Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3552) ayo válasza Xerxész (#3551) üzenetére


ayo
addikt

gondolom a robot meg az alien lesz az utolsó :(((

http://jateknaplo.blog.hu

(#3553) Xerxész válasza ayo (#3552) üzenetére


Xerxész
őstag

Ha megint egyesével lesz a megjelenés, akkor arra a fizetésemet feltenném, hogy Leatherface lesz az első. E videót illetően pedig remélem, hogy mind a 4 harcosból mutatnak játékmenetet.

(#3554) ayo válasza Xerxész (#3553) üzenetére


ayo
addikt

szerintem szokásosan 1-1 karaktert fognak bemutatni streamenként: leather face, boi rai cho, "robot", alien.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#3555) #45378816 válasza ayo (#3554) üzenetére


#45378816
törölt tag

Szerintem is.
Kicsit mas es igazabol magamnak valaszolom meg a kerdest, de lehet mas is fog hasonlo cipoben jarni. :)

Eladtam a pc-m es vettem egy ps4-et. (meg tv-t mind1)
A lenyeg, hogy anno megvettem a kollectors kiadasu mkx-et. Kozben ugye jott a mobil app rengeteg tartalommal, amit a "konzollal" szinkronba hozva elertel pl pc-n. (Kitana classic skin etc)
Na most mar tenyleg a lenyeg :D ps4-re beszervaltam a premium edition-t es bejelentkezve a WB profilomba, minden korabban mar kinyitott mobil kontra konzol tartalmat megkaptam ismet.
Tehat, akinek kerdes lenne az, hogy a pc-n megadott WB acc-on keresztul elerheto cuccokat megkapja-e playstation-re is, a valasz igen!
Egyedul a gold es a kold war scorpion skin nem elerheto ps4-en. (Meg maga ugyebar a kold war pack megvasarlasa sem)

Remelem tudtam segiteni ezzel a "szosszenetnyi" hsz-el. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3556) ayo válasza #45378816 (#3555) üzenetére


ayo
addikt

na ez viszont menő, de gondolom score stb. nullázódott?
+1 lehet tudni hogy ps4-en mennyi játékos van online?

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#3557) #45378816


#45378816
törölt tag

Termeszetesen nullarol igen, de mar rutinos vagyok hiszen en benne voltam anno abba a csoportba, akinek nullazodott minden egy patch miatt. :)

Szoval igazabol most harmadszorra csinalok meg mindent, de ugy mindent, hogy pc-n mar csak ket achi. hianyzott a 100%-hoz. :)
Pentek este ota jatszom (mar ps-en) es 60%-nal jarok.
Meg, ami erdekes, hogy a reset utan megkaptam pc-re a krypt dlc-t es mindent kinyitott ugyebar, na hat itt csont ures minden. :D es addig hiaba tudok fejbol par brutality-t, amig nem aktiv addig nem adja be ellenben a fatality2-vel. (???-es volt de van olyan kari akinel fejbol tudtam, beadta es mar nem ? jeles)

Jatszak jatszak. Bar valtozo a szobakban levok szama. Viszont teny sokkal, de sokkal jobb mint pc-n.
Erezni azt a 100%-ig tokeletes dinamikat es lag mentesseget, szoval ahogy meg lett ez irva na. :D Nem portolt minoseg.

Online nem sokat toltam eddig, mert szokni kell a controller-t az xbox360-as utan, de eddig amilyen modba szerettem volna ember ellen jatszani az sikerult.
(Volt is egy vicces sztori ezzel kapcs. mind1)

Nekem igazabol ez a game a favorite es annyi szent, hogy igen igaz! A konzolos verzio sokkal elvezhetobb, mint a pc-s!

Eddig nagyon nem bantam meg. ;)

(#3558) GEIL válasza #45378816 (#3557) üzenetére


GEIL
addikt

Látványban szerinted is igaz hogy ha a PC-s fullos grafika élsimítással meg minden egyéb finomsággal 100%-os látvány....akkor a PS4-es verzió csupán 95% ? Homályosabb, elmosottabb itt-ott pár textura...stb stb......havernak PS4-en van és látta nekem hogy fut és milyen PC-n...ő magától mondta hogy látja hogy PC-n egy lehelettel élesebb és szebb a játék....neki is 42"-os LG FullHd tv-je (majdnem ugyanaz a modell) van...ugyanolyan beállításokkal....én nála ugyanugy észreveszem az eltéréseket. Online részt ő játsza, mert neki eredeti...nekem az online rész nem megy, szóval arról és laggokról nemtudok nyilatkozni.

