Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) rexsimus


rexsimus
aktív tag

A patch mikor jön PC-re?

[ Szerkesztve ]

(#3252) HussarF válasza AS (#3250) üzenetére


HussarF
addikt

Én is nagyon meglepődnék, ha vendégként bedobnák Wolverine-t. Annyi vendégkarakter feljött már tipp szinten, Wolverine még sosem volt köztük. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy a semmiből bedobnák így, mikor annyi mindenki másra lenne igény. Az sem biztos, hogy lesz még vendég.

(#3253) Elmör


Elmör
senior tag

Hali!

A steames Mortal X hová teszi a mentéseket?
Fel szeretnék tenni Win10-et és lesz ma új SSD-m is, úgyhogy teljesen újra kell rakni mindent, viszont nem szeretném elveszíteni a dolgokat, főleg a Kryptben megszerzetteket.

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#3254) rexsimus válasza Elmör (#3253) üzenetére


rexsimus
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3255) AS válasza Elmör (#3253) üzenetére


AS
félisten

Nem kell semmit csinálnod, a steames acunba ban benne.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3256) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Invasion bosst nézzétek meg!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3257) HussarF válasza rexsimus (#3256) üzenetére


HussarF
addikt

Vajon akkor ő is része lesz a KP2-nek?

(#3258) ayo válasza HussarF (#3257) üzenetére


ayo
addikt

végül is balról a második akár lehet

http://jateknaplo.blog.hu

(#3259) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Aki netán lemaradna róla:

[ Szerkesztve ]

(#3260) Elmör válasza AS (#3255) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszönöm, most próbáltam ki és tényleg, csak a video beállításokat kellett újra változtatni és kész is. :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#3261) #45378816


#45378816
törölt tag

Indulhat az új challenge! :)

Azért az érdekes, hogy mobilon így elérhető lesz egy Kold War skin. :D

(#3262) Laraxior válasza #45378816 (#3261) üzenetére


Laraxior
titán

Mindjart kész :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3263) ayo


ayo
addikt

Kinek hogy jön be a patch? Én nem tudom, h jó e ez v rossz... Pl. Kitana tökre gyenge lett..:(

http://jateknaplo.blog.hu

(#3264) Laraxior válasza Laraxior (#3262) üzenetére


Laraxior
titán

Na, az van h vegigviszed a challenget, normal modban, utana kezdheted hardban is :) tobb loveert, tobb soulert, es nehezebb ellenfelekkel.
Megjegyzem h Sonyanak 50k elete volt :D, de csak 3k a tamadas :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3265) El Gringo válasza Laraxior (#3264) üzenetére


El Gringo
senior tag

jó ötlet, ez a normal-hard. Mert eddig eléggé puhányak voltak. Sonya csak 3 másodpercig bírta az iramot ;]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3266) Laraxior


Laraxior
titán

Mi az az Epic Wrath Hammer? Latom meg lehet venni 70000-ert. Érdemes?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3267) AS


AS
félisten

Végig játszottam sok AA címet, wicher stb. De mindig visszatérek a MKX-re , ez a örök favorit :)
Sajnálom hogy csak 2016 ban lesz bővítés.
Ultra SF4 nel is játszottam, de ott valahogy nagyon nehéz előhozni a erősebb támadásokat, pedig nem lenne rossz az sem.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3268) El Gringo válasza Laraxior (#3266) üzenetére


El Gringo
senior tag

elég használható. Ezzel pl el lehet érni, hogy rögtön x-rayyel kezdjen a kari, ne special 2-vel. Ha az equipment packra gondolsz, ott csak esélyt kapsz rá, hogy tartalmazni fogja. Elég kicsit.

(+) 1 Bar of Starting Power
20% Attack Boost
30% Crit Chance Boost - ez azt hiszen a max fusionnél jön elő

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3269) #45378816 válasza Laraxior (#3262) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nekem most nem rég adódott egy kis időm játszani mobilon és siker az volt rendesen! :)
Erron Black lesz a következő, ha jól tudom. Várós ;]

(#3270) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Csak nálam szarakodik az online (PC)?

Egyszerűen nem tudok fél percnél többet maradni egy szobába, mert kivág, hogy meghalt a chat szerver. BÁrmilyen random meccset akarok tolni, nagy eséllyel kifagy vagy csak a háttér nézhetem amg alt+F4-el be nem zárom.

[ Szerkesztve ]

(#3271) SRII


SRII
őstag

Sziasztok!
Felraktam a játékot, minden maximális beállításokkal fut, Full Hd-n, a monitorom ips 60Hz...
Az a baj,hogy mikor elindul a játék egyből 30 fps el megy, és hiába állítok akár mit is, csak 30 fps-el megy a game, mit állítsak?

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#3272) HussarF válasza SRII (#3271) üzenetére


HussarF
addikt

Semmit. 30 fps lock van mindenenen a harcon kívül. Sőt, az animációknál még harc közben is (pl. X-ray) 30 fps-re van korlátozva.

(#3273) ayo válasza rexsimus (#3270) üzenetére


ayo
addikt

tegnap óta ingadozik az egész, én most is próbáltam, de konkrétan csak fapados mozdulatokkal tudtam nyerni, timingos kombóknál és pontos védekeznél csak szívtam. remélem kijavítják, mert így online nem a legjobb

http://jateknaplo.blog.hu

(#3274) SRII válasza HussarF (#3272) üzenetére


SRII
őstag

remek!

