatba, ne arvalkodjon ott lvl1-eskent. 368 soulert biztos nem ezt erdemes megvenni :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3900) maestro87 válasza Laraxior (#3899) üzenetére


maestro87
őstag

Csak, hogy az előzőt sem tudom visszatenni, mert nem találtam még hozzá apk fájlt. Most a májusi verziót raktam vissza. [link]
Egyébként a Google Playhez nem tud csatlakozni, lehet abból is egy régebbi verziót kellene megpróbálni.

mod: A májusi verzió elindul, csak nem lehet vele játszani mert szétesik a kép és fekete-fehér minden. :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.