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#3559) #45378816 válasza GEIL (#3558) üzenetére


#45378816
törölt tag

Teny hisz a pc verhetetlen grafikaban. (is)

Viszont a ps a maga konzol koreben nagyon jol remekel szerintem.
Ma tobbet jatszottam online es valami oknal fogva nem tudom pontosan en se, de erezni a kozosseget... :D
Olyan hogy is mondjam nem tudom leirni olyan mas... Olyan konzolos :D
Vegig nezik a videokat, amikor bejon a ket kari.
Itt mèg nem tapasztaltam olyat, hogy megutnek egyszer es lemegy a full eletem. Nem volt lost connection sem lag. (Jo amikor sarga ellent adott akkor volt, de zoldbe hibatlan)
Es ami nekem fontos, hogy tudok ervenyesulni ugy ahogy a practice-be gyakoroltam, mert nem erezni kulonbseget. (Dinamika, gombok lenyomasanak egybol valo beadasa)

Remelem marad ilyen es nem csak "futo kalandban" volt ma reszem.

Akinek van ps4 es teheti szerezze be, mert szerintem kotelezo darab a konzolhoz, mèg akkor is ha valaki ockodik a verekedos jatekoktol.

Pc-n nalam minden full-on volt 1920x1080-ba egyedul a motion blur-t offoltam, mert ON-ba 50-55fps volt csak es nekem kellett a zold fix 60fps. :)

Konzolon nincs ilyen problema ott mindenki ugyan azzal a grafikaval tolja ugyan olyan korulmenyek kozott. (Nem fognak lehuzni online akkor ha egy erosebb pc-s verekszik egy gyengebb pc-s ellen hiaba jo a kettojuk internete)
Nincs "modderkedes" nincs fajlokba beleturkalas, nincs csalas stb...
Nekem ez is fontos szempont, ha online jatszom.
PC-n sajnos egyre tobb csalodas ert ezen a teren is illetve mas jatekokkal is.
Tehat dontest hoztam es nem volt konnyu, de elfogadtam a konzolt olyannak amilyen (mert a pc eroben jobb) es most mar nem maradt mas hatra, mint hogy a raeros idombe jatszak 1-2orat NYUGODT allapotban ugy ahogy azt megirtak. :D

(#3560) Xerxész


Xerxész
őstag

Tri-borg egy speciális mozdulata (talán Smoke variációban):

(#3561) Laraxior


Laraxior
titán

Beleptem pcn is a wbplaybe de nem adott semmi bónuszt. Fel kell telepiteni a jatekot hogy megkapjam a bonuszokat a mobilos verzioban?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3562) ayo válasza #45378816 (#3559) üzenetére


ayo
addikt

hiába a pc master race, meg lett gyalázva a pc port az elején. most már rendben van, de ált. 1000 játékos tolja naponta, amiből nem tudom mennyi lehet az, aki online is... a grafika meg hiába szebb, sokat nem ér ha azt nézzük, hogy konzolok mennyivel többen tolják és lagmentes.

http://jateknaplo.blog.hu

(#3563) rexsimus


rexsimus
aktív tag

105% kombó :D

[ Szerkesztve ]

(#3564) csabili74


csabili74
aktív tag

Hali. Vennék laptopot vagy barenont, és az egyetlen követelmény, hogy ez a játék menjen rajta, mi az a minimális, amin jól fut?
Lehet AMD vagy Intel. Most egy Dell Latitude e6410-em van, ezen sajna a videókártya miatt nem megy.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#3565) Laraxior válasza csabili74 (#3564) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem 1,8GHz-es core i3-on, 8GB rammal. Es egy 720GT-n elment, de nem volt tul nagy élvezet jatszani vele. Hiaba csak 1280-as felbontas... Nagyon le kell butitani a grafikát.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3566) ayo válasza Laraxior (#3565) üzenetére


ayo
addikt

plusz online játékhoz mégerősebb gép kell :S

http://jateknaplo.blog.hu

(#3567) csabili74


csabili74
aktív tag

PL egy ilyen?

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#3568) Laraxior válasza ayo (#3566) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem az enyém bőven elég lesz rá, bár még nem készült el a gépem teljesen, még egy táp es egy VGA hiányzik, de a 4,5GHz-es i7, 16GB rammal asszem elegendő lesz alapnak :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3569) atainprison


atainprison
senior tag

Sziasztok!

Az utóbbi 2-3 hónapban nem Mortaloztam és most láttam csak a fórumon, hogy decemberben bejelentették a KP2-t.
Az a kérdésem lenne (elnézést, ha volt már, nagyon nem olvastam vissza), hogy, aki megvette a season pass-t az megkapja a KP2-t is, vagy az csak a KP1-re vonatkozott?
A logikus az lenne, hogy a season pass-szal minden későbbi tartalmat megkap az ember, de Ti biztos többet tudtok erről.