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#3276) koxx válasza Joco_77 (#3275) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Jó cucc, de sajnos fórumban nem hirdetheted. Tedd be aláírásba.

(#3277) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Patch notes 9-21-2015

[ Szerkesztve ]

(#3278) ayo


ayo
addikt

megjött PC-re is az új patch

http://jateknaplo.blog.hu

(#3279) #45378816 válasza ayo (#3278) üzenetére


#45378816
törölt tag

Haverral 19:00 óta teszteljük online, zökkenőmentes és hibátlan.
Végre a dinamikára sem lehet panasz!
Sokat segít a benchmark, hogy megtaláld a tökéletes géppel és nettel rendelkező ellenfeled.

Most egy hatalmas nagy pacsi a csapatnak, remélem nem mókolnak bele. :C

[ Szerkesztve ]

(#3280) #45378816 válasza #45378816 (#3269) üzenetére


#45378816
törölt tag

Éjfélt ütött már az óra, Erron Black érkezett a telókra! :D

(#3281) Laraxior


Laraxior
titán

Hogyha megveszem 850 soulert azt a pár karaktert, akkor utana mennyibe kerül a fejlesztesuk? Gondolom mindegyik 300+ soul-os.
Erdemes egyaltalan?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3282) El Gringo válasza Laraxior (#3281) üzenetére


El Gringo
senior tag

Őket nem tudod külön fejleszteni. Újra kell pakkot venned. Quanchit tudod kardpakkból is, mert ugye ő exkluzív is. Amúgy semmi extra.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3283) HussarF


HussarF
addikt

Az Alien lett nagyon téma most a KP2-vel kapcsolatban. Imádom az Alien-t, de szörnyűnek tartanám, ha behoznák az MKX-be.

#AlienKonfirmed

AlienFitality

New Alien DLC Confirmed By Ed Boon?

(#3284) ayo válasza HussarF (#3283) üzenetére


ayo
addikt

hasonlóan érzek.

más: egyre inkább azt érzem, hogy Kitanát hagynom kéne a fenébe. Az utolsó update-ek óta kb. csak szenvedés az egész. Hosszabb kombókból éppen hogy összejön a 25-30% miközben mások alapkombóval érnek el többet. Persze betanultam pár 35 körülit is, de azok meg annyira nehezek, hogy egyszerűen nem éri meg már Kitanával szenvedni, annyira lehúzták. Csak az a baj, hogy MK2 óta szeretem Kitanát és tökre rossz, hogy ezért el kéne dobnom :O

http://jateknaplo.blog.hu

(#3285) Elmör


Elmör
senior tag

Na ezt a Sonya brutalityt nem tudom hogyan, de egyszer sikerült megcsinálni, holott nem látom a brutalityjei között, szóval nem tudom hogyan hoztam elő, de pontosan az történt mint a videóban: [link]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#3286) ayo válasza Elmör (#3285) üzenetére


ayo
addikt

van pár secret cucc, ami nincs a listában - sonya xray brut: min 50% hp, xray last hit és előre nyomva tartva

http://jateknaplo.blog.hu

(#3287) gabor7th


gabor7th
addikt

Hi mennyire untátok meg ennyi idő után a játékot? Vannak új DLC-k? Én Tremorrol tudok utoljára.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#3289) ayo válasza gabor7th (#3288) üzenetére


ayo
addikt

nem szoktam unni az MK-t :) 310 óra.

használj szerkesztést legközelebb, ne SPAMeld tele a topikot, köszi

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#3292) Elmör válasza gabor7th (#3287) üzenetére


Elmör
senior tag

118 órám van a játékban, már nem játszok annyit mint mondjuk 2 hónapja, de azért szinte minden nap előveszem és próbálok minél több achivementet megszerezni. Voltak külön skin dlc-k is, de karakterből jól emlékszel Predator és Tremor óta nincs újítás.

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#3293) AS


AS
félisten

Új karik csak 2016 ban jönnek .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3294) rexsimus válasza gabor7th (#3287) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Mivel baráti társaságban mortalozunk, egyáltalán nem unalmas, sőt lassan versenyekre is szeretnénk menni. :)

[ Szerkesztve ]

(#3295) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#3296) GEIL válasza rexsimus (#3294) üzenetére


GEIL
addikt

:R

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#3297) Laraxior


Laraxior
titán

Nekem vissza dobta a Liu Kang challenget. Akkor kezdtem a jatekot es nem tudtam vegigvinni, de most sikerult :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3298) #45378816 válasza Laraxior (#3297) üzenetére


#45378816
törölt tag

Néztem én is, hogy ismét Liu. :(
Elvileg Takeda ch.-nek kellett volna érkeznie.
Nu mind1...

(#3299) Maxtreme válasza Laraxior (#3297) üzenetére


Maxtreme
addikt

kíváncsi leszek az utolsó 9 meccs mennyire lesz durva, mert eddig a 35-ös silver Sonya-mal végigütöttem mind3 ellent :)

(#3300) Laraxior válasza Maxtreme (#3299) üzenetére


Laraxior
titán

Semennyire :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.