Előre is köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#3570) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Itt a KP2 trailer!!!

[ Szerkesztve ]

(#3571) Laraxior válasza rexsimus (#3570) üzenetére


Laraxior
titán

Bőrpofa nem gyenge :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3572) rexsimus válasza rexsimus (#3570) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Az "új" régi pályát észrevettétek? ;)

[ Szerkesztve ]

(#3573) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Az álien már OPnak nez ki.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#3574) Xerxész válasza Adam_Shepard (#3573) üzenetére


Xerxész
őstag

Ha jól láttam, lesz neki egy Queen variációja...legalábbis 1:15nél olyan feje formája, ami egy királynőre emlékeztet.

(#3575) csoli31 válasza csabili74 (#3567) üzenetére


csoli31
aktív tag

Ezt nagyon gyorsan felejtsd el! Játékra a vga miatt (amiben csak a processzor integrált vga-ja van) alkalmatlan.
Minimum szerintem egy [ilyen] alkatrészekből felépülő notebookot keres (na persze a vga lehet hasonló teljesítményű AMD is). Sajnos akik élvezni akarják a játékokat hordozható PC formájában, azoknak nagyon mélyen a zsebükbe kell nyúlniuk. Én már csak tudom (Asus G750J). Kétszer annyiba kerül mint egy (ettől) erős(ebb) asztali PC... :/ De hát valamit valamiért. ;)

[ Szerkesztve ]

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#3576) ayo válasza rexsimus (#3570) üzenetére


ayo
addikt

pc????

http://jateknaplo.blog.hu

(#3577) rexsimus válasza ayo (#3576) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Reméljük, csak lemaradt...

[ Szerkesztve ]

(#3578) #45378816 válasza ayo (#3576) üzenetére


#45378816
törölt tag

Lol nekem haver mondta, hogy ugy tudja pc-n nem lesz elerheto, de szerintem es igazabol szerinte is hulyeseg lenne ilyet meglepni. :)
Szoval ízzZzzì

(#3579) ayo válasza #45378816 (#3578) üzenetére


ayo
addikt

semmi hivatalos nincs, viszont zavar, hogy nincs ott a logó... gondolom a haverod meg nem ed boon... :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#3580) #45378816 válasza ayo (#3579) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nem nem :D tuti nincs para, ez senki se gondolhatna komolyan szerintem.
Viszont kivancsi leszek, hogy most elerheto lesz-e a kold war pack. :)
Meg milyen jol tettem, hogy nem vettem ps4-re gorot meg brasil pack-ot. :)

(#3581) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Tényleg arról van valami leírás hogy kivel kit érdemes 1 csapatba rakni? :) (androidos verzióról lenne szó)

(#3582) Laraxior válasza Maxtreme (#3581) üzenetére


Laraxior
titán

Megnezed a bonuszokat es valogatsz :) kb ennyi :D
Nekem a legjobban ezust Kenshi, Ninjutsu Scorpion, Kold War Sonya trió jött be.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3583) Maxtreme válasza Laraxior (#3582) üzenetére


Maxtreme
addikt

Az oké, de gondoltam egy lista alapján gyorsabb + egyszerűbb. :D

(#3584) Carvus válasza Maxtreme (#3583) üzenetére


Carvus
senior tag

Mindenkinek más a stílusa, játéka!
Nekem speciel: Milena, Kitana, Dark Raiden or heavy Jax
Másik csapat meg Cage familia

[ Szerkesztve ]

(#3585) Laraxior válasza Carvus (#3584) üzenetére


Laraxior
titán

Ezust cassie cage, Demolition Sonya, meg az a-list johnny cage.
Mileena már lvl VI-os, még egy szint és maximumon van :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3586) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Igazából én Jasont tápoltam fel baromra (max minden +7 fusion) ő mellé kéne valami ütős (szó szerint :DDD ) csapat.
Kold War Sonya-ra nekem is rohadtul fáj a fogam. :)

Am igazából nem is a játékstílus hanem a bonusok miatt kérdeztem azt amit.. :)

szerk: Mondjuk K.W. Sonyaval meg az lenne a gáz hogy nem megvehető, így elég véges a tuning :)

[ Szerkesztve ]

(#3587) Carvus válasza Laraxior (#3585) üzenetére


Carvus
senior tag

Nekem csak V-ös Milcsike... :(

(#3588) El Gringo válasza Maxtreme (#3586) üzenetére


El Gringo
senior tag

hogyne lehetne megvenni. 370 soul

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3589) El Gringo válasza Maxtreme (#3581) üzenetére


El Gringo
senior tag

kaszton belülit, általában egymásnak adnak bónuszokat. A kártyákra kattintva elolvashatod a felső sorban, hogy mi és kinek jár extra. szépen el kell olvasni őket (persze ezek fent vannak online is vhol), és állíthatod össze. A berakható itemekkel ugyanígy :D

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3590) Laraxior válasza Maxtreme (#3586) üzenetére


Laraxior
titán

Jason melle mehet Revenant Kung Lao. Es akkor egy bonusszal inditasz.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3591) Maxtreme válasza El Gringo (#3588) üzenetére


Maxtreme
addikt

Igen? fuhh akkor valamit nagyon benéztem. Köszi :)

Laraxior: :R

Szerk: hát nálam biza nincs a store-ban Kold War S. :) (Android/legfrissebb verzio)

[ Szerkesztve ]

(#3592) El Gringo válasza Maxtreme (#3591) üzenetére


El Gringo
senior tag

akkor nem csináltad meg a challenget. Vmikor ősszel volt talán.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3593) Maxtreme válasza El Gringo (#3592) üzenetére


Maxtreme
addikt

Hát kb fél éve tolom, azóta itt Sonya challenge nem volt az is tuti :)
Jason, Liu Kang, Kung Lajos, Raiden, Kenshi. Kb ennyi. :)

(#3594) maestro87


maestro87
őstag

Tegnap végre megszereztem Revenant Kung Lao-t másodjára is. :C Bár annyira nem tetszik, még egy Dark Raiden-nek jobban örültem volna.:) A legnehezebb nem is Kung Lao legyőzése volt hard fokozatban, hanem a Kard Pack-os torony, mert szégyellem, de csajokat nem vásároltam és el is hanyagoltam azt a keveset is ami van. :U
Most végre összegyűjtöttem 500 soult, és várom milyen feltétele lesz a következő challange-nek, addig nem nagyon merek költekezni.
Nem azért de lehetnének visszatérő challange-ek is...
A battle rész folytatásához meg nem tudok dönteni, hogy Revenant Kung Lao-t vagy inferno Scorpiont vegyem meg újra.:)

(#3595) Maxtreme válasza maestro87 (#3594) üzenetére


Maxtreme
addikt

Csajoknál én is azt hittem szívás lesz, de az 50-es ezüst Sonyamal végigvertem hardon is a mezőnyt. Nem volt túl nehéz. :)

[ Szerkesztve ]

(#3596) maestro87 válasza Maxtreme (#3595) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem egy arany Demolotion Sonya, egy ezüst Cassie Cage és egy szintén ezüst D'Vorah állt rendelkezésemre, rendre 5600, 3500, 7700 életerővel. Szóval nem éppen valami erős banda. Ezekből Sonyat és D'Vorah-t random módon kaptam. Így is az utolsó meccset inkább átugrottam 15000 koin-ért. Kung Lao-t meg szerencsére nem kellett átugrani.:)
Most remélem csupa férfiakra lesz szükség. A VI-os arany Keno-mal végig verném mindet egyedül.:)

[ Szerkesztve ]

(#3597) Maxtreme válasza maestro87 (#3596) üzenetére


Maxtreme
addikt

A male only téma nekem is jól jönne:

:D

(#3598) El Gringo válasza maestro87 (#3594) üzenetére


El Gringo
senior tag

egy Liu Kang visszatérő volt nem régen, Kenshi előtt. ennyi :)

+

amúgy a csajok talán a legjobbak a Kenshik mellett. Pl Mournfull Kitana, Covert Ops Cassie. Ha az itemjüket berakod melléjük, akkor szinte mindig block breakerük van, szóval nagyjából azt csinálsz, amik akarsz velük.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3599) Laraxior válasza Maxtreme (#3595) üzenetére


Laraxior
titán

Az egész challenge túl könnyű ha vannak kifejlesztett karaktereid :W
Amikor elkezdtem a jatekot akkor pl nem tudtam eljutni Liu Kangig, de most ugye pár napig visszajott, ugyhogy behuztam :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3600) Laraxior


Laraxior
titán

Most gyűlt ki a 150 soulom, erre bedob egy Assassin Kitanat :D Mournfupt már kimaxoltam, igaz fusion nélkül. Jó lenne Mileena mellé a masik erős pina :)) Mind a kettonek 1250 az alap attackja. Durva.
Már csak az a Hammer kellene, de hiaba nyitogatom a 70ezres pakkokat, sosem adja be, már kinyitottam vagy 20-at.
Kinomban már elkezdtem a penzert kimaxolhato karaktereket fejleszteni :DD

Kérdés:

Aki pl Jasont használ, és az első tamadasanal azt a celkeresztet kell nyomni, hogy 100% legyen. Arra van valami technika? Akarhogy pufolom csak 70%-ig tudom felverni :